Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Nové fotky na GHO - jít do toho?

Autor Nové fotky na GHO - jít do toho?
Chire
NIKA - Vy jste byla vyšetřena přímo v GHO, nebo jste dostala list-poukaz pro obv.doktora a ten Vám pak dal doporučení dál. Já si mám vyšetřit testosteron, AST,GMt a Rt či co kortisol, T3,T4 a ještě něco - nemohu přečíst. Možná, že se to vše vyšetřuje z krve,nevím, třeba mohu rovnou do laboratoře. Myslím si, že k obv.lékaři je to zbytečná cesta, ale možná je těch vyšetření víc, nevím co se pod tím skrývá.
nika
Chire - V GHO jsem dostala žádanku na testy pro obvodního lékaře, pak jsem si došla k obvodní lékařce a ta mi odebrala krev, testy byly na : krevní obraz, jaterní testy , glykemie, železo TSH a kompletní štítná žláza, kortizol, DHEA-S, SHBG, FSH, LH, prolaktin, testosteron, RRR, TPRA. ty na závěr, jsou na pohlavní nemoci, kortizol na funkci nadledvinek, DHE-A, SHBG, FSH.... je na fertilní ( ženské hormony), TSH, T3, na štítnici,glykemie na cukrovku.... Mě vyšly, jak jsem psala lehce zvýšené jaterní testy. Dle lékaře na GHO, to má 20% lidí a jinak vše OK, jen testosteron, hodnota 2,13, to je u naší laborky množství na hranici pro muže kolem 50 let. jdu dále s těmito výsledky ke svému g. lékaři. Bohužel zvýšený testosteron a ostatní ok, může znamenat více, či méně nepříjemná onemocnění a nebo jen genetickou dispozici k této hodnotě. Za 4 měsíce jdu na GHO na další kontrolu,aby bylo vidět,jestli vlásky dorostly a má cenu jet dál v tr.. Mě tr. vlasy nepadaly, ale až po 6 týdnech vznikly ty šupiny a pak mi bylo řečeno odrolit a strhnout i nehtem, aby se kořeny nedusily, ale pak tedy šlo dost dolů ztr. vlasů.
nika
Chire, zapomněla jsem. Mě na GHO jen řekli, jaké testy si mám nechat udělat,ale moje lékařka mi odmítla bez požadavku GHO testy nechat udělat. Proto byl p.doktor na GHO tak hodný a napsal mi žádanky pro obv. lékaře a ten je vystavil pro laboratoř. Nevím, jak to je u Vás, ale u nás lékaři neudělají nic, pokud nemají doklad od specialisty. A mě trvalo 15 let, než jsem pomocí kliniky GHO donutila obvodní testy udělat. At již vlásky drží či nikoliv, musím poděkovat stejně lékařům na GHO za skvělou péči a hlavně za to, že jsem konečně po mnoha letech zjistila příčinu.
Chire
tak jsem přidala obrázek, takto to tam vypadá, tj. 200 štěpů a nevím, vypadnou či nevypadnou, narostou či nenarostou?

10 dní po transplantaci
10 dní po transplantaci
Master D
Ja myslim,že stačí počkať na vlasovú multiplikáciu,už to nebude dlho a výskum sa uberá pozitívnym smerom,stačí vedieť po anglicky a dozviete sa aktuálne informácie na hairsite com konkrétne vo fóre o vlasovej multiplikácii,ja osobne sa veľmi na to teším.Ako tam uvideol jeden z diskutujúcich:ak to vyjde zmení to svet.Pokroky robí hlavne firma intercytex.
Koutař
Master D
GHO dělá vlasovou multiplikaci, transplantace se tomu říká jen ze zvyku, tak jako silikonová prsa se již dávno nedělají ze silikonu.
Koutař
Chire
Můžu se zeptat kolik budete platit za štěp při případném dalším zákroku? Další zákrok má být dle stránek gho levnější.
