O této diskusiDiskuze Více vlasů.cz » O této diskusi »

Náhled tématu Padání vlasů

Autor Náhled tématu Padání vlasů
jude
co to je za avatar?? blééé změnit!!
Tonal
Bylo by už na čase, založit diskuse či témata extra pro ženy a extra pro muže!!!!Mám pocit, že dámy si občas toto fórum pletou s nějakým chatem... Dle mého názoru, je toto téma od toho,aby si lidé vyměňovali své zkušenosti a poznatky, ale né aby se zde probírali soukromé záležitosti plné přiblblých emocí.Prosím pana Vodičku ať zakročí, jinak sem přestanou chodit i další čtenáři a konzumenti tohoto fóra. Dříve bylo vše věcné a plné novinek a zkušeností, v současné době se zde opravdu ztrácím a pod každým tématem je nějaké dopisování, které s tím vůbec nesouvisí... Děkuji za pochopení a rychlé zakročení!!!!
Barča
Ač jsem žena, musím souhlasit. Ráda si chodít pročítat forum na stránky heralopecia.com kde je vše přehledné a opravdu se příspěvky týkají toho, čeho se mají týkat. Nechodím sem pravidelně, ale také si tu občas ráda přečtu, co je nového a jak je kdo s čím spokojen. Bohužel, ač tu poslední dobou otevřu jakékoliv téma, čtu pořád to samé dokola a místo o přípravku, kterého by se diskuze měla týkat se dozvím, kdo jde večer do divadla a jaké si kdo pořídil zvířátko a většina příspěvků by se hodila spíše do chatu než sem. Konkrétně o problémech jedné uživatelky jsem si tu přečetla snad v každém tématu. Asi mě tu ted děvčata ukamenují, nemám osobně nic proti nikomu ani ničemu, co se tu napsalo, a vím že spoustu žen je tu v situaci, kdy potřebuje povzbudit a utěšit, ale určitý systém by se tu měl zavést. Doporučovala bych si vzít příklad z již výše zmiňovaných stránek, kde má každá uživatelka uveden svůj příběh a ostatní se k tomu mohou vyjádřit a diskutovat a v ostatních tématech se držet toho, čeho by se dané téma mělo týkat.
Lukáš Vodička

Tonal
aby si lidé vyměňovali své zkušenosti a poznatky, ale né aby se zde probírali soukromé záležitosti plné přiblblých emoc

Barča
Bohužel, ač tu poslední dobou otevřu jakékoliv téma, čtu pořád to samé dokola

Buďte prosím konkrétní a napište mi pár adres příspěvků, o kterých mluvíte. Díky. (Klikněte na odkaz adr v levém horním rohu příspěvku a zkopírujte adresu v prohlížeči.)

Barča
Doporučovala bych si vzít příklad z již výše zmiňovaných stránek, kde má každá uživatelka uveden svůj příběh a ostatní se k tomu mohou vyjádřit a diskutovat

Díky za podnět, podívám se na to.
Aya
Lukáš Vodička

Jistě má slečna na mysli naše posl. příspěvky,kdy se děvčata ptala,zda mohlo dojít ke změně a zhoršení výpadku po ztrátě zvířete.Jistě najdete.K tomu jsem si dovolila napsat,že existuje tzv. canis terapie,jejíž výsledky z hlediska lékařů a psychologů nemůžeme bagatelizovat.Jestliže se lidé,jako včera uživatelka ptá nebo ptají na konkrétní věci,vyšetření,tak považuji na lidskou slušnost odpovědět.Zvláště,i když se někdo ptá znovu,protože si to nepřečte nebo to nenašel.A jestli někdo napsal něco ,,o divadle",tak je to tím,že může zjistit z profilu,co kdo dělá.Ale profese není nikdy rozhodující,myslela jsem,že nás spojují problémy s nemocemi,vlasy apod.Na forum ,,Padání ženy" chodí i muži a jsem osobně ráda,mně nevadí,když někdo přidá pohled z jiného úhlu...Není to ,,moje moudro",ale vše souvisí se vším,zvl. negativní postoj k ostatním,co jsou na tom velmi podobně......T.j. pohled ,přístup k lidem,k ostatním,apod.Myslím,že zrovna nedávno bylo znova otevřeno téma,,Kandida..."Jistě sám víte,dost těžké,tak atˇse uživatelé přidají a budeme jen rádi...Psali tam m.j. i kluci.Jak víte,nemám ráda ,,anonymní odstřel" někoho,kdo se jakkoliv snaží pomáhat.A to kdokoliv na tomto foru...Je to naše česká vlastnost,bohužel.Je to diskuzní forum a nemusíme v něčem spolu souhlasit.M.j.,jsem také neklikala na příspěvky,že někomu pomůže ,,marjánka...",je to jeho a pouze jeho osobní věc!Srdečně Vás zdraví Aya.
Aya
Lukáš Vodička

