Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Ofiáza - diagnostika

Autor Ofiáza - diagnostika
Valerie
Dobrý den, už asi 3měsíce řeším velké prořídnutí vlasů, nejvíce mi přijde na krku..kde se mi vlasová hranice posunula nahoru a dole mám pouze pár řídkých vlásků..zatím to jde těmi horními jakž takž přečesat..ale..
Na kožním mi řekla, že tragedie to není, jednou to přijít muselo a napsala Methionin (nyní beru 2měsíce a zlepšení nepozoruji), kůže mě hodně pálila a svědila, ted spíš jen svědí a více se mastí u kořínků.
Výsledky hormonů jsou prý v normě, štítná žláta taky.
Tricholožka paní Šamanová mi řekla, že to ofiáza není, alopecie také ne a navrhla šampony, vodičky a tablety v hodnotě cca 5tis. Kč. Já se ale obávám, že by to přeci jen ofiáza, nebo alopecie mohla být..také vlasy vepředu se mi jakoby lámou a trčí mi nahoru.
Prosím máte někdo zkušenosti s diagnostikou ofiázy?
Jak to vypadá..nebo jak rychle jdou vlasy dolů? Mám snad již polovinu vlasů, velmi lehce se mi vytáhnout při česání, nebo při prohrábnutí. Prý mám "jen" atrofovaný vlasový kořínek..ale to jsem "vygooglila", že právě vede k trvalé ztrátě vlasů..
Jsem z toho již 3.měsíc hodně špatná, mám pocit, že mi nikdo nepomůže - nakoupila jsem šampony Keratase, Redken na padání vlasů, tabletky NutriCap, vitamíny, chci ještě zkusit rakytníkový olej..
Děkuji za odezvu s Vašimi zkušenostmi.
Bohča
Dobrý den, bohužel také trpím alopecii ofiaza chodím na kožní oddělení Baťovi nemocnice do Zlína je tam úžasný primář a doufám že mi pomůže i v tomto případě ( už od dětství trpím alopecii areata) nasadil mi nový lék tak jsem zvědavá jestli zabere je to speciální složení mastičky a vnitřně užívám zinek . Ted budu čekat na výsledky pokud,ale nemoc bude postupovat až na čelo tak jsem se rozhodla že vlasy ostřihám a pořím si paruku z pravých vlasu už jsem si ji v Praze vysoušela a mohu říci že to není tak špatné jen se s tím musí člověk srovnat což je trošku těžší nic méně já věřím že lečení zabere bude vše O.K. B
Lyssa
Taky přispěji svojí trochou do mlýna. Alopecie se mi prvně objedvila přes 1,5 rokem v těhotenství, měla jsme jen 2 kola. Ale nyní se mi to vrátilo a cca před 3 měsíci se mi "udělala" oiáza a jedno kolo. Za tu dobu vypadám momentálně tak, že se kolo zvětšilo na velikost dlaně a mám dalších 5 nových malých v jeho blízkosti - brzy to splyne asi v jedno velký a upřímně už uvažuji o paruce... Jsem nešťastná. Dál se mi ta ofiáza už táhne kolem uší. mno hrůza - je to už vidět Léčím se dyfencipronem, jedo to nejvtší kolo zarůstá, ale jak jsem řekla, mám spouty kol nových...
Bohča
Tak dlouhé vlasky jsem shodila jsem uplně sjetá holícím strojkem a rozhodla jsem se že udělám maximum pro nový růst vlasů . Začala jsem chodit do nemocnice na PUVA světlo a navštívila jsem i doktora na homeopatii protože já myslím že je to hlavně problém uvnitř tela jak na povrchu . Nic méně musím říct že vlásky pomalinku začínají zarůstat tak uvidím chce to čas a být hlavně v pohodě, to je jisté žádné slzičky a úsměv na tváři to je to pravé. Bohča
Lyssa
Ahoj Bohča, dala jsi vlásky dolů, to mě docela motivueš - taky bych je měla dát dolů... jen se nemůžu odhodlat - jsem asi slaboch! Ofiázu mám už pěkně rozlezlou, až k uším a dělá se mi i na spáncích... A k tomu kola po hlavě, těch mám snad 7, možná víc... Mno a kde jsi koupila paruku a za kolik, neposlala bys mi foto s parukou? Tady je mejl na mě Antihero111zavináčseznam budu moc ráda když napíšeš. A k t PUVě, chodíš na ní i teď přes léto? Pápá Míša
Lyssa
Jo a taky jdu k homeopatovi, v pondělí, ale řekla mi, že je to běh na dlouhou trať a hlavně ta cena za sezení je dost vysoká... Ale zkusit se má všechno, snad ty lky nebudou tak drahé.
Bohča
Zdravím mé rozhodnutí dát vlasy dolů bylo správné začala jsem s lehčením na 100% a světe div se vlasky začaly růst na některých místech rychle někde je to pomalejší ,ale rostou a asi potřebovaly uvolnit a je to ted v když je takové teplo úplně super ani paruku nenosím koupila jsem si barevné šatky a nosím jen to a dobrý . takže užívám homeopatika i na stres a můsím uznat že jsem klidnější a chodím 3x týdne na PUVA světlo a potírám si hlavu mastí kterou mi napsal pan MUDR.Štenberský z Batovi nemocnice ve Zlině . A i když je třeba Homeopatie trošku dražší myslím že to stojí za to protože ta naše nemoc je uvnitř těla a tam je to potřeba začít . Já to tak nějak na sobě citím .
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Ofiáza - diagnostika

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018