Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Metoda EFT, zkoušel ji někdo???

Autor Metoda EFT, zkoušel ji někdo???
petrap
Základem je, že podvědomí přijme to, co je mu předloženo. Například jedna má klientka měla problém s tím, že sama sebe nesnášela. Přišla si ošklivá, nezajímavá. Bylo tedy důležité, aby se začala mít ráda taková, jaká je. Poradila jsem jí, ať si na samolepící papírky napíše MÁM SE RÁDA A JSEM SE SEBOU SPOKOJENÁ a papírky nalepí na místa, na která se dívá v průběhu dne nejčastěji. Pokaždé, když se na papírek podívá, ať si text přečte a pokud možno se na něj soustředí a může si přitom zapsat všechno co ji k tomu napadne. První reakce jsou samozřejmě typu: nesnáším se, jsem hnusná, tlustá. Ale postupem času negativních reakcí ubývá, podvědomí postupně stále se opakující informace přijme a výsledkem je, že se jednoho dne po přečtení textu na sebe dotyčná osoba podívala a řekla si: jsem vlastně celkem hezká holka... Pak jsme společně papírky se všemi jejími negativními komentáři slavnostně spálily. Přestala se trápit kvůli tomu jak vypadá, naučila se mít se ráda taková jaká je, celkově se stala vyrovnanější, spokojenější. Důležité je si uvědomit, kde je problém a přeprogramovat se. Takto lze vyléčit i různé fobie. Na papírky si napíšu například NEMÁM STRACH ZE TMY apod.

Další mou osvědčenou metodou je položit na papírek s textem sklenici vody. Voda informace přijme a tím jak vodu vypijeme přijme je i naše podvědomí.
petrap
možná ae holky divíte, proč jsem tohle napsala. Věřím tomu, že my, kterým vlasy padají již řadu let, jsme ve stejné situaci. Mluvily jsme o tom již s tolika lidmi, a naše podvědomí tuto skutečnost přijalo. Nyní je zapotřebí to obrátit zpět. Vnutit našemu podvědomí to, že situace je lepší a lepší.....
Další věc by mohla být i ta, že naše tělo nám říká, že je potřeba něco v nás změnit. Že nežijeme v harmonii.Tělo s duší.

Já sama musím říci, že není den, kdy v práci nemluvím o mém rozbitém manželství a mých padajících vlasech.
A čemu se pak divím? Vždyť já už jsem tím zcela nasáklá.
Rozhodla jsem se, že se na svět budu muset dívat úplně jinak. Konec negativním emocím. Někde musím začít. Bude to těžké, ale já to zkusím zvládnout. Chtěla bych se zase radovat ze života a mít spoustu energie.

Všechno je to o myšlení. Věřte nebo nevěřte tomu....je to tak !

Zde je odkaz na jeden webový blog. Pročítala jsem si tam nějaké články a zaujaly mě. Třeba pomůžou otevřít oči i vám.

