Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Novinka - tetování vlasů

Autor Novinka - tetování vlasů
Unyhhox
Zdravím pánové,

nemohli byste mi poradit, proč mi nejde založit nové téma? Při kliknutí na založení, mi najede nová stránka, kde je zobrazeno mé téma, nad ním je něco o tom, že zveřejněné odkazy atd nebudou zveřejněny do doby, dokud nebudu mít alespoň 5 příspěvků z duvodu, aby se zamezilo spamu. Pod textem mého tématu můžu ještě kliknout na Změnit téma .. Omlouvám se, že jsem to napsal do tohoto příspěvku, ale nebyla jiná možnost .. díky za pochopení.

Děkuji za odpověď.
Madlene
Problém s řídnutím vlasů a plešatostí se týká obou pohlaví.
Muži i ženy tento problém řeší a ovlivňuje to jejich sebevědomí i životy.
Nabízím velmi diskrétní řešení v podobě tetování vlasů,které simuluje vlastní vlasy.Sama míchám pigmenty tak,aby výsledek byl co nejpřirozenější. Používám anestetika díky nimž je aplikace bezbolestná. Vše probíhá v naprosté diskrétnosti a pohodlí.
A kdo jsem já? Jsem vizážistka a filmová maskérka,výtvarnice,akreditovaná tatérka,kosmetička a specializuji se na tetování vlasů a permanentní -make up. Vlasy též prodlužuji a zhušťuji-jsem i akreditovaný kadeřník a školitel.
Na otázky Vám ráda odpovím mailem,kde se také můžete přímo objednat a nebo si jen sjednat se mnou konzultaci.
Budu se těšit
madlene art (moje práce najdete na fb a instagramu)
Marek89
Ahojte, mam zaujem o tetovanie vlasov, cital som si vase odporucania, ale vsetky su u vas v Cechach alebo v zahranici...nasiel som na Slovensku scalptattostudio, ale vidim ze su novy, mate niekdo uz nejaku skusenost?
Dakujem
kubbaa
Čau kluci, takže můj příběh - dnes je mi 36let, cca. od 20 let sleduju tohle forum s naději, že se tady objeví nějaký zázračný lék/metoda na pleš, protože už od té doby jsem začal sledovat, jak se mi pomalu dělají kouty. samosebou že všechno to byli slepé cesty - vyzkoušel jsem různé hovadiny - masáže hlavy, hřebeny, minoxidil, finasterid(bacha na poruchu erekce!), saw palmeto, nejrůznější šampóny, úprava stravy a jediný výsledek byl jakési placebo, že bez této léčby by to mohlo (ale nemuselo, kdo ví, že?) postupovat rychleji. A kupa peněz utracených..
ještě před pár dny jsem nosil ca. 2-3 cm sestřih kde bylo jasně vidět, jak mi řídne celá hlava. Táta pleš, děda pleš, můj osud je jasně daný a vím to už od puberty...a právě proto jsem se rozhodl pro mikropigmentaci, provedení od p. Suchánka z Olomouce. prostě jsem se s ním domluvil na termín a všechno s ním nejdříve probral - on si chudák myslel, že už budeme rovnou tetovat, ale já přišel jen pokecat, ujistit, se, sebrat odvahu.. druhý termín byl už na ostro, šli jsme tetovat.noc předtím jsem si oholil hlavu komplet. žena mi řekla, že vypadám jak debil a že mě vyhodí z práce, prostě podpora jak svině..no o to hůř se mi spalo. Po dvou hodinách přerušovaného spánku jsem se v klobouku dostavil na jeho salon. začali jsme v deset, vyžádal jsem si lokální umrtvení = minimální krvácení a menší bolest (12% lidokain), díky typu mé kůže jedno místo vždycky dělal na 4x, takže opravdu poctivě. fajn pohodový chlapík, co prošel v životě desítky profesí a skončil u tetování vlasů. Mimochodem - je pravda že na hlavě má tetování které nevypadá moc reálně, ale o tom už tu taky byla řeč. A člověku to nepřidá, to je pravda..
po 5 hodinách, kdy mě tu poslední dodělávala na temeni jeho kolegyně, jsem vyrazil v klobouku domů. přítelkyně se vztekala, urážela, že budu děsit děti atd.. opět podpora jako svině...
dnes je to druhý den a zatím se to hojí. je to vidět, je to nepřirozeně fialové a vypadá to jako čepice, nicméně beru to tak, že je to ještě čerstvé. nemám dobrý tvar hlavy a pořád nevím, jestli to byla správná cesta, ale hodnotit to budu až jak to bude finál a zahojené, to znamená cca. za měsíc po 3 sezení. Především si potřebuju zvyknout na to, že už prostě celkově nemám vlasy, protože přeci jenom jsem tam ještě něco měl a nevypadalo to až tak zle. Moje motivace ale byla ta, že už mě vážně sr..o, jak to každý rok vypadá hůř a hůř a kde to vlastně skončí. To si člověk uvědomí pokaždé když se vidí na fotce, nebo mluví s tátou a ví, že takto prostě vypadat nechce.

Toto je cesta, kdy to už vlastně může vypadat pořád stejně. holohlavý, ale s tečkama...

zatím vlastně ani netuším, jaká bude reakce okolí, byl jsem teď na home office a nechal to hojit. mnohem důležitější ale je, jak se v tom budete cítit vy. od toho se odvíjí nastavení celého vašeho života. Já byl a jsem rozpačitý a vím, že u mě je to dané reakcí ženy. zkoumám, že mám najednou plnou hlavu vlásků a říkám si, že to bude okolí velmi nápadné. na druhou stranu jsem na holo a to je prvotní šok pro všechny - i pro mě, když se zahlídnu v zrcadle. držím vám všem palce, je mi jasné, co je to trápit se kvůli pleši. A ano jsou to jen vlasy. Ano, chlapi plešatí a ty se s tím prostě smiř. Ano, ženským se líbí i chlapi bez vlasů, ano - ty se mi líbíš jaký jsi..ALE všechny tyhle argumenty si můžeš strčit někam, když se já sám sobě budu hnusit..
ať to roste a hlavně ať jste v pohodě.
K.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 .
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Novinka - tetování vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018