Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Moje zkušenosti s dárcovskou urinoterapií

Autor Moje zkušenosti s dárcovskou urinoterapií
pyramis
Ahoj,
rozhodl jsem se založit nové téma, jelikož téma DU bylo díky nesmyslným urážkám uzamčeno.
Rád bych se podělil se svojí zkušeností,věřím, že může vykouzlit stejně jako mě mnoha z Vás úsměv na rtech.
Koncem roku jsem jsem si zde přečetl celé téma jedním dechem,v hlavě to začalo šrotovat, následovala diskuze s přítelkyní,která v té době marodila.Dohodli jsme se,že až bude fit,že to vyzkoušíme. nemoc skončila vyšetřením vzorku uriny,která byla v pořádku, takže již nic nebránilo započetí,den D přišel 19.ledna.Jak již v předešlé diskuzi bylo řečeno, je to jen v hlavě.První aplikace nebyla jednoduchá,ale s každou další to bylo lepší a lepší,k dnešnímu dni ji jich již bylo 24 a pokud opravdu partnerka dbá na stravu den předem, tak není problém.Přikládám fotky, které v minulém tématu chyběly,aby si každý udělal představu.

Budu velmi rád,pokud svým příspěvkem někomu pomohu, negativním lidem děkuji,že nebudou ztrácet čas psaním..


1.měsíc
1.měsíc
2.měsíc
2.měsíc
3.měsíc
3.měsíc
Richard
Gratuluji, na tak krátkou dobu už začíná být vidět mírné zlepšení. Vydrž ještě aspoň půl roku a nebudeš litovat, vím, o čem mluvím. Mně dárcovská urinoterapie obnovila vlasy skoro zázračně, lidé, co mě znají, mě podezřívali, jestli jsem nebyl na transplantaci. Myslím, že nejlepší výsledky zaznamenáš po půl roce, takže ještě rozhodně vydrž.
nechcemmatkuty
A že ja som šialený

Poprosím pána husara a koment, nech sa zasmejeme
Orangutan
Mám taky zkušenost, že dárcovská urinoterapie je ze všeho nejúčinnější. Důležité je, aby dárkyně byla zdravá a nebrala hormonální antikoncepci.
Edam
A to si tu moč jako patláš na hlavu?
krocan
To je fakt masakr, co jsou někteří lidé ze zoufalství udělat za nechutnosti. Nejvtipnější na tom je, jak je v tom okolí ještě škodolibě podporuje

