Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Máme rádi paruky

Autor Máme rádi paruky
mama
Ahoj, se zájmem tady čtu o vlasové integraci. Díky vašim příspěvkům si to konečně dovedu trochu představit. Já mám AA a paruku nosím od r. 2000. Už jsem se stím sžila a zvykla si ale jsou situace, kdy by se vlasová integrace hodila. Trochu mám obavy z té lepící pásky, je alespoň trochu prodyšná ? Protože jestli ne, nevím co udělá kůže, která je pořád bez přístupu vzduchu a působí na ni lepidlo.
Momentálně jsem na tom nejlíp za celých těch 11 let. Mám jen několik holých ložisek a řasy a obočí jsou sice řídké ale jsou. Nedávno jsem si nechala vytetovat obočí a horní oční linku. Nebylo to nic příjemného ale jsem spokojená, vypadá to docela dobře.
Asi 2 roky si pořizuji jakousi fotodokumentaci mých vlasů. Dříve mě to nanapadlo a taky jsem neměla chuť se na sebe dívat do zrcadla natož se fotit. Někdy sem nějaké dám, ale musím najít nějaké bez obličeje a taky poprosit dceru aby mi s tím pomohla. mějte se Marcela
jadina
Míša75
drží mi to na malých cvakacích sponkách,ale aby mě to moc netahalo,tak to moc neupínám a nosím raději ty čelenky přes vlasy. Jak dlouho se s ní léčíš a jak dlouho ti to padá?Já jsem měla tak nádherný hustý vlasy, že mi to trvalo 20 let, kdy už mi to nejde začesat. Hodně psychicky mi pomohlo tady to povídání a vědomí, že je nás takových víc.
jadina
Mama
a jaké nosíš paruky,z pravých vlasů? A jsou vzdušné, padají ti pod parukou víc, nebo ti rostou?
mama
jadina

paruky nosím už 5 let jen z pravých vlasů. Vyrábí je jedna paní z Olomouce na míru. Je vzdušná a oproti paruce z umělých vlasů v ní není takové horko. Myslím, že na padání nebo růst vlasů nemá paruka žádný vliv. Asi rok drží na hlavě opravdu dobře(chodím s ní i do cvičení) pak se ale materiál unaví a paruka je volnější, tak si ji nechám na doma a koupím novou.
Míša75
Jadina, mama
Ahoj holky! Se štítkou se léčím víc jak půl roku (je to zřejmě taková ta akutní, z virozy, ne dědičná), ale vlasy mi padají průběžně cca 6let (připadá mi, že po dětech), ale teď cca 2měsíce to už je opravdu hodně a viditelné.
Já jsem ten příčes vzdala, dokud to půjde aspoň trochu začesat, tak to vydržím, pak teda nastoupí paruka. Jen mě štve, že vzadu mám vlasů dost, je to škoda.
Mama[b][/b], ty teda vlasy taky máš (rozumím tomu dobře), můžeš chodit i bez paruky?
A paruku můžeš nasadit rovnou na vlasy nebo je nutná nějaká "síťka" či něco podobného?
Myslela jsem, že bych teda paruku zkusila (do práce), ale na doma bych vystačila se svými. Je to teda reálné?
Ach jo, když tu vidím ségru, to je hustota, nádherné, dlouhé, zdravé vlasy...
A taky se uklidňujete tím, že jsou daleko horší nemoci, že tohle vlastně nic není?
Teda já určitě, ale kdo máte alopecii, to je samozřejmě o něčem jiném, to se cítím trochu divně, že sem vlastně píšu, že mám "jen" řídké vlasy. No někdy si ale říkám, jestli by nebylo lepší, kdyby vypadaly všechny a pak by člověk nemusel vymýšlet příčesy a tupé, jediným řešením by byla paruka a hotovo.
I když jak čtu, taky nejsou nic moc trvanlivé, ničí se (v diskuzích holky říkají tak rok, max. dva), to je tady děs, za ty prachy...
No nic, mějte se a ráda si vás tu zase počtu
monča
Ahoj holky, taky mám stejný problém jako tady všechny. Asi tak 5 let mi řídnou vlasy na temeni, už mi značně prosvítá kůže.Ne že by mi padaly, ale strašně málo mi rostou nové. Je mi 41 let a léčím se mimo jiné i se štítnou žlázou. Mám i ženské problémy /doktor mi řekl, že už jsem v přechodu, takže i ta ztráta vlasů může být k tomu/.