Hodně štěstí všem.
petrap
Zita
Lenka
jsem na tom podobně jeden den umeju a druhy už jsem jak šmudla.Myju to obden.Ale pry to nevadi to co vypadne při mytí by prý stejně postupně vypadlo.Akorát to musím vždycky vyfoukat a to určitě obden zdravé není.Omlouvám se,že jsem mimo toto téma.
Pigi
Zita
Já sice vlasy nefoukám,ale každý den ráno kulmuju,to je taky naprd.Ale jinak jsem hrozně neupravená.
Už týden taky ťukám,zabere to jen chvilku času,tak to zkouším dál a čekám na zázrak.
Pigi
petrap
Ahoj,četla jsem nějaký tvoje starší příspěvky,moc by mě zajímalo jak jsi na tom teď s vlasy?Zlepšilo se padání?
V řadě názorů s tebou souhlasím.Doktoři mi po všemožných vyšetření(vše ok) řekli,že si to padání způsobuju sama,moc se prý stresuju.Ale mě stresujou jedině ty vlasy,manželství mám krásné,děti zdravé,peněz přiměřeně,práci která mě baví a vlasy padaj dál.
Prožila jsem stres loni na jaře,manžel měl nádor na hlasivkách,dlouhý měsíc jsme čekali na operaci,pak další 3 týdny na histologický nález.Nakonec vše dopadlo dobře,ale do měsíce mi začaly padat vlasy a rozjela se mi hyperfunkce štítné žlázy.S tou se léčím pořád,ale už půl roku mám hodnoty hormonů stabilizované,takže ani endokrinoložce není jasné proč vlasy pořád padají.Vyzkoušela jsem už toho moc (vodičky,vitamíny,B12,Bepanthen,laser),zatím nic nezabralo.V pátek jsem,ač velmi nerada začala brát HA Minerva.Vím že je to jen dočasné řešení,pokud vůbec zabere,ale už nevím co jiného zkusit.Vlasů mám už hodně málo,všímám si lidí,jak si mě prohlížejí.A to jsem mezi lidma celý dny,dělám v obchodě.
Taky beru homeopatika,ale taky se nic převratného neděje.Homeopatička mi tvrdí,že to bude trvat dlouho,měla jsem těžký život a musím prý být ráda že se to zatím projevilo "jen" na těch vlasech.Užila jsem si za 33let života tolik trápení jako jiný člověk za celý život.
Zvláštní je,že jsem ten život žila tak jak přicházel a co mi naděloval a nijak jsem si neříkala"proč zrovna já"a po tom co jsem to s homeopatičkou dlouze probírala jsem si teprve uvědomila,že to opravdu lehké nebylo.Homeopatie mi pomohla aspoň v tom,že o těch ěpatných věcech teď dokážu mluvit a taky jsem se docela povahově změnila,už nejsem taková tichá,uťápnutá,konečně se dokážu ozvat a bránit nespravedlnost.
Jak říkám,teď bych mohla být úplně šťastná,jen ty vlasy mi v tom brání.Nedokážu se z ničeho radovat,nic si pořádně užít.Pořád sleduju vlasy na oblečení,jen mě něco polochtá na krku už lovím spadlý vlas.Trvá to už rok a manžel mi říká,že jsem někdo úplně jiný.Vždycky jsem byla samý smích,milovala jsem procházky a výlety.Miluje mě a já jeho 1000krát víc,za to že to se mnou teď zvládá.S těma mýma náladama to má těžké.Jak jsme si na radnici slíbili "v dobrém i zlém."
Jen doufám že toho zlého už jsme si užili až až a už nás budou čekat jen hezké chvilky.Ale člověk si vždycky při nějakém problému říká "nic horšího už mě snad nemůže potkat",ale ono může,vždycky se může stát něco horšího a v porovnání s tím co jsme si ve společném životě zažili jsou moje vlasy úplná malichernost.To vím moc dobře,jen se mi moc nevede myslet si to pořád.Jsou chvíle kdy jsem opravdu na dně.4 měsíce jsem dokonce brala antidepresiva,ale zjistila jsem že mi to vůbec nijak nepomáhá,tak jsem s tím přestala.
