Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Léčitel mně zachránil před plešatěním

Autor Léčitel mně zachránil před plešatěním
sparrow
DDDDDD
anndy
Posli mi to co si mi chcel poslat ...
sparrow
Sory všem, ale po dlouhé úvaze ty informace i Kirklandu nemůžu poslat. Mám pro to své důvody. Značka picasa. S.
Sabina
sparrow
DDDDDD


Chlapče, kde se v tobě bere tolik nenávisti a zloby proti člověku, který zadarmo léčí lidi?
Jediné rozumné vysvětlení je, že jsi dealerem nějakého "zázračného" a patřičně předraženého produktu na růst vlasů a proto chceš všem lidem vzít naději na přírodní léčbu. Mně ale nepřesvědčíš, že pan Pavlica neexistuje, protože tento pán měl vyléčil z alopacie areáty. Navíc jsi hrozně prolhaný, Sprrowe, protože pan Pavlica ve Švýcarsku je, minulý týden tam u něj byla kamarádka. Snažíš se nám tu namluvit, že jsi nejlepší spamer na světě a dokážeš se nabourat do jakékoliv schránky a dokonce poznáš, odkud se kdo přihlásil? Ptala jsem se na to kamaráda odborníka přes síť a smál se, že tohle není možné. Když už lžeš a pomlouváš, tak si aspoň nevymýšlej takové sci-fi o tom, jak se panu léčitelovi nabouráváš do schránky atd::
sparrow
Naposledy zopakuji, že nekritizuju přírodní léčbu. Pochybuju že to ale někdo pochopí.
Nikomu se do schránky nenabourávám, jen jsem sledoval přístup. Spamer je úplně něco jiného, pravděpodobně si myslela hacker. Nikoho nepřesvědčuju, nepomlouvám, jen upozorňuju.
Nejsem dealer, necítím nenávist ani zlobu. Omlouvám se lidem co jsem jim chtěl poslat výpis přístupů. Nebudu to dělat, nenechám se kvůli tomu pak někde popotahovat.
Tohle je můj poslední příspěvek do tohohle tématu, vše bylo řečeno. Bavte se dobře.

P.S.: Pozdravuj kamaráda "přes síť", doporučuju příručku IT pro začátečníky.
Tvojí kamarádce moc přeju její výlet do Švýcarska, v Luzernu je krásná katedrála, ať se tam určitě podívá.

sparrow
zlatovlaska
Sabina
Ahoj Sabi,

pozoruješ i jiná zlepšení kromě vlasů? Předpokládám, že jíš hodně mrkve, nezlepšil se ti třeba i zrak?
Díky
misandrea
To anndy: zkoušel jsi ještě panu Pavlicovi znovu napsat?
anndy
misandrea
ano písal som mu 4 x, ale iba 2 emaily mu prisli asi, pretoze 2x mi prisla sprava ze email nebol doruceny ... a odpoved od neho ziadna , preco sa pýtas, tebe odpísal ?
misandrea
Ahoj, ne, mě také neodepsal. Poprvé jsem mu psala v září 2010 a napsal, že má hodně lidí, ať se ozvu za 2 měsíce. To jsem udělala, ale už neodpověděl.
franky
Ahojte, ja som mu tiez pisal uz 2x, prvy raz to bolo v januari, ale ani po druhom maily sa mi neozval...
anndy
Zdravím
Tak ako ste na tom s liečiteľom... odpísal z Vás niekomu?
Lukyno1

anndy
Zdravím
Tak ako ste na tom s liečiteľom... odpísal z Vás niekomu?

Mě pan Pavlica odepsal za 2 dny, co jsem mu napsal. Doporučil mi masírovat prostatu a úplně vyloučit ze stravy lepek... To je prý jediná možnost... Toť vše...
anndy
Kedy si mu písal ?
Aj to dodrzujes a aké más vysledky ?
Sabina
Lukyno1
Zdravím
Tak ako ste na tom s liečiteľom... odpísal z Vás niekomu?