Chire
K testům - též jsem dostala doporučení pro obv. lékařku, ale teprve zítra tam mohu jít, mám časově náročné zaměstnání a tak mi tu doporučení leží od konce listopadu, ráno teda jdu k praktické lékařce či možná rovnou do laboratoře.
Dneska mi začaly vlasy odpadat a tak doufám, že pod kůží zárodek zůstal.
Cenu dalšího zákroku neznám, ale plánuji si, když to začne růst ještě jít teď koncem dubna, a pak koncem listopadu. Prostě když to poroste,jdu na to, šla bych hned teď, jen aby to už bylo. Vše záleží jak se to povedlo, jaké budu mít testy. Já se bojím hlavně hormonů.Ženské mi jistě už chybí a mužské - těch mám asi dost, mám to rodové.
Vlasy jsou pro mě veliké trápení.
Chire
Master D
Jenže jen se čeká, ale jak dlouho? Rok, dva či deset. Já už čekat nechci. Vlasy potřebuji.
Chire
V Moser klinice je to za 100 děr 7,5 Euro. A taky nejistota.
Koutař
Chire
Nerozumím, v jednom příspěvku píšete že Moser klinika je 3X dražší než v čr a tady že 100 štěpů jen za 7,5 eur -cca 195,- kč....... ???
nika
Chire- když vidím fotku, kterou jste sem na web dala, tak myslím, že můžete být v pohodě. Vlasů máte stále dost, věřte, že jsou ženy, které jsou na tom daleko daleko hůře, myslím, že to je i můj případ. Jinak k té multiplikaci, to je právě to, co dělá GHO.
MasterD
GHO to "dělá" asi ťažko keďže táto metóda sa zatiaľ stále iba testuje a to zatiaľ iba v Británii.A líši sa to dosť od teraz používanej transplantácie,pretože táto metóda spočíva v odobrati vzorky par vlasov,potom sa namnožia a o par mesiacov ti ich nastrelia.Vlastne ti môžu naklonovať obrovske množstvo vlasov a potom ti ich všetky nastrelia a máš po probléme.1. fáza testovania prebehla úspešne v septembri 2007 a výsledky ďalšej sa očakávajú v polovici tohto roku.Komerčne spustenie by malo byť do 5 rokov.Ja len dufam že sa budu dať potom zakryť aj tie najmenšie kúty,aby som mal vlasy ako keď som mal 17.
Koutař
MasterD
Jasně, máš na mysli klonováni, o tom se tady už diskutovalo před několika lety, určitě je to pokrok dopředu ale je to zase doufání v nějaký zázrak který za prve než se dopracuje a komerčně spustí bude trvat hodně dlouho, a za druhé, tak jako každá nová "technologie" bude moc moc drahá.. Je dobrý mít nějakou naději že pokrok v tomhle jde dopředu ale hodně lidí potřebuje vlasy řešit teď, žiju teď a kdo ví co bude za 5-10 let..
Chire
Taky nemohu čekat 5 let, je mi už dost roků. Vlasy potřebuji, trápí to mladé i staré.
Jinak k Moser klinice - tam právě dělají 1 x díra za 7,5 euro a do toho dají dvojštěp. Teda jesti jsem je dobře pochopila. U nás 1x díra 95,- Kč.
Dnes jsem si konečně nechala udělat odběry krve. Tak uvidím, kde mám já problém, sama si myslím, že je to přechodem a dispozicí po otci.
Chire
Zkusím se opět po třech, šesti měsících vyfotit, uvidíme, zda mě osobně se situace s vlasy zlepšila. U žen to není tak jednoduché, slyším to ze všech stran. Ale doufám.