No nějak jsem se rozepsala,ale docela mi to pomohlo,vypsat se z trápení.
Peti dej mi prosím vědět jak jsi na tom.S vlasama i s os.životem.(jestli se ti teda bude chtít mi o tom něco napsat)
Aya
Metoda EFT?
Jsem nová členka vaší diskuze.právě tohle téma mě velmi zaujalo.Asi nelze vkládat vše najednou,tak zkusím po částech.Souhlasím s názorem,že naše psychika je ,,spouštěč" nejen padání vlasů,ale téměř všech nemocí,zejména hormonálních(zvl.endokronologie).Mám také řadu zkušeností,i když jsem starší nežli vy,tak mně záleží na tom,jak i vypadám.Bohužel to,co máme v hlavě,t.j. inteligenci,nikdo na první pohled nehodnotí.Na vlasy je fixováno mnoho žen,ale i mužů.Proč?Koruna krásy,která dovede odvést pozornost od jiných nesouměrností obličeje či těla.Prodělala jsem hodně nemocí,včetně zánětu srdečního svalu-rok horečky 41 C,lékaři nepoznali ,až pozdě diagnozu.Tím se rozjela štítná žláza,m.j. velké osobní ztráty,úmrtí blízkých...A vlasy začaly padat..Naše tělo se první zbavuje toho,co bezprostředně nepotřebuje k životu v době jakéhokoliv strádání,atˇpsychického či fyzického.A první bývají vlasy,řasy,ale i obočí.Tělo se nás neptá,činí za nás...A štítná žláza-nemá nadarmo název ,,křídla motýlí",nejen tvarem připomíná motýla,ale je i štítem,který zachytí ránu ,,na solar".A je průšvih.Neskutečná únava,deprese,zadržování vody v těle,pomalost nebo opak-při hyparfunkci vše zrychlené,ale stejně nepříjemné.Bude-li vás zajímat,jak jsem bojovala či spíše ,,nebojovala",dnes mám vlasy více než do půli zad,ale pozor!Vše se někdy vrací,takže i já se snažím,jak na to.Chcete-li napíšu více.Specielně mně zajímá Petrap a Pigi,myslím,že snad dovedu poradit.
Pigi
Aya
Za každou radu ti (snad nevadí že tykám) budu vděčná.Léčím se právě na tu hyperfunkci.Doktoři se shodli na tom,že jí u mě vyvolal dlouhodobý a potlačovaný stres.V dětství jsem zažila osahávání,posměch ve škole,těžký rozvod rodičů,v dospělosti jsem potratila a ještě přišla o právě narozené miminko,potom ten manželův nádor a už se to rozjelo.Bylo toho už asi moc.Momentálně mám štítnou žlázu už dobrou,ještě 3 týdny budu brát léky a pak mi chce endokrinoložka léky zkusit vysadit.Nikdy bych nevěřila jak pár gramů v těle může nadělat takovou neplechu.Když se u mě nemoc projevila,byla jsem někdo úplně jiný,fyzicky mi ani tak moc nebylo,ale s psychikou to bylo strašný.
Prosím tě vlasy ti padaly taky kvůli štítné žláze?A přestalo to pak samo a za jak dlouho?Omlouvám se že jsem tě zahrnula tolika otázkami,ale moc mě to zahímá,taky se moc těším na dobu kdy už to bude za mnou.kolikrát si tak přeju aby se rok s rokem sešel a já byla snad už ok.
Aya
Pigi
P.S.Já tomu nerozumím.nyní jsem Ti napsala velmi dlouhý příspěvek k věci...Přišlo mně,že kvůli spamu nemůže být zatím zobrazen,až napíšu příspěvků 5!!!Mrzí mně to,snad na to přijdu...
Aya
Pigi
Chci napsat věci a zodpovědět otázky pokud možno nejlépe,takže to dá práci...Omluv mě,zkusím to takto napsat,než budu moci psát normálně dlouhé příspěvky...Díky...
Evelyn
Metoda EFT je opravdu velká pomoc. Hlavně pro ty, kteří si ty potěšující věci o sobě "nepamatují" a zapomínají si je opakovat. Já papírky nepotřebovala, ale princip, který mi zvedá náladu, je úplně stejný.
