Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Padají mi vlasy? Ano nebo ne?

Autor Padají mi vlasy? Ano nebo ne?
predator857
Ahoj, chtěl bych se zeptat,jestli to má něco s polečného s vypadáváním v lasů a jestl ise s tím dá něco dělat. Je mi 17 a nedávno sem zpozoroval že se mi udělal docela dost velké kouty na hlavě. A hodně lidí říká že mám vlasy prořídlé. Tak se bojím jestli to nemíří k vypadávání vlasů. Jo vlasy mám dlouhé. A nebo jestli nevíte o něčem čím mohu vlasy z regenerovat. Mam je dlouhé už asi 4 roky a nerad bych je ostříhal, ale když to bude nejlepší řešení tak bych do toho šel. Nebo jestli nevíte co se s tím dá dělat. Předem díky za odpověď.
start
Zacal bych tak ze bych se podival v rodine, tata a dedove
husar
Na tátu se nedívej. Dědí se to z matčiný strany, takže vomrkni dědu pokud žije případně strejdu. Na kouty se vykašli, to tu řešej jen úchyláci a buzeranti, kouty nikomu nevaděj a lidi si je neasociujou s plešatostí. A nakonec v 17 si hodně mladej a vůbec se nemusí vo nic jednat, sice jsem měl spolužáka co měl v tom věku regulérní pleš, ale nikdy jindy jsem to už neviděl. Nejlíp bude když dojdeš na kožní kde ti řeknou co a jak.
Falco
Jestli chceš poradit tak sem hoď foto..
predator857
No na dědovi toho už moc nezpozoruju,ten je má jen místama.No a máma má hodne hustý a krásný vlasy.A táta ten si je taky nechává narůst ale vždycky tak za
-4 roky de na krátko.A řek bych že to mám jak on.Tak to asi nic nebude.Ale diky.
predator857
No a že říkáte ať se na kouty nedívám,nevím čím to je lae přijde mi že se zvětšujou a třeba je to tím že to moc sleduju no.
start
husar
Na tátu se nedívej


kec, 80% lidi co znam a maji problem s vlasy tak maji plesateho otce, ale otec z matciny strany je taky dulezity, ale ze otec v tom nehraje roly tak to je hloupost
iQual
predator857
kec, 80% lidi co znam a maji problem s vlasy tak maji plesateho otce, ale otec z matciny strany je taky dulezity, ale ze otec v tom nehraje roly tak to je hloupost


tak moze a nemusi hrat rolu, mam bratranca a ten ma hrivu paradnu jak 18 rocny teraz ma 29 a jeho brat je koleno... takze ?
start
iQual
takze ?


takze jsou duleziti oba dva rodice
PavelXXX
Pokud se tedy mohu zapojit,u mě otec kouty a vertex asi od 30,bratr vlasy řídké,rovné a docela plešatí.Děda tak vlastně oba dědové jeden v 89 vlasů pomalu víc jak brácha v 19 a druhý v 73 to samé.Ani jeden neměl nikdy takové to kolečko,pouze kouty,ale umocněné účesem na EMANA.Zbytek rodiny vlasů dost,kam pamět sahá mimo otce žádný vyložený koleno.Můj syn 22 let a je to otřesný,kouty,přořídlé a ještě počínající vertex.No a nyní k otázce,mě je 46,vlasy mám hooodně dlouhé (56 cm),husté a vlnité,ale v poslední době když se češu docela dost vlasů zústane v hřebenu.Jak to vidíte s tou genetickou disposicí u mě.Tady pro ilustraci jednu dva roky starou fotku.

sepultura.jpg
sepultura.jpg
mikusk
Nevypada to az tak zle
heyda
Já mám kouty přesně jak taťka. Jsme si dost podobní i moje ustupující vlasy se vyvíjí stejně, takže je nesmysl, že by to šlo jen z matčiny strany.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Padají mi vlasy? Ano nebo ne?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018