nika
Chire - No zjistila jsem včera u gyn. lékaře,že ten celkový testosteron, co předepsali v GHO otestovat není směrodatný pro padání a léčbu. Že je nutné udělat volný testosteron a z něj zjistit vázaný na buňky. Tak dnes jsem musela znova na některé testy, které jsou specifičtější pro léčbu. No pánové jsou na tom lépe, zajdou na transplantaci a zbytek alopecie tlumí propecií nebo finasteridem,nebo jak se to jmenuje. Blokují enzym, co dělá přeměnu testosteronu na jeho formu,která bere výživu kořínkům, dehydrotestosteron. No jenže u žen toto nejde, tak proto jsou problémy si vlásky udržet apod. léky na prostatu ženy nesmí. A léčba hormonální u žen je založena jen na antiandrogenikách a ty ničí játra, způsobují trombozy a nesmí se brát dlouhodobě a hlavně problém neléčí jen tlumí,nelze AGA u žen vyléčit,jen tlumit a to s problémy. Nejsem sice lékař, ale mám k medicíně povoláním velmi blízko. JInak myslím , že slovo multiplikace nesouvisí přímo s klonováním, jak tam pánové píší, ale s tím , že vlásky" vyšroubují" a pak "zašroubují" jinam a nedělají to řezem. Samozřejmě je to nejmodernější metoda a tak pokud dopadne klonování tak bude prováděno spolu s multiplikací. NO dám vědět, jestli vlásky dorostou. Zatím v těch místech, co jsem ztrhala šupinky sem tam vidím nové 1 mm dlouhé vlásečky, snad vyrostou
Chire
Já se ještě načekám, výsledky budou za týden, kdoví jaké, kontrolu mám v polovině března. Před 3 roky mi na gyndě zjistili, že nemám už vůbec ženské hormony. Začínám se bát výsledku.
Některé vlasy mi odpadly, ale asi fantazíruji, připadá mi, že některé jsou vyšší, možná nevypadnou a možná rostou. Já fakt nevím. Vždyť dnes je to přesně 14 dní od zákroku. Hlavu jsem si myla dle návodu každý druhý den a teď jsem začala normálně. Vzádu mi je to fuk a vpředu velice jemně, nic na to nedávám, ale cítím příjemný pocit, že už konečně si mohu jemně hlavu sprchovat. Hned ráno se pořádně podívám, jak to vypadá.
nika
Chire - nemějte obavy, mě tedy držely vlasy do 4 týdne a pak vypadaly s těmi šupinkami téměř všechny. Ale některý zůstaly a opravdu rostou jsou již1,5 cm, je jich ale málo, ostatní sice vypadaly že rostou, ale asi se postupně uvolňovaly a tak to jen tak vypadalo, ale již po8 týdnech pozoruji sem tam malinké 1 mm vlásky , ale zatím jen sem tam.Dám vědět, jak to bude pokračovat. Čekám na další výsledky a klepu se hrůzou také. Tyhle nové vlásky by ale neměly vypadat, nemají být citlivé na hormony. Vypadaly by asi z jiné příčiny.
Chire
Kdyby mi aspoň těch pár vlasů vyrostla, pořád by to bylo víc, než jsem měla. Já byla v listopadu u kadeřnice a ta mi tam dala 3x zesvětlení a melír a od té doby mi vpředu rostou vlasy strašně pomalu. Prostě se jí nepovedla barva a chtěla abych odešla spokojená. K tomu moje mizerné vlasy od mládí a od listopadu kupuji na vlasy všechno možné, prosedím noci u počítače, čtu a čtu vše o vlasech. Tak jsem se prostě sebrala a došla na tu kliniku. Jsem ráda, že se mohu od Vás dozvědět už to co mě bude snad čekat dál, jsem ráda, že Vám už vlasy začaly růst. Nechtělo se mi tomu věřit, že by přenesený vlas pokračoval v růstu a v zadní části ze zbytku rostl nový. Každý den se mi vydrolí mnoho stroupků. Zbylo mi jich už moc málo. Vlastně já mám 16 dní po.
Dneska jsem si trochu vyfoukla vlasy, vzadu dobrý a vpředu jen studeným vzduchem. Tak zase je to o něco lepší.
klik
Chire

...a jak ti doporucili mit vlasy po zakroku ten prvni tyden, sampon s vodou z misticky jak pisou kazdy den nebo ob den?
