Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Nízkodávková HA s vlivem na AGA (androgenní alopecii)

Autor Nízkodávková HA s vlivem na AGA (androgenní alopecii)
mistule
Ahoj holky,
vím, že se tu několikrát v různých tématech zmiňovaly názvy těchto HA, ale bohužel si je nepamatuji. Beru nyní Vreyu (tzn. skoro to samé co Diane35) a protože se nemá brát moc dlouho, ráda bych si HA nechala změnit. Přecejen mám dost křečáky (od mala) a silná HA je určitě ještě zhoršuje. Předem díky za tipy od vás.
Pigi
mistule
Prosím tě a pomáhá ti nějak Vreya na vlasy?Já beru Minervu,ale zatím jen týden a ještě nic nepozoruju.
Jessie
mistule
Tak dneska jsem u dvou doktorů řešila přesně to samé. Kožnímu se nelíbil jeden zvýšený hormon, tak budu muset nejspíš přejít z Diany na slabší. Dost se toho bojím. Loni jsem ji zkusila na pár týdnů vysadit a měla jsme zkažené celé léto, jak padaly. Ty slabší jsou tuším tyhle: Jeanine, Yadine, Yasminelle apod. Dřív jsem brala Jeanine, ale nestačilo to, tak pak Diane 35 (nejspíš je stejně silná jako Vreya). Gynekolog se docela divil, proč si kožní myslí, že bych to měla změnit...Každopádně se zmínil, že tyhle jsou tak třetinové síly oproti Dianě. Ještě se uvidí podle nějakých výsledků, ale gynekolog mi předběžně napsal Yadine, tak potom můžeme porovnat účinky. Tobě teď vlasy padají?
mistule
Pigi, Jessie
Vreya mi určitě na vlasy pomohla. Doslova jsem si jí u doktora musela vyškemrat, ale udělala jsem dobře. Předtím jsem brala Logest (6 let) a troufám si říct, že u mě za padání vlasů HA nemůže, protože to by padaly i předtím a oni začaly padat až před rokem. Kadeřnice, kam chodí máma a segra (já ne, ale zná mě a vlasy viděla), řekla, že obě se segrou máme málo vlasů právě po mámě, ale segra to má daleko horší a to už dlouho, nikdy totiž HA nebrala a podle mě to má taky vliv.
Vreyu beru od února a myslím, že úbytek padání byl znatelný až tak v květnu, takže Pigi určitě vydrž, tělo asi musí mít čas zareagovat. Každopádně vliv na pokožku byl znatelný už první měsíc.
Vlasy už mi tedy teď nepadají tak moc, řekla bych že je to zvýšený normál, takže teď bojuju, abych získala vlásky zpět.
Beru: biosil, panthenol, saw palmetto, hořčík a vápník. Barvím si vlasy hennou (to je znát hodně, vlasy jsou fakt super). Vzadu na hlavě rostou silné, zdravé, krásné vlasy, nad čelem a po stranách je to horší, tam rostou slabé a je jich málo. Taky zkouším derivační koupele, teď to teda trochu flákám, ale je to celkem nenáročné a zadarmo, tak proč to nezkusit.
Pigi
mistule
Tak jsi mě trošku povzbudila,dík.Budu ještě doufat,opravdu beru tu Minervu zatím kraťoučkou dobu.
Henou jsem se barvila jednou,vlasy po ní byly krásné,ale hrozně mi jich vypadalo během toho barvení.Tak se moc těším až mi padat přestanou(spíš aspoň nebudou padat tak moc) okamžitě si henu koupím a obarvím.Jakou používáš?Už se taky nemůžu dočkat až si budu moct dojít k holiči,už rok se šmikám sama,bojím se že by se kadeřnici moc nelíbilo kdyby měla plný hřeben a ruce mých vlasů.
mistule
Pigi
Hennu používám od Hennécolor (100g 130 Kč), na jedno barvení vypotřebuji celou krabičku, mám vlasy k lopatkám. Zkoušela jsem i tu českou z DM, ale skoro nechytla, tak zůstanu u té Hennécolor. Naučila jsem se si vlasy nabarvit před spaním a smýt to až ráno, sice se moc nevyspím, ale přes den si málokdy najdu tolik času, abych mohla celý den běhat s turbanem Vypadne mi přitom o něco víc vlasů než při mytí, ale to holt beru jako nutnou oběť, při barvení chemií mi jich kdysi vypadávalo asi tak stejně a to jsem tenkrát padání ještě neřešila.
K holiči radši nechodím, možná mám zkreslený názor, ale když vidím jak ty vlasy tahají, donekonečna pročesávají a tak, přijde mi, že to není moc šetrné, tak mě už spoustu let stříhá segra, ta je opatrná a vlasy nevypadnou skoro žádné.
Jo, a zapomněla jsem zmínit, že si patlám lopušák, na ten nedám dopustit, teď si ho zkouším i vyrobit doma.
Takže určitě vydrž, pokud nebude změna ani cca po 4 měsících, asi bych zkusila jinou HA.
