Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Osobní zkušenosti a výsledky s transplantací vlasů

Autor Osobní zkušenosti a výsledky s transplantací vlasů
iwos
Ahoj lidi.
Já se tady už párkrát navez do GHOclinic tak teď napíšu taky něco vo Interclinic.
Heleďte lidi já bych na Interclinic nechodil. Když byl Petr Janda po transce tak řek Šípu že byl na nejskušenější český klinice a že mu zezadu z hlavy vyřízli dlouhej pásek kůže s vlasama. Vono to nebylo nikde natvrdo napsaný ale je jasný že nemoh bejt jinde než na stripu na Interclinic.
A taky bych na Interclinic nešel kvuli tomu podrazáckýmu videu s hercem Ivanem Jurečkou co má Interclinic na svym webu. To video má přes čtyry minuty a furt tam Jurečku ukazujou jak vypadal před transkou a při transce. Ale výsledek je tam ukázanej jenom v pár vteřinách a hlavně ve tmě. To je ta nejprimitivnější a nejtrapnější finta jak udělat z řídkejch vlasů hustý. Vono se to nafotí ve tmě a pak to vypadá super i když je to řídký. Proč ten výsledek nenafotili za normálního světla? Páč je to strašně řídký a na dobrým světle by to bylo vidět a vypadalo by to blbě a pak by k nim lidi nechodili na transky. Takovýdle nevosvětlený video nebo fotku by si žádná klinika v Americe nedovolila páč by na ně hned vlít Spencer Kobren a ve svym TV pořadu The Bald True by je roznes na kopytech před celou Amerikou. Ale u nás žádnej Spencer Kobren neni tak si tady ty naše kliniky dělaj co chtěj a prochází jim to.
Interclinic píše že za 21 roků udělali 5000 transek. Voni dělaj max 1600 graftů tak když vodhadnu že při jedný transce daj v průměru 1000 graftů tak to za těch 21 roků vychází na 5 miliónů transplantovanejch graftů. A při ceně 100 Kč za graft to znamená že za těch 21 roků vytahal majitel kliniky Dvořák vod nešťastnejch plešatejch chlapů půl miliardy Kč. Tomu řikám podnikatelskej úspěch.
Interclinic udělala 5000 transek a GHOclinic 2000-3000 transek plus vostatní menší kliniky udělaly taky něco. V týdle republice musí bejt několik tisíc chlapů co maj udělanou transku. A za celejch dlouhejch deset roků existence tohodle serveru našlo odvahu hodit sem svý foto s výsledkem transky asi pět lidí. To myslim mluví za všecko. Za ty roky co sem chodim sem nikdy neměl důvod měnit svůj jasnej názor že jít na transku do Česka je kokotina nejtěšího kalibru.
A pro každýho kdo mi sem teď bude psát že je s transkou z Interclinic nebo vodjinud spokojenej tady mám jedinej vzkaz: Hoď se fotky frajere!
Richard
Mimochodem, Spencer Kobren je podle mě taky pěknej podvodník. Mám silný pocit, že ho platí jedna farmaceutická firma.
tommy88
Přidávám se ke kritice Interclinic

je to zlodějská pakáž, za 80 litrů mi tam nasázeli uplný hovno, a navíc si myslim, že se mi dost vlasů ani neujalo. Navíc si myslim ,že mi kvuli nim i vypadalo dost původních vlasů. Ty by sice vypadaly asi i pozdějc, ale stejně. Před operací jsem mohl mít nahoře tak 10 000 vlasů, teď si myslím že tam mám tak 3000, z čehož by ještě jakože mělo bejt 2000 transplantovaných. Navíc jsou vidět ty vpichy, plus ta hrozná jizva vzadu.
Teď už tedy ani dohola nemůžu, jediný co mi zbejvá je jet do toho Turecka, kde slibujou 4000 štěpů za 44000 tisíc a to ještě metodou FUE. Takže sečteno podtrženo - bud tem zmetkům taky narvěte 80 kč za štěp a ještě se budou drze ohánět slevou, nebo člověk zajede do turecka, kde to má 11 kč.
A nebo radši zajet někam do ciziny, kde maximálně za stejnou cenu jak u interclinic vám udělaj mega session a nemusíte tam lítat na pětkrát.
bowakl
tommy88

