Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Nové fotky na GHO - jít do toho?

Autor Nové fotky na GHO - jít do toho?
Koutař
klik
Kolik jsi měl štěpů a kam jestli se můžu zeptat? Já 500 na kouty, chtěl jsem co největší hustotu takže ta osázená plocha je celkem malá, jestli to vyroste tak sice kouty nezmizí ale z nejhoršího budu venku. Příští rok bych šel na dalších 500, to už by mělo být vpohodě. A taky cena štěpu při dalším zákroku by měla být nižší. Tak ať rostou
dany
Tak jsem byla včera na konzultaci,mám z toho dobrý pocit.Asi do toho půjdu,musím si nechat udělat krevní testy,opravdu to moc chci,ale mám problém,chceme miminko a tak se pořád rozhoduji jestli to mám risknout teď než budu těhotná a nebo až potom,mám strach aby my ty vlasy po porodu nevypadali
Chire
klik
Jsem po zákroku 24 dní, cítím na hlavě stále malé vlásky, určitě jich není tolik co mi tam bylo dáno. Denně to sleduji, nevím ale, zda tyto už zůstanou či vypadnou a těžko rozpoznám, jestli mi už vyrostly nové.
Citlivé jsem měla hlavně místo z odběrové části. A to dodnes.
klik
Koutař
no taky 500 do koutů, klasika, je to malo, taky uvazuju o dalsim kole, nevis jaka je maximalni hustota? 60 vlasu nebo stepu na cm2 ?
Koutař
klik
Takhle přesně to nevim, mě to dávali dle slov pana doktora "na doraz" a je to celkem hustý.
klik
Koutař

jasny, a za jak dlouho te kuze prestala pobolivat? Mam trochu citlivy nektery mista kam se davalo, ze to mirne pichne, kdyz tam sahnu a jinak celkove cela oblast kam se davalo je lehce namodrala, hlavne kdyz se osprchuju, sem ale 14 dni po, takze predpokladam ze je to normalni a srovna se to treba za mesic...
Koutař
klik
No já mám 3 týdny po a nic mě nebolí,ale delší dobu jsem měl lehce znecitlivělý místa kam mi píchali anestetikum ale to už je ok. Mam ale pořád dost vidět ty tečky, nějaký vsazený vlasy vypadly a celá oblast je dost načervenalá nebo jak řikáš namodralá, takže asi to chce čas..
Chire
klik
Koutař
na cm se prý dává 40 štěpů
Chire
můj problém je v odběrovém místě, tam to mám citlivé a jsem po tr. už 28 dní, na problémovém místě dodnes bez problému, bez otoků, modřin a bolesti, jen mi dost vypadlo, a to co tam mám je daleko kratší než vzadu, kde mi vlasy ostříhali,
Chire
PRO NIKU
jak Vám vlásky rostou, povedlo se?
já na hlavě nic moc nevidím, asi se vše ulomilo, prsty cítím jakoby krátké vlásky, ale nevidím
klik
Chire
ono jich hodne vypada, ale ty cibulky zustanou a z nich pak vyrostou novy vlasy, nez ti dorostou na delku ostatnich vlasu bude dlouho trvat, za mesic priroste tak 1 cm, takze jestlli mas vlasy delsi, tak musis vydrzet, kazdopadne jestli mas jen par stepu, jak si psala, tak zadny drasticky rozdily asi videt nebudou, spis tak srovnas jen to problematicky misto, kam ti davali, ale i to je dobry
nika
Chire- k nejhoršímu místečku, které zakrývali na GHO. Bolestivost nebo spíše podivné pocity v tomto místě cítím stále a je to asi necelé 3 měsíce. Když si přejedu prsty po tom místě, kde byly vsazeny štěpy cítím lehké brnění, jakoby necitlivost. Hodně jich vypadlo, jak jsme psala v některých příspěvcích. Některé zůstaly a těch je málo, ale ty rostou a jsou velké asi přes 1 cm. Ty nové sem tam rostou, ale je jich nepatrně. Vypadají jako 3 mm "dubky" nad kůží. Celkově zakrývaly místečko, kde mi před 10 lety vypadly vlasy zcela, takže je vidět každý vlas, který naroste a vypadá. A já jsem za něj vděčná. Místo odběrové, je zarostlé, nelze vidět odběry, vlasy jsou asi 2- 2,5 cm dlouhé,nevím asi tak. V místě mám ale tentýž podivný pocit brnění a strnulosti kůže, asi bude napořád, také mě obě plochy dost svědí a není na nich nic vidět, žádný problém. Jinak naše státní zdravotníctví je šílenost a hrůza a mě dohání k šílenství také. S výsledky testů, které mi předepsali na GHO a zjistila se ta hladina testosteronu se zatím nic nedělá, děs. Gynekolog mi udělal znova test na testost., ale opět udělali celkový, volný neumí. A hodnota byla jěště vyšší než minule o nějakou desetinku. A jaterky byly tentokrát OK. Tak mě odmítl dál léčit a odeslal mě k endokrinologovi a obvolala jsem jich požehnaně a všichni mají termíny až někdy na duben a květen, fakt skvělé. Pokud by se jednalo o něco vážnějšího a já doufám že ne, když ten problém mám 15 let, tak by to za 5 měsíců od zjištění výsledků, byl fakt velký průšvih. Nechala jsem si napsat HA Minervu, potlačuje androgeny, ale podle gynekologa je slabá a musí mě k tomu právě endokrinolog, cosi dodat za léky a nebo kožní a bohužel u nás na kožním čekám zase měsíc na objednání. Připadám si jako .... , když chci aby mě léčili. Pokud je fakt ten problém dlouhodobý, pak začínám mít vztek na všechny doktory, které jsem za svůj život obešla a nebyli schopni udělat jedem hloupý test a zastavit padání , nemusela jsem takhle dopadnout. Nehledě na psychiku, kterou tím zničili. Budu doufat, že se problém začne řešit a uchráním tyto nové vlasy a svoje zbylé do budoucna. Ale tyhle nové by neměly padat vlivem hormonů, uvidíme. Celé roky jsem si jen lila na hlavu ty nesmyslné vodičky Neocapil, Reageine, DERCOS a nebo jak se to jmenuje a Alpicort za tisíce a příčina je vnitřní a musí se léčit vnitřně. Jak mi sám lékař na GHO řekl na kontrole, lít na hlavu něco nemá smysl, když je příčina uvnitř. Jen vyhozené prachy.A jak jste Chire dopadla Vy? Zjistili nějakou příčinu? Takže vlastně díky " téhle akci na GHO" znám svůj problém. Můj gynekolog mi říká, proč ty testy neudělali před trasnspl. atd... Tak mu říkám, že mi bylo řečeno od všech lékařů, které navštěvuji, že jsem naprosto zdravá a že za 10 let, co k němu chodím mi ani on neudělal rozbor hormonů. Doufám, že budete úspěšnější než já. a výsledky budou v pořádku.
Koutař
nika
To je fakt hrozný, prostě vše je o penězích a lékařská péče tuplem, jakmile neplatíte každej se na vás vykašle, jste prostě "řadovej pacoš" Já trpím například již několik let zánětem šlachy na ruce, je to nemoc která se vrací, dává se to třeba na měsíc do sádry atd. a když slyším v televizi jak třeba Jágr nebo nějakej profi sportovec nemohl nastoupit na zápas kuli poraněné šlaše která se normálně léčí několik měsíců a za 14 dní už je zase na zápase, tak se nestačím divit.. Ono totiž na spousta nemocí, poranění a problémů existuje úspěšná léčba ale ta je jen pro vyvolené a bohaté..
nika
Koutař - souhlasím s Vámi, je to tak. Pokud jsou peníze, lze navštěvovat soukromé kliniky a problém se řeší, ve státním zdravotnictví se plno problému neřeší " prostě se zametou pod stůl", protože na ně není. Bohužel.
Chire
Na kotrolu jdu 13.3. takže nic zatím nevím, u mne je to hlavně tím, že mi je moc let, je mi 53, nevypadám staře, vlasy mě trápí a chtěla bych se česat a ne začesávat. Nevím co mi řeknou, ale asi před 4 roky mi na gyndě zjistili, že nemám žádné ženské hormony, tím jsem si myslela, jsi v přechodu a co. Šla domů, nikdy mi nikdo nedal žádný prášek na přechod, nedoplňovala jsem vůbec hormony. Pro množství práce a absolutní nedostatek času jsem prostě ani žádné přechodové stavy nepocítila. Tak jsem zvědavá, ono by se řeklo, k čemu ještě potřebuješ vlasy, ale já se stydím i ke kadeřčnici. Tak až přijdu, napíšu.
