Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Názor žen na mužskou pleš

Autor Názor žen na mužskou pleš
ClavoAntonio
Přikládám zajímavé téma týkající se názorů žen na mužskou pleš. Shodou okolností jsem jej založil já sám. Odpovědi mě celkem překvapily. Diskutující ženy a dívky samy přikládaly i fotky a sdělovaly své názory.
http://www.omlazeni.cz/nazor-zen-na-40-106540-0.ht ml
Acid
ClavoAntonio
Tyvole Petr Janda...mooc dobrý...Na druhou stranu ty ženský co psaly, že se jim líbí plešatí myslí třeba typ David Beckham, Vin Diesel což usuzuju...kde je vidět ta hairline -tzn. nemají ani kouty. A ještě další věc - nevíš co je to za vošklivky....sou rády, že vůbec někoho splašily...stačila ta brýlatá co přispívala)
LucaB

Acid
Tyvole Petr Janda...mooc dobrý...Na druhou stranu ty ženský co psaly, že se jim líbí plešatí myslí třeba typ David Beckham, Vin Diesel což usuzuju...kde je vidět ta hairline -tzn. nemají ani kouty. A ještě další věc - nevíš co je to za vošklivky....sou rády, že vůbec někoho splašily...stačila ta brýlatá co přispívala)


Co jsem postřehla,tak dámy zmiňovaly třeba i Bruce Willise a ten si o nějaké hairline může nechat leda zdát a přesto je to sexy chlap. A s tím názorem souhlasím i já a to si myslím, že až na ty "3 vlasy" vošklivka nejsem.
Což mě navádí k otázce, jaký je názor mužů na ženskou pleš?
ClavoAntonio
Názor na ženskou pleš? Já jsem vlastně nikdy žádnou ženu bez vlasů neviděl, tak ani nevím jak bych reagoval, asi by mě to hodně překvapilo a dlouho bych se na ni díval jestli dobře vidím. Napadly by mě asi jen 2 možnosti, leukemie nebo vyznavačka punku.
halnar
ClavoAntonio
Což mě navádí k otázce, jaký je názor mužů na ženskou pleš?


Je dnes běžné neustále a dokola opakovat klišé, podle kterého není vzhled muže u žen, alespoň v první chvíli, důležitý. Jak ale všichni moc dobře víme, je to skutečně jen fráze, kterou se tak často zaštiťují muži, jež nebyli obdaření "oslnivým" zjevem. Stejně tak ženy nemůžou předpokládat, že "páni tvorstva" je budou při prvním setkání hodnotit jinak, než nám sama evoluce velí, tedy na základě několika málo okamžiků věnovaných vizáži.
Nic moc, že? Ale má to jeden háček. Charisma, síla osobnosti, zkrátka něco, co kompenzuje naši estetickou nedokonalost. Něco, co nás dělá zajímavějšími, atraktivnějšími, třeba jen v očích jednoho člověka.
Nesčetněkrát se mi stalo, že se žena, která u mě na první dojem, z mnoha rozličných důvodů, příliš nebodovala, ukázala jako ta, kterou bych nevyměnil ani za Sharon Stone. Je to hodně individuální záležitost, ale jsem přesvědčený, že mužů podobně smýšlejících, chodí po matičce zemi celá řada.
Jinými slovy, ženo-dívko skrývající se pod nickem LucaB, ale i ostatní Eviny následovnice, které trápí problémy s vlasy, zapomeňte na to, že váš handicap (pokud se to tak dá vůbec nazvat) je klíčový a neprůchodný argument proti při seznamování, největší problém si totiž nenosíme na hlavě, ale v ní.
Acid
LucaB
Tak Bruce, to je ikona..on má charisma..a je starej..za mlada měl vlasů dost....