Ahoj já osobně v interclinik také nemám nějak extra důvěru, a to jednak z mé osobní zkušenosti s osobním kontaktem s ing. Dvořákem - bylo to kdysi před x lety když jsem se rozhodoval pro transku. Dvořák byl ověnšený zlatými řetězy a zlatými prsteny - působil dojmem pseudopodnikatele 90-tých let a na mě, který jsem v té době byl na civilce a byl jsem oháknutý jak socan se díval z patra - a to přesto že jsem měl na zákrok našetřených 50 papírů. Takže jsem se rozhodl v té chvíli pro dr. Bouzka (nevím jestli Bouzek ještě dělá transky, ale nelituju toho - minimálně 90 % se ujalo a původní vlasy, které mi přeťal skalpelem do cca 3 měsíců byly zpátky, a to si myslím, že Bouzek v té době neměl zdaleka takové zkušenosti jako dneska Interclinik ). Druhá věc na stránkách intercliniku je ta že např. první foto před a po (chlápek vlevo nahoře slušná NW5) má údajně 1200 štěpů. Mezi náma aby takhle vypadal, tak by jich musel mít alespoň 3500 - 4000.
Ale zpátky k tobě ty tvrdíš, že jsi NW5 a že jsi měl na hlavě před zákrokem 10 000 vlasů. Na plochu NW5 při přepočtu na štěpy to odpovídá cca 30 štěpům na cm2. Při takové hustotě je vidět maximálně lehké prořídnutí (spousta lidí, kteří dosáhnou takové hustoty dál nejdou - viz Dalis nebo maximálně přehnaní estéti a narcisti jdou až na 40 štěpů). Takže ty jsi byl maximálně ve fázi někoho kdo by měl reálně výhledově uvažovat o transplantaci a ty jsi podstoupil rovnou 1000 štěpů. Pokud ti těch 1000 štěpů roztáhli na celou plochu a ty tvoje ostatní vlasy šli rychle dolů - potom asi tvoje zkušenost je taková jaká je, protože jsou jedinci, kterým slezou kompletně vlasy třeba za dva roky, ale mi to (pokud jsi se v těch zmíněných číslech neunáhlil) tvoje tvrzení připadá trochu divné. Protože já když jsem byl na transce, tak jsem si nechal transplantovat štěpy jenom do té nejpostiženější oblasti abych do budoucna viděl čeho lze s transplantací dosáhnout a výsledek moje očekávání splnil. Jinými slovy nechal podstoupil jsem pouze takovou malou zkušební pilotní transku a nešel jsem hned do tak velké plochy.
Marteen
Ten Jurečka, stáhl jsem to video a trochu to zesvětlil, aby to bylo líp vidět a udělal obrázek z toho videa. Tady je výsledek:
http://manstak.rajce.idnes.cz/vlasy#jurecka.jpg
On měl relativně dost vlasů i před transkou, jen to měl trochu prořídlý a menší kouty, takže v jeho případě ten výsledek nemusí být špatný.
Ale souhlasim s tim, že prezentovat to v takovém divném pološeru nepůsobí zrovna důvěryhodně.
tommy88
Bowakl:

ano, v podstatě si to umístili po celé ploše
vzadu jsem měl už vidět prosvítající kolečko ale i tak jsem měl vlasy ještě takové, že při určitém stylingu a délce alespoň 5 cm to bylo celkem hratelné. Celkově ale předpokládám, že mi během té operace zničili i dost původních vlasů. jsem si téměř jistej, že kdybych tam nešel, tak mám dnes minimálně o třetinu vlasů víc.
takhle jsem těm hajzlům akorát vysolil 80 tisíc, a výsledek je ten, že mi akorát zprasili hlavu - hlavě už prostě mi nezbývá nic jinýho než to řešit další transplantací, nebo nedejbože integrací, páč tečkovaná holá hlava z jizvu jak debil přes celej lebku opravdu nevypadá dobře
a to tlustý prase Dvořák si za mý peníze může koupit třeba nový Rolexky, zatimco moje psychika a finanční situace je uplně v hajzlu.
Doufám že se lidi otevřou tuhle stránku dřív, než budou chtít jít na operaci za těma felčarama z Intercilinku, snad jim tim překim aslespoň nějaký kšeft když už nic jinýho
bowakl
tommy88