Chire
klik
doporučili mi každý druhý den opláchnout rozředěným šamponem po dobu jednoho týdne a po týdnu mýt opatrně, nyní si myju vlasy jak se mi chce, ale moc nemnu a neškrábu hlavu,
jsem zvyklá se sprchovat a rovnou i s hlavou a tak protože mě nic nebolí a stroupky už nemám tak už začínam běžně, sprchuji i vlasy,
ve středu to budou tři týdny a cítím se dobře, dotykem na hlavě nějaké krátké vlásky cítím, nevím kolik jich je, nevím - chystají se vypadnout či ne, když nevypadnou, mám jich víc už teď,
čtu si Niku a ona píše, do 8 týdnů jí vlásky vypadaly a teď začínají nové růst, tak mě to asi ještě stejně čeká,
v transpl. oblasti jsem měla od začátku vše v pohodě, ale v dárcovské oblasti, ještě i dnes chvílemi cítím pocity, které od počátku neidentifikuji, zda je to svědění, či bolest, ale zlepšuje se to každným dnem.
klik
Chire
no to asi se postupne zahoji, v ty darcovsky oblasti, spis ale mne zajima kdy se zahoji ty mista kam se vlasy davaly, tedy kdy vypadnou ty stroupky a kdy vymizi i ty tecky co jsou pod nima, tedy kdy bude ta kuze uplne zahojena, tak aby byly videt opravdu jen vlasy?
Koutař
klik
12 dni
klik
Koutař
no tvrdili to, ale mam 7 po a je to úprad videt hrozne moc, stroupky porad drzi, dneksa uz bych jim moh zacit lehce pomahat ven, nebo ne? (jemne mnout brisky prstu, az se vydroli)
Koutař
klik
Jo jo po týdnu jsem to měl taky dost vidět ale pak si to uz muzes jemne mnout a taky si uz muzes normalne opatrne myt vlasy a s tou vodou se ti taky neco odplavi. Mozna sem tam mam jeste stroupek ale jak rikam po tech 12-14ti dnech to bylo skoro vse zahojeny.
dany
ahojte všichni,v pátek jedu na konzultaci do GHO tak jsem zvědavá co mi tam řeknou,moc toužím po hustějších vlasech,mám je od mala strašně jemné a řídké,tak snad by transplantace byla řešením,jinak mi vlasy nepadají,myslíte že by mi tedy udělali více než 200 štěpů?
Koutař
dany
Ženám prý napoprvé víc jak 200 štěpů nedávají, ale 200 štěpů při řídkých vlasech není absolutně nic..
Metas
nie je nahodou metoda GHO a DHI to iste
http://www.dhiglobal.com/index.cfm/id/me1_patientc ases/lang/english
http://folliclinic.sk/index.php?page=home

ja do toho pojdem, len zena je proti, asi sa boji, ze ma zacnu balit potom baby na ulici ako za starych cias
klik
Koutař
jo tak jsem jeste vcera ve stredu drolil, a neni uz nic videt, vsechny jsou pryc, akorat s tema stroupkama slo tak polovina vsazenych vlasu !!! ale prej by to melo byt normalni, protoze jsou ty vlasy uvolneny ve folikulu, ale ten samotnej nevypad zadnej (soude podle toho, ze vypadli vlasy jsou bez korinku, nepoznas ani kterou stranou byly vsazeny, jen jsou slepeny v tom storupku) takze doufam ze to vse doroste, taky ale po tech vlasech zbyly dirky, tady asi bude trvat dyl, nez se zatahnou co, a taky nez z nich vylezou vlasy co uz budou drzet...
sem z normalne z plzne, takze to taky nemuzu denne konzultovat s doktorem, ale snad to bude ok, no a navic jedu zejtra zpatky do anglie, takze lovim chytrosti aspon tak no jinak taky je to porad tady v cechach relativne levnejsi nez venku
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Nové fotky na GHO - jít do toho?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018