Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Na koho se obrátit ohledně vyšetření vlasů?

Autor Na koho se obrátit ohledně vyšetření vlasů?
drak
Ahoj s tím padáním vlasů, to můžeš mít ze stresu, měla jsem to samé před maturitou.. Všechny vyšetření (štítná žláza,hormony, vitamíny, minerálný) byly v normě.. Vyzkoušela jsem snad všechny vodičky a vitamíny co existujou, i ten Alpicort.. A nic mi nepomohlo.. Měla jsem na hlavě o polovinu míň vlasů, než mám normáně.. Tenkrát mě ,,tchýně,, navedla na Herbalife, je to pixle s všemi vitamíny co vůbec existují.. Míchá se z toho koktejl (prášk+ mléko).. Stojí to hodně, 950,- . Bohužel nemám moc peněz, tak jsem neměla na další koupi.. Známá mě nevedla na mnohem levnější věci, které taky dost pomáhaj! Piju bylinné čaje, (směs na vlasy,zuby a nehty) a taky si ten silný vývar z čaje vtírám do pokožky. Čaj stojí asi 30,- a obsahuje všechyn byliny,co vlasy potřebují k zástavě padání a zlepšení kvality, je tam důležitá hlavně přeslička, pro zastavení padání vlasů.. Pak piji mladý ječmen a zároveň beru tablety vodní řasy Chlorelly, je to čistě přírodní, obsahuje to přírodní vitamíny, ty samý co má Herbalife, ale je to čístě přírodní, takže tomu věřím více. Je to hodně o detoxikaci organismu. Když má člověk stres, zanáší se mu v těle volné radikály a pak je často nemocný a padají mu vlasy.. Takže to chce pořádnou dotoxikační kůru.. Mladý ječmen, Chlorellu a čas na zuby vlasy a nehty najdete všude ve zdravé výživě. V lékárnách málokdy.. Dále mi velice pomohlo dlouhodobé užívání sušených pivovarských kvasnic, koupíte v lékárně. A samosdřejmě vyvážená strava, hodně zeleniny, ovoce, rybí maso, ořechy, luštěniny..
A samosdřejmě si nemohu vynachválit časté nanášení francouzské henny, moc mi na vlasy pomáhá.. Zlepšila se kvalita i struktura.. Doporučuji. Když si někdo stěžuje na vysušené konečky, stačí do henny pár kapek olivového oleje a vlasy jsou krásné!
dolphy
Ahoj, prosím mohl by mi někdo doporučit kam na první vyšetření? Máte nějakého kožního, kterého byste doporučili? Byla jsem u jedné kožařky, ale měla jsem pocit, že ji spíš obtěžuju. Jinak ideálně Praha. Díky moc!!!
Lenyca
Krásný den všem.Jsem moc ráda,že se tímto způsobem dělíte o zkušenosti s léčbou této zákeřné nemoci.Chtěla bych založit spolek lidí,kteří mají tyto problémy a nechtějí zůstávat pouze u písmenek.Proto jsem zvolila cestu nejmodernější komunikace jakou je facebook.
Přemýšlela jsem,jak všechny ženy,muže a hlavně děti v ČR spojit a napadlo mě založit účet.Pokud budete mít zájem moc ráda všechny uvítám na profilu AlopecieUniversalis.

Lenyca
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Na koho se obrátit ohledně vyšetření vlasů?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018