Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Nechtová plieseň - možná príčina vypadávania vlasov?

Autor Nechtová plieseň - možná príčina vypadávania vlasov?
bourjois
Aya
Aya
podezření na celkové plísnové onemocnění,které se v pozdější fázi rozmnoží v celém organismu,nejen v gynekol. orgánech,ale trávicím traktu,střevech,moč. cestách a také ve vlasové pokožce,kůži i nehtech...

zdravím, keďže vidím, že si sa dotkla toho, na čo som sa Ťa chcela spýtať súkr. mailom, nebudem Ťa zaťažovať zvlášť a spýtam sa Ťa tu, možno budú chcieť vedieť aj iní. Postavím otázku takto: je možné, že nevyliečená nechtová plieseň, hoci nie je nijak výrazná na pohľad, sa mohla časom dostať do organizmu a na vlasovú pokožku? Ako ju však zistiť na vlasovej pokožke, ak táto nejaví žiadne chorobné známky, ani lupiny, svrbenie, žiadne výnimočné mastenie, fľaky, chrasty, nič...Myslíš si, že táto infekcia môže byť priamo príčinou vypadávania vlasov až do štádia výrazného presvitania pokožky hlavy? I keď, ako už vieš, predovšetkým podozrievam svoje gény z androgénnej alopécie.
Videla som rozličné formy a štádiá nechtovej pliesne, má to byť vysoko infekčné ochorenie. Keďže v predošlom pracovnom zaradení som prišla denne do styku približne s 50 - 100 ľuďmi (v priebehu cca 6 rokov), dalo sa vidieť všeličo. Nebolo možné zostať len pri zrakovom kontakte, ale bolo nutné brať do rúk rozličné doklady a tie boli často v žalostnom stave a pravdepodobne zdrojmi prenosu tejto infekcie. Kým som vôbec prišla na to, čo za čudesné nechty to niektorí ľudia majú, asi už som dávno túto infekciu vyfasovala . Kožná lekárka nebola ochotná nasadiť liečbu, lebo sa jej zdalo, že je všetko O.K. (bodaj by nie, vsadím nohy, že tie jej zhrubnuté nechty na rukách boli tiež postihnuté plesňou , ale ona bola evidentne v pohode, tie moje boli oproti jej výstavné). Keďže som trvala na tom, aby poslala vzorku do laboratória, nakoniec privolila a táto bola pozitívna. Kým mi nasadila lieky, vyšetrila krv, či je v poriadku pečeň, bola. Vybrala som jednu dávku lieku Sporanox, tuším to píšem správne, podľa inf. letáku museli byť minimálne tri, čo však ona odmietla a trvala na tom, že som v poriadku. Tak som išla k druhej kožnej lekárke a tá mi povedala to isté (u nás kožná jedna ako druhá ). Výsledkom je to, že infekcia zrecidivovala. Naozaj ich ani zďaleka nemám v takom stave, že by sa nejak odlišovali od zdravých, ale ja viem svoje, potvrdila to opakovane aj laboratórna vzorka, navyše nie sú úplne v poriadku už ani niektoré na nohách .
Tak si myslím, že či som si tú pliagu postupne nemohla rozniesť aj na vlasovú pokožku napríklad osuškou po sprchovaní . Tvoje slová v citácii vyššie napovedajú...
Rada si prečítam Tvoj i všetky iné názory. Nech Vám vlasy rastú .
Aya
Bourjois
Ahojky, srdečně Tě zdravím.Plísně...aneb ,,nekonečný příběh",jak jsem kdesi četla,což je velmi trefně řečeno.Jeden z nejdelších a nejtěžších bojů,který zřejmě nelze nikdy úplně eliminovat a definitivně zničit.I já mám řadu podobných příznaků,jak píšeš,od doby těžké nemoci,nebotˇ i plísen souvisí se zdravým imunitním systémem.V této době a v populaci,trpí každý 4.člověk plísnovým onemocněním.Atˇviditelným a nepříjemným,kdekoliv na těle ,v těle,či nepřímým,t.j. neví o tom,příznaky nejsou obtížné.Asi bych to napsala takto...Člověk,který má silnou imunitu,t.j. nemá autoimunitní problémy,všechny orgány fingují dobře,může přijít do kontaktu s kvasinkovou infekcí či plísněmi,ale neprojeví se to,možná se u něho nemoc vůbec neobjeví ani ve skryté formě.Je-li rovnováha narušena,což je asi u nás ve velké většině,projeví se,protože organismus nevytvoří protilátky.K tomu se také přispěje prodělaná infekce,léčba ATB ,proto se jim vyhýbám,není-li bezpodmínečně nutné,choroby žláz s vnitřní sekrecí,choroby metabolické,např. diabetes -cukrovka,bohužel endokrinologické problémy,řada dalších nemocí a též i stres...Ano, i u kvasinek a plísní.Léčba je vlastně téměř celoživotní.jak psali kluci na mužské části fora,diety,bez sacharidů,cukrů,velké množství zeleniny,jinak jak sama víš,kys. kaprylová,Aloe vera,Tea Tree-Oil,Wobenzym,atd.Nechci opakovat,co napsali jiní,m.j. velmi dobře.Moje kožní,kdysi jsem navštívila 2 lékařky,ani jedna nereagovala.Přesně tak,jak píšeš.Léky,co Ti napsala,jsou vnitřně na plísen...Jenže by se měly užívat minimálně 1 rok!!!K tomu dieta,Lactobacillus jako tbl. + např.Activia,apod.Bohužel,neblahý vliv na játra...Je pravda,že prostředí mírně kyselé plísně ničí.Jelikož jsem sama trochu ,,lenivá" a nemám moc času nazbyt,tak to řeším čas od času nalačno štˇávou z citronu.Stimuluje játra a je zároven proti migrénám,ale pozor při žaludečních vředech.Někdo pije grepové kapky.Zkrátka postupy různé.I nehty na rukách a nohou potírám citronovou štˇávou či octem,rovněž do posl. oplachu na vlasy.Pokusím se to trošku ukončit,potom pokračovat...Pokud nebudeme držet striktní životosprávu,což u mě není možné z mnoha důvodů,tak recidivy budou se objevovat,zvl. v horku,při nedostatku tekutin,zátěži,atd.Hlavní otázka je,odkud vlastně prvotně plísně do organismu přišly.Někdy nehty a kůže můžou to poslední,ale viditelné a nepříjemné místo.Co se týká vlasů.Může,ale nemusí se to projevit.Dost lidí aktivně přenáší plísně a nejsou bez vlasů.Máš-li podezření na AGA,tak může tam být hlavní problém.Jen malý dodatek.U mě osobně způsobilo objevení ,sice v malém množství,nasazení hormonů!!!Na nehty mně velmi dobře dělá Tea Tree-Oil a mám novou radu z Anglie,starou 3 dny.Do vody nakapat čistý olejíček Tea-Tree a nalačno vypít!Prý to bude ničit zevnitř...Zkusím,je to příroda,tak maximálně 5 kapek! Aya.
Aya
P.S.
Nepopisuji drastické postupy,pití octa,40-denní hladovky,přísné diety,apod.A také léky,tbl.,např. Lamisil či Nizoral vnitřně.Je to dryák na játra...Aya.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Nechtová plieseň - možná príčina vypadávania vlasov?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání free forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019