Chire
Koupila jsem si VLASY S - dala mámě, je jí 73 let, vlasy měla celý život kudrnaté husté černé, v posledních letech jí zeslábly a povypadaly, barva světlejší. Po tom přípravku jí zase vlasy zčernaly, zesílely a zkoustly, ale to je ona, sama to zkusit nemohu, bojím se na hlavu cokoliv dát, čekám až po kontrole. Jinak jsem si koupila na obličej kolagen čistý, tam se píše, že i vlasy a obočí roste. Je to ten polský, dělá mi dobře na pleť, mizí vrásky atd. pošlu na to kontakt. Zkusím až to půjde i vlasy. Já mu 100% věřím, teda s vlivem na pleť, jizvy, klouby atd. Protože po 14 dnech je moje pleť jiná, elestická, hladká, je mi moc příjemný, začala jsem mazat i oboží. Prostě to zkusím. je lepší než jiné krémy.
nika
Chire-zkusím se podívat na preparáty, když tak pošlete odkaz. Říkali mě na GHO při kontrole, že mohu po 2 měsících užívat preparát Plantur 39, měla jsem ho s sebou. Dávám si ho na celou hlavu jednou denně a jednou za týden BIOHAR, je to preparát za 100,-, ale mám s ním nejlepší zkušenosti, vždy vlasy začnou podrůstat. tedy myslím, že jsem měla s ním výsledky lepší než s Neocapilem a Alpicordem, těch se bojím nyní, je to moc chemie a kortikoidy. Uvidíme, co udělá ta hormonálka s novými vlasy. Ale hned po 14 dnech užívání vidím ( MINERVY- s antiandrogenem), vidím, že se mi přestaly mastit vlasy, bohužel i mám suchou kůži, svědí. V obličeji je kůže hned viditelně lepší, vrásky docela ubyly. No ale u nových vlasů zatím žádná změna. Jak mi bylo na GHO řečeno, tak vlasy vzadu hlavy a nyní v transplantátech vyživuje testosteron a vlasy v předu estrogen a testosteron je " zabíjí". Takže uvidím, jestli ji ta moje hormonálka vlastně nové vlasy nezničí, když hubí androgen a oni z něj žijí. Dám pak vědět. Zatím čekám, co řeknou na endokrinologii, v dubnu. Ale zcela určitě tyto léky nemohu brát dlouho, bolí mě po nich nohy a mám pocit, že jsem na ně alergická ( svědění), v mém věku hormony by se neměly brát a ten antiandrogen způsobuje embolie, tak uvidím, co navrhnou dále. Dejte mi vědět, co navrhnou Vám v GHO dále, zajímá mě to.
nika
Chire- tak jsem koukala na ten preparát vlasy S. Slibují tam docela myslím nemožné věci. Obnovení růstu, zvýšení počtu vlasů na 1 cm2 a tak podobně. Na druhou stranu asi nějaký efekt při právě začínajících problémech s výpadem, to asi má. Ale u déle vypadnutých a u androgenní alopecie, mi to připadá prostě divné, to co tam píší. Kdyby něco takového bylo na trhu, tak není plešatých. No napište mi pokud to odzkoušíte, zda to funguje i na Vás, zda opravdu vlasy houstnou i "hormonálních problému". Maminka může mít problémy s píše s výživou vlasů, to je v jejím věku normální a tak by preparát asi mohl fungovat, proč ne, doplní vitamíny, elastin apod.. Ale fakt to funguje u androgenní alopecie, jak píší? Píší, že atest nezávadnosti a zkoušky na hygieně má od r.1991-93, ale já jsem o tom neslyšela a to surfuji jako "divá" na netu a hledám každý preparát, který může zachránit každičký vlas a investuji do toho nemalé penízky. Zkouším nyní ten Plantur 39, asi 5 měsíců. Efekt nevidím, snad dále vlasy nepadají. jediné, co mi vždy zlepšilo kvalitu vlasů byla henna barevná i bezbarvá. napište mi prosím odkaz na ten kolagen, to by mohlo prospět. Díky
nika
Pravda a ten Biohar, při něm mi vždy zarostly kouty.
