Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Myslíte si, že jsem na správné cestě?

Autor Myslíte si, že jsem na správné cestě?
Tommya

[b][/b]
Tommya

Zdravím vás,
už bezmála třičtvrtě roku jsem si vědom své nadměrného ztráty vlasů. Je mi 19 a přiznávám, že první měsíce bylo těžké se vyrovnat s myšlenkou, že dříve či později o všechny vlasy pravděpodobně přijdu.
Jakmile jsem se trošku vzchopil - začal jsem jednat. Myslím si, že jako každý správný začátečník jsem zašel do lékarny pro Folixil. Vkládal jsem do něj tehdy veliké naděje, ovšem postupem času jsem přišel na toto fórum a veškerou naději oprávněně ztratil.

Dnes jsem již bezmála dva měsíce na betasitosterolu (po 4 - 6 měsících uvidím) od Brainway - jednou za dva dny vitamín E, každy den Biosil, Sóju - tablety, dvakrát týdně používám Nizoral, dvakrát týdně Ducray Anaphase, do toho jednou denně zelený čaj, občas slunečnicová semínka, 2 - 3 x týdně ryba (hlavně tuňák), pečivo - ne bílé...

Dnes už jsem vyrovnaný s tím, že o vlasy jednou příjdu. Samozřejmě v krytu duše doufám v opak, ale jsem spíše realista.
Do Finasteridu apod. - hormnálních. zřejmě nikdy nepůjdu, jelikož jsou to pořád jen vlasy a nechtěl bych tím zapříčinit nějaké další problémy. Samozřejmě i cena je někde jinde.

Každopádně musím pochválit toto fórum a poděkovat zkujšenějším za jejich rady, jelikož jsem přišel na to, že nějaký betasitosterol vůbec existuje - dodneška bych se asi cpal folixilem.
Zdraví Tomáš
Acid
Určitě správná cesta. Stím betasitosterolem dej pak vědět jestli to k něčemu je...Hlavně hned nevzdávat
panpaul
Hele tohle je spíše otázka pro zkušenější, už ste slyšeli něco o např. avokádové masce na vlasy, někde sem četl že to pomáhá proti padání (bílý jogurt + avokádo) Máte stím někdo zkušenosti nebo aspon nějaký názor
sisi
MUJ NAZOR

Jo, avokado a bily jogurt urcite doda vlasove pokozce potrebne vitaminy, ale spatne se to vymyva-vite, co to znamena?? Ano, presne tak. Radsi neexperimentujte... Kupte si sampon z lekarny a misto avokada a jogurtu pouzivejte koprivovy caj (jen vnitrne, tak i na vlasky).
Vase sisi
Tommya

Když jsem se dnes díval na toto fórum, které jsem založil před rokem a půl, musel jsem se smát, jak naivní jsem byl.
Myslel jsem si, že jedna tableta betasitosterolu zachrání vše... Kouřil jsem jako o závod, chlastal jsem taky jako duha...Opravdu úžasný režim..
Teprve po dlouhé době jsem si uvědomil, že vlasy opravdu chci.
Uvědomil jsem si také závažnou věc, že Androgenní alopecii musím přemoci komplexně.
Ne "one pill".

Dnes už doufám, že jsem na správné cestě
-> většina z IH režimu, Pueraria Mirifica, WD, velmi kvalitní šampóny, téměř žádný alkohol (akorát minulý týden jsem byl přemluven k jednomu pivku) ...
Navíc taková péče o vlasy není jenom péčí o vlasy!
Stojí mě to samozřejmě většinu mých vydělaných pěnez, ale na druhou stranu, dříve jsem ty peníze propil.
Je mi 21, vlasy ubývají...
Držte palce, já držím vám!
Android
Určitě ti taky držím palce, máš pravdu, že boj s vlasy není jen s vlasy, celkově prostě přestaneš tělo ničit sračkama, protože máš pocit, že ti to vyžírá vlasy. Celkově kdyby mi nezabrala nakonec DU v což nedoufám, tak budu mít aspoň zdravé tělo a jak se říká: Ve zdravém těle, zdravý duch
Tommya

Android
Du je velmi zajímavá metoda, fandím ji... Nicméně, bohužel není zdroj... Na druhou stranu, uvidím co dokáže IH režim na mě!
Android
Jak říkám držím palec nahoře
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Myslíte si, že jsem na správné cestě?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019