Jsem z toho taky hodně nešťastná a už mi z toho trochu hraboší,ale kdo to nezažil, těžko pochopí, že i když jsou v životě horší věci a nemoci, že ztráta vlasů u ženy jí rozhodně na sebevědomí nepřidá. Zatím to maskuju černým sprejem, který se používá na karnevaly, je pravda, že některé hodně barví a člověk je jak kominík. A k tomu si na hlavu ještě dávám Milion super hair. Jenže už s tímhle maskováním dlouho nevydržím, takže přemýšlím co s tím. Jestli zvolit tupé nebo paruku.
V poslední době mě zaujal příčesek Smart part, kterým se protahnou vlastní vlasy a každých 6 týdnů se musí na posunutí. Jenže je to dražší než paruka. Stojí to kolem 15 tisíc a k tomu speciální šampony a pod. Tak fakt nevím.
Míša75
Monča[b][/b]
Ahoj Mončo, tak Tě vítám mezi námi!
Jak to tak čtu, tak máme vlasy asi ve stejné stavu, ale máš to teda vychytaný - ten sprej (určitě vyzkouším, mám taky tmavé vlasy), super nápad (jen teda, já se dost potím, nebude s tím problém?). A ten "Milion super hair", co to je?
Koukala jsem taky na ten příčes Smart part, pokud to je pro Tebe dostupné, určitě bych to zkusila. Přijde mi to (teda dle popisu a obrázků) lepší, než klasický příčesek nebo tupé.
Jak jsi asi četla výše, pro mě to byly vyhozený peníze. Ale zase Jadina je s tupé spokojená. Každá si to asi musíme vyzkoušet (doporučuji déle než v prodejně chvíli u zrcadla ) a zjistit, co nám vyhovuje.
Mně teda štve, že je to vlastně taky nemoc, o holkách s alopecií ani nemluvím, a 1.000,- Kč od pojišťovny při těch cenách....
Můžu se ještě zeptat, co všechno jsi zkoušela? Třeba skrz tu št. žlázu, poradila Ti něco doktorka (doktor)?
Tak se měj a zase písni
Mojko
monča
a Míša,som rada,že ste sa dali to tejto diskuzie.Fakt teda,je to veľmi ťažké,lebo nech si hovorí,kto chce,čo chce,vlasy sú korunou krásy!!!!Je to náš problém,obrovský problém,samozrejme ľutujem inak handycapovaných ľudí a neviem si predstaviť,nemať ruku,nohy,musí to byť strašné,ale pre mňa je aj tento problém strašný a riešim ho už 23 rokov a vlastne ho nikdy nevyriešim,nikdy sa s tým nevyrovnám a opakujem zas a zas,že v dnešnej modrnej dobe,keď sa dá plastikami urobiť všetko,prečo to nejde aj s vlasmi?Tiež som si prešla tým čo vy,rednutím,vypadávaním difúznym,tvorbou plešín,riešila som to kilami laku,začesávaním a vždy,keď som si išla umyť hlavu,najskôr som si musela dať niečo na ukľudnenie,aby som zvládla ďalší nápor vypadaných chumáčov.Liečby som sa vzdala pomerne rýchlo,uzatvorli to tak,že je to psychika a nebola som ochotná podrobovať sa hormonálnym liekom,či prendisonu.Povedala som dosť,jedno čo som však vedela bolo,že chcem byť upravená a nechcem cítiť pohľady zvedavých ľudí na moje tri chlpy.Riešila som to hneď parochňami a bolo ich toľko,že dnes by som mala z tých peňazí luxusné auto.Nikdy nepoviem,že je to super,ale je to oveľa lepšie,ako chodiť s plešinkami.Viem,že to bolo pre mňa to najlepšie riešenie...No a teraz ešte mám aj integráciu,je fajn,že pokrýva tie holé miesta a moje ostatné vlasy mi splývajú z integráciou,napriek tomu,sa zasa prikláňam k peknej,prirodzenej parochni.Mám vlasy asi po ramená a je super,že si ich môžem vyčesávať,dávať do copu,vyrovnávať,kulmovať,môžem v tom spať,umývať si to na hlave a niekedy cítim,akoby to boli naozaj moje vlásky,samozrejme do chvíle,kým sa nezavriem do kúpelne,dám si to dole,ošetrím svoje vlásky a holé miesta a potom zasa prelepím a mám týždeň zasa pokoj,ale uvedomujem si,že bez toho je to veľmi,veľmi zlé.....čo narobiť,ak sa chcem začleniť do tejto spoločnosti,plnej konvencií,ženskej dokonalosti a minimálnych nedostatkov,ak chcem prežiť v tejto spoločnosti vlkov,musím to aj naďalej riešiť takto.Napísala som Vám kočky len môj názor na tento problém a hlavne to,ako som ho vyriešila ja.Jedna moja dobrá známa mi povedala krásnu vetu,a to je čistá pravda:Radšej hlavu ako koleno,ako pár vlasov a nevedieť,čo s nimi.Držím Vám palce....