Osobně si myslím, že ženská pleš se dá léčit a když ne, tak paruka to zpraví výdy....obecně ve společnosti je holohlavá ženská neakceptovaná - každý si myslí, že má rakovinu. A myslím, že když potkáš svého milého, který upřednostní jiné vlastnosti a máš kamarády, kteří tě berou..názor ostatních ti může být šumák...
A můj názor? Já bych ženu byť i s nekvalitními vlasy nechtěl, stejně jako se škaredými zuby a při těle už vůbec ne....na druhou stranu modelky se mi nelibi a naopak já se nelíbím jim

Hlavu vzhůru a hezký slunečný den!
LucaB

Jak mám mít hlavu vzhůru, když to tu tak čtu?
Krásné jsou řeči o duši, ale každý chlap nejdřív kouká na obal a pokud má většina chlapů názor jako Acid, tak se dámám,které mají problémy s vlasy ani nedivím, že končí na antidepresivech.
AGA se léčit nedá, leda zpomalit a v paruce bych se necítila. Navíc, copak se dá nosit pořád a tak, aby to nikdo nepoznal? Jednou stejně musíte s pravdou ven.
Takže raději budu excentrická vyznavačka punku. A ještě víc budu vděčná za přítele, který zvládne i nedokonalou ženskou.
ionesco
Pokiaľ ide o ženy bez vlasov, tak mne osobne to vôbec neprekáža, pravdaže podobne ako u mužov je dôležité, aby to zbytočne nemaskovali a pokojne išli dohola, napr. Sinead O´ Connor vyzerá bez vlasov omnoho lepšie ako s nimi. Aby som nepôsobil dojmom, že som nejaký čiste duchovný tvor, trocha to doplním tým, že ak by som si na základe výzoru mal vyberať medzi ženou bez vlasov so štíhlou postavou a ženou s nadbytočnými kg s nádhernými dlhými vlasmi, tak volím tu prvú, no chcel som to uviesť ako príklad, v konečnom dôsledku by zrejme rozhodovali aj vlastnosti dotyčnej.
Misule
Co se mě týče, tak já marně hučím do své polovičky, aby shodila svoje páčo, ale bez úspěchu. Vyholená hlava u ženských je rarita a pro rarity já mám slabost. To není jako když si hlavu oholí chlap. Ti jsou na každém kroku. Takže dámy (i ty, co nemají problémy s vlasy) : ať už to máte všechno dole!
Acid
Leda kecy.....už od mäla jsou holčičky ty s dlouhými vlásky a chlapečci s těmi krátkými...LucaB
Moje názory jsou naštestí jen moje, jak vidíš je spousta chlapů, kterým to neva....Kamošku klidně, ale co dělí kamošku od partnerky? sex? hmm...
LucaB

To ionesco: Co se týká Sinead, tak to souhlasím. Jenže u ní se stejně všichni zaměří na oči a vlasy nevnímají.

To misule: Když ona jinak vypadá opravdová pleš a jen oholená hlava, kde na kůži vidíš rašící vlásky.

To Acid: To potřebuješ k sexu dokonalou partnerku? To já bych si pak ani "nevrzla", protože dokonalého chlapa jsem ještě nepotkala. Na druhou stranu máš pravdu, že názor o dlouhovlasých holčičkách je stále platný.
Acid
LucaB

No víš jak to myslím..v přírodě si taky samička vybere toho nejvybarvenějšího příp. nejsilnějšího samečka....(dle vzhledu)....spáří se... a pak tradá..každý si jde po svým..vyjma tučnáků, labutí atd. V přírodě hraje vzheld svoji roli, já to respektuji. Dokonalý chlap = acid
milos77
Mně se ženy ostříhané dohola líbí. Spousta že má vlasy dost otřesné, to už je lepší to oholit nebo jít úplně nakrátko.
Nikol1
Acid
Nejsem žádná bioložka, ale v přírodě vzhled velkou roli nehraje, spíš feromony - jak kdo ,,voní" a je jedno, jakou má samička barvu
Acid
Nikol1
a co pávi? a motýlci? a ptáčci zpěváčci?...přecijen lákají samičky na své barvy a zvuky.

já si dělám srandu...neberte mě zase tak vážně. Prostě padají vám i mě vlasy, nic s tím asi nejde dělat (což si nemyslím)...tak máte na výběr? Nemám nic proti plešastícím ženám, naopak je mi jich líto..rány na duši si dovedu představit. Ale nepřitahují mě prostě. Já myslel, že diskuse je o názorech a to dokonce žen na muže..a ono se to nějak překrucuje....

