Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Nystatin

Autor Nystatin
Mysak007
Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda někdo nemá na prodej Nystatin v tabletách, či případně neporadí nějaký eshop, kde by se dal pořídit. Podíval jsem se na starší příspěvky a zmíněné obchody už ten lék neprodávají. Taky jsem si všiml, že německé eshopy lék nezasílají do Čech. Zatím jsem narazil pouze na jednu stránku, kde ovšem lék stojí nad 1500,- a hlavně je to bůh ví odkud. Díky za pomoc.
Milan J
Ahoj, já jsem ho kupoval tady http://www.eurapon.de 100ks stojí asi 26 eur, taky tam mají výhodné grepové kapky CITROPLUS 800 Bio Grapefruit Kern Extrakt Liquidum, proti candidě,http://www.eurapon.de/nystatin-stada-500-0 00-internationale-einheiten-ueberzogene-tab-008923 75/ , jenom májí drahé poštovné. Kdyby si chtěl pohledat lepší cenu, tak mrkni na tenhle vyhledávač http://www.idealo.de/ ,ale musíš jen zkontrolovat, aby to zasílali do Čech. Samozřejmě jsem to platil přes Pay pal.
Milan J
Taky zasílají do Čech http://www.meine-onlineapo.de/index.php?auswahl=pr odukt&Nummer=892375&partnerid=94511215&partnerstar t=1 22 eur 100 tablet a dobré poštovné ahoj.
Richard
Současně s užíváním nystatinu se musí dodržovat protiplísňová dieta, jinak kandidu nezlikviduješ.
Proč jsi založi duplictně téma, které už je tu mnoho let? Je nutné, aby to tu bylo dvakrát?

http://www.vicevlasu.cz/nystatin-lek-nejen-2-653-0 .html
Mysak007
Dietu dodržuju. Jinak dík za pomoc. Tablety mi už přišly. Mimochodem, chtěl bych se zeptat, zda existuje nějaké sladidlo, které lze v omezeném množství používat, nebo se od toho mám držet dál? Jde mi o to, že sportuji a z klasických proteinů jsem kvůli candide přešel na hrachový a to se nedá pomalu pít. Našel jsem příchutě do proteinů, které obsahují např. suklarozu. Je to v pořádku, nebo mám smůlu? Dík. Jinak téma poté teda smažu, když je to takový problém.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Nystatin

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020