Pigi
Aya
Děkuju a vydržím.
petrap
Pigi
Ahojky.
Omlouvám se, že jsem nenapsala dříve. Já na těchto stránkách nebyla snad 3 týdny.¨Ne-li déle.
Já to mám asi taky stresového původu. Jen nevím co s tím. Vlasy mi takto silně padají již tři roky. A to po problému s manželem.Asi jsi to četla. Vlasy mi do měsíce změnily kavlitu, úplně zjemněly a začaly padat mnohem , mnohem více. Už mi to hodně řídne. Snažím se , abych si vlasů moc nevšímala. Píšu si na lístečky , že mi vlasy přestávají padat. Metodu EFT jsem zkusila jen dvakrát.Ale minule jsem po ní měla silné deprese. Úplně jsem se lekla. Bojím se, jak tam píší, že člověk si může způsobit i psychické problémy.A ty já už mám opravdu velké. Üzkost je na denním pořádku. Stres se mi násobí jak v práci , tak doma. Moc bych si přála klid v životě.
Byla jsem nyní s dětmi v Itálii na dovolené. Byla jsem v klidu. Zdálo se mi, že mi vlasy u moře méně padají. Ne, že by se to zastavilo, ale o něco lepší to určitě bude.
Doma je to strašné. Manžel pro mně není ochotný udělat ani minimum. A přitom já se snažím být pořád milá, hodná...Když náhodou řeknu, že mě něco trápí, nebo, že se mi něco nelíbí, tak se hned naštve a odchází pryč, že to poslouchat neminí.....
V práci máme kole¨gyni, která je hotová saň. Všem znepříjemňuje život. A všichni uvažujeme o změně zaměstnání. nedá se to již vydržet. Bohužel šéf ji vyhodit nemůže, protože je to jeho expřítelkyně, a snad i trochu spilečník.
Když se na svůj život podívám: Manžel mě buzeruje, snižuje sebevědomí, v práci je to to samé. Tak ráda bych všechno opustila a začala znovu. Na bydlení nemám. Plat mám minimální. A změnit zaměstnání v mém psychickém rozpoložení. Jsem nespoustředěná. Dělám věci, o kterých vůbec nevím, že je dělám. ¨Paměť mě přestává sloužit.
K našemu společnému problému.
Vypadá to, že problém je v negativní emoci, kterou jsme obě prožily. A byla příliš silná. Aby se to všechno zvrátilo, musely bychom ji přepsat nějakou silnější emocí. A nebo se spojit s někým, kdo by dokázal tento traumatizující zážitek z našeho podvědomí odmazat. Odblokovat.Ale kdo? Nechci dávat další a další peníze...a nic z toho. Moc jich nemám a nemohu si to dovolit.
Pustím se do té metody EFT silněji. Jen mám strach, aby to nedopadlo jak minule. Měla jsem strašně sebevražebné sklony. Celý den jsem probrečela. Byl to skoro můj konec. Klidně se svěřím někomu do péče. Ale komu bude záležet na mně , jako na člověku, ne na penězích, které ze mně dostane!!!!!
Další náš problém je ten, že vlasy padají nějakou dobu , trápí nás to a ono ač chceme, nebo si to uvědomujeme, máme tento problém uložený silně v podvědomí. Vytáhnout ho odtamtud není vůbec jednoduché. ¨Nesmíme tak na to stále myslet. A ba naopak, je potřeba pozitivně myslet. Pomalu si říkat, že je to lepší a lepší.
U Tebe to půjde jistě snáž. Já mám život na ho.... !!!! Nikdy bych nevěřila, že se propadnu takhle nízko.
Dokonce jsem si dala inzerát a myslela jsem si, že bude dobré , když se s někým seznámím. A třeba se mi to vyřeší..... Zatím hledám marně. Nějak nepřeskočí jiskra. Bojím se, že už se neumím zamilovat. Všude vidím problém. Nikdo mi nesedne. Mám obavy, že všichni muži jsou arogantní. Vůbec neumí naslouchat. Ale sama zůstat nechci

