Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Nejspíš seberoea aneb co dělat

Autor Nejspíš seberoea aneb co dělat
IMagine
Taky bych se rád podělil o svoji radu. Měl jsem podobný problém. Začalo to jako lehce zvýšené padání vlasů, který se díky stresu (hold v pubertě ten vzhled člověk řeší) a nejspíše seberoe pořádně vyostřil. Byl to začarovanej kruh. Hlava svědila, takže se na to furt myslel a z toho stresu se padání zhoršovalo. Nějakej viditelnej úbytek sem nepozoroval, ale říkal jsem si, že je to jen otázka času.
Po pár návštěvách u kožního, kterej mi víceméně nepomohl, jsem začal zkoušet různé šampony. Z těch dražších trochu pomohl Vichy Dercos na suché lupy. Ale nakonec nejvíc pomohl Šapom La Roche Kerium DS Intensif. Taková malá lahvička (125ml) a vcelku drahá, ale vyplatila se. Po měsíci použivání (ještě jse používal vodu z octem na konci mytí a nevyplachovat).
Seberoa ta tam a vypadávaní je v normě (používám i masáže hlavy). Hlavní věc je přestat se stresovat a najít dobrej šampon. U mě to fungovalo a netvrdim, že nikdy nebudu plešatej (trochu k tomu mam dispozice z matčiny strany), ale lupy a svědění je to tam.
Akulla
buggg
Abych alespoň ve stručnosti odpověděl - silový trénink může být pro vlasy jen pozitivní. Především tím, že zvyšuje citlivost inzulinových receptorů a tím významně snižuje inzulinovou rezistenci, která hraje v procesu plešatění významnou roli.


diky moc za odpoved, to jsou velice pozitivni zpravy totiz bez posilovani si svuj zivot proste predstavit neumim
Kanek

Zatím to řeším jenom lopuchovým šamponem, kterým si myju hlavu tak 1-2x týdně. Jinak si vlasy myju dvakrát denně vodou. Večer když se jdu sprchovat před spaním a ráno. Kromě toho, že ranní sprcha mi pomáhá se probrat, tak vlasy když jsou čerstvě umyté tak vypadají lépe. Sice je to další lež, ale chvilku ty vlasy vypadají dobře. Jinak si asi budu nechávat delší vlasy, lépe se to maskuje. Jídlo pořád zůstává studenstká strava a asi se to nezmění dokud nevypadnu z internátu. Doopravdy bych rád věděl kam se teď vrhnout, jestli jít do toho kolagenu nebo změnit kompletně šampon.
olgus
Akulla, poradím ti, nikde jsem nečetl tvůj celý článek, ale doporučím ti tribulus nebrat! Vím co to je za svinstvo, cítíš se pořád nadrbaný ( masturbace, nebo jiné věci ) nemám pravdu?
Akulla
Tak mas potom vetsi libido, o tom zadna, ale co je na nem tach spatneho? Jinak tribulus neuzivam vubec, jenom vitaminy a mineraly, zeleny caj v tabletkach, a pred treningem si nekdy dam stimulant ASSAULT
<< . 1 . 2 . 3 .
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Nejspíš seberoea aneb co dělat

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018