Tak pokud to je tak jak říkáš, tak to je skutečně na odebrání licence. Zkoušel jsi to u nich reklamovat??? Já jsem transku podstoupil před cca 10 lety rovněž do prořídlé oblasti, ale pouze té nejprořídlejší - tj. cca 5 cm od linie čela směrem dozadu včetně malých koutů, které už byly holé - to znamená, že v těchto místech se dala nejlépe pozorovat procentuální úspěšnost uchycení. Pochopitelně že po zákroku mi moje původní prořídlé vlasy úplně zmizely (buď byly tím nástrojem na vyřezávání dírek ostříhány pod kůží, nebo byly zalepeny ve strupech). Zprvu jsem byl trochu vyděšen a volal jsem Bouzkovi a řekl jsem mu tenkrát pane doktore a co vlasy, které jste mi zrušil. A on okamžitě zareagoval já jsem je jenom skalpelem přeťal pod kůží - za pár týdnů je máte zpátky - v podstatě nejdu tak hluboko abych zlikvidoval kořínky původních vlasů. A měl pravdu přesto že vlas roste cca 1 cm/měsíc a za necelé dva měsíce - téměř skokově jsem měl zpátky svoje vlasy a možná i něco navíc z těch transplantovaných. Potom aby měl člověk strach jít na interclinik na opakovaný zákrok, protože mu mohou zrušit původní transplantované vlasy. Já ti nechci radit, ale zašel bych ke konkurenci a poradil se co mám dělat a jak postupovat. Nebo bych se to snažil nějak částečně anonymě (s pochopitelných důvodů) to medializovat. Je asi málo pravděpodobné, že by ti 3/4 z tvých deseti tisíc vlasů slezlo do půl roku - do pěti let snad, ale ne do půl roku a vzhledem k tomu jaké prachy z toho kšeftu mají, tak by se k tomu Dvořák měl postavit trochu zodpovědněji, když se chvástá, že za dvacet let neměl žádnou reklamaci. Otázka zní byl jsi to na Intercliniku reklamovat??
Marteen
Ono transplantovat vlasy do oblasti kde je relativně dost vlasů nepovažuji za příliš rozumné. Nebo alespoň ti lidé na té klinice mají mít víc rozumu než pacient a pokusit se mu to rozmluvit a nehnat se za každou korunou. Beztak maji zakázek určitě dost.
A ještě dát cca 1000 štěpů na velkou plochu, to nemůže dopadnout jinak, než blbě.
Nevím, kolik ti je tommy88, ale dřív jak v 30-35 nemá moc smysl na transku chodit. Zvláště, když ta pleš není ještě tak moc rozsáhlá.
Měli ti říct, počkej ještě tak 5 let a uvidíme. Takže já tady vidím chyby na obou stranách.
Bulhar
Chtěl bych se podělit s osobními zkušenosti, které by pro ostatní mohly být zajímavé. Je mi 43, asi před 10 lety jsem podstoupil menší transplantaci na klinice Lauera s naprosto ubohým výsledkem (asi 100 štěpů z pásu širokého asi 2 cm od ucha k uchu, atd.). To člověka odradí... Teď přesto sbírám odvahu ke skutečné transplantaci. Fotky a reference jsou na nic, dal jsem si tu práci a osobně se setkal s dvěma uživateli tohoto fóra, kteří opakované zákroky již odstoupili a viděl jsem tedy na nich výsledky na vlastní oči. Viděl jsem osobně Dallise (Koňařík) a Wmanna (Turecko). Oba měli transplantováno asi 5.000 štěpů. Byl jsem velmi příjemně překvapen. Oba mají vlasy dostatečné husté a na 99 % přirozené. Prostě normálně vlasatí chlapíci, na kterých laik nemůže nic poznat. Takže Koňařík nebo Turecko? Pro Koňaříka hovoří to, že je v Čechách, pro Turecko zase FUE metoda a hlavně cena. Mimochodem o vlasové turistice do Turecka byl nedávno pořad na ČT (Ekonomika na ČT24).
tandy777
slančo
Pekny clanok zaujimavy ale trochu premrsteny nazov,,
mimochodom asi 3/4 roka dozadu davali v TV novinach ze dokazali odobrat vlasovu vzorku od daneho jedinca ktory netrpi alopeciou ako takou a za ta nema problem sa uchytit u nas co nou trpime a dalej ze to potrva 5 rokov kym stym zacnu teda kym to zacnu vpraxi praktizovat taku operaciu ,,keby nekto vedel o co ide moze priblizit
Johanka5k
Ahojte, máte tu někdo zkušenosti s prodloužením vlasů normálně v někde v salonu? Mám málo vlasů, tak nad tím uvažuji. Nejlépe Praha, kdyby někdo měl nějaké rady, tipy budu moc ráda, děkuji
seven82
tandy777
Co toto??


To vypadá zajímavě, sic zatím hodně předběžně:

tofacitinib citrátu: Tofacitinib byl objeven Pfizer a schválen FDA v roce 2012, není schválen v Evropě

http://news.yale.edu/2014/06/19/hairless-man-arthr itis-drug-spurs-hair-growth-lots-it

http://www.cbsnews.com/news/arthritis-drug-helps-h airless-man-regrow-full-head-of-hair/

Důležité je však tohle:
Tofacitinib byl mírně účinný v případě pacienta s alopecie universalis, lék však nemusí být tak úspěšný v ostatních případech.

http://www.scienceworldreport.com/articles/15548/2 0140619/arthritis-drug-reverses-alopecia-universal is-in-hairless-man.htm
Bulhar
Dan 80
Uzivatel Xman navstevuje svou první kliniku v Turecku Plusmed a nasledne jinou kliniku doktor Acar...Popisuje sve zkusenosti a v tu chvii se po nem slehne zem..Vzapeti však vstava z mrtvych a prichazi ze zahrobi jako Asmed manual FUE,ktery propaguje kliniku Asmed

S uživatelem Xman, který podle vlastních slov podstoupil dva zákroky v Turecku (první FUT a druhý FEU) se jsem osobně setkal a mohu potvrdit, že má velmi dobře provedenou transplantaci vlasů (5-6 tis. štěpů). Vlasy má husté po celé ploše NW4 až NW5 a vypadají naprosto přirozeně, laik nemůže nic poznat. Dokonce si může dovolit patku, natolik má nové vlasy husté. Pokud by měl člověk záruku, že každá transplantace v Turecku dopadne takhle, tak neváhám ani na vteřinu a kupuji si letenku. Sám mám pleš NW7, takže nevím, jestli je transplantace vůbec pro mě. Taky jsem osobně viděl Dalise - výborná práce od dr. Koňaříka. Opět vlasy překvapivě husté a zcela přirozené. Těžko hodnotit, co vypadalo lépe. Jestli Turecko nebo dr. Konařík.
eliskaM
Johanka5k:

Ahoj, jo já měla taky moc málo vlasů a šla jsem na prodloužení.
Salon se jemnuje COOL
je to v Praze. URčitě doporučuji. Ta hříva stojí za to
Johanka5k
Ahoj, to je tento ? cool-praha tecka cz?
Jestli jo, tak jsou v Holešovicích, což by bylo super. A kdy jsi tam byla?
santor
Existuje vůbec někdo,kdo podspoupil transplantaci vlasů??? Již dlouho o tomto zákroku uvažuji.
eliskaM
Jj to je přesně on. Jo je to v Holešovicích. Máš to blízko?
No je to cca 2 měsíce plus mínus
chikorito
santor
Keby si si najprv poriadne precital prispevky vtejto diskusii tak sa nepytas
Marteen
Herdek, co je to tu zas za reklamní spam?

