Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů a culík

Autor Padání vlasů a culík
RALNA
Ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli je třeba taky možné, že vlasy padají z častého sepínání vlasů do culíku. Hodně často jsem si dělala takový falešný culík a taky klasický sepnutý sponkou a teď mi vlasy padají příčina si ale myslím bude jinde, mám taky dost citlivou pokožku na hlavě, takže občas svědí a hodně se mi mastí. Ženské hormony, odběr krve a štítná žláza O.K., jediné na co mi přišli je akutní infekce močového měchýře, což už asi budu mít dlouhou dobu neléčené, problémy jsem už kdysi měla, ale až teď se to zjistilo, takže od zítřka budu brát antibiotika.Zatím jsem neobjevila žádný šampon, co by mi s tímto pomohl. Vlasy mi padají po celé hlavě a protože už jich i tak mám málo je to dost znát. Falešný culík už si nedělám a ani by to nešlo, po stranách by to nevypadalo hezky, takže to maskuju nízkým culíkem, kde se vlasy nemusí vyčesávat a snažím se dělat jen takový volný culík. Hodně jsem tu četla, že ten výpad právě culíkem maskujete, používáte jen klasickou gumičku nebo sponku a jaký culík si děláte? S rozpuštěnými vlasy si vůbec netroufám vyjít z domu.Pokud by vlasy padali díky účesu, tak je možné, že tam kde vypadli zase narostou? Omlouvám se za tak dlouhý příspěvek, ale dost mě to teď trápí. Předem moc díky za rady.
LENNNA3
Tak to by mě také zajímalo, jak to je.... já nosím culík - nebo spíše vlasy vzádu do skřipce dané, s rozpuštěnými si také netroufám vyjít na ulici.
Andyhork
Připojuji se a taktéž by mě to zajímalo.
Bibinka666
Ahojik ja si myslim ze vypadavani vlasu dela hodne culik ackoli jsem si delala kazdy den od rana do vecera culik bolela mne stras´ne pokozka vzadu a dneska mi taky pekne ze zadu vypadavaj vlasy myslim si ze gumicku bysme nemeli aspon moc utahovat nebo raci nepouzivat....vim co rikam bibi
Luciiinka
Ahoj, myslím si že hlavní příčina častějšího vypadávání vlasů při nošení culíku je větší tlak, který je na vlasy působen..Přeci jen je stáhnete gumičkou a už tím se může pár vlásků vytrhat..Alespoň tak jsem to kdysi četla v časopisech..
Mruška
Ahojky culík to chce teda nějaký lehký pokud vás z něho bolí hlava je to špatně!! mám taky culík a funguju s ním normálně.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů a culík

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019