Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Léčitel mně zachránil před plešatěním

Autor Léčitel mně zachránil před plešatěním
Luciecie
Ad sparrow a robik: Nikdo vás přece nenutí tomu věřit. Tohle není jenom o něm, ale o změně celého životního stylu.
hanikis
Sabina
V podstatě máš pravdu. Podle toho co mi psal pan léčitel, tak největší rozdíl mezi biomasem a masem v supermarketu je opravdu v drůbeži. Konvenčně chované drůbeži by se měl člověk s vlasovými problémy vyhýbat. Zároveň ale léčitel psal, že pokud chci jíst nějaké maso ze supermarketu, tak jedině hovězí, protože obyčejné hovězí se od toho Bio liší minimálně. Hovězí se totiž ani v konvenčních chovech příliš necpe hormony a antibiotiky, takže je použitelné. Já tedy jím buď Bio drůbež a nebo obyčejné hovězí, plus samozřejmě ryby. Jiné maso prakticky nejím.


Můžu se zeptat, kde si tu Bio drůběž kupuješ prosím? Jestli si ji odebíráš z nějaké farmy nebo specializované prodejny?
Sabina
hanikis
Můžu se zeptat, kde si tu Bio drůběž kupuješ prosím? Jestli si ji odebíráš z nějaké farmy nebo specializované prodejny?


Bio drůbež seženeš v každém supermrketu. Mají ji v prodejnách Hyperalbert, Tesco, Makro, Billa a v mnoha dalších. Není problém ji sehnat.
kety
Čau Sabi, tak co vlasy, jak už je máš dlouhé
Sabina
kety
Čau Sabi, tak co vlasy, jak už je máš dlouhé


Ahoj Kety, vlasy mám teď dlouhé přibližně asi dva centimetry. Bude to trochu trvat, než je budu zase mít po ramena jako před dávnými léty. Jsem ale šťastná, že jsem se zbavila té prokleté paruky a že mám taky normální řasy a obočí. Kluci už se kolem mě zase točí, jako kdysi.
Joey
Ahoj Sabi,

nerozumiem preco nemozes ukazat fotku pred a po? Tvar predsa na fotke nemusi byt. Fakt neviem v com je problem. Aspon vy vsetci vidieli ze to fakt zabera. Mozes prosim ta aspon odpovedat na tento prispevok?

Dakujem
robik
Joey
Ahoj Sabi,

nerozumiem preco nemozes ukazat fotku
pred a po?


páč nic takového neexistuje....
sparrow
To mi došlo tak po prvních pěti přispěvcích v tomhle tématu. Každej kdo má všech pět pohromadě, vidí že tohle téma je opravdu dobrý fór. Ale proti gustu...
misandrea
Ahoj,
pan Pavlica určitě existuje, otázkou ale je funkčnost jím navrhovaných opatření. Proč Luciecie, Sabina nebo třeba Tong neposkytnou na toto fórum fotky jako důkaz, ani na můj mail žádné důkazní fotky nepřišly, i když zaručuji diskrétnost. Nemůžeme se potom divit projevům ostatních lidí, kteří tomu nevěří, když důkazy nejsou žádné. Zdravě jím, ale nebudu dodržovat opatření dietní, když na laktózu ani lepek alergická nejsem, kdybych viděla, že to má smysl tak ano.
Nebudu už se tu rozepisovat, jen prosím o reakci zde jmenovaných, aby se vyjádřili, proč nechtějí ostatním ukázat fotky vlasů, když by to přitom měla být tak radostná událost.
Děkuju za odpovědi.
Luciecie
Ad misandrea: Ahoj, věřím, že třeba pochybuješ a nevěříš informacím, které tady jsou, ale na to máš plné právo a nikdo ti nic nenutí. Myslím že lidi, kteří si tady vyměňují informace o této dietě, tak na ni přistoupili dobrovolně, zkusili ji a prostě jim vyhovovala nebo někdo ji třeba chtěl vyzkoušet, jak to bude u něj zabírat, ale vždy to bylo proto, že dotyčný sám chtěl...Já osobně nemám potřebu nikomu nic dokazovat nebo se před někým za to obhajovat, to by mi akorát bralo síly. Navíc jsem tu několikrát psala, že z toho ještě nejsem úplně venku, že u mě to jde pomaleji než třeba u Sabinky a že mám zatím jen ložiska, tudíž to není ještě k nějakému pokoukaní. Takže pokud trváš na důkazech, v mém případě si na ně budeš muset počkat, až z toho budu venku úplně, pak o tom možná budu uvažovat, že sem nějaké fotky dám, ale určitě se nemůžeš pro to na nikoho zlobit. Prostě musíš pochopit, že pro ženské je tohle velmi citlivý téma a tak se nemůžeš divit, že ti třeba nikdo nic tady fotkama dokazovat nebude. Ber to tak, že pokud to chceš vyzkoušet, jdi do toho, uvidíš, jak se budeš cítit a buď ráda za informace, který se tu dozvíš. Pokud k tomu nemáš důvěru, tak se s tím nezatěžuj, podle mě ani nemá cenu se pouštět do nečeho, čemu prostě z podstaty věci nevěříš. Zkus se ještě zamyslet nebo i ostatní, kteří sem píšou, jaký to je dobrý fór, co by kdo mohl mít z propagace zdravé výživy nebo konkrétně této diety?? Vůbec nic. A navíc o určitých věcech se prostě nežertuje...
janik1974
Luciecie
Zkus se ještě zamyslet nebo i ostatní, kteří sem píšou, jaký to je dobrý fór, co by kdo mohl mít z propagace zdravé výživy
nebo konkrétně této diety??


Znám spoustu rádoby vtipných lidí, kteří by se určitě móóóc pobavili tím, jak tady zblbnou lidi a jak ti "pitomci" pak lítají po krámech a utrácí za bezlepkové potraviny. Kdoví jak blízko jsem pravdě, že?
sparrow
Luciecie
Prostě musíš pochopit, že pro ženské je tohle velmi citlivý téma a tak se nemůžeš divit, že ti třeba nikdo nic tady fotkama dokazovat nebude.


Nápaditost některých výmluv nezná mezí. Co je citlivýho na anonymním vyfocení kebule bez obličeje? To mi fakt vysvětlete. A nebo radši ne, tohle téma má k serioznosti asi tak daleko jako vesmírní lidé a jejich snúška blábolů. Zdravý životní styl tu nikdo nezpochybňuje. K zpochybnění tu je spousta jiných věcí, kromě mnou už avízované neexistence pana Pavlici (1 mailová adresa jako důkaz? Ale děcka, no tak) také to hlavní. VÝSLEDKY.

mmch, souhlas s janik1974, taky znám takových pár typů s tímto smyslem pro humor. I já jsem k němu kdysi měl blízko. Bylo mi 14.
Mějte se a rozum do hrsti!
Luciecie
Ad janik a sparrow: Tak přesně na tohle nebudu plýtvat svým časem ani energií..
Darča
Přestaňte kritizovat, hledat důkazy a fotky a urážet jednoho z tisíce léčitelů, který má dar a pomáhá zadarmo. Léčím se s vlasy 15 let....a našla jsem, co funguje mě, něco jiného než funguje Vám, či kokotarovi či někomu jinému. Vy hledáte, proč tamto a tohle nefunguje, chcete důkazy atd....nikdy se pak nevyléčíte. CO jsem to pochopila, konečně se pomalu zbavuji hormonů a vlasy rostou.

