Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Panacea Hair Clinic - zkušenosti s konzervativní léčbou /ne transplantace/

Autor Panacea Hair Clinic - zkušenosti s konzervativní léčbou /ne transplantace/
Monan
Ahoj,

zajímá mne, jaké jsou vaše zkušeností s Panacea Hair Clinic v Praze, dr. Hajduka. Zajímá mne pouze konzervativní léčba a vyšetření, nikoliv poslední fáze - transplantace, na tu se nechystám.

Napište prosím:

- s čím se léčíte (androgenní alopecie, alopecie areata, apod.)
- u koho jste na klinice byli
- co jste zde podstoupili (vč. počtu procedur!), vč. ceny
- s jakými výsledky
- jaký na vás klinika dělá dojem (jde mi o to, zda to není takové to: "hlavně zaplať a mazej")

Děkuji moc.
goldhelen
Ahoj,byla jsem tam..na konzultaci..stálo to 700kč,byla jsem u Barbory Kniezkové...
Jen mě teda dost zarazilo že neví,že nízkosacharidová strava blokuje DHT...
Byla jsem tam kvůli AGA,ale v té době jsem ještě nevěděla že jí mam,pak jsem šla na krev a poslala výsledky.Napsala mi mailem,že alopecie mi vznikla z léků na štítnou žlázu a chtějí po mě vysadit léky,dát mi přírodní-ARMOUR THYROID..ale moje nová doktorka to nechce a naopak mi zvýšila dávku,kvůli uzlíkům...
Mam z té kliniky progesteronový krém,protože mi vyšlo že mam málo progesteronu a vysoké DHT...pak mam od nich ještě amulky pod jazyk-na vlasy a na podporu štítné žlázy...jsem s nima v kontaktu přes mail a řekla, že za 2 měsíce mam přijít na kontrolu..
Já se léčim přírodně-nízkosacharidovou stravou a myslím, že mi to pomůže..samozřejmě ještě blokuju DHT..zlepšení už vidim,ale ťuk,ťuk,nechci to zakřiknout..
Jinak dojem kliniky je dobrý...jen nepříjemná paní na recepci,ale jen občas v telefonu
goldhelen
Jinak pokud vychytáš 21 dní od menstruace tak ti tam udělají hormonální testy...ale DHT tam nenabírají...důležitý je ten progesteron..mam mít v mém věku 40 a měla jsem 3,60
Monan
Má ještě někdo další zkušenost s touto klinikou v rámci konzervativní léčby??
Aňa
Ahoj, léčím se též na stejné klinice u MUDr. Hajduka, léčba obdobná jako u goldhelen. Docházím tam cca po 4 měsících. Zkušenosti jsou takové, že vlasy nehoustnou, ale možná, že kdyby ta léčba nebyla, že bych třeba byla plešatá. Goldhelen jest-li na ty stránky chodíte napište jak jste na tom odstupem času. Dik
Monan
Aňa
možná, že kdyby ta léčba nebyla, že bych třeba byla plešatá


Slovem "možná" se člověk většinou uklidňuje v momentě, kdy ví, že už ho to celé stálo spoustu peněz. Ale chápu Tě...

Pravda je ale taková, že androgenní alopecie místy stagnuje, tzn. že se v průběhu života, i bez jakékoliv léčby, objevují lepší období, kdy vlasy tolik nevypadávají, ale nehoustnou...(a to vše samo o sobě, bez léčby a většinou v těžko vypozorovatelných intervalech). Je třeba si připustit, že kde vlasy chybí, tam už nejspíš chybět budou. Nutno vzít v potaz také to, že kdyby jakákoliv konzervativní léčba fungovala, neexistovaly by transplantace. Myslím, že nikdo by se do žádného podobného zásahu nepouštěl, pokud by předchozí konzervativní léčby skutečně fungovaly. Medicína bohužel ještě nedospěla do této fáze.

Já vím, že to nikdo z nás slyšet nechce, i mně je z toho zle, ale jsou to dlouhodobé zkušenosti.