Když skutečně někoho iritují zprávičky,které se vkládají do různých for,tak možná by nebylo na škodu,tak může být např. ,,Povídání o všem možném i jiných problémech",ale to nechám na Vás,do toho si netroufám a nechci mluvit.Nejsme nikdo profesionál a odborník,takže určité odlehčení od závažných tématů snad nevadí...Děkuji Vám Aya.
mistule
Já s Barčou souhlasím. Taktéž nemám nic proti nikomu a ničemu, sama se do diskuzí, které třeba tak úplně k tématu nejsou, ale opravdu by bylo fajn, kdybychom v každém tématu, kdy si daný člověk "povídá" s někým novým zas a znova nepopisoval, že má ten a ten zdravotní problém.
Ayo, je mi líto, ale týká se to hlavně tebe, také to asi měla Barča na mysli. Je fakt, že už mi trochu začínalo vadit, že se podívám na seznam témat podle posledních příspěvků a u každého jsi poslední přispěvatelkou ty a dokola čteme tvůj příběh (i když je jakkoli zajímavý a třeba i pohnutý, určitě to třeba mužské osazenstvo opravdu nezaujme).
Ale pozor - nechci se tě nijak dotknout, máš nám všem opravdu hodně co říci a tvé znalosti jsou obdivuhodné.
Proto bych také souhlasila s návrhem buď rozdělení diskuzí a založení debatního fóra o všem možném i nemožném.
Aya
Mistule

Nebudu psát o množství osobních emailů,zpráv,atd. přímo mně.Včera jsem přišla domů,uživatelka jde dnes k MUDr.,byla jsem dost urvaná.Čekala jsem,že někdo napíše,napsal Ovca a já...Pokud vím,o svém osobním příběhu nepíšu dávno,je možné dočíst a dohledat,bylo to v Padání vlasů...Jak píšu,budu jen ráda,když budou psát ostatní.Osobně na mužské forum zavítám,ale píši minimálně,protože je v řadě pochodů a procesů v těle dost zásadních rozdílů...A od emocí,se odvíjí u žen 90% padání,nakonec o těch pejscích jsem nezačala já,ale nepřijde mně toto vhodné...Je tam mnoho prostoru,zrovna jsem se dívala,někteří dotazovatelé jsou dodnes bez odpovědi...Určité rozdělení,např. odkazy na koupi dostupných léků,prostředků,atd.,by bylo dobré vkládat jinam...SrdečněAya.

P.S.Mám stejně nyní mnoho práce,takže už nebudu psát tak často...,ale někdy si jen přečtu...Aya.
Aya
P.S.

Mně osobně je velmi nepříjemně psát některé věci,nejen příběh,ale i kombinace léčby,neustále dokola.Jenže je jediné,co mě vždy donutí to ,,doklepat"...Soucit s někým novým...Hledá slovo,povzbuzení,ne jen odkaz...Aya.
luci1
souhlas s barčou i mistulí....taky jsem poslední dobou otrávená z vývoje příspěvků na fóru...od jisté doby...věřím, že s tím pan Vodička něco provede...stačí přidat téma "Aya radí" ... ...fórum se stalo bohužel dominantou jedné osoby, která ovládla a zahltila všechny diskuse.
Plus my všichni bychom také měli disciplinovaně přidávat příspěvky do témat, ke kterým patří... (což je těžké, protože člověk většinou reaguje na nějaký příspěvek,a když ten je mimo mísu, tak to dopadá tak, že celá diskuse se ubírá nesprávným směrem)..chtělo by to nějaký řád, jsem vždy rozladěná, když se těším na nový příspěvek k danému tématu a najdu tam zas nicneříkající stále se opakující "kydy" (pardon).
Aya
Luci 1

Je škoda,že jsi nepsala dříve.Je zde dost příspěvku,mrkni na forum...Nemusíš mít obavy,Aya má tolik práce,že už nestíhá a bude moc ráda,když si někdy sedne a bude číst...Takže lidičky čekají a jsou marod.Hodně úspěchů!Aya.
luci1
Aya
???,
Aya
Luci 1