Jen pro info - věřím v zákon přitažlivosti, proč, protože věřím a tak mi i funguje. Nepotřebovala jsem důkaz , abych uvěřila a díky tomu se mi splnila malá i velká přání. Pro někoho důkaz - vysnila jsem si nové auto....ano mám ho...vyhrála jsem ho, že jsem omylem byla na správném místě.
misandrea
Pro Luciecie
Moc děkuju, že jsi se vyjádřila.
Pro vrabčáka
Zde máš alespoň 2 důkazy, že pan Pavlica existuje, pokud chceš něco tvrdit, sežeň si nekdříve, co nejvíc informací.
Http://diskuse.abecedazdravi.cz/alternativni-metod y-lecby/lecitel-pavlica, http://www.proalergiky.cz/forum/alergie/?text=read &id=2310&view=all.
sparrow
Diskuze? Tomu říkáš důkaz? Nenech se vysmát
Pohybuju se v IT už delší dobu a nemusim bejt zrovna extra hacker, abych si zjistil IP adresy z kterých tyto "věrohodné" příspěvky pochází, a to ve všech diskuzích (včetně téhle), které se na netu ohledně pana Pavlici vyskytují. Nebudu tu zabíhat do podrobností, abych nepoškodil náhodou osobní údaje toho vašeho "pana Pavlici", ale ze Švýcarska neproběhl přístup k jeho údajnému mailu ani jednou Neni zrovna těžký to vytrackovat.

Pro méně chápající: Nějakej šprýmař z Čech si z vás dělá pěknou prču a vy mu to baštíte

Nejdřív si zjisti informace ty, než začneš někoho poučovat a házet takzvané důkazy.
Ale jestli vás baví bejt za pitomce, klidně si tomu dál věřte
Čus
janik1974
To sparrow: tomu říkám pádná argumentace....
Co vy na to "vyléčené dámy"?
Šalamounsky to vyřešila Luciecie "Tak přesně na tohle nebudu plýtvat svým časem ani energií.."
Óóóó.... No ale když nevím kudy kam, asi je lepší stáhnout ocas a utéct než tady dál plkat kraviny, ne? Darčo a misandreo....
Neporazitelný
Tak už mi to nedalo a registroval jsem se. Myslim si, že Váš postoj k dané věci je hodně špatnej. Nevim jestli pan Pavlica existuje a abych řekl pravdu, je mi co celkem jedno, protože tyto rady jsou dost prospěšné a díky jejich zveřejnění jsem se o vliv stravy na člověka začal hodně zajímat. Netvrdim, že když přestanete jíst lepek tak Vám narostou nové krásné vlasy, to by bylo až moc jednoduché. Je to problém, který se týka spousta faktorů. Já jsem si třeba jistej, že mám kandidu a v rodině mám plešatý. Vše jsem odstartoval špatnou objemovou fazí + dlouho trvajícím stresem, který jenom stoupal + víkendové kalení šaňa, redbullů s vodkou, sladkejch drinků, kouření. Nasledně nato jsem velmi rychlí způsobem zhubnul, měl jsem 107kg, teĎ mám 82 kg. Moje vlasy byly v katastrofálním stavu: každy den mi padalo více a více vlasů, vlasy ztrácily pigment a byly opravdu ošklivé. V tu chvíli jsem to teprve začal řešit. Takže, když si to spočítáte tak problémů hodně. Abych to zkrátil ( je to můj první příspěvek ) v současné době velmi usilovně bojuji s candidou, jedu svůj speciální režim a moje vlasy se mi velmi zlepšily, na novej nárustek je ještě brzy, ale chce to čas, hlavně klid (žádnej stres).

Never back down
Radek750
To že už neni třeba ve Švícarsku a např. se vrátil zpět do ČR neznamená že neni
Neporazitelný
To Radek 750: Čau chlape pamatuji si tvoje příspěvky, tak jak válčíš? Stará garda už moc na forum nechodí, tak bysme to tu měli trošku rozvířit.
Radek750
Čau já si píšu s tím léčitelem a plnim tu dietu už pěkně dlouho ,ale dlouho jsem dělal chyby , důkladně ji držim teprve od vánoc takže ještě výsledky ani nejsou ,ale dělaj se mi mín uhráky a mám pociit jestli mi něaký malý chloupky nezačínaj růst na bradě , ale zatim nic moc já chci vlasy a obočí .Nejspíš to chce čas.
Radek750
Nebo mě napadlo že ten léčitel chce aby si každej myslel že je v zahraničí aby ho nikdo neotravoval , protože má dost pacientů.
sparrow
Co je to s váma lidi? Ve vší úctě, to jste tak zabedňený, nebo schválně přetáčíte to co tu jasně říkám?