Závidím Ti, že manžel Tě miluje, máš práci, která Tě baví,......
Také bych se potřebovala odrazit. Štve mě, že jsem člověk, který nad sebou moc přemýšlí. A přemýšlí hodně o druhých, o všem..... Zatěžujem mě to!!!!
Musíme věřit.
Zkoušela jsi již tu metodu EFT?
Mylset na problém s vlasy. Vzpomenout si na situaci, kdy to všechno začalo.

Musíme se snažit. Chytit se i toho nejmenšího a nejslabšího stébla.

Myslím na Tebe a přeji mnoho úspěchů. Nevzdávej to!!!
petrap
Aya
Ahojky. Přečetla jsem si Tvůj článek, a mám slzy v očích. Tolik bych si přála zastavit tohle prokletí. Myslím, že se snažím. Skoro se nerozčiluji, nemám na to energii. Jsem příliš unavená životem.

Můžu se zeptat odkud jsi?

Co tak se holky někde sejít. Udělat si víkend někde v rekreačním středisku a prodiskutovat to.? Určitě by se nás tam sešla pěkná partička. Co říkáte? Stále by nám to za to, ne? Vždˇyť nás potkal stejný osud.......
Budu čekat na odpověď a těšit se.
Aya
PIGI
Napíši Ti určitě během dneška,neozývala jsi se.Mám pár připomínek,protože to chápu,ale cesta vede jinudy,to víš Ty taky...Jedna slečna,nebudu nikoho jmenovat,mám radost,jak dobře si vede!!!
Jen Ti chci napsat,pár připomínek tady najdeš,na různých diskuzních forech.Nemůžeš se svěřit jen tak někomu...Včera jsem chvíli pročítala www.,víš,pomáhám i www. se zvířaty ,je to mé hobby,terapie,jak pomoci jiným a zpětnou vazbou i sobě...Je to hodně o penězích a ty neustálé stejné čistící směsi...Vždytˇz bylin se dělají léky a tak i složení musí být individuální!!!Dnes mám dost nabitý den,ale čas najdu.Slíbila jsme to 3 děvčatům z www.SrdečněAya.
P.S.Je možné i poslat soukr. zprávu...
Aya
Petrap + Pigi
Tak než jsem dopsala,myslela jsem na Tebe,Petrap ,co je s Tebou,docela s obavami...Vím,co to je...Takže telepatie funguje,dobrý předpoklad!Já jsem přímo z Prahy...Jinak myslím,že by šlo něco vymyslet,protože při osobním setkání je možno i ,,vidět" věci,které se netýkají vlasů...A ,,přesto s nimi souvisejí...Takže ráda...Aya.
P.S.Ještě napíši,ale je pravda,že psaní je jen částečná komunikace...
Lenkaa
Ahoj Petrap,
já myslela, že jsi na nás už zapomněla, už jsem přemýšlela, že Ti napíšu mail. Je mi líto, že to není lepší, ani s vlasy, ani doma. U mě vlasy stejné, ale vzhledem k už prořídnutí za ta léta, je i tento výpadek špatný a pokud nezastavím, nevím, nevím.... Se srazem bych taktéž souhlasila, pokud někam trefím, jsem strašně neorientační typ a vzhledem k mému občas nižšímu sebevědomí a strachu z nových věcí a akcí, se může stát, že se leknu a nedojedu. Ale jinak jsem velmi společenská, tak bych to snad překonala. Pokud někdo něco navrhne, nebo se někde něco zamluví, ráda dojedu, když budou děti v pořádku a nebudem na dovolené. Samozřejmě bez dětí, nerada bych přenášela moje vlasové problémy (ač o nich doma víme) ještě více na ně, je mi jasné, že v tom případě funguje přenášení problému dokonale.
Peti, neboj se té metody, možná to k tomu patřilo, že jsi se cítila hůř, ona mi i paní říkala, že se uvolňují emoce, něco se prostě děje, vrací se špatné myšlenky, prostě je třeba se dostat k tomu počátku (ale hledá se mi těžko), to znamená pozpátku tím špatný zase projít.... Sedni si večer v klidu a zkoušej a to co ti myšlenka přinese, tak vyťukávej ....a že toho z té hlavy leze a leze. Určitě to nepůjde hned, ale řekni si, že něco pro to děláš, dej šanci těm vlasům a vydrž dýl. Já dělám každý den. Když si vzpomenu na loňské léto, ráno na polstáři bylo i 50 vlasů! Teď tak 3-10, no někdy je to od dětí, když se tam vyválí, ale změna je za ten rok. Třeba jen ten výsledek bude zase znát až za nějaký rok, já nevím, ale nemohu se smířit s tím, že budu bez vlasů, nechci, na to nepřistoupím a musím doufat a věřit, dokud tam něco mám. Peti drž se a ozvi se častěji, byla tu po Tobě sháňka, tak to vydýchej a jeď dál, máš min. dva obrovské důvody (holky), tak to nevzdávej a hlavně něco zkoušej, ať máš pocit, že něco pro sebe děláš a můžeš věřit a doufat, že se něco zlepší ..... pá
petrap
Lenkaa
Leni, děkuji za hezké psaní.
Poslední dobou jsem strašně unavená. I pC mě nějak odebírá energii. A cítím, že je to čím dál horší. Jako kdybych měla únavový syndrom. Vzdávat to nechci, snažím se. Někdy bych to tak zabalila. Když se češu....Těžce to nesu. Kdybych se alespoň mohla dohodnout s manželem a nějak tu situaci již řešit.
Bylo by super se napojit do zásuvky a pak zase fungovat
Co zde sedím, tak zívu a zívu a zívu.
Setkání se neboj. Něco najdu.Jen potřebuji vědět, kolik by nás bylo a kde bychom se sešly. Známá mi dala adresu na jeden penzion u Slovenských hranic. Prý to tam není drahé. Je tam i bazén. A ona říkala, abych se prý na ni odvolala. Zase si říkám, že je to z Prahy daleko. Nejblíže by jsi to měla asi Ty. www.lopenik.cz
Mrkněte.Nebo jestli někdo má nějaký návrh.
Mám ještě možnost ve Velkých Bílovicích si půjčit chatu. Je to kousek od Brna. Je to taková malá chata . Je tam plno sklípků. No jo, Jížní Morava. Jestli chcete, tak písněte. Já bych některý víkend známému napsala. Jen vím, že co tu chatu koupil, v prosinci, tak tam neměl sprchu. Ale zjistím, jestli je již hotová. Tento víkend tam jede partička mých známých.
Jak říkám, napište mi a dáme něco dohromady. nějaký víkend. Ju?
Se všmi bych se ráda viděla. Probraly bychom vše možné i nemožné, odpočinuly bychom si....Klidně bychom mohli vzít vlakem kola a pak se někde vyjet podívat.
Holky tak se mi ozvěte.
Jakýkoliv návrh beru

Pěkný páteční den a krásný slunečný víkend.

