Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Nosím paruku

Autor Nosím paruku
Nikol1
Ano, ale zase je to pro nás daleko horší na psychiku.
Milan J
Majkha
Jiné zdravotní problémy nemám. Psala jsem to právě ve vedlejším vláknu, že padání vlasů jsem začala pociťovat v době, kdy jsem se hodně živila ovocem, tak možná můj fruktoholizmus mi nějak poškodil hormony nebo imunitu, prostě nevím. Každopádně asi nebylo dobré, že jsem se v určitém období živila převážně jen ovocem.

Neměla jste někdy problémy s kvasinkami např. bílý povlak na jazyku, nebo i jinde na tele?
Majkha
Milan J
Neměla jste někdy problémy s kvasinkami např. bílý povlak na jazyku, nebo i jinde na tele?


Ano, projevy kandidózy jsme v době pojídání velkého množství ovoce měla, ale od doby, co ovoce už nejím, tak zmizely. Myslím, že candidu už v současnosti přemnoženou nemám.
Milan J
U ženy musí být padání vlasu asi ještě větší nápor na psychiku než u nás můžu, ale asi vím co prožíváte za bolest spojenou s padáním vlasů, sám jsem prostudoval plno materiálů a už si někdy připadám, že vím o dané problematice více než průměrný doktor , člověk se při boji o každý vlas naučí plno dalších věcí a zjistí co dělal doposud špatně, někteří by upsali snad i duši ďáblu ( fin )
Ve vašem případě bych se zkusil zaměřit na obnovení funkce nadledvinek, což je orgán který vyrábí hormony pro naše tělo a možná právě on muže za nerovnováhu hormonů v našem těle. Doporučuji Vám přečíst tyto vlákna: http://cs.medlicker.com/1069-adrenalni-insuficienc e
http://www.tradicnimedicina.cz/diagnozy/candida-al bicans-kvasinkove-infekce-kandidoza/ hlavně bod 2. o nerovnováze mědi
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=24&t =716 tady v diskuzi jsou zajímavé návody jak uzdravit nadledvinky, ale je to běh na dlouhou trať a muže to trvat dlouho, možná by stačilo uzdravit tento orgán, než do sebe cpát různé prášky a upravovat hormony zvenku, určitě to stojí za zkoušku a kdyby se to nepovedlo tak Vám to dá alespoň naději. Přeji hezký den.
Nikol1
Na psychiku je to nápor velký. Androgenní alopecie se bohužel nevyhne i ženám a když je to v mladém věku, tak není o co stát. Jako vy s ní v podstatě nic neuděláte, tak u nás taky ne, jen blokátory DHT.
Majkha
Milan J
U ženy musí být padání vlasu asi ještě větší nápor na psychiku než u nás můžu, ale asi vím co prožíváte za bolest spojenou s padáním vlasů,


To můžu potvrdit. My ženy si bez vlasů nepřipadáme vůbec jako ženy. To chlap bez vlasů je pořád chlapem.
stupel1
Majkha ale to neznamena ze treba hned stracat nadej!
<< . 1 . 2 .
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Nosím paruku

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018