Santor - nezbývá než vyzkoušet Nevím, jak rozsáhlou pleš máš, když tak si nech dát třeba jen pár set štěpů na zkoušku, aby tě to moc nestálo a uvidíš.

Já už mám domluvený termín na srpen. Teď už nezbývá než se modlit, aby to dobře dopadlo.
Počítám, že tak v září sem dám fotky po operaci a po novém roce další fotky jak se to vyvinulo.
Doufám, že to nebudou vyhozený prachy. Přeci jen sto papírů nenajdu jen tak na ulici. Přeci jen je to risk.
bowakl
Marteen

Ahoj, z tvých dřívějších příspěvků jsem pochopil, že jdeš ke Koňaříkovi. Přeji hodně štěstí a doufám, že se po zákroku ozveš. Jinak můj přístup je obdobný nepůjdu na zákrok na jednou, a to i přesto že už mám cca 700 štěpů, které vyrostly. Přecejenom občas se tu objevil někdo kdo neměl 90% úspěšnost - viz Terminátor.

Zatím.
andrejj
Nikkee88 prestan spamovat
slančo
Jako podpůrnou léčbu doporučuji www.toppik.sk - kolega byl nadšen!

Topikem se lecil tvoj kolega hej?tak ho pozdrav a dufam ze si uz tady skoncila lebo je te hodne vsude a myslim ze uz to prestava bavit aj inych pouzivatelov ten tvuj Spam
Marteen
Bowakl - ještě dotaz, za jakou dobu opadaj ty stroupky? Já jsem si to teda naplánoval na dovolenou, tak snad týden bude stačit na rekonvalescenci.
bowakl
Marteen

No tak s tím že ti kompletně všechny strupy slezou za týden bych si nebyl zas až tak jistý. Cca před rokem tady jeden bankovní úředník fňukal, že už je to dva týdny a strupy se pořád drží - musí do práce a jako bankovní úředník nemůže do práce s kšiltovkou. Mi lezly strupy dolů až tři týdny a potom ještě nějaký týden byly v místech vpichů vidět růžové flíčky. Jenomže já jsem si to nechal dělat před X lety a doufám, že dneska jsou technologie vsazování mnohem méně destruktivnější než tenkrát. Fakt je ten, že malé stroupky šli dolů skutečně po několika dnech, ale ty větší které se slily dohromady jsem musel každý večer heřmánkem odmočovat.
Hlavně s Koňaříkem prokonzultuj co ti řekne a jaký máš dodržovat režim před zákrokem, aby jsi měl co nejlepší srážlivost = malé strupy. Zajímalo by mě jak dopadneš, protože můj případ je takový, že v současné době mám našetřeno na minimálně 2 200 štěpů (u Koňaříka možná na tři), ale dostat v mém případě 2,5 - 3 týdny dovolenou je utopie.
Johanka5k
EliskaM: tak to potom jo.
No jezdím tam doost často, takže se mi to hodí. Hele díky, jdu si tam zavolat a zeptat se na termín
iwos
Juristic
výsledek? jsem blbej, že jsem nešel dřív,ale 100% efektu jsem nedosáhl

Heleď Juristic to je všecko co nám vo svý transce napíšeš? Když sem nechceš hodit foto tak aspoň napiš ty uplně základní věci. Na který klinice ti to dělali a kolik za to chtěli prachů. A jak velkou jsi měl pleš a kolik ti dali graftů. Ale hlavně napiš z jakýho důvodu nejseš s výsledkem spokojenej páč z těch tvejch pár slov je jasně cejtit sklamání. Voni se ti ty nasázený vlasy neujaly?
Juristic
Heleď iwos, tak čti a nekafrej:
http://www.vicevlasu.cz/-stepu-moser-1-1859-0.html
xman
Zdravím všechny,


podstoupil jsem v Turecku 2 transplantace (moje recenze na tomto foru, str. 29, dne 19.11.2013). Byl jsem NW4 s vertex, spíš NW5. První zákrok stripem 2700štěpů a po cca. 8 měsících FUE 2900štěpů. Uplynulo dalších 8měsíců a tak sem dávám výsledky viz. foto níže.


