Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů a léčitel (Jonáš, Havelka,...)

Autor Padání vlasů a léčitel (Jonáš, Havelka,...)
Darca
Napište své zkušenosti, tipy a tipy známých....mo´žná to někomu pomůže....

doporučit zatím z minulosti mohu pana Emila Havelku....nyní mi to nepomohlo a předtím ano.....,


Nepište ti co pomáhají za dost penez, popravdě mě nejvíc pomohl ten, kdo měl dar od Boha a nic za to nechtěl, chtěl mi pomoci,,,,,škoda , že už nežije

Jinak Diane a Verospiron 10 den ....no jsem na 100 vlasech....doufam, ze do 20 dne se dostanu alespon na 50 jako před rokem a půl....

Proč léčitel? Protože když máte hormony a jste mladé, potřebujete aby měli co nejmíň negativních účinků a s pomocí léčitele se jednou z nich dostat, kvůli budoucím mimiskům,,,,,a bez pomoci to nejde.....já se teď po vysazením málem zbláznila....

Před 4 roky mi pomohl léčitel, ted už nežije....a zastavil padaní po vysazení a 2 roky nevypadl ani vlas a zarostlo vse....

Tak pište...
Barča
Darca

Můžeš napsat Darčo jak ti ten léčitel pomohl? Taky jsem jednou zkoušela k jednomu chodit, ale stálo mě to jen spoustu peněz.
Jinak Diane jsem brala taky, asi rok, ale bez nějakých účinků, za to když jsem jí vysadila, padání se zhoršilo, proto mám z hormonů docela strach. Přemýšlím ted o tom novém šamponu Plantur39, ale je to obdoba Alpecinu pro muže, a ten tady asi moc úspěch neměl, tak nevím. Jinak ted do sebe cpu spoustu přírodních doplnků, tak kdyby něco pomohlo dám vědět.
Peťule
Barča
A nezkoušela jsi kombinaci Diane + Verospiron cyklicky? Mně Diane za půl roku nepomohla, tak mi kožní napsala ten Verospiron k tomu, beru to zatím 2 dny, tak uvidím. Ale snažím se poručit tělu, že tohle konečně pomůže.
Peťule
Z léčitelů mě napadá pan Jonáš, ale osobní zkušenost s ním nemám. Má i webové stránky, stačí to zadat do vyhledávače. Myslím, že si moc neúčtuje, spíš až za bylinky, ale ne za konzultaci.
Darca
Jonáš je tahač peněz,,,,jde o léčitele, který si většinou neberou peníze, protože by o tu léčivou sílu přišly, nedělají homeopatika atd.....

Já jsem ted na tom Diane a Verospironu, ale tohoo léčitele musím najít.....

v minulosti - bohužel z takovou silou byly páter Ferda, p. Zezulka, p. Mikulášek - a proč léčily zