Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Oholení dohola

Autor Oholení dohola
Rudiment
Ahoj, dlouhý čas už mi padají vlasy, ne že by to bylo rapidní, ale pomalu a jistě jsou čim dal tim řidší... nějaký čas jsem měla bulimii, podepsalo se to hlavně asi na tech vlasech, kůži a zubech... ale jde mi o to, když už jsem v regeneračním stadiu, pomůže vlasům na získání oběmu když bych se ostříhala hodně na krátko či úplně dohola? Nemáte s tím někdo zkušenosti s tím být nakrátko a jak na to reagovalo vaše okolí?
Jinak tedy občas si dávám bezbarvou hennu, mám jeden balzám doporučený od kadeřnice a beru dermatix, zatím se nic nelepší.
Předem děkuji za odpověď, váhám s žiletkou v ruce u vlasů...
alilia
Ahoj, také mám problém s plešatostí, ach jo, musím to tak nazvat už jsem se s tím smířila, hlavně to chce pravidelnou a zdravou stravu a klid, myslím, že stres je to nejhorší, tedy i stres z toho, jak právě vypadaáme, tím, že vlasy nemáme, se opět stresujeme, já bych rozhodně hlavu oholila, nechala odpočinout a pro okolí bych to řešila parukou, nové modely jsou lehké a vzdušné, určitě žádné hormony! nechat odpočinout a tak Vám doporučuji místo, kde se dá sehnat konečně něco moc hezkého ... nejkrásnější a přesto docela levné paruky (i příčesky, pro ty, co to mají na co připnout) jsou tady na téhle webové stránce, fakt to stojí za to - super! Určitě se na to podívejte! Já paruku nosím mnoho let, tuhle paní mi doporučila náhodou jedna paní v čekárně u lékaře! a tak už po mých zkušenostech vím, že tady mám jistotu, že si koupím to, co se mi líbí, hodí a finančně nezrujnuje).
Jsou to modely z přehlídek z US, takže fakt novinky a fakt dobré. Já nosím paruku denně, takže jich prošlo mou hlavou - tedy na mé hlavě - již opravdu mnoho, ale musím říct, že mezi parukou co kupuji spokojeně a opakovaně od této paní, a předraženou parukou v obchodě, která je více než 3x dražší, nevidím vůbec žádný rozdíl co do kvality, naopak, tyto paruky vypadají super, rozdíl je jenom v tom, že paní má každou paruku pouze jednou takže musím střídat styl. Nevím, zda zde budu moci uvádět stránku na tyto paruky, pokud ne, napište, pošlu Vám odkaz, stojí to za to - buďme hezké! A hlavně klid, vlasy narostou!
Aya
Rudiment
Objemu vlasů ostříhání nepomůže.Je to spíše optické a to v případě,kdy už máš vlasy a chceš docílit dojem plného účesu...Raději vol,dle svého typu,jen ostříhání nakrátko!Dohola ,jestli vlasy se ,,chytají",bych zatím nešla...Nakrátko je nyní ,in",takže okolí to vadit nebude.U vyholené hlavy nevím...Záleží,kde pracuješ ,ale reakce,dle zkušenosti mé kamarádky,jsou různé.Inteligentní člověk se vysmívat nebude...Srdečně Aya.
Hrnco
Rudiment
Ahoj tak ako AYA písala, oholenie hlavy ti vôbec nepomôže. To čo vidíš ty (vlas) je už len jeho mŕtva časť.. "živá" je pod pokožkou... takže ty keď si hlavu vyholíš do hola alebo ostriháš vlasom nijako nepomôžeš. Iba ak by sa u teba jednalo o ťahovú alopéciu ale podla toho co si pisala nejedná.... Skús sa pristrihnúť bude to vyzerať hustejšie.. ale jednoznačne by si mala proti tomu bojovať zvnútra. Skús vitamínové doplnky kedže si mala v poslednej dobe znížený prísun živín, čo sa aj prejavilo na tvojich vlasoch... U vás v Česku je jeden super prípravok BIOSIL plus..... to si kúp vôbec to nieje drahé a máš tam veľa dôležitých vitamínov... dalej ženám dosť pomáha kyselina hyaluronová ktorá je v Biohaar tiež to nieje drahé tu na Slovensku cca 150 Sk (5eur)... a mohla by si ešte aj piť cibuľový čaj ktorý obsahuje veľké množstvá vitamínov napr. Zinok.... a potom uvidíš... Rozhodne sa nestrihaj dohola.. aj keď poznám jednu ženu čo si vyholila hlavu do hola a je to dost sexi Nuž skús spraviť to čo som ti poradil a uvidíš... ale výsledky čakaj až po
3 mesiacov tejto "kúry".....

S pozdravom Hrnco.
Amoska
Hrnco
Chci se prosím zeptat, co je tahová alopecie? Děkuji.
milos77
Rudiment
Záleží jak máš vlasý řídké. Pokud jsou moc, tak je asi lepší to vzít dohola. Myslím si, že to vypadá lépe. Inteligentní člověk se Ti vysmívat nebude, jak už bylo tady řečeno.
Dead Kodet
Amoska
To je kdyz si nekdo skube vlasy, a dela to pravidelne, tak ty vlasy uz znova nenarostou. proste soustavnej opakovanej tah nebo skubani vlasum skodi,
Aya
Amoska
Tento typ alopecie,tzv. ,,tahová" se vyskytuje i u jiných savců,často u psů...Obvykle bývá přítomna i dermatoidní fibroza,takže pokožka není zdravá.Rozhodně zacházet šetrně s vlasy,méně je ,,více"...Aya.
Koutař
Aha, inteligent se opět projevil..
Misule
Koutař
Aha, inteligent se opět projevil..


Dyk má Necro pravdu. Příspěvek Lukiskův nemůže věštit nic dobrého.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Oholení dohola

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018