Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Osobní zkušenost-prosím o radu.

Autor Osobní zkušenost-prosím o radu.
neyo
Ahoj

fórum Více vlasů navštěvuju už x let. Vlasy mi pozorovatelně vypadávají od druháku na gymnáziu. Od té doby uplynulo sedum roků, což se dá považovat za relativně dlouhou dobu na zkoušení a testování všemožných přípravků.
Když se porovnám s otcem, který v mém věku měl zrhuba polovinu vlasů co já, pravděpodobně to mělo i nějaký účinek.

Nemám problém s tím nosit vlasy na krátko strojkem (na strojku doporučuju nešetřit a pořídit si nějaký profesionální, třeba oster, kvůli výkonosti a větší zastřihovací ploše), ale okolí se většinou začne domáhat toho, abych si je nechal opět dorůst. Zřejmě vtipný tvar lebky)

Ze začátku jsem používal neocapil + penester. Neocapil žádný viditelný výsledek, penester asi ano (věčná otázka, kolik bych asi měl vlasů, kdybych žádný přípravek neužíval), ale dělalo se mi z něho blbě (to si člověk kolikrát uvědomí, až když lék na chvíli vysadí).

Různé doplňkové věci - alpecin šampón (pevnější vlasy, ale takovej lacinej driák), vichy dercos šampón (jeden z mála, u kterého mi přijde, že se alespoň nic nezkazí, když už nic nenaroste), dercos neogenic kůra (tady jsou názory hodně rozporuplné, u mě se po třech měsících užívání trochu zvýšila hustota, ale ne v místech, kde by to někdo bojující s alopecií nejvíce potřeboval)

Následně jsem neocapil vyměnil za kirkland, kde se objevily nějaké výsledky, ale bohužel ne dost přesvědčující. Navíc roztok šíleně mastí vlasy a po aplikovaní nevypadají vůbec v mém případě použitelně.
Penester jsem vystřídal za avodart, kde se u mě po více než roce zatím nevyskytují žádné vedlejší účinky.
Místo kirklandu jsem začal používat český belohair, po kterém jsem pociťoval nitrooční tlak a bolest hlavy (což dle uživatelů prý může způsobit zákal, který považuji za fatální následek).
Momentálně tedy už dva měsíce nepoužívám žádný minoxidil a rád bych se dopátral, zda skutečně má regaine v pěně větší účinost, případě jestli má někdo zkušenost s nějakým eshopem.

Celkově jsem překvapen, že za 7 let, co problematiku sleduju, nepřišel žádný větší pokrok s klonováním vlasů, zřejmě ten výzkum někomu dobře platí živobytí.

Alespoň se to trochu pohnulo se stylingem vlasů, kde používám kombinaci topiku a vlasového pudru dust it nebo got 2 be. Krom toho, že mě aplikace denně/obden nebaví, jedná se o efektivní řešení, ale pouze do té doby, dokuď vám vlasy nezmoknou.

Prosím tedy všechny zkušené uživatele, kteří mají víc času než já a sledují třeba i nějaká zahraniční fora. Existuje v současné době nějaká pro vás lepší kombinace než dht inhibitor v prášku a minoxidil (krom toho, že se zřejmě jedná o jedinou lékařsky ověřenou kombinaci), popřípadě jaký? Měli byste nějaké další tipy i k ostatním doplňkům a stylingu?
Každou odzkoušenou radu vřele uvítám!
nechcemmatkuty
Sú ešte topikálne dht inhibítory a to RU58841 a CB???, lenže sú to experimentálne lieky a dajú sa zohnat na thekaneshop bodka com, plus budeš musieť si to doma namiešavať, okrem toho nič nové zatiaľ nieje.
neyo
Děkuju moc za info! Znáš někoho, kdo už má zkušenost s tím topikálním užitím? Zajímalo by mě, zda se to používá v kombinaci s práškama, aby se zvýšil účinek, nebo místo nich, aby se zamezilo vedlejším účinkům..
nechcemmatkuty
Na stranke baldtruthtalk bodka com je používateľ Hellrouser sa volá tuším ktorý používal ru 58841 s minox a mal krásny regrowth, a čo sa týka toho CB tak tam sa stále ešte hľadá optimálny vehicle ciže nosič, ktorý by ti dopravil tú účinnú látku ku korienkom.
BusterPosey
RU je experimentalni a podle vsech co pisou na fora nikdy na oficialnim trhu nebude, oproti tomu CB 03-01 ma budoucnost a uz se delaly testy na lidech na lecbu akne a testy na lecbu androgenni alopecie by mely v blizky budoucnosti zacit. Ale kdy to bude na trhu jako lecba padani vlasu, to zatim nikdo nevi. Jinak mam otazku, jak se ti zda ze funguje avodart oproti penesteru. Je avodart vazne o tolik lepsi jak se rika? A jeste mam prosimte dotaz, kde ten avodart shanis? ja jsem se ptal uy nekolika doktoru a finasterid mi predepsali celkem bez problemu, ale dutasteride/avodart predepsat nechteli. Diky
neyo
Děkuju moc za užitečné informace!

Po vysazení penesteru jsem okamžitě začal s avodartem, stav se nezhoršil a zrhuba po půl roce se zvýšila hustota. V oblasti koutů a vertexu to ale není žádný zázrak.
Problém je v tom, že doktoři tento druh léku nejsou zvyklí na problémy s vlasy předepisovat. Být tebou bych je zkusil upozornit, že v příbalové informaci je zmínka o možném pozitivním dopadu na růst vlasů a že o tom máš zjištěny všechny potřebné informace. Potom by ti ho mohli napsat na hrazení pacientem.
Kačik
Já na padání vlasů užívám už třetí měsíc Reneval Deo a jsem fakt spokojená. Vlasy mi nepadají, jsou zdravější a krásnější...hodně mi pomohl...byla jsem už úplně bezradná!
neyo
Děkuju za zkušenost. Myslím si ale, že pokuď jsi slečna, tak ti vlasy vypadávaly z jiné příčiny
Milada
Na vypadávání vlasů jsem začala používat Clinical Cair Hair je to skvělá volba, co se týče různých přípravků na vlasy. Je účinný a nemůžu si stěžovat. Babička jednu krabičku dostala na vánoce a taky se dějou zázraky.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Osobní zkušenost-prosím o radu.

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019