To není ve zlém,je to myšleno dobře...Mám skutečně hodně práce,lidi problémy mají a řada lidí zde dovede poradit!!!Aya.
vero
Ahojte, tiež si myslím, že by bolo lepšie založiť extra fórum pre témy, ktoré sa týkajú padania vlasov okrajovo, prípadne vôbec, pretože aj povzbudenie a dodanie pozitívnej energie dokáže pomôcť. A verím tomu, že nie všetkým, hlavne nie chlapom sa to chce čítať a nudí ich to...
Alebo takéto záležitosti môžme riešiť výlučne súkromnými spravami...
Tonal
Jsem rád, že to většina čtenářů vidí stejně jako já. Vždyť, kde jsou ty doby, kdy se na tomto foru objevovali skutečné novinky a zkušenosti s nimi. Kde sou lidé jako Tomík a spol? Mám pocit , že i z tohoto důvodu mají své vlastní forum na vlasy info a to je dle mého názoru opravdu škoda...
Koutař
Taky souhlasím, přijde mi že Aya-ač už se jednou loučila-ovládla toto forum a její dlouhosáhlé příspěvky v každém tématu mě po otevření tohoto webu přinutily opět odejít což mě dost vadilo ale jsem rád že to není jen můj názor.
Veve
to all:
Docela mě mrzí, jak rychle jste zapomněli na to, že Aya tady dosti lidem přímo či nepřímo pomohla.
Nicméně souhlasím s tím, že příspěvky na tomto fóru by měly být k věci a "osobní" věci by se měly řešit v soukromé poště.
Aya
Veve

Děkuji Ti,ale ostatní zřejmě nechtějí pochopit,že do mužských diskuzí nepíšu téměř vůbec,když mě někdo z kluků požádá,odpovím a taky,když bude číst Tonal,tak odkazuji na témata,která byla vypracovaná dávno před mým příchodem,neopisuji,co jiní vytvořili a makali nad tím..Vlasy-info vznikly v r.2OO7,jak jsem se dívala,takže dávno před mých příchodem.Přišla jsem v červnu 2008.O čem nevím nic,nepíšu.S čím mám zkušenost,snažím se napsat ,jakou.A proč.Nikomu nebráním a nikdy jsem to nedělala,aby psal své příspěvky.I když budou úplně jiné.Lidi vyzkouší vše a všechno kvůli růstu a návratu vlasů.Jestli jsem psala více,tak proto,že psalo málo lidí.Ne proto,že bych někoho urazila.Proč?Píšu po nickem,jako všichni,takže to je práce navíc,žádná sláva...Tedˇ se dívám,je zde 5 témat založených,na které nikdo nepíše,ani jediný příspěvek!.Navíc v padání pro ženy nové dotazy,v alopecii areatě taky.Neklikám na příspěvky,které se třeba někoho dotýkají,i když by bylo snadné je dohledat.Takže budˇusilujeme o jednu věc a tou je návrat zdraví a růstu vlasů nebo vadí jeden člověk,resp. nick ,,Aya"?Již jsem psala,že budu jedině ráda,když bude příspěvků více...Více lidí,více ví...A dál se k tomu nechci vyjadřovat,nemá to smysl.Nebudu útočit na lidi,kteří jsou na tom podobně,jako já.Aya.
P.S.Veve,Tobě děkuji...Aya.
tommm
Aya
Myslím, že tady ani nejde o to, že hodně přispíváš-to je v pořádku (pokud máš co říct-což určitě v mnoha ohledech máš...), ale co jsem se díval do několika vláken, tak tvé příspěvky odvedly řeč od hlavního tématu. Najednou se debata jakoby začala stáčet okolo dosti osobních záležitostí mezi tebou a některým z dalších přispěvatelů a navíc mnohdy v citově-patetické rovině, která má význam třeba pro tebe a toho, s kým si píšeš, ale ostatní to vnímají negativně, protože pro ně zkrátka taková diskuze ztrácí význam.
Proto, jak už tu bylo řečeno osobní povzbuzující "tlachání" přesunout do osobní pošty a veřejné fórum vést v rovině co možná nejvíce věcných příspěvků.
Zároveň, ale nechci, aby tato moje reakce vyzněla uplně negativně. Takový víceméně osobní styl, který tu Aya zavedla, má určitě význam pro mnohé z přispěvatelů (co jsem měl možnost číst, tak hlavně pro ženskou část). Takže bych to možná viděl takto-tam, kde bude vítaná ona osobní rovina včetně srdíček, kytiček atp., tedy zejména mezi děvčaty, tam ať klidně zůstane..., ale u ostatních vláken, bych asi doporučoval, zdržet se nějakých přehnaných osobních výlevů a držel bych se stylu co možná nejvíc věcného.
Aya
Tommm

