Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Mé zkušenosti.

Autor Mé zkušenosti.
heyda
Zdravím všechny,

bude mi co nevidět 24 let a už minimálně 3 roky mě trápí zvýšené vypadávání vlasů.
Moje hlavní symptomy jsou: mastná pokožka hlavy (nevydrží suchá ani 24 hodin), lupy, řídnutí vlasů a silné svědění. Kožařka mi nedávno řekla, že to svědění bude asi tepelnou kopřivku, je to specifická forma kopřivky, která vyvolává nárazové svědění při zvýšené teplotě těla. Tedy pokaždé, když zvýším tělesnou námahu, nebo přecházím z tepla do chladna a naopak, a taky dost často pokud jím sladkosti (čokoládu, bonbony apod.) tehdy mě svědí celé tělo a hlavně na temeni hlavy. Proti kopřivce sice existují jakési léky, ale moje kožařka sama přiznala, že seriózní výsledky nemají, takže je to v podstatě neléčitelné.

Co se týče vypadávání vlasů, tak žádné minerály ani vitamíny nefungují, žádné saw palmeto ani jiné kokotiny, co jsem zkoušel. Je to podle mého názoru akorát vyhazování peněz do koše. Naopak nedávno jsem přešel na redukční dietu. V podstatě se jedná o to, že člověk jí pravidelně během dne, převažuje zelenina, ovoce, celozrnné pečivo, bílé jogurty, knockerboty, drůbeží maso, občas nějaký ten sýr nebo salám, ale tuky a cukry jsou omezeny na minimum. Tehdy jsem poprvé pocítil, že se mi zlepšuje ta kopřivka - za normálních podmínek mě už při prvním zvednutí čínky začalo svědět tělo, během této diety jsem svědění pociťoval až když jsem se hodně zpotil. Do jisté míry mi i kleslo vypadávání vlasů, ale ani to samozřejmě neskončilo a vlasy mám v současnosti asi jako Limberský z Plzně. Škoda, že nemám vůli, protože nedávno jsem zase začal žrát brambůrky a čokolády a kopřivka i vypadávání se mi zhoršilo. Achjo :/ Myslím, že taky starosti se školou a nekonečná zima dělají svoje.

Každopádně rady, abych kupoval ty drahé pilulky či přípravky, mi sem nepište, protože na to nevěřím. Chtěl jsem jen poukázat na to, že strava je hodně důležitá a že jsem v době, kdy jsem držel redukční dietu pocítil jistá zlepšení. Přeji všem hodně štěstí v boji s vypadáváním vlasů a hlavně dobrou náladu

Filip
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Mé zkušenosti.

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019