Lenkaa
Musím se přidat s tím stříháním, už hodně let se stříhám sama doma. Stříhám celou rodinu a nikdo si nestěžuje. I já bych měla docela nic moc pocit z toho, jak mě bude škudlit a za další, prostě se cítím blbě, že si řekne, proboha, ta má málo vlasů a co jí z toho mám teď vykouzlit.... ? Je to sice trochu obtížné, s tím stříháním "zadku", ale s výsledkem jsem vždy spokojena a když nebudu, budu nadávat jen sobě a ještě je to zadarmo. Jinak denně ťukám EFT, držte se holky.
Aya
Lenkaa+Mistule + Pigi
Můžu potvrdit,chtěla jsem to i napsat.Já vůbec nechodím ke kadeřníkovi,vše doma a konce mně stříhá manžel,naučila jsem ho tzv. tupý střih u dl.vlasů.Každá návštěva u mě skončila vytažením vlasů z kořínků,že i když nepadaly,byly jako ,,rouno",strašně přesušené fénem na nejvyšší teplotu,aby byla kadeřnice brzy hotova a ještě nadávala,proč se dělat s dlouhými vlasy!!!Rvala to i rozčesávala kartáčem na fénování,žádný řídký hřeben a pomalu od konečků nahoru...Uplně mě bolela pokožka.kdysi jsem měla dobrou kamarádku,kadeřnici,ale je velmi nemocná,už nepracuje.Ta byla dobrá a její střih precizní,vydržel i dlouho.Takže za ceny,co tedˇjsou v Praze,kde jde úprava vlasů cca 2 500 kč za dl. vlasy,raději si koupím přípravky sama a v klidu tomu vyhradím odpoledne...Aya.
Zita
Teda holky to jste dobrý že se ostříháte sami.A jaký nosíte účes?Já mám krátké vlasy a ještě rovné,kdybych se měla ostříhat sama tak jsem samý zub.Takže jednou za dva měsíce chodím ke kadeřnici a trpím kolik mě zas při tom drbání hlavy vyrve vlasů.
Lenkaa
Zita
Já mám naprosto rovné vlasy že už ani rovnější nejsou, do toho málo, na druhý den mastné a zplihlé a krátké... nejlepší kombinace, byly i lupy, ale ty mi teda zázrakem nedávno vymizely, jak jsem začala víc česat nejen vlasy, ale i tu pokožku. Dřív jsem si dávala trvalou co půl roku-doma, i když padaly, bylo jich ještě víc tenkrát, měla jsem vždy háro kudrnaté a mikádo... ale už to nechci pokud se to nepopraví, je to sice síla, co obden mýt, ale bojím se do trvalé jít. Po 10 letech jedem k moři, tak budu jak slepice, asi stále s něčím na hlavě a jak na mě šplíchne voda, tak to bude teda pohled, 3 chlupy a bílá hlava a ještě rovné jak sláma. Doma si hodím natáčku po umytí, tak to mám rovné, ale ne tak upláclé...ale tam, když na mě kapne, tak to nechci vidět, jak bych se ráda potápěla a namáčela jako ostatní..... ale co pak s tím, až to uschne, to fakt nejde, bohužel kdo má 3 chlupy a rovné, tak to nepochopí. Musím ovšem napsat, že ťukám co to dá a dnes je to druhé mytí, co mi vypadlo očividně málo vlasů, hleděla jsem do toho sítka...při česání je toho vždy víc, ale i tak míň než normál. Fak na dně, uvidím dál, snad to není jen nějaké období, budu ťukat dál na vše možné co souvisí s vlasy (i zdánlivě nesouvisí)...mějte se.
Aya
Zita
Já mám vcelku dlouhé vlasy,více než do půli zad,ale takové ,,divoké".Chci je rovné,ale jsou mírně zvlněné,spíš kudrnaté(prý afro-evropské vlasy...)Takže je nosím na stejnou délku,nejdříve zastřihnout spodní,přidávat vrstvy seshora.Není to těžké,ale pracné a nutné je být trpělivý.Ale sama bych to neudělala vzadu.Jsou černé,kdysi od přírody,tedˇmusím již vpředu dobarvit,zvl. u pěšinky...
Zita
Lenkaa
taky jedem letos k moři a řeším stejný problém,že tam budu jak zmoklá slípka.
Aya
zvlněné vlasy bych brala hned,ve srovnání s rovnými vždy vypadají hustší.
Veve
Na úpravu hladiny hormonů je dobré saw palmetto, které taky snižuje hladinu DHT a tím příznivě ovlivňuje AGA. Dalším přírodním prostředkem na normalizování hormonální hladiny je maca.
Jsem proti HA, myslím, že tělu spíše ubližuje, má vliv téměř na všechny orgány v těle, poškodila mi játra, na základě toho rozhodila imunitní systém, spustila migrény atd. Tím, ale nechci ovlivňovat vás, které ji berete s nadějí, že vám "pomůže". Ona pomůže, ale až za pár let pochopíte kam.
..................................
K vlasům. Já mám tenké vlasy, jemné a vlní se mi, což je moje jediná štěstí, není tolik vydět prořídlejší temeno. Ke kadeřnici chodím asi jednou za 2 měsíce a trpím jako vy všechny.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Nízkodávková HA s vlivem na AGA (androgenní alopecii)

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018