Než si na hlavu lít moč, to raději příjdu o všechny vlasy co mám...
Apache
krocan
Omyl, ta moč se nelije na hlavu, ale chlastá...
vukotic
Aj keby jedol cudzie vykaly, je to jeho vec, problem vidim skor v tom, ze mi vsetky tri fotky pridu rovnake. Alebo som slepy?
Apache
vukotic
Taky tam nevidím rozdíl. Je to bohužel nafocené pokaždé z trochu jiného úhlu, vzdálenosti a za rozdílného osvětlení, takže se těžko srovnává.
Martin24
krocan
Nepoučení lidi mají za to, že moč je jen svinstvo, doporučuji si o tom první něco přečíst. V ostatních koutech světa je urinoterapie osvědčená léčba a nejen na vlasy. Mě osobně urina pomohla na akné jako jediná a to jsem zkusil opravdu všechny možné přípravky za desetitisíce, takže něco na tom asi bude...
NutsNuts
Nejaký doktor v Južnej Amerike natieral mužom hlavy medom a dával ho olizovať kravám. Vraj kravské sliny podporujú regeneráciu, hehe
pyramis
NutsNuts
nech si svoje rozumy pro sebe, kvůli takovým jako Ty jsem hodně zvažoval jestli vytvořit téma.
Mohl jsem si to nechat pro sebe,ale chtěl jsem pomoc druhým,které to trápí stejně jako mě a i kdyby to měl být jen jeden, tak budu mít velkou radost!!
Jinak k fotkám.Samozřejmě je to focené vždy při jiném světle a z jiného úhlu, takž i mě se to zdá stejné,ale jsem rád,že tam kde nerostlo nic začínají růst bílé,jak je vidět na 2.měsíci.
Vím,že je to běh na dlouhou trať a vím,že zázraky,které tady chce spousta lidí ihned prostě nejsou možné za pár měsíců.Chcik tomu připojit i Krill oil,který by měl mít stejně pozitivní vliv jako urina a čas ukáže.
Asasi
Ahoj pyramis. věřím že to vyjde. já taky zkoušel ale nevytrval. mám otázku. jaké jsou tvoje vlastní upřímné pocity. pomáhá nebo nepomáhá? díky
Richard
Objevil jsem tyhle zajímavé stránky: http://www.darcovska-urinoterapie.estranky.cz/
Orangutan
To je velké zlepšení, borec se dostal z Norwoodovy stupnice VI na III vertex. Velmi slušné.
Apache
pyramis
Tak jak pokračuje terapie? Už to pomalu budou 3 měsíce od tvého posledního příspěvku. Nějaké další zlepšení?
petrap
Překvapuje mne,kolik lidí dokáže urážet a přitom o tom nic neví. Já jsem si před lety koupila knihu urinoterapie a nemoci od MUDr.V. Partykové,myslím,že je to velmi zajímavé čtení. Bohužel pro lidi,kteří kritizují a přitom je jim zatěžko sehnat si nějaké bližší informace o této metodě léčby,lituji. Protože jejich předsudky jsou hloupé.
Všem,co tato metoda pomáhá,přeji mnoheo úspěchů a sil. A držím pěstičky.
V knize je napsáno,že není dobrá dárcovská urina,od ženy,která bere antikoncepci,ale také od dívek v období puberty... Jednu dobu jsem se na to chtěla dát i sama. Abych vyléčila sebe svoji urimou. Ale v době manželské krize jsem měla dost silné deprese,a tohle by mi nepomohlo,jen ublížilo. Pak jak zde píšete,je možné použít urinu od někoho jiného.
Těm,co kritizují,bych přála,aby jednou dostali více rozumu a byli méně kritičtí k něčemu,o čem nemají ani přehled. Jde vidět,že ani zájem se něco nového a zajímavého dozvědět. Hold jsme každý někde jinde. Někdo se dokáže posouvat,někdo zůstává na místě a drží se hloupých předsudků. Bude se raději opíjet a tratit své tělo alkoholem a cigaretami.
petrap
Chtěla jsem napsat TRÁVIT své tělo. Nešlo mi to bohužel opravit. Možná je to tím,že píši z mobilního telefonu.
Myslím,že než člověk začne veřejně vyjadřovat kritiku a negativní názor,mohl by se o téma,které tady někdo vloží,aby druhým pomohl,více informovat a zajímat. V podstatě zde vůbec žádné své připomínky dávat nemusí. Nesouhlasí s touto metodou,to znamená,že jemu tato metoda ani pomoci nemůže,protože ji nikdy nevyzkouší. A proč odrazovat ty,kteří věří a chtějí to vyzkoušet?
Ten komu se pokazí jeho auto,má určitě nějakou příručku,zjistí co výrobce doporučuje a řídí se jeho pokyny. Nebo také vše dělá z hlavy a myslí si,že není potřeba si nic zjistit,a přečíst,aby to udělal co nejlépe?
NutsNuts
pyramis
nech si svoje rozumy pro sebe, kvůli takovým jako Ty jsem hodně zvažoval jestli vytvořit téma.

Fórum existuje na to, aby tu ľudia mohli voľne prezentovať svoje názory, poznatky a skúsenosti. Môj príspevok bol miestny, pretože opisoval vplyv inej organickej tekutiny na rovnaký problém. Tvoje chovanie je veľmi arogantné v tom, že dávaš svoje argumenty do popredia a potláčaš druhých.
Pavlíček
Richard
Objevil jsem tyhle zajímavé stránky: http://www.darcovska-urinoterapie.estranky.cz/


Tak tomu říkám úspěch!!! Bohužel nemám momentálně žádnou přítelkyni a tak nemohu tuhle metodu vyzkoušet.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Moje zkušenosti s dárcovskou urinoterapií

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019