Děkuji vám všem. Jsem ráda, že jste. Vážím si toho a u srdce mě to hřeje.
Aya
Petrap
Ahojky,jak čtu,u Tebe toho bude víc...Nemám zatím odkazy na Tvé příspěvky předtím,ale vidím tam hypofunkci štítné žlázy,autoimunitu,něco jsem tedˇdoklepla na ,,klonování vlasů",Ivoo chtěl něco doplnit a tím ,že nemůžeš řešit,to je ten,jak píšu,trvalý,ubíjející, neaktivní ,neakční stres...Deprese,energie,která se obrací proti Tobě,ale to není Tvá vina...Taky máš momentálně slabý krevní oběh,i to způsobuje padání vlasů...Nic nejde ke kořínkům,když krev sotva proudí do mozku...Ale půjde to,možná trochu jinak,než jsi to dělala dosud!!!Srdečně Aya.
P.D.Krásný víkend,pokud můžeš plavej denně alespon 20 minut!!!Další dám k dispozici pozdeji...pa...Aya.
Pigi
petrap
Ahoj,myslela jsem že už jsi v pohodě,když jsi tu tak dlouho nebyla,moc mě mrzí že to tak není.Je mi strašně líto,že problémy u tebe doma pořád trvají.Já mám výhodu v tom,že mě doma podporují,uklidňují a povzbuzují,občas se divím,že na to ještě mají sílu.

Ale to taky jen ti nejbližší(manžel a děti),ostatní příbuzní říkají,že dělám z komára velblouda a že vlasy nejsou přece nic důležitého,jednou to přestane atd...Manžel ví kolik vlasů mi padá,že jsou doma všude ikdyž denně zametám,jak protrpím každé mytí hlavy,každý spadlý vlas na tričku....

EFT dělám asi 14 dní,ráno a večer ale jen chvilku,tak 10min.Posledních několik dní se padání trošku zlepšilo,ale pořád padají hodně.Dneska jsem si zrovna myla hlavu,takže mám celý den náladu pod psa.Měsíc beru HA Minerva,tak možná po ní je to malý zlepšení.Říkám si kdybych se tak dostala na 40 denně,budu hrozně šťastná,ale zatím padá pořád jednou tolik.

Taky jsem moc přemýšlivý člověk a hlavně na všem vidím,jak špatně by to mohlo v důsledku dopadnout a ne jak dobré by to mohlo být.Trápím se zbytečnostmi,neumím je jen tak hodit za hlavu a povznést se nad tím.A nejhorší je,že se neumím ani nijak odreagovat.Spousta lidí je v zápřahu pracovním i psychickým,ale o víkendu dokážou vypnout a bavit se.Já jsem ještě do svých 33let nepřišla na žádný koníček,který by mi to umožnil.Vím že si tím ochuzuju život.Hrozně ráda čtu,ale na to nemám klid.Nestane se mi abych byla sama doma a sedla si ke knížce.
Aspoň při tom EFT si docela odpočinu,ale taky nevím jestli to dělám dobře.

