Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Mirt od Mirra Lux

Autor Mirt od Mirra Lux
jagu
Pomalé řídnutí vlasů mě trápí asi od 15 let. Před několikaa měsíci jsem vyzkoušela přípravek proti padání vlasů Mirt od firmy Mirra Lux. Sice jsem tomu příliš nevěřila, protože je to kosmetika pouze přírodní, ale například krém Miralgin této firmy používá naše rodina téměř na každý neduh už několik let a perfektně funguje.
Vlasy po dvouměsíční kůře padaly méně a hlavně - na hlavě mám teď plno 2 až 3 cm vlasů, takže to někomu asi opravdu může pomoci.
Zkuste se mrknout na jejich stránky www.mirralux.cz je to přírodní kosmetika, bez chemie, dělaná nějakým speciálním postupem. Já sama bych nikdy nevěřila, jak mohou pomoci rostlinné výtažky, eterické oleje apod., kdybych to nezkusila.
Han?a
jagu

Já jsem právě začala používat jejich šampón a kondicionér. Na Mirt jsem na jejich stránkách nenarazila. Co to je ? Tonikum ?
Han?a
už jsem to našla, díky
iLenka
Na té stránce jsem nenašla ceník. Kolik ten přípravek stojí? A je možné ho nějak objednat?
Han?a
stojí kolem 500,-. mají teď akci. Myslím, že je potřeba se nejdříve zaregistrovat, dostat heslo a pak lze nakupovat po internetu. Jinak mají kamenný obchod např. v Praze
jagu
iLenka
jagu
iLenka
Já jsem ten mirt kupovala taky v akci, stál tenkrát kolem 400kč, jinak je dražší. Zkus se na těch stránkách podívat, jestli nemají kamenný obchod někde poblíž.
Nevím, jak to chodí teď, já jsem před asi pěti lety, když jsme začali krémy od téhle firmy používat, se u nich zaregistrovala, na to se v tom obchodě zeptej, dostala jsem kartičku a mám nějaké slevy.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Mirt od Mirra Lux

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018