monča
Ahoj holky, jsem ráda, že si tu člověk popovídá, protože moje kámošky mají všechny vlasů dost, takže je těžký to někomu vysvětlovat, kdo tím neprošel.Taky vím, že jsou horší věci - nemoci, rozvod, to už jsem si taky zažila na vlastní kůži, ale paradoxně ty vlasy mě štvou. Já už jsem se přistihla, že už jsem tím i svým způsobem postižená, protože třeba v autobuse nebo i jinde, koukám lidem jaký mají vlasy. No děs.
Míšo 75, asi máme hodně podobný problém , já mám taky vzadu vlasů docela dost, jen prostě to temeno je děsný. Už nemám pěšinku, ale přímo dálnici. Připadám si hrozně. Je pravda, že v tak moderní době a ještě se nenašel lék na růst vlasů.
Na tu štítnou žlázu - je to prý zánět, už se léčím asi 5 let a beru denně 100 Euthyroxu. Psychika taky nic moc. Dlouhou dobu se táhly věci kolem rozvodu. No, nepřijde mi, že by mi to nějak pomáhalo. U kožního jsem byla, ale nic mi nezjistili. Když vidím ten přístup, tak co se týče vlasů, jsem to u doktorů vzdala. Stačilo mi, jak mi neuměli poradit ani s červenou pletí. Takže hodně jsem si četla příspěvky tady a stejně pak člověk u sebe pozoruje jak se to horší a vymýšlí, co s tím bude dělat dál. Někdy by asi opravdu bylo lepší než mít pár vlasů radějí žádné, pak bych šla do paruky a bylo by to. Takhle člověk ty vlasy přehazuje sem tam a pořád na nich svých způsobem lpí. Mě by právě vyhovoval ten smart part, už jen z toho důvodu, že to vydrží delší dobu. A přece jen to je propojené i s ostatními vlasy, takže asi bych neměla takový strach, jestli mi to někde cestou neupadne.
Jenže zase, jsem samoživitelka a 15 tisíc je pro mě docela dost - myslím ušetřit. Ale asi budu muset, přijde mi to docela dobrý.
Jinak co se týče mého nynějšího maskování, tak já nejdřív zkoušela samotné Milion super hair - je to jakoby drobné vlákno, které se samo přichytí na vlasy a zafixuje sprejem, který je u toho. Jenže mě to takhle padalo, nevím proč a co jsem dělala blbě. Takže aby mi tak neprosvítala holá kůže, začala jsem si stříkat nejdřív na hlavu ten černý sprej a po zaschnutí jsem na to dávala super milion hair. To mi kupodivu drží většinou tak ty 3 dny a to se taky docela dost potím. Ale ještě na to dávám normální sprej na vlasy, mám je dost jemné. No prostě děs. Ale už jsem si na to zvykla, dělám to tak asi dva roky. Jenže teď už to asi takhle zakrývat moc nebudu, takže proto přemýšlím co dál. Je jasný, že každému vyhovuje něco jiného - paruka nebo tupé. Záleží, aby jsme se v tom cítily fajn. A o to hlavně jde.
mama
Míša75
Vlasy mám, ale mám několik větších či menších holých míst ,které nejdou začesat, takže bez paruky to pořád ještě nejde. Nosím ji ale jen v práci a na veřejnosti, doma ne. Nasazuju si ji př ímo na vlasy, tedy žádná síťka apod.
Míša75
Jéé, ahoj holky! Koukám, že jsou tu nové příspěvky, ale mně nechodí upozornění na mail
Už mi to bylo divný, tak jsem nakoukla a dočetla.
Je to prostě věčný problém, který asi - bohužel - nevyřešíme. Jak píše Mojko - před mytím vlasů aby si dal člověk něco na uklidnění. Mě to taky občas rozbrečí, další tuny vlasyů pak v ručníku, následují plné dlaně při dávání tužidla atd. Člověk se pak namaluje, hezky ustrojí, ale ty vlasy prostě neupraví. Kdo nemá hezký nehty - dá si umělý, kdo je silnější - může zhubnout nebo doladit oblečením, ale ta pleška na hlavě zkrátka zůstane pořád.
Jinak-příčes vrátit nešel. Tak mi tu holt bude ležet. Zkusím ještě ten sprej a milion super hair a pak dám vědět. Mějte se!