Mně pan léčitel na moje dotazy normálně odpovídá, ale asi je to tím, že jsem jeho stálý dlouhodobější pacient. Zrovna před týdnem mi psal, že už můžu začít jíst pomalu mléčné výrobky, taky výrobky obsahující kvasnice a v malém množství (do 20 gramů denně) dokonce i cukr. Jakmile mi sdělil tuhle úlevu na dietě, hned jsem si koupila bezlepkové rohlíky ciabatta od výrobce Schar, namazala máslem a malinko natřela kvalitní borůvkovou marmeládou. O téhle dobrotě se mi totiž už pár měsíců zdálo a tak jsem ráda, že si konečně můžu i pochutnávat. Sice do konce života už budu muset držet bezlepkovou dietu, ale poslední týden jsem zjistila, že existuje spousta bezlepkových dobrot. Jediné menší omezení cítím v tom, že si musím hlídat ten cukr, aby se vešel do 20 gramů denně, takže když si třeba koupím bezlepkové oplatky, tak je nemůžu sníst hned celé, ale rozpočítám si je třeba na dva nebo tři dny. Jinak už ale ani nemám pocit, že bych držela dietu.
anndy
Sabina

tak ty si asi jeden z tých štastných, ktorým liečitel odpisuje...mne z troch emailov čo som mu odoslal mi neodpovedal
Ruth
Zdravím všechny, mně léčitel Pavlica taky nenapsal, už ani nečekám, že se ozve. Já jsem měla v listopadu nim. roku rozsáhlé plešiny (AA) celkem 3 . K dnešku mám už všechny zarostlé a vlasy rostou.Když mi na kožním lékařka velmi citlivě řekla, že mi už vlasy nenarostou, našla jsem na netu spoustu informací a zajímavých nápadů , včetně info o panu Pavlicovi. Podle zkušeností a informací o kandidě jsem se napřed odtoxikovala a teď držím něco jako warior diet, jen zelenina, maso , vejce, ořechy a semena jinak nic jiné.Také vypiju 2 i 2,5 l denně většinou bylinkové čistící čaje a nebo minerálku s citronovou šťávou z čerstvých citrónů. Hodně jsem zhubla, což jsem nepotřebovala, ale nejím chleba ani nic z mouky, cukr žádný, mléko taky né, je to docela přísné, ale dá se to.Výsledek je ten, že kůže se mi vyčistila, zjasněla, exém se kterým jsem bojovala začal mizet taky, a ty vlasy rostou , každý den je vidět posun k lepšímu. A cítím se uprostře zimy plná energie, nepociťuji žádnou únavu a náladu mám úplně skvělou , jsem v celkové pohodě.Mnohé z toho, co tvrdí Pavlica jsem zkusila na sobě a ono to vážně funguje.Tak se do toho pusťe taky, výsledek se dostaví .
kety
Ahoj Ruth, prosímtě jak jste se detoxikovala od kvasinek? já řeším také padání vlasů- spíše, jejich znovunárůst, mám dle doktorky androgenní alopecii, můj velký problém jsou kvasinky, nevím jak se jich mám zbavit, můžete mi poradit?
janik1974
Ruth
Tak se do toho pusťe taky, výsledek se dostaví .


Také detoxikujeme plus bezlepková, bezmléčná, fungicidní dieta a nic... Jak dlouho Vám trvalo než se výsledek dostavil? Třeba zbytečně brzy ztrácíme naději
Ruth
Detoxikace u mě zpočívala v tom, že jsem denně po dobu 3 týdnů pila odvar z kopřivy žahavky, max. se povoluje po dobu 5 týdnů tohoto čaje. Je to běžný čaj, návod na balení, ale já ho pila během dne, asi 1 litr denně. . A současně s tím jsem držela protikvasinkovou kůru.To jsem si koupila kokosový olej, candimin, grepové kapky a probiotickou směs. Ráno jsem do malého množství vody odkápla 2 kapky candiminu a k tomu 15 kapek grep. kapek, to jsem vypila naráz, je to hořké a během dne jsem si dala tak 2 lžíce kokos. oleje a večer zase do malého množství vody 2 kapky candiminu + 15 kapek grep. kapiček, zapít. A na noc jsem si dala probiotickou směs dle návodu 1-3 tobolky, aby se mi čistila střeva.Pít během dne vodu s vymačkanou štávou z citrónu.To jsem prováděla 3 týdny od 13. 1., vlasy přestaly padat po této kůře cca do týdne a po 14 dnech kůry začaly na veliko růst. Tahle kůra by ale nebyla účinná, kdyby se současně nedržela dieta proti kvasinkám (candida albikans).A jídelníček nesmí obsahovat cukr, ani ten v ovoci, ani chleba, nic co obsahuje škrobové látky, protože to všechno živí kvasinky.Existuje protikandidová kuchařka, nemám ji, ale asi se hodí ji sehnat.Smí se jíst maso , vejce, ořechy, hodně zeleniny, hodně pít, ale ne černý čaj, jen bylinný nebo voda.Taky je dobré koupit si multivitamínové tablety, ale nejsou nutné. A být v pohodě.
hanikis
Ruth
Detoxikace u mě zpočívala v tom, že jsem denně po dobu 3 týdnů pila odvar z kopřivy žahavky, max. se povoluje po dobu 5 týdnů tohoto čaje. Je to běžný čaj, návod na balení, ale já ho pila během dne, asi 1 litr denně. . A současně s tím jsem držela protikvasinkovou kůru.To jsem si koupila kokosový olej, candimin, grepové kapky a probiotickou směs. Ráno jsem do malého množství vody odkápla 2 kapky candiminu a k tomu 15 kapek grep. kapek, to jsem vypila naráz, je to hořké a během dne jsem si dala tak 2 lžíce kokos. oleje a večer zase do malého množství vody 2 kapky candiminu + 15 kapek grep. kapiček, zapít. A na noc jsem si dala probiotickou směs dle návodu 1-3 tobolky, aby se mi čistila střeva.Pít během dne vodu s vymačkanou štávou z citrónu.To jsem prováděla 3 týdny od 13. 1., vlasy přestaly padat po této kůře cca do týdne a po 14 dnech kůry začaly na veliko růst. Tahle kůra by ale nebyla účinná, kdyby se současně nedržela dieta proti kvasinkám (candida albikans).A jídelníček nesmí obsahovat cukr, ani ten v ovoci, ani chleba, nic co obsahuje škrobové látky
, protože to všechno živí kvasinky.Existuje protikandidová kuchařka, nemám ji, ale asi se hodí ji sehnat.Smí se jíst maso , vejce, ořechy, hodně zeleniny, hodně pít, ale ne černý čaj, jen bylinný nebo voda.Taky je dobré koupit si multivitamínové tablety, ale nejsou nutné. A být v pohodě.


