Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Levné transplantace v turecku

Autor Levné transplantace v turecku
pepek
Ahoj, už nějakou delší dobu mám trápení s vlasama, protože ubývají a není to prostě ono, velké kouty a řekl bych, že nahoře mi to taky slábne, NW3. Nějakou dobu se o tuto problematiku už zajímám a na turecké kliniky jsem narazil, zvažuju transplantaci v Turecku, přijde mi nesmysl platit za stejnou operaci tady u nás daleko víc. Na jednu stranu z toho mám obavy a strach, na druhou stranu bych se těšil na výsledek a trochu si vlasy polepšil, některé výsledky jsou skvělý, jasně chápu že může jít o upravené fotky, ... ale nemyslim si, že by na transplantaci vlasů bylo něco tak složitého, aby to muselo být v ČR o tolik dražší, co myslíte? Ještě se zeptám, je potřeba oholení celé hlavy? Asi bych upřednostňoval metodu FUE.

Je tu někdo, kdo by do toho šel taky? Najdou se tu ještě tací, co byli v Turecku a mají nějaké fotky a jak to dopadlo? Díky moc
tomoni
Bolo by zaujimave ist do turecka - skupinka ludi "nestastnikov" z CZ a SK tiez patrim medzi nich ale zatial neviem ci transka je dobra volba, nakolko je to dost nakladne....
Stannes
Pouze blbci se učí na jejich vlastních chybách, rozumní lidé se učí na chybách ostatních, pokud chcete, můžete se učit na těch mých. Velmi jsem se trápil kvůli mému plešatění, vypadal se jako Jack Nicholson, když jsem měl jen 28 let. Kromě mých vlasů mi také chyběla střední část. Vakcinovali nás v Thajsku s přáteli a tak jsem se znenadání rozhodl na transplatnáciu vlasů v Bangkoku, s metodou pásové extrakce. Tato metoda byla s nejrozumnější cenou. Naneštěstí, nemyslel jsem na důsledky, i když jsem předtím viděl spoustu fotek. Moje hlava byla naříznutá po délce zhruba 15 cm, pouze na levé straně a uprostřed zadní strany. Myslím, že není třeba říci, že jizva se nezhojila tak hezky, jak slibovali. Byla téměř 1 cm vysoká. Pak jsme to spočítali, spolu 185 kusů vlasů vyrostlo jako výsledek celé procedury. Nikdy víc bych nepoužil estetické služby v Asii. Je to úplně jiná kultura, pracují jinak, kvalita se ani jen nebllíži minimálnímu standardu. Navštívil jsem Maďarsko na konzultáiu v PHAEYDE v listopadu 2014. Tehdy jsem musel čelit faktu, že dokonce udělali chybu při úhlu implantací vlasů. I když by bylo 800 štěpů dost, nakonec jsem zakoupil 1600, které byly transplantovány v 1 den v Prosinci. Tentokrát jsem to nenechal náhodě, s pomocí mladší sestry kosmetičky jsme spočítali vlasy pod zvětšovací lampou. Napočítali jsme přesně 1642 štěpů v předu a 1712 značek vzadu. Když jsem se ptal na tento rozdíl, bylo mi řečeno, že ne každý vlas byl úspěšně extraktovaná, v případě, že byl extraktovan jen vlas bez kořene, je zbytečná jeho transplantace, protože neprodukuje nové vlasy. To bylo pro mě dostatečné vysvětlení. Když myslím na ty tenké jehly, které používají, myslím, že je to velmi dobrý výsledek a jsem velmi spojokný, že jsem udělal správné rozhodnutí, i když na podruhé. Také jsem přemýšlel o transplantací do jizvy. Zajímalo by mě, jestli má někdo s tímto zkušenosti. Jaká je úspěšnost? Jsem si jistý, že jizva nemůže být zlepšena procedurou FUT, tak o ní vůbec nepište.
Miloš258
Taky jsem podstoupil transplantaci na klinice Dr. Serkana Aygina https://www.aratravel.cz/ a určitě to není jen vytahování peněz z lidí. Za mě maximální spokojenost a všem to mohu jen doporučit. I když se přiznám, že tyto obavy jsem před zákrokem měl taky.
markdee
Všude čtu jak je to dražší v ČR SK a Madarsku. Kolik teda stojí doprava, náklady + štěp v Turecku? díky
<< . 1 . 2 . 3 .
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Levné transplantace v turecku

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020