Než podle feromonu se budu řídit raději vlastním rozumem a zrakovými vjemy. Žena má být krásná, má se cítit krásná a má se o sebe dbát, což je základ. Každá žena může být pro někoho krásná, nezáleží na věku....
LucaB

To Acid:
Když si myslíš,že s tím něco dělat jde, tak poraď co? Zajistíš si nehynoucí vděčnost 100% návštěvnic tohoto fora.
A ano, každá může být pro někoho krásná,ale většina má strach, že všichni chlapi to mají nastavené jako ty, tzn. že nebudou přitahovat bez vlasů nikoho.

Ale abych se vrátila k původnímu tématu tohoto topicu. Mnohem víc se mi líbí Bruce Willis, než Brad Pitt, takže tím je řečeno vše. Ale asi to bude dáno prostředím a typy chlapů, mezi kterými se pohybuju. Jsou to kluci, co dělají box, bojové sporty, kulturistiku, .. Takže spousta testosteronu a vlasy letí dolů. A i ti, co je mají, je z praktických důvodů "sundávají".
Takže pro mě je to jasná volba, raději fajn sportovní kluk bez vlasů, než nagelovaná metroušská "zdechlina" typu Leoš Mareš.
Muhaj
Člověk moc vyholených dívek a žen nepotká. Když se mi to ale už podaří, rozhodně nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo. Působí to zajímavě, nevšedně a vlastně hezky. Jinak řečeno..která byla hezká s vlasy byla by pro mě stejně hezká i bez nich. Spíše jde o to, že člověk od takových girls očekává možná trochu jiné chování a názory a to může být paradoxně problémem větším.
LucaB

