Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Náhlá změna kvality vlasů - ze silných jemné

Autor Náhlá změna kvality vlasů - ze silných jemné
anikal
Ahoj všem! Ve většině diskuzí se tu řeší vypadávání vlasů. Můj problém ale není v tom, že by vlasy nenormálně padaly, ale v tom, že se v průběhu posledních 2 let zcela změnila jejich kvalita.
Je mi 30 a byla jsem zvyklá na silné a leské vlasy, vždycky jsem měla tlustý culík a vlasy zcela bez problémů. Za poslední dobu ale vlasy viditelně zeslábly, padají normálně, ale dorůstají jen maličké slabé vlásky. Můj culík je zhruba poloviční než dřív, vlasy jsou jemné, poletují a jsou bez života. Mám spoustu maličkých vlásků, které nikdy nedorostou. Tímto tempem budu brzo krátkovlasá. Děsí mě, kam až to může dojít!
Máte nekdo podobnouo zkušenost? Jsem obejdnaná do Centra zdravé vlasy, ale bojím, jetsli najdou řešení. Předem díky!
ivet922
Ahoj,já mám sice jiný problém,ale jestli můžu,tak ti odpovím.Podívej se na Forum zdraví na online poradnu.Tam jsem něco podobného četla.Tuším se tam jedna paní na to ptala.A co vitamíny bereš nějaké?Třeba máš málo křemíku,ten je důležitý na pevné vlasy.Tricholožka mi řekla,že je chyba v nutriční výživě.Protože nové vlasy,které mi po padání rostou jsou tenké.Taky jsem se musela úplně ostříhat,hrůza.Ale pořád se to nelepší.Spíš horší.Doufám,že se ti to zlepší.U mě už v to nedoufám.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Náhlá změna kvality vlasů - ze silných jemné

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019