Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů a menstruace

Autor Padání vlasů a menstruace
Třpytka
Ahoj holky,

už cca dva roky se potýkám se zvýšeným padáním vlasů, je to už dost vidět, mám podezření na AGA (výpad hlavně na levé straně hlavy a nad čelem), hormony mám ale v pořádku, takže buď jsem přecitlivělá na testosteron, nebo je to možná alergického původu (jsem alergik).
Užívala jsem AlpicortF a nyní užívám Neocapil, zatím se nic neděje.

Všimla jsem si ale, že pár dnů před mestruací a při menzes mi vlasy padají mnohem více, než v běžné dny. Docela mne to překvapilo, dnes bohužel velmi nemile, protože tahám z hlavy chumáče a chumáče a jsem z toho už zralá na šibenici... Nevíte, jaká by to mohla být příčina? Souvisí to s hormony, nebo s otokem? Pokožka hlavy mne taky hoooodně často bolí a hřeje...

Co myslíte, zažíváte něco podobného?
Třpytka
Nikdo nic...?
renca
Ahoj,
chtěla bych se s tebou podělit o moji skvělou zkušenost, po porodu mi začali vypadávat vlasy, což bývá normální, jenže to trvalo rok a přišla jsem tak o polovinu vlasů, také jsem tahala chumáče vlasů,tak jsem navštívila samozřejmně kožní.....dále jsem zkoušela užívat revalid, panthenol, B12,různé šampony a bylinkové čaje, vše mi pomohlo jen na chvíli a problém se vrátil.
Před rokem a půl jsem se seznámila a zařadila do svého jídelníčku zelené potraviny(buněčná výživa) a po půl roce bylo po problému, nehledě na to, že se mi celkově zlepšil zdravotní stav (alergie na slunce, pravidelná stolice,chronický zánět žaludku, předmenstruační bolesti...........)Nemoci vznikají pokud je tělo překyselené, zelené potraviny jsou komplexní,najdou příčinu a řeší ji, jsou 100% čisté, přírodní, obsahují vše potřebné pro správnou funkci organismu.
Nemusím si teď kupovat drahé šampony, vitamíny atd. Naše tělo není jen obal,ale důležité je,jak se cítíme uvnitř !!!!!!!!!!
Zelené potraviny jíme celá rodina mě zaujali na tolik, že je předávám dál.
Pokud bys chtěla vědět víc napiš mi ráda Ti pomůžu renca.stehlikova@seznam.cz
Budu se těšit měj se hezky Renča
zlatovlaska
renca
to zavání reklamou na herbalife...
renca
zlatovlaska Ahoj opravdu nejde o herbalife, jde o zelené potraviny
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů a menstruace

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019