Moc na tebe budu myslet,zase nám brzo něco písni,ať o tobě víme.
Pigi
petrap
Peti ještě prosím tě otázečka,ve starším příspěvku píšeš,že se chystáš vyzkoušet Sarapis,jak to dopadlo?Moc mě to zajímá,taky jsem o něm uvažovala.
Aya
Pigi
Ahojky,tedˇjsem přiklepla něco Ivoovi,je to těžké psát...Musí se to ukázat a vidět...jeden druhého...ne vlasy,ale člověka s tím,co ho trápí...Víš,nemám v pořádku kopírku,není tedˇčas,ale v tom je problém...Trápí se tím,jak by mohlo vše dopadnout a špatně...A co kdyby to dopadlo dobře,tak,jak to nečekáš -zatím?Snad se uvidíme a někdy,jak jsem psala Ivoovi,když je člověk na skutečném dně,nemá nikoho,ani zdraví,finance,tak se budˇzvedne a ukáže ,má-li sílu se postavit.,,Stromy umírají vstoje"...Aya.
P.S.Jistě víš,že tento krásný román není o smrti...
Aya
Pigi
P.S.Promin můj překlep,mám do toho ještě telefony...,,Trápíš se tím,"...Aya.
Hezký víkend,plný odpočinku a nových silAya.
tohlene
existuje jedna spolehliva vec a naprosto zadarmo, je to cviceni a jmenuje se Pet Tibetanu... nikdy neverte jakymukoliv "leciteli, odbornikovi pres vyzivu, kartarkam" apod. sarlatanum, kteri za to berou penize!! verte jen tem (a jejich sakra malo), kteri to delaji naprosto zdarma z cisty touhy pomahat, ale to jen tak mimo diskusi
Aya
Tohlene
Máte v podstatě pravdu.Peněžními dary se Dary seshora minimalizují,ztrácejí až vymizejí...Vím,že léčitel smí vzít dar či dárek,ale ne peníze.Peníze v případě,že dostane,může věnovat na otevření střediska pro další léčbu,ale tolik zase mu nikdo nedá...Je pravda,že je v tom veliká námaha a soustředění,není možné ,,dělat diagnozy" jako na běžícím páse.Pět Tibetˇanů znám,ale asi i ostatní.Opravdu neublíží...jsou ale lepší i jiná cvičení pro psychiku...SrdečněAya.
Lenkaa
Ahoj, také mám Pět Tibeťanů doma (teda myslím knihu), jednu dobu jsem to cvičila, ale...... nevím, buď ne dostatečně dlouho, ale tenkrát to nebylo na vlasy, ale spíš problémy pohybového aparátu. Změna nebyla, ale věřím, že by mohla být, že tohle cvičení má něco do sebe. Zas mám brouka, že bych si to zase zopákla??? Je toho tolik, co by člověk chtěl nebo měl zkusit, ale jsme moc netrpěliví a nechcem čekat, jak to nezabere do týdne, tak rychle něco jiného, dokud je čas a ještě zbyly nějaké ty vlásky. Ale přiznám se, že derivační a zábaly z moči jsem dělala přes půl roku určitě, možná 3/4 roku, tam jsem vytrvala celkem dýl. Když si umyju hlavu a nějak to na ní srovnám, tak si říkám, dobré, nevypadá to zle, ale na druhý den bych mohla smažit topinky na oleji vlastní výroby (bio produkt?!) Jak se ty vlásky slepí do skupinek k sobě, tak je vidět, jak je jich míň a vykukuje hlava, nálada se mění na bod mrazu, ale vím že to tak nesmím prožívat a jedu a melu si kromě EFT i ty pozitivní formulky, abych to tělo přesvědčila o tom, že vlasy jsou opravdu silné, zdravé, pevné, taktéž kořínky, že roste spousta nových a přestávájí padat míň a míň..... třeba ho dokonale zblbnu a začne takové vlásky "vyrábět", zatím holky, mějte se.
petrap
Pigi
Pigi, já Sarapis užívala,ale bylo to již dříve. Snad jsem měla pravidelnou menstruaci, ale na vlasy mi to nijak nezabralo. Neviděla jsem žádné změny.
Píšeš o Minervě. Já ji užívala také. Ale už skoro dva roky žádnou neberu. No, možná rok a třičtvrtě. S Minervy jsem přešla na Dianu 35. I když je to stejný výrobce. Od té doby, co jsem díky žílám nemohla ani chodit a musela jsem to urychleně ze dne na den vysadit a jít do nemocnice, tak to nechci ani vidět. Je to hodně silná antikoncepce. Mám také 33 let. A asi ve vyšším věku je to horší a horší. I když opravdu musím říci, že vlasy byly lepší. Ne, že by přestaly padat úplně, ale změny byly viditelné.
Nikdy jsem neměla pravidelnou menstruaci. Ani před dětmi, ani po nich. Dokonce jsem to v průběhu dvou let i několik měsíců vůbec neměla. Nyní to mám pravidelné. Snad i rok. Ale krvácení je prvních 3-5 dní úplně slabé.
Zrovna mám umyté vlasy. Při mytí vypadlo 380. Při česání přes 200.
Není se z čeho radovat. Zrovna si dávám na vlasy výluh z kořene lopuchu a kopřivy.