Iluze o klinice si nedělej, každá dobrá duše, která se chytne=spoustu tisíc k dobru))

Goldhelem má, pokud vím, určitou zdravotní indikaci, takže to nelze srovnávat. Pokud člověk má nějakou diagnozu, je léčba vlasů totiž jiná liga - většinou s daleko nadějnějším výhledem. Tady potom stačí správná medikace a problém je v zásadě vyřešen. Ale člověk, který prolezl všemi možnými vyšetřeními s tím, že je vše o.k. a následně je mu diagnostikována AGA - tam se ta odpověď hledá těžce, respektive současná medicína ji nemá. Ne cestou konzervativní léčby.
Aňa
Ahoj, je to přesně tak vrazila jsem do léčby fakt majlant a už 2 dny intenzivně si kladu otázku co dál? a co ještě mohu pro to udělat. Pročítám různé příspěvky na různých blocích a příběhy a samotné samoléčitelství je obdobné. Je to děsný, že nic neexistuje na blokaci DHT. Co jsem ještě nezkusila je nízkosacharidovou dietu, sle uvažuji o ní. Také mám zaplacenou léčbu kmenovými buňkami.
Vlásečnice

Aňa
Také mám zaplacenou léčbu kmenovými buňkamiVy jste vyhodila peníze za léčbu kmenovými buňkami? Pravděpodobně jste multimilionářka, když vyhazujete peníze. Podvodníci z lidí jako jste Vy mají radost.

Mimochodem, proč raději nezkusíte nízkosacharidovou dietu, kterou zmiňujete??? Léčba vlasů je totiž z 99 procent o stravě.
goldhelen
Léčba vlasů je totiž z 99 procent o stravě.
Toto je naprostá pravda
Aňa
goldhelen
Pravděpodobně jste multimilionářka,

Nejsem, jenom mi vlasy zasáhly do života a byla jsem nešťastná a jenom jsem řešila a různě se radila co udělat, aby se padání zastavilo a abych zachránila alespoň to co mám. Samozřejmě, že po 2 letech léčby už vím, že se musím s tím vyrovnat a tu léčbu už mám zaplacenou pěkně dlouho, takže to ještě dám. Na nízkosacharidovou dietu najíždím od příštího týdne chci si nakoupit suroviny a připravit jídelní seznam.
Monan
Nikomu tuto kliniku nedoporučuji. Domnívám se, že neexistuje jeden jediný člověk, kterému takhle "klinika" pomohla konzervativní léčbou (no možná i transkou). Ale jako job je to jistě skvělý...
silva
Ahoj, byl mně doporučen Belohair 2%, ale zjistila jsem, že ho nemohu používat. Pokud by někdo měl zájem, napište, dám se slevou.
Monan
Http://finance.idnes.cz/rozhovor-lekar-peter-hajdu k-d1n-/viteze.aspx?c=A170704_155238_viteze_frp

Dovolím si trochu rozebrat článek...

Na označení "podnikatel" by měli vzpomenout všichni ještě předtím než otevřou dveře do téhle, případně podobné kliniky a budou chtít řešit tu nespravedlnost, kterou nám příroda nadělila. To označení je zcela jistě trefné. Není od věci si připomenout další informace z článku jako například odbornost ortopedie. Takže si to shrneme - podnikatel....pak nic....pak specializace ortopeda....a pak opět dlouho nic. A to vše na klinice zabývající se převážně problémy, spadajícími do dermatologie, případně estetické dermatologie, kdy samotného dermatologa zde potkáte max. jednou týdně, ovšem i u něj vnímáte především označení podnikatel. A dále tu máme takové luxusní odbornosti jako specialistu konzervativní medicíny (s ohledem na zaměření kliniky, si nemohu vzpomenout, od kdy se titul Mgr. používá pro lékaře). A tak bychom mohli pokračovat dál....Ale tak živí to dvacet lidí a utáhne to kliniku v Koněvově ulici...Snové.

Aneb když lidské neštěstí vydělává...
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Panacea Hair Clinic - zkušenosti s konzervativní léčbou /ne transplantace/

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020