Všem rýpalům - není to fake,..neberu žádné prášky na bázi finasteridu, nefoukáno fénem, žádné Mane zahušťovadlo a nehraju si ve photoshopu! Fáze růstu a houstnutí není ještě finální,..takže očekávám v následujících 2měsících ještě drobné zlepšení především v oblasti vertex - kolečko vzadu. Kdo bude mít zájem vidět naživo - můžu ukázat, nemám co tajit, pomůžu, vysvětlím co a jak,..případně zařídím celou FUE transplantaci.

Ve spolupráci s týmem Dr. Acara nyní vzniká agentura PERFECTHAIRS www.perfecthairs.cz, na jejímž webu naleznete veškeré info o tranplantacích v Istanbulu. Budete-li mít zájám o on-line nezávaznou konzultaci, pak není problém, stačí vyplnit dotazník a my už vás kontaktujeme! Všem kdo seriozně uvažují o FUE tranplantací nabízíme v dostupné a zaváděcí ceně zákrok, který navždy a pozitivním způsobem změní jejich pohled do zrcadla!

Za 2.199,-Eur maximum toho co můžeme tranplantovat, reálně 3000 - 5000štěpů, ubytování v 4**** hotelu, všechny transfery letiště/hotel/klinika, služby průvodce.


cca 8měsíců po druhé FUE transplantaci
cca 8měsíců po druhé FUE transplantaci
Zdravím všechny,   podstoupil jsem v Turecku 2 transplantace (moje recenze na tomto foru, str. 29, d
Zdravím všechny, podstoupil jsem v Turecku 2 transplantace (moje recenze na tomto foru, str. 29, d
Zdravím všechny,   podstoupil jsem v Turecku 2 transplantace (moje recenze na tomto foru, str. 29, d
Zdravím všechny, podstoupil jsem v Turecku 2 transplantace (moje recenze na tomto foru, str. 29, d
bowakl
xman
Ahoj gratuluju pěkný výsledek, jenom prosím tě pro upřesnění máš představu jak velkou plochu ti osázeli, protože 5 600 štěpy lze slušně ovlasit plochu 140 - 150 cm2. Což si myslím, že v tvém případě, tak velká plocha nebyla - nevím. Zrovna před týdnem jsem si vyhledával v googlu různé info na základě klíčových slov density, hair transplant apod. Výsledky článků na toto téma z různých zdrojů mi směřovaly téměř k jednoznačným závěrům:
1 - průměrná hustota štěpů je 80 - 110/cm2 (toto si můžete zkusit spočítat sami - ostříhat na krátko přiložit metr nafotit, zazoomovat a spočítat na monitoru).
2 - viditelné prořídnutí začíná až když ztratíš cca polovinu této hustoty - tato hranice by neměla být snížena v dárcovské oblasti a mělo by ji být dosaženo nebo alespoň přiblíženo v sanované části hlavy.

V tvém případě si myslím, že ti nasázeli více než 50 štěpů na cm2. Vem si třeba Dalise ten měl možná větší plochu než ty, dostal cca 4500, zůstalo mu o dost nižší čelo (pozor v přední části hlavy je největší plocha) a výsledek v porovnání s tebou je v jeho případě stejný nebo nepatrně lepší.
Mě při těchto souvislostech a srovnáních nenapadá nic jiného než to, že jsi neměl 90% úspěšnost uchycení. Možná že je to i způsobeno tím, že v rámci jedné transplantace sázejí hodně štěpů, štěpy jsou blízko sebe a z toho větší úmrtnost.

Jinak nic ve zlém fandím ti a jenom prostě toto mi vrtá hlavou, protože u různých renomovaných klinik jsou vidět takové výsledky u NW5 jako ty s až o 2 000 menším počtem přenesených štěpů - což více odpovídá té jednoduché matematice, kterou jsem shrnul v bodě jedna a dvě.

Měj se ČAU
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 48 . 49 . >>
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Osobní zkušenosti a výsledky s transplantací vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání community script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018