Kritizuju zdravý životní styl? Zpochybňuju třeba to že když budu zdravě jíst, tak se to neprojeví na vlasech? Cožpak to nikdo nevidí?

To vadí jen mně, že tohe téma se jmenuje "Léčitel mně (navíc s pravopisnou chybou) zachránil před plešatěním" a ten někdo je mr. Nobody?

Připadám si teď trochu jako Václav Havel, ale to vadí jen mně že tu lidi lžou?

to neporazitelný: přeju ti to, upřímně.
to Radek: ze Švýcarska nepochází ani jeden přístup do domnělého mailového účtu "pana Pavlici", ačkoliv tu mnoho lidí tvrdilo, že onen čaroděj jim odpověděl z Lucernu. Mám najít ty příspěvky?
Neporazitelný
No tak to je paráda, to je mi jasný, že jsi dělal chyby to asi každej, protože tady nejsou 100% informace. Navic lidi, kterým začily růst vlasy a něco tady zvejnění, sem nebudou psát, když se do nich pořád někdo bude pouštět, kvůli tomu, že to jsou kecy. Jo teĎ mě jedna věc napadla. Poradil ti lečitel nějak s hormonama např. DTH nebo v tvém případě nemusíš řešit? No já jsem téměř bez akné, hlavně se cítim fakt dobře, vždy jsem byl hodně agresivní a teď si tady sedim jim zeleninu s 3 česnekama a poslouchám hudbu od Andrea Bocelliho, fakt nářez.
Neporazitelný
To Sparrow: Na tvém místě bych se zbytečně nerozčiloval, jak říkám mně je šumák, kdo je pod pojmem pan Pavlica. Toto téma založil Tong, jeho příspěvky jsem si všechny přečetl, navíc polovina mého režimu je totožná s jeho. Já mám za velmi krátky čas neuveřitelné zlepšení, takže u mě nehledej pochopení.
Radek750
EE s hormana nic , hodně si dělam ty štávy a jim každej den pohanku a cibuli četl jsem že obsahuje zinek a jak je strašně zdravá ,ale možná že se mi i po tý dietě něco novýho oběvilo i na hlavě ,ale to vubec nepoznam protože pár chloupků jsem tam měl vždycky a navíc jsou v podstatě neviditelný takže to vubec nepoznam ,ale za ty 3x měsíce už asi budu moct posoudit jestli je ta dieta k hovnu nebo ne
sparrow
Hlavně to tady rychle zatapetovat něčim jinym, co, umlčet vrabce. píp
Neporazitelný
Hele nevim, co ti všechno napsal, ale v tvém případě bych zkusil přitvrdit. A zkusit aspoň částečně reřim, kterej dodržuji já. ( Já to mám hlavně kvůli candidě ) Není to jenom o lepku. Lepek, cukr, kvasnice, sůl a pozor na maso. Já jim jen libový maso a zkoro vše bio. Já zatim na srovnání hormonů jim Macu. Jinak ten česnek je fakt suprv věc, ale nemělo by se to moc jíst syrový. Na tvém místě bych tomu dal více času, vim, že to není lehké, ale když jsi přišel i o obočí bude to na delší dobu. Hlavně nechlastej, jak si někde psal, to je zkoro to nejhorší..,
Neporazitelný
To Sparrow: Abych to lépe pochopil, tak ty si myslíš, že já nebo Radek750 máme na svědomí nebo jsme spolupachatelé této takzvané srandy? Prosim o odpověď
sparrow
Já bych raději nechal odpovědi fundovaným. Pane Pavlico, co vy si o tom myslíte?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Léčitel mně zachránil před plešatěním

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019