Smutněnka
Zdravím všechny nešťastné dušičky! Holky chtěla bych se zeptat ohledně vlasové integrace, všichni na to pějí zatím samou chválu, i když jsem se dočetla, že v zahraničí je ohodně levnější, ale co naděláme, ona jednou nastoupí konkurence a budou muset s cenou dolů - doufejme. Chci se zeptat, vlasy mi řídnou po celé hlavě stejně ale nejvíce si toho všímám na bocích a nad čelem - jako bych ho už teď něměla dost vysoké a asi trochu pěšinka. Je možno třeba vyholit vršek hlavy a nasadit integraci pak ji jednou týdně sundat oholit a zase nasadit? Radši bych to dělala takhle, nechci aby si toho někdo všiml, myslím že mám silnější formu AGY a jestli to půjde takhle dál budu vypadat jak rákosník se třema chlupama na hlavě. Dělám recepční, takže lidi na mě pořád koukají, vždycky jsem si potrpěla na líčení, vlasy, ale teď si připadám jak neupravená šmudla. Culík u mě bohužel nepadá v úvahu neboť mě bůh obdaroval odstátýma ušima, které navíc mají divní tvar a jedno vypadá jakoby natržené. Dříve mi to nevadilo neboť jsem to schovala pod moje husté vlasy, nikdy jsem na věřejnosti neměla culík, ani přítel co jsme spolu už více jak dva roky nic nevěděl, ale co teď? Teď jsem ráda když je aspoň trochu schovám. Na operaci jít nemůžu neboť mě bůh obdaroval ještě jedním darem a to vitiligem, takže nechci riskovat jakékoliv poranění kůže. Omlouvám se ale mám pocit, že vy mi rozumíte, pro všechny jsem jen hysterka, co si vymýšlí a ze všeho dělá vědu. Mockrát děkuji za odpovědi holky
Mojko
Smutněnka
Ahoj,vidím,že už si prešla aj na tieto stránky,tak vitaj medzi nami.Presne ako si napísala,vyholiť vršok hlavy,dať si integráciu,spať s ňou,umývať si vlásky,fúkať,žehliť.atď a hoci to bude vyholené miesto,vlásky tam budú tiež rásť.Ale aj tu Ti píšem vlastne preto,aby sme si začali písať súkromnú poštu,aby som Ti osobne mohla poradiť a zároveň Ťa varovať pred istými problémami.Teda ak chceš,napíš mi a ja Ti potom na súkromnej pošte odpoviem na všetky otázky.Je jasné,že vlasy sú korunou krásy a keď chceš vyzerať lepšie a cítiť sa lepšie,musíš preto niečo spraviť.Je veľa možností,ale fakt je,že najlepší je vnútorný pocit a pokoj,že dobre vyzeráš,že nikto nič nepozná a že to nebude riešiť celé mesto,lebo toto je aj pre mňa trauma,a je to naša bolesť a suhlasím s tým,že nechceš ísť k žiadnej kaderníčke u Vás,aj ja chodím do iného mesta.No nič,napíš mi tú súkr.správu a ak chceš aj mail,aby si všetko vedela.Bola som natom tak isto,chodila som na tieto stránky a nedozvedela som sa vôbec nič.No našla som tu zopár super ľudí /pozdravujem Vás/,ktorí mi veľmi pomáhajú,vedia ma pochopiť a hlavne vieme o čom tento problém,je!
Dotcat
Já jsem pře pár lety koupila mamce paruku. Ačkoliv předtím tvrdila, že ji nechce, tak pak úplně rozkvetla, začala zase chodit do společnosti a tak. Bylo úžasné to sledovat. Vlasy pro nás dělají strašně moc a člověk si to uvědomí, až o ně teprve začne přicházet.
modrasek
Dotcat
Já jsem pře pár lety koupila mamce paruku. Ačkoliv předtím tvrdila, že ji nechce, tak pak úplně rozkvetla, začala zase chodit do společnosti a tak. Bylo úžasné to sledovat. Vlasy pro nás dělají strašně moc a člověk si to uvědomí, až o ně teprve začne přicházet.


Zažila jsem něco podobného, ale byla jsem v roli obdarované. Přesně jak píšeš, vlasy dělají strašně moc. Jsem ráda, že něco jako paruka existuje!
Smutněnka
Dobrý den vše, chtěla jsem se zeptat jestli některá z Vás nemá zkušenosti s tzv. Toppik, který nabízejí na stránkách Hair Therapy, vypadá to zajímavě a chtěla bych to vyzkoušet, tak jestli by mi někdo poradil?