Ano,naprosto souhlasím!V tomto máš pravdu a napsal jsi to tak,jak to cítím i já.Asi chápeš,že někdy je situace tak vyhrocená,vím,že ženy hůře snášejí padání a traumata,různé rozvody,rozchody,ztráty,atd.A často vidím,pochopíš nebo i dohledáš,že při osobní schůzkách jsem zjistila,že prostě na racionální téma někdy ,zvl. ženy,neslyší.A když čteš o různých možných sebedestrukčních myšlenkách,tak upřimně,musíš psát jako s malými dětmi.A někdy jsou lidi zase pohodlní hledat,viz příspěvek Alie z konce října,kde ji odkazuji na téma z června,kde si vše přečte.Pro mě osobně je ..moje minulost" uzavřená a nijak nelkám.Stalo se to více lidem.Jenomže,když se vrátíš k prvním příspěvkům,m.j. dlouhou sebelítost nesnáším taky,tak mně vytknula jedna paní,že jsem ,,tvrdá..."Proto třeba neodpovídám i na emoční výlev Petrap,kterou mám ráda a chápu ji,ale jsou to skutečně jen emoce .Tady už nemůžu nikomu řídit život.Jak píšu,Tvůj přístup je naprosto fair,k věci a to beru!Děkuji za návrh...Aya.
LUDMILA
Upřímně mě tahle diskuze, tohle vlákno padání vlasů dost děsí. Je všeobecně známo a i vědecky potvrzeno, že vlasy padají při stresu, nadměrném stresu. Chápu, že ne všichni tady jsou psychologové a raději si čtou o chemických látkách v šampónech nebo vlasových tonicích. Mohli byste alespoň připustit, že pro někoho, a je jedno zda se jednaá o ženu nebo muže, je důležitější projevená empatie, než doporučený šampń XY. Pokud nemá empatii projevenou ve svém okolí, tak jí hledá alespoň tady. Jedno je jisté, Aya ještě nikoho nepoškodíla, naopak má schopnost laskavě vnímat problém a radit. Doporučuji: nechte ji být. Je hodná a chytrá. To, že tady radí bezplatně svědčí o tom, že má ráda lidi.
Aya
LUDMILA

Děkuji a klidně souhlasím i s vytvořením nějakého vlákna,kam by byly případně vkládány různé otázky či problémy.Jak píšeš,leckdy přiznávám,jsem nespala celou noc.Jistě,moje věc,nikdo mě nenutí.Ale pocit,že někdo může jednat zkratkovitě a v prudké emoci,jsem zažila,nebojte se,nebudu psát..A věřte,není to dobrý pocit,když někdy stačí pár vět,ipár srdíček nebo kytiček...Možná,že pan Vodička třeba něco vytvoří pro nás ,,tlachavé" ženské...Aya.
luci1
nešlo by to už vyřešit? mám výzvu:
1) ayo, ty si založ téma
"aya nonstop hladí po duši, rozdává kytičky a radí pohodlným a malým dětem",
2) všechny labilní osoby, hledající jen útěchu a povzbuzení, nechť se obrací na ayu v jejím tématu,
3) ayo, zároveň omez příspěvky v ostatních fórech, resp. piš pouze k věci a když budeš mít nutkání k citových výlevům, vzpomeň si, že máš své téma a také soukromou poštu!!!a myslím, že všichni budou spokojeni.
vero
Ahojte, myslím, že založenie témy, kde sa môžme trochu rozpísať ohľadom našich pocitov bude naozaj najlepšie riešenie. Budú tam chodiť len tí, ktorí chcú a nikoho tým nebudeme obťažovať.
Mne osobne takéto povzbudenia od Aiy (alebo ako sa to skloňuje ) veľmi pomáhajú, dodávajú energiu Takže jedno veľké ďakujem, Aya
A teraz už takéto príspevky len do novej témy.
Aya
Vero

Děkuji Ti.I kdyby někdo z nás pomohl alespon jednomu,má to smysl!Ale mám na mysli téma pro nás všechny,ne pro mě osobně!Nepotřebuji téma :,,Aya radí..atd."Jsem nick se svým jménem,ale ne konkrétní osoba.A to je vše.DíkyAya.
luci1
Aya
sakra ženská! tedy pardon, sakra nicku! téma si nazvi jak chceš (klidně nějak obecně, když jsi tak skromná), ale hlavně už ho zaloooooooooooooož!
Dadik
Úplně mě překvapuje, co se to tady stalo. Proč si navzájem pořád něco vyčítáte? Já jsem ráda, že takhle diskuze existuje, že tadx Aya píše a že mě podpořila (jako každého). Když mi začly padat vlásky, byla jsem ztracená a díky tomuhle místu a Ayi jsem si uvědomila, že je nás víc a že to není zas tak strašné... Nejsem tu dlouho, ale myslím, že Aya je hlavní pilíř této diskuze. Kde berete energii řešit ještě něco takového
Tonal
A je to tady opět... Aya,Oca, Ovca , Aya, Aya, Ovca, Ovca Aya!!!! Mně je jedno, že sem píšete ale Vaše příspěvky jsou v každém tématu i když s ním nemají nic společného!!!! Nic proti Vám absolutně nemám jen Vás prosím o založení vlastního tématu! Děkuji za pochopení!!!
O této diskusiDiskuze Více vlasů.cz » O této diskusi »

Náhled tématu Padání vlasů

Téma je uzavřeno, proto nemůžete odeslat příspěvek.
Přejít na forum: 

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019