Aya

Je to asi něco přes měsíc co jsem byla pro výsledky. Štítná žláza je prý v pořádku. A vždy byla. Dělali mi testy asi tak 5x v průběhu 5 let.
Železa mám prý taky dost. Občas beru zinek, hořčík.
Ta únava mě bere chuť do života. Protože stále zívám, jsem unavená k smrti. Komu by se takto chtělo žít? Není to jen chvilkové. Ale denně. A unavuje to. Tak ráda bych si s dětmi hrála, dělala blbinky, učila je novým a novým věcem. Dávala je do kroužku. Ale díky té pitomé energii nejsem schopná.Donutit se udělat EFT.Už to je pro mně problém. Spala bych 24 hodin denně a stejně se ráno vzbudím unavená, jako kdyby mě celou noc někdo bil.
To, že nemám energii, to je vyčerpávající pro moji psychiku. Když srovnám, jaká jsem byla. Manžel to bere , že jsem líná. Ale já vím, že nejsem. Těžko mu vysvětluji, že nemám sílu a chuť už vůbec ne.
Moc bych si přála vrátit čas a být zase taková jaká jsem byla dříve.
Nemáš Skype, nebo ICQ? Ráda bych si s Tebou popovídala. A abych mohla reagovat hned, i Ty.
Lenkaa
Leni, vím co to je, když Ti všichni okolo říkají, že vlasy nejsou tak důležité. A že jsou i důležitější věci...... Nevím, jak by se oni sami v naší situaci chovali. Asi bych to u druhého jako problém taky neviděla. Ale trápí nás to ženy hodně. Já už se skoro nečešu. Když mě nedávno dcera chtěla učesat, myslela jsem si, že vyletím z kůže. Hrábla mi tam a asi 30 vlasů na dvakrát vytáhla.
Smířím se i s tím, když vlasy nezarostou tak jak byly. Jen kdyby už přestaly padat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Držme se.
Aya
Petrap
Jen krátce!Zítra napíši více,musela jsem psát i do Indie a Francie,už jsem trochu-oči,unavená.Něco za Tvojí únavou být musí!!!Budˇdeprese na bázi hormonů,což je možné...Ale byla jsi na pořádném vyšetření srdce?EKG+sono?Mně se nezdá to zívání,mozek není dobře zásobený krví a kyslíkem!Vegetativní syndrom máš určitě,ale tohle trvá dlouho...Skype nemám,ICQ se pokusím stáhnout...na PC jsem samoukVzpomen,kdy to začalo a čím?Zítra se na to mrknu!!!Krásný večer Aya.
Lenkaa
Je pravda, že už dávno jsem četla, že lidé, kteří by stále spali a jsou unavení, mohou mít v nepořádku srdce a to zívání- málo kyslíku, Aya může mít pravdu. Nebo, prostě ta Tvoje situace...už máš pocit, že Tě nic hezkého nečeká, nemáš proč žít, prostě rezignuješ a vzdáváš to a to samé dělá i tělo, protože už jakoby nemáš sílu něco dělat, nebo nevíš vlastně ani co. Často se říká, že až si člověk sáhne na samé dno, najednou se "něco" stane, nebo někoho potká........ najde znovu sílu se odrazit od toho pomyslného dna a začne znovu. Většinou je to nečekaně, když už opravdu nevíš, co dál. Peti, vydrž, nevzdávej to, nevím co bych Ti poradila, co zkouším já, o tom tady píšu, žádné přípravky nezkouším, věřím, že hlavní příčina je většinou v hlavě, ale je moc těžké někdy přijít na to, jak na to vyzrát. My máme skype, ICQ jsme vymazali, skoro se nepoužíval a mě se zdá skype lepší. Pokud chceš, pošlu Ti ho na mail. Holky, nejlepší by bylo, kdyby se někdy setkání uskutečnilo, aby tam přijel i nějaký odborník-psycholog, psychiatr, léčitel, hypnotizér, Sindy, doktor Sova a já nevím kdo ještě a hromadně se nás mrkl a řekl, co které chybí nebo přebývá (no chybí nám vlasy, to víme, ale třeba ještě něco). Tak dobrou noc všem a Peťulo, Ty mě neštvi, mysli na to, jak už to roste a sílí a ty nové jsou pevné a přestávají postupně padat.....a představuj si to, a jestli Ti zas ten červík v hlavě našeptává, že to tak není, tak to říkej znovu, nebo si vyťukej, že i když tomu nevěříš, přeješ si to a máš se ráda. Prozatím dělej aspoň tohle, třeba na něco jiného příjdeš později, ale nebuď otupělá, zkoušej a buď ráda, že máš dvě ruce a dvě nohy (co jiného si říkat, mě to taky sere, že je plný hřeben, jak tam zajedu, ale nedá se). Ahoj a vydrž.
Texaska
Ahoj holky,
já sem jdu vždycky mrknout, jak která bojujete... já budu dneska taky a hodně, jdu si umýt hlavu a dát si barvu. Asi všechny víme, co pro nás znamená to slovo "jít si umýt hlavu". Pro někoho úleva, pro mě ovšem trauma.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Metoda EFT, zkoušel ji někdo???

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019