Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Methionin - jak dlouho se smí používat?

Autor Methionin - jak dlouho se smí používat?
Wok
Asi takle metionin sem bral půl roku(bez přestávek) a 3 tablety denně a pak najednou jako by mi chtělo srdce vyskočit z těla.
Dokonce mi lékařka naměřila arytmii.Vůbec mi nějak nedošlo,že by to mohlo být tím.Pak jsem ho vysadil a vše se vrátilo do normálu. Špatně sem kvůli tomu usínal. Vždycky tak jednou za 4 tepy /bouchnutí srdce (někdy to bylo jinak) se objevilo jedno a to stálo za to. Jako kdyby mě někdo bouchnul kladivem. On totiž metionin zvyšuje LDL cholesterol. Oni jsou 2 druhy cholesterolu ten LDL je ten špatnej, a to tak že docela asi dost. Je dobrý k tomu brát vitamíny B6 B12(kyselina pantenová) nebo jak a B3 ty ho zase snižujou.
Zkrátka zeleninka a nebo nějakej B komplex, tam ale neni ten B12 a ten je dle mě nejdůležitější. Ale když si dáte jeden či dva metioniny denně asi to nebude tak drastický dává se totiž i do jinej přípravků a ty se směj užívat dlouhodobě.

Tak asi tak
Wok
Jo a neni to B3 ale B9
Wok
Taky v těch jinejch přípravcích je ho samozřejmě méně.
Tá?a
ahoj měla jsem pocit,že jsem v tom sama,ale trápím se uz asi 3 možná 4 rok s padním vlasů. Začalo to tím,že jsem se dostala do stresu kterej trval asi 5 měsíců.Dost jsem zhubla klepala se zimou a vlasy mi padaly i s cibulkou.Zažila jsem tolik stresů v životě a nikdy nic, takže si myslím, že obyčejnej stres co netrvá moc dlouho tě takhle nerozhodí.Problém je v tom, že od té doby se mi každj rok padání vlasů vrací ve stejném období a nejde to zastavit.Brala jsem lecos,ale skoro bez výsledku zase 4 až 5 měsíců utrpení.Štítnou aženský hormony mám O.K. krevní obraz taky.Měla jsem drív strasně hustý vlasy a kadeřnice byla nešťastná, že musela prostříhávat aby vůbec něco zmohla.A teď je pro mě kadeřnice utrpení.Vlasy mě jakoby bolej mastěj se mi hustota už se neobnovila a rovný hřebíky se mi lehce zvlnily.Už si je ani nefoukám a nelakuju abych je nezatěžovala.Ještě jsem chtěla vyzkoušet kůru vichy, ale je to dost drahý tak nevím jestli to nejsou vyhozený peníze.
Tina
Ahoj Táňo. Koukám, že už jsi toho vyzkoušela opravdu dost, za kožní lékařkou jsi zřejmě taky byla, tak možná by stálo za to investovat do té kůry. Ale tady se obávám, že problém bude hlubší. Zkus se třeba také zastavit v prodejnách přírodní kosmetiky a zeptej se jich co by ti doporučili. Jestli jsi z Prahy, tak například zajdi do astrologické apatyky v Nádražní ulici na Andělu nebo do prodejny Albio (jedna je např. na Náměstí 14. října). Ještě jeden krámek - 100% Natura se jmenuje a je v přízemí OD Kotva. Zkus něco navštívit.
Hollow
Ahoj,
hledal jsem sice něco úplně jiného (resp. proč a jak Methionin zvyšuje jinak mizernou stravitelnost rostlinných bílkovin až o 50%), ale když už mne Google hodil sem, tak jsem si to tu pročetl a měl bych dvě poznámky:

1) Homocystein, zhouba Vegetariánů a Veganů
Jeho zvýšená koncentrace může mít za následek infarkt (+dalších cévní onemocnění), různé nádory, předčasné stárnutí, revma, deprese, demenci, Alzheimera, chronický únavový syndrom a pravděpodobně i astma a kožní alergie/ekzémy

2) LDL/HDL
Tyto dva cholestroly působí proti sobě.. Zatímco LDL tělo poškozuje, HDL ho chrání a je důležitý pro regeneraci..
A zde se opět dosávám k Veganům a Vegetariánům, kteří mívají LDL poměrně nízký, ale žel to samé platí i pro HDL - je tedy pravděpodobné, že pokud má Wok pravdu, budou dlouhodobé zvýšení LDL snášet velmi špatně.. (infarkt? mrtvice?)

Pokud tedy Methionin zvyšuje hladinu Homocysteinu a LDL, měli by se ho vegetariáni a vegani radši vyvarovat.. Zvlášť pokud jsou zároveň kuřáci a nebo častí pijáci alkoholu..
Ostatní by pak měli dbát na dostatečný přísun B6, B12 a kyseliny listové (tedy i v podobě doplňků potravy !!)

Ještě že mám krásné jemné, husté vlasy až na ramena..
Evelyn
Hollow
Ještě že mám krásné jemné, husté vlasy až na ramena..

