Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Nemocná pokožka hlavy - už nevím kudy kam

Autor Nemocná pokožka hlavy - už nevím kudy kam
Mrnobody
Ahoj,

je to 4 roky co sleduju tohle forum a 4 roky co řeším silní svědění hlavy a následné padání vlasů. Vše spustil pravděpodobně stres, prošel jsem velmi náročné období a následně mě začala bolet pokožka hlavy, pálení, řezání v oblasti temene, kdybych to drbal, dnes už jsem bez vlasů. Zkusil jsem kožní - kortikoidy, přírodní léčbu, cibulové zábaly, kosmetiku za x tisíc (přírodní) ted používám hlavně konopný cannenderm a nějaký dehtový šampon z lekárny. Výsledek ? Když to umyju, chvíli klid, pak stačí přijít do práce, dát si kafe, normálně se najíst a hlava začne řezat a pálit. Je to tak úporné, že jsem se před 2 lety oholil a nastal jiný problém. Když na tuto "nemocnou" pokožku zasvítilo slunce, nedej bože ji lehce opálilo, bylo to ještě horší. Už nevím kudy kam, denně procházím několika cykly kdy je to ok a kdy to svědí a řeže. Když sáhnu do vlasů vždy jich vyndám 2-5, při mytí běžne 50-80, většina z temene, do vlasů si proto už nesahám :! Přestal jsem žít normální život, začal jsem žít peklo. Vlasy zkracuju a zkracuju protože už hodně prosvítám. Zkusil jsem to vyfotit, třeba se najde někdo s podobnými problémy. Pokožka je zarudlá s červenými flíčky, svědí a hlavně bolí na dotek. Udělám cokoli abych se z toho dostal. Díky za jakýkoli postřeh a radu. Jsem přesvědčený o tom, že v tom hraje roli psychika, ale dochází mi nápady !!! Mám pár indícií, že toto může dělat cukrovka, ale jsem vcelku fit a štíhlý.

PS : byl jsem nějaký čas makrobiotik a pokožka byla úžasná, momentálně jít jednoduše zdravě, ale maso a i sladké si běžně dám, jen dodržuji základní pravidla, jako nejíst večer, nejíst prasárny a obecně nezdravé věci.
Mrnobody
Sdfsdfsf

head.jpg
head.jpg
asdfg
Sampon s obsahom ketoconazolu
Ketogenna dieta
peterb85
Toto som mal dlhe roky..mne zafungoval sirovy zarabany sampon z lekarne..tiez mi to reagovalo na potraviny a hlavne pitie a jedla, ktore boli v plechovke. Kava z automatu a pod. Pisem v minulom cisle, pretoze to uz nemam..ako absurdne to znie, nemam to odkedy som na fine. Na forach som si vsimol tiez tieto reakcie uzivatelov. Asi to bude mat suvis s jedlom a nasledne alergiou + nasledne vylucovany pot v scalpe. Tolko chemickych podnetov v potravinach a v kozmetike, ze imunita cloveka sa blazni a vytvaraju sa alergie.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Nemocná pokožka hlavy - už nevím kudy kam

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018