Chire
Na kontrole s vlasy jsem už byla. Výsledky v odběrech mám prý všechny v normě, žádný problém. Nechala jsem si teda ještě udělat odběr na ženské hormony. Bude tento týden, odnesu ho na gyndu a uvidím. Nevím co mi dají, prostě jsem po přechodu, nebo v přechodu a nic neberu, neumím se orientovat v lécích, které by byly pro mne dobré. Jinak, čekám, až jak mi vlasy porostou a šla bych zase na 200 - 300 štěpů buď koncem června, či září. To mi doporučil doktor. Polykám revitalon. Biohar,capilan,reghar.revalid, dercos, anti-chute od Yves Rocher, no mnoho dalšího jsem si neustále dávala na hlavu. Taky jsem vyhodila peněz dost. Tak bych byla ráda, kdyby vlasy rostly a už nevypadly. Půjdu pravděpodobně koncem června, chci totiž ještě na lifting a to se smí půl roku po transplantaci a to bych chtěla ještě do konce roku, tak koncem listopadu zvládnout. No a budu dále pokračovat s vlasy. Zase příští rok půjdu prostě 2x a doufám, že to mi bude stačit.
Chire
http://www.qkolagen.cz a dále beru kostičky kolagenu od Dacom Pharma. Obojí je prima.
nika
Chire- díky. Já čekám na toho endokrinologa, jak se k tomu vyjádří. Ale u nás termíny jsou šílené, čekám již 3 měsíce a koncem dubna bude mít teprve volno, děs. Uvidím, co řekne. Po těch hormonech, co beru, pozoruji, že mi méně roste ochlupení na nohách, trochu mě trápily i chloupky na bradě a ty se zcela zastavily, rostou nepatrně. JInak vlásky v tr. oblasti rostou, ale jsou od té doby , co beru hormony, slabounké. Snad se udrží. Na kontrolu na GHO jedu někde koncem května. Uvažuji sice u další transplantaci, ale je třeba tyto hormony stabilizovat, aby to nebyly vyhozené peníze. A učesat se nemohu tak od 20, to jen začesávám. jestli se podaří nějak stabilizovat ženské a mužské hormony, tak jdu do toho zase, ale děsí mě to, že budu zase vyholená vzadu a teprve nyní po 3 měsících to není vidět. Nevím, jak bych chodila do práce, v září se vracím po druhé mateřské a to by zrovna nebylo milé vypadat ještě hůře než nyní. Tak Vám přeji hodně zdaru, at vlásky rostou a drží. Dejte poté vědět. Díky za odkaz na kolagen.
aneken
chci se zeptat, pri jake delce vlasu se transplantace provadi? je potreba jit uplne nakratko? jde mi o to, aby to bylo videt co nejmene... diky moc
Master D
transplantacia vlasov sa prevadza v pri roznej dlzke vlasov,mozes ist uplne nakratko alebo nemusis je to na tebe,aspon takto som to cital na roznych forach na nete
aneken
Master D
moc dekuji, zrejme do toho casem pujdu. uz jsem mel nedavno dojem, ze je to lepsi a po sprchovani nepada skoro nic, tak se to ted zase rozpadalo... navic, i kdyz treba pri tom sprchovani zadne extra padani nepozoruju, na polstari taky nic, tak to ridne stale...
Dead Kodet
na multiplikaci vlasu necekejte, ICX ma ted potize s tim projektem. dost mozna to nebude nikdy od nich.
Chire
Jsem ted 2 měsíce po transplantaci, stále cítím stejné malinké vlásky, ale jsou dost pomalé, doufám, že za měsíc se trošku pohnou?
Koutař
Já jsem taky 2 měsíce po a skoro všechny štěpy mi vypadaly, na což jsem byl upozorněn, tak doufám že to do těch dvou měsíců začne růst. Jak je na tom třeba Klik?
Master D
Dead Kodet nevies konkretne co ma ICX za problemy?Som cital ze financne,nechapem preco do toho nejde viac firiem spolu,ved ked sa to podari moze to byt pre nich obrovsky biznis.
metelesku
chtěl bych reagovat na tu cenu, já jsem v rakousku nic pod 50/Kč za štěp nenašel, ale v našich vodách jsem našel v ceníku dr.Kempného z Ostravy cenu 30-35 Kč za vlas při použití FUE metodiky, což znamená cca 60-70 Kč za štěp, podrobnější informace jsou na jeho stránkách
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Nové fotky na GHO - jít do toho?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018