Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Náhlé vypadávání vlasů v 18ti letech! :-(

Autor Náhlé vypadávání vlasů v 18ti letech! :-(
Hana1373
Zdravím,
není to dlouho, co jsem zpozorovala opravdu velký úbytek vlasů (v mém věku 18ti let mě to opravdu vyděsilo!)

Vždy jsem měla vlasy krásně dlouhé, husté, ale jak to bývá u kudrnatých vlasů, měla jsem velmi roztřepené konečky. Nedávno jsem se na vlasy začala soustředit a zjistila jsem, že mi během půl roku vypadala asi polovina vlasů. Byla jsem u obvodní lékařky a ta mi předepsala Alpicort, v lékárně jsem okamžitě koupila vitamíny na posílení vlasů, nehtů a kůže. Jen nevím, jeslti dělám dostatek pro to, abych měla opět krásné vlasy.

Proto se ptám: nemáte někdo nějaký typ, jak opět dosáhnout bohatého účesu? A jako bonus by se mi hodilo něco, co zastaví třepení konečků a zajistí mi méně suché vlasy. Jsem asi celkem náročná, ale kdyby měl někdo nějaký typ, byla bych vděčná!

Díky za informace a případnou pomoc!
Nicky
Ahoj.
Mně vlasy začaly hrozně moc padat kvůli stresu kolem státnic a už jsem si nevěděla rady, jak jim pomoct. Kamarádka mi asi před měsícem a půl doporučila výživu Donna Hair, tak jsem si koupila na zkoušku dvouměsíční balení a funguje vážně skvěle, už teď mi vlasy padají podstatně méně a zlepšila se i jejich kvalita a konečky. Možná, že ti ty vitamíny nezabraly, protože jsou na víc věcí najednou. Já víc důvěřuju doplňkům, které jsou specializované jen na jednu konkrétní věc, třeba právě vlasy, protože v nich budou látky cílené přímo na daný problém a určitě jich tam bude víc.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Náhlé vypadávání vlasů v 18ti letech! :-(

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018