Doufám, že se za to hluboce stydíš, ty sketo!

ovšem ty poznámky o homocysteinu byly zajímavé.
aazzi
Ahoj,chci se zeptat nevíte někdo jaký je rozdíl mezi methioninem 500mg a methininem 0,5 který připravují v lékarně?ten první je silnější nebo jsou oba stejné?
aazzi
Ahoj,chci se zeptat nevíte někdo jaký je rozdíl mezi methioninem 500mg a methininem 0,5 který připravují v lékarně?ten první je silnější nebo jsou oba stejné?
Werča
Ahoj všem! Taky mi padají vlasy a už se to vleče několik let (vlasy mám řídké a ztratili dost na objemu). Nedavno mi moje maminka poradila (maminka měla chudák ložiskovité vypadávání vlasů a to je teprve peklo) ať si zajdu na kožní oddělení že mi na to napíše paní kožařka zmiňované tablety Zinek s methioninem a taky Alpicort tonikum. Nejsem sice kožní lékař ale jen kosmetička s maturitou ale myslím si že s tím Alpicortem to není dobré přehánět (myslím dávkování) protože obsahuje hormony a tělo si na to hodně rychle zvykne a pak se může stát že bez Alpicortu už žádné vlasy nikdy neporostou a budou dále padat (proto by vás měl váš kožní lékař upozornit na možná rizika užívání tohoto hormonálního výrobku a taky přímo vám na míru podle rozsahu a typu padání vlasů doporučit způsob dávkování,u Alpicortu je dobré použít max. 2 balení a pak je lepší ho na chvilku vysadit aby pomohl a neuškodil). A četla sem tu také že tablety s obsahem methioninu paní (nebo slečna Anna) sehnala i v lékárně kde jí lékárnice udala jiný způsob dávkování: v tomto případě bych řekla že nejsou na vinně ani kožaři a ani lékárnící protože ty tablety v lékárně mohli obsahovat jiné množství methioninu v mg na tebletu než ty od kožaře (a to že ty tablety z lékárny mají vyšší dávkování znamená že neobsahují tolik methioninu jako ty tablety od kožaře protože doporučená denní dávka methioninu obsažená v tabletách je buď rozdělena do tří tablet denně nebo do dvou denně). Můj názor je ten že ty tablety předepsané od kožaře jsou lepší než kupované. A ještě je tu jedna věc: z velké části je padání vlasů u žen způsobené stresem (to můžu z vlastní zkušenosti potvrdit že pokud mám víc starostí a problémů tak se vždy padání razantně zhorší)......
Werča
Jinak můžu také z valstní zkušenosti doporučit jíst hodně hovězí vývar a taky gumové medvídky,potom samozřejmě obohatit stravu o hovězí maso a také čerstvou zeleninu a ovoce (a to ze začátku opravdu v hojné míře). Z výrobků na vlasy mi docela pomohl Revalid ampule z lékárny asi za 250 Kč a opravdu hooooodně mi pomohli kopřivové a chmelové koupele ;o) Pak je tu ještě jeden výrobek který seženete jen přes kadeřnický salon ale ten je opravdu vynikající a mojí mamince která měla ložiskovité padání vlasů (kolečka měla chudák snad po celé hlavě a prala se s tim asi půl roku a zkusila snad všechno) do měsíce narostli vlasy všude kde měla kolečka!!!! Ta kosmetika se jmenuje INEBRYA a ten výrobek od nich ENERGY LOTION ICE CREAM tonikum a cena je kolem 350 Kč. Sami sme tomu něvěřili ale i mě tendle výrobek pomohl aby mi o trochu zhoustli vlasy a pozastavilo se padání.....samozřejmě je ale zapotřebí pokud to nepomůže během prvního měsíce pokračovat v aplikování tonika ještě tak 3 měsíce a také je důležitá aplikace ke kořínkům vlasů přímo na vlasovou pokožku a aspoň 2 minutová masáž aby se tonik dobře vstřebal,ale věřim tomu že to opravdu dost pomáhá....tonikum obsahuje Oligoelementy,sojové proteiny,silný výtažek z kopřivy a rozmarýnu-navíc vám po něm budou překrásně vonět vlasy!!!
elfka
Kdybyste měl někdo zájem prodávám Quinafort od klorane - na padání vlasů více na odkazu: http://www.manitera.cz/komplexni-pece-o-telo/kuze- vlasy-nehty/vypadavani-vlasu/klorane-quinafort-kur a-proti-vydavani-vlasu-pro-zeny-12-x-5-ml-p-19623. Na netu je to za 698 +poštovný Měla jsem dvě balení a jedno už mi pomohlo a z toho druhýho - je tam 12ampulek a já jsem z toho načla jen jendu a půl. Tak to prodávám za výhodné balení za 550kč 11 a půl ampulek. Je to zázračný přípravek, mám to z GHC kliniky.
nechám to za 550 +80poštovný, takže kdyby někdo chtěl jsem na mailu: e.laichmanova@seznam.cz

Jinak alpicort je pěkná stračka, už nikdy více, mám citlivou kůži a ještě víc mě svědil a methioni ns emůže užívat dlouhodoběji 3kapsle a není na předpis
<< . 1 . 2 .
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Methionin - jak dlouho se smí používat?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019