Smutněnka
Nebo s jakýmkoliv výrobkem značky Toppik našla jsem jen recenze na zahraničních fórech, neumím dost dobře anglicky
Míša75
Smutněnka
Ahoj, já používám něco podobného, ale ve spreji, Mane - více najdeš na hustevlasy.cz (teda nevím, jestli se sem může dávat takhle na něco odkaz?). Funguje přesně jak je tam popsáno, jsem maximálně spokojená, používám cca 6 týdnů. Mojí fotku "před" najdeš na předchozí stránce, až budu mít k ruce zase někoho schopnějšího, pošlu i "po"
Pokud máš zájem, popíšu podrobněji další rady a postřehy.
dana2
Míša75
Taky uvažuji o Mane. Mohla by jsi sem napsat jaké máš ty vychytávky. Děkuji.
M40
mama
Čtu zde o paní z Olomouce, která zhotovuje paruky na míru.
Bylo by možné sdělit kontakt ?
Přeji hezký den M40
Míša75
Smutněnko, Dano2, máte zprávu - snad jste si všimly....
Smutněnka
Míšo75 ať koukám jak koukám nic nevidím
mama
M40
Je to paní Bahounková, tel,č.604762667. Zrovna teď mám u ní objednanou už čtvrtou paruku. Zatím jsem byla vždy spokojená. Ale ostříhat si paruku nechávám vždy u své kadeřnice.
Míša75
Smutněnka
Míšo75 ať koukám jak koukám nic nevidím

Mám to v odeslaných, ale poslala jsem to teď znovu, koukni, snad už to bude v pořádku.
Dadik
Ahoj holky,
tak jsem se sem zase po delší době dostala. Zrovna jsem vyřídila objedávku nové paruky, jupí, už se na ni těším Zase z pravých vlasů, ale tentokrát z indických. Tak jsem zvědavá, měla by přijít někdy v červnu. Snad budu spokojená, teď mám evropské, ale mám s ní kupu problémů, které by se teď měly vyřešit. Uvidíme
Ale jestli má někdo nějaké dotazky ohledně paruky z pravých a tak, klidně se ptejne, moc ráda poradím
eiffelove
Dobrý den, vím, že to nesouvisí přímo s parukami, ale nenašla jsem podobné téma- nemáte někdo zkušenosti s příčesky? Vlasů bohužel už moc nemám, ale zatím paruku nechci, ráda bych to tedy vyřešila příčeskem, bohužel se mi však nepodařilo nikde najít žádný kontakt ani adresu... Jednou jsem viděla slečnu, co měla vlasy jakoby na sponečkách, nic podobného jsem však nikde nenašla... Pokud někdo poradíte, budu velmi vděčná.. Předem děkuji!
teba
Pro eiffelove: Nedávno jsem řešila stejný problém, pořídila jsem si tupé, které máš připnuté sponkami jenom na horní části hlavy sponečkami. Tupé jsme sehnala z pravých vlasů, jsou to vlasy ňáké holčičky a jsou jemné (sama mám jemné vlasy), tak aby to nebylo poznat. Sehnala jsme ho v salonu Magdalena v Praze. Vyšlo na dost, ale má tam tupé z pravých vlasů a ručně dělané a přístup výborný. Ahoj
eiffelove
Teba: Děkuju mnohokrát, v nejbližší době se tam vydám.. Na ceně nezáleží...
dana2
Prodám 3 kusy MANE vlasový zesilovač barva světle hnědá za 1100,- Kč. Přestal mi vyhovovat. Kdo má zájem ať se ozve na e-mail ji.tka77@seznam.cz.
Dynda

Ahojky,po dlouuhé době jsem opět zde.Potřebovala bych radu.Chystám se koupi své třetí paruky(bohužel žádné změny k lepšímu spíš naopak)Mám oblíbenou a chtěla bych znovu nějaký krátký hnědý sestřih od Jilly Lenau,ale v našem okolí již žádné zdravotnické potřeby paruky neprodávají(i na poukaz):Jsem z okresu Šumperk a tak bych viděla třeba Olomouc,ale tam to též zrušili,kdo prosím poradí!!!A druhá věc:poslední dobou mě pořád svědí hlava pod parukou(za celých 6let co nosím paruku jsem takové problémy neměla a podotýkám,že žádné boláky nemám)našla jsem na netu jakousi punčoškovou čepičku pod paruku,ale pomohlo by to?Jsem z toho zoufalá a nervózní,za rok bych se měla vrátit do práce a nedokážu si představit jak v paruce celý den vydržím a co potom v těch vedrech?Ach jo...království za vlasy!!!!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Máme rádi paruky

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019