Můžu se zeptat, kde si koupila ten candimin a tu probiotickou směs? od jaké společnosti třeba? Moc gratuluju k tak skvělým výsledkům, ať vlásky rostou a rostou
Ruth
Probiotickou směs má každá lékárna, ale candimin a grepové kapky patrně nejsou běžné léčivo, ty jsem normálně nemohla sehnat ani v krajském městě odkud jsem, ty jsem si objednala v lékárně v Chrudimi, našla jsem na internetu, která lékárna to má, není jich moc,když si dáš do vyhledávání" prozdraví", mělo by to naběhnout, tak se totiž jmenuje ten web. Nebo hledat candinim a Greposept nebo citridal a vyjede , kde to mají.
rakip
Aby vlasy na hlavě vůbec rostly je zapotřebí mít zdravou kůži,to je základ všeho.Mouka a cukr zanášeji ve střevech kvasinky a plísně toď známo a ktomu nepotřebuji lečitele,problem je v jídle a lécích které u nás jsou stále nedostupné,jedinéj lék který to nahrazuje je nizoral a pak kvalitní šampon.Například olivový olej extra panenský taky čistí střeva a mít v pořádku zažívání je dost duležité.
misandrea
Ahoj, ozvěte se sem na forko prosim lidi, kteří jste s tímto začali, zda-li už jsou nějaké hmatatelnější výsledky, poslední příspěvek zde je přes 3 měsíce starý. Díky všem, co se ozvou, jestli má tahle dieta cenu.
petula4
Já nevím, já to dodržoval celkem 4 měsíce a žádná změna. Navíc jsem psal zdejším diskutérům, kteří to tak propagovali a žádná odezva.
Radek750
Já tu dietu taky zkusil a držel jsem ji docela dost dlouho ,ale bez výsledku .
Radek750
Tet zkoušim jednoho elitního soukromýho doktora kterej údajně léčí i některé celebryty a za první návštěvu chtěl 3000 ,ale asi to bude taky k hovnu , nevěřim ničemu . Jako vypadá že ten už o tom léčení něco ví narozdíl od těch obyč. doktorů to je kupa blbců .
sparrow
Blbec jseš tak akorát ty
sparrow
CelebrYto ))
Radek750
Náhodou tenhle je profík , na první návštěvě jsme uu něj nechali 4500 800 za výtažky za hlívy , 500 za něaký kapky a 200 za oleje a 3000 za návštěvu . Doporučila nám ho doktorka která k němu sama chodí .
Ruth
Radek750
Radku, co se dělo po léčbě, nemohl bysteněco napsat ? Mně se ozvala jedna holčina, tak jsem ji poradila , ale uýž se neozvala
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Léčitel mně zachránil před plešatěním

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019