Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Lupy a padání vlasů

Autor Lupy a padání vlasů
Jí?a
Please, poraďte mi, nad čelem, přesně uprostřed mi vypadávají vlasy, už tam mám asi jen jeden vlas, mívala jsem delší vlasy, prý výborné kvality říká kadeřnice, vždy jsem mívala trochu lupy, ale teď už mám celé obrovské strupy po celé pokožce na hlavě. Svědí mě to, hlavně nad tím čelem, a mám to červené. Vlasy jsem před půl rokem zkrátila a nic se nezlepšilo. Mám strašně suchou pokožku asi až do půlky hlavy, poraďte mi prosím někdo. Asi rok jsem aktivně denně plavala, a od té doby, když použiji jakýkoli šampon proti lupům, vlasy není možno rozčesat, protože jsou vysušené z chloru, poraďte prosím,je to jak začarované.
Evelyn
Jíťo, a už jsi byla u kožního lékaře? Možná to zní jako samozřejmost, ale nikde to nezmiňuješ.
Na suchou pokožku, silné lupy (až krusta) a strupy mi kdysi zabral olivový olej - zábaly, tak často a tak silně namazat, jak jen to vydržíš, nechat třeba několik hodin a potom umýt jemným šamponem (ty proti lupům bývají příliš silné, tak si ho třeba smíchej s jiným jemnějším) a opláchnout něčím na zklidnění - třeba studeným čajem. V každém případě jdi ale ke kožnímu. Jo, a pro jistotu si nech vyšetřit štítnou žlázu.
florenta
Já měla podobný problém. 1. kožní mi řekla, že to jsou lupy, ať si něco koupím v lékárně. V lékárně jsem si něco koupila, konkrétně Vichy šampón na suché lupy, ale nepomohlo to. Naštěstí jsem objevila jinou kožařku, která mi na to napsala Triamcinolon-takové mléko proti svědění a strupům, pak Alpicort a polytar šampón. Fakt mi to pomohlo (musím zaklepat).
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Lupy a padání vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019