A to je právě ono. Nad vyholeným klukem se lidi tolik nepozastaví, jako nad vyholenou holkou. Buď od ní očekávají radikální názory nebo ji litují kvůli nemoci. Přítel se stříhá na 3 mm a sluší mu to, nikomu to nepřipadá divné. Já udělat to samé, tak se za mnou budou lidi otáčet, což bych asi jako introvert těžce snášela. I když prořídlé vlasy budí nežádoucí pozornost taky, tak co je vlastně horší.
Krakonoš
Kdyz je chlap urostle postavy, hruby krk a vhodny tvar lebky, tak mu i hola hlava slusi, ale je hromada hlav a tel, kde hola hlava vypada nehezky, neduzive, mrtvolne, ma hranatou hlavu, vystouple hrby na cele, proste hlava jakoby omlacena kladivem, tak tam se vice hodi vlasy, ktere to zakryji...
luna
Rada bych se vyjadřila k tématu a trošku si i posteskla. Mužská plešatost mi nijak nevadí pokud se chlap stříhá na krátko a nesnaží se to nějak maskovat.
Vždycky jsem si myslela že mi to je fuk jestli muj chlap vyplešatí nebo ne ale ejhle... Je mu 30 a z kudrnáče se stává vypelichané kuřátko a vypadá starší než je(to je ten hlavní problém). Jak sem psala nesnášim přhazovačky, a takové ty delší vypelichané vlasy takže jsme začli řešit co s tim aby se cítil dobře - má docela kvuli tomu mindráky. Když to vezmem strojkem tak vypadá jako "ukrajinec" a uplně na krátko to fakt u něj ne...
Myslím si, že nejhorší je ten přechod z kudrnáče do plešouna, obojí se mi líbí, ale když si kluk chce za každou cenu udržet svojí hřívu tak je to fakt někdy smutný pohled. Když se s tim smíří a prostě to řešit, tak je to zas dobrý
Acid
luna
Tyjo chudák..ty mu diktuješ i to, co má mít na hlavě Jednou jej přejedeš strojkem a podruhé si na něj brousíš břitvu...
Muhaj
Myslím, že důležité je pouze to, aby člověk dělal to s čím se bude cítit lépe a to i tehdy, pokud je člověk nucen vybírat to lepší řešení z špatných.
misandrea
Ahoj,
chtěla bych navázat na otázku LucyB a zeptat se na mužský názor.
Situace- Chodili by jste 3,5 roku se svojí přítelkyní, vztah dobrý. Na začátku, když jste s přítelkyní začali chodit, věděli jste, že ji řídnou vlasy, vzhledem k tomu, že je měla husté a nijak ji to nezošklivovalo jste tomu nepřikládali důležitost. Nyní po 3,5 roce je situace taková, že přítelkyně asi bude muset začít nosit paruku.
Jak by jste se zachovali? Zůstali s ní nebo se rozešli? Občas vidím, jak na moje prořídlé vlasy přítel kouká s hrůzou v očích, ale snaží se držet, nějak moc o tom nechce mluvit. Mám strach, vím, že to není moc "košer", ale je tu možnost, že by se se mnou kvůli tomu mohl rozejít, přece jenom vzhled je pro chlapy důležitý, a když jsem ještě měla dost vlasů byla jsem i dle reakcí mužů hezká, teď už je to jinak.
Prosím o pravdivé reakce, nepotřebuji slyšet podporu, že by jste s holkou zůstali, pokud si to opravdu nemyslíte.
Díky moc všem, kdo si udělají čas a odepíší.
aneken
Upřímně, sám jsem asi na začátku toho 3,5 roku, co tady zmiňuješ ty. přítelkyni řídnou na koruně vlasy a má docela viditelnou pěšinku. sám jsem ale zamilovaný a nedovedu si představit, že by na tom tahle věc ani s postupujícím čase něco změnila. to říkám teď, to mi je jasné. odhlédnouc ale od argumentů láskou a porozuměním si taky můžu časem čistě racionálně uvědomovat
- ok, aspoň mi po ní bude koukat míň chlapů, větší šance, že zůstane věrná
- ok, aspoň bude mít ona spíš pochopení pro mé řídnoucí háro (od jedné ex jsem tímto směrem to pochopení úplně nenecházel).

V konečném důsledku to závisí od konkrétních dvou osob. Je to trochu i na tobě, abys před ním měla nějaké sebevědomí a moc s tím nedepresila (ano, to se snadno řekne, já vím). Protože v konečném důsledku může partnera odlákat spíš to, že ten druhý situaci u sebe nezpracoval a denně nad tím pláče, než jeho vzhled.
Snad si je každý z nás vědomý toho, že není dokonalý a já se rozejít s přítelkyní kvůli nějakému estetickému problému, tak si jasně říkám o to, aby se nějaká další rozešla kvůli nějakému mému. Drž se!
misandrea
Tvoje odpověď mi přijde upřímná a co se týče toho, abych s tím moc nedepresila s tím 100% souhlas, myslím si, že to by příteli určitě hodně vadilo.

Jinak neznám tvou ex, ale vzhledem k tomu, co jsi tu napsal, je pro tebe asi dobře, že už je ex. Myslím si, že když holka doopravdy miluje (nemyslím zamilovanost, ale lásku), tak tohle neřeší.

Díky za podporu a přeji ti, aby pro tebe řídnoucí vlasy už nikdy nepředstavovali jakýkoli problém (vztahy, práce...).
veb
Co je to fyzicky hezká žena? No přece vykazuje známky zdraví a plodnosti. Jakékoli nesymetrie, chybící či přebývající části prostě o zdraví nemluví, tudíž nezaručují kvalitní potomstvo a podvědomě odpuzují.
To je prostě otázka pudů, zákona zachování rodu, tak to je a nic s tím nenaděláme.
Takže holt chybějící vlasy musí žena nahradit parukou, chce-li se líbit většině chlapů.
Nesouvisí to ale s postojem partnera, ten si zvykne úplně stejně na vlasatou i bezvlasou, v partnerství jsou přece úplně jiné priority.
Andyhork
No, já musím říct že mám radši muže s vlasama
A někde jsem také četla, že to že jsou plešatí sexuálně výkonnější, je jen fáma a nemá to na sex vůbec žádný vliv.
No, ale sama jsem nezkusila, tak nevím
kokso
Milá Andyhork,
Ďakujeme za povzbudzujúce slová. Je to pravda, že s vlasmi som vyzeral lepšie, s tým už ale nič nenarobím. Takže sa snažím sa byť lepší vo všetkom ostatnom. Športujem, cvičím, dobre sa obliekam a lepšie vyzerám ako rovesníci čo vlasy síce majú, ale pre pre tuk im nevidno ani lícne kosti, alebo sympatickí ani nikdy neboli. Potencia? Drísty čo píšu v ženských časopisoch majú za ciel lacno zaujať a predávať. Za pol roka nájdete článok otočený o 180 stupňov. Za seba môžem povedať, že sa blížim k veku, v ktorom veľká skupina mužov má s tým problém. U seba som nepozoroval rozdiel medzi tým keď som bol násťročný a 2 x násťročný.
Pre LucaB: Môj názor je taký, že ak je žena mladá, má peknú tvár, tak aj bez vlasov bude super sexy kočka. Určite oveľa krajšia ako pribratá, alebo v tvári nie moc pekná žena s krásnymi vlasmi hoc aj po pás. Bez ohľadu na to, že aj ja mám podobný problém. Pozrite túto fotku - http://aktualne.centrum.sk/veda-a-technika/foto.ph tml?id=988997&cid=1242623 podľa mňa je krásna aj bez vlasov a s ňou by som sa nehanbil ísť po meste. Proste, keď je niekto raz sympatický, tak bude sympatický aj bez vlasov.
Krakonoš
To už tu žiadna ženská nemá na to názor, že tu pol roka nikto nič nanapísal. Osobne si myslím, že dokiaľ si žena môže vybrať, tak si vyberie vlasáča. Druhá vec je, že keď si vyberie plešatejúceho, nič ju neprekvapí, ale vlasáč môže byť v priebehu dvoch rokov vypelichaný a to je už nepríjemné. Žena sa za chlapa môže začať hanbiť. Ten by mal urýchlene začať zveľadovať iné svoje parametre. Investovať prachy do vzdelania, lepších budúcich zárobkov, vymakať si postavu. Lebo za sto tisíc chlapovi na hlavu napichajú pár vlasov a vyzerá to stále zle a pleš postupuje, ale za tie prachy sa dá dosiahnut cvičením a dobrou výživou kvalitná postava, ktorá je s.e.x.y. a potom už pleš až tak nevadí.
lukask
cavte ja mam 17 rokov a nezaznamenal som ziadny problem vypadavania vlasov,ale kedze sa tu riesi holenie hlavy,tak ja s tym nemam ziadny problem..staci kupit len kvalitnu ziletkou to zaprve a naucit sa s tym robit..a nazor na to ze nieomu sa to nehodi ,tak mozem vyjadrit aj ja..na fotkach s vlasmi som mal vzdy hlavu ako vajceale akonahle som sa ostrihal na 3mm a zaroven na 1mm tak som mal hlavu krasne gulatu a ked som to uz dal dole ziletkou z milimetra tak ten pocit...ludia..je perfektny..ta volnost ,ten dotyk tej hlavy je genialny..ale zase je otravne sa kazdy 1alebo 2 dni holit pretoze jak sa rano oholite,tak na druhy den uz mate ako na brade mierne strnisko..takze odporucam nejaku super novu ziletku ja mam gilette fusion pawer 2generacie (5cepielok) a oholi vas to uplne dohlatka a baby na to idu ,takze chlapy dajte to dole a netrapte sa padanim vlasov

. 1 . 2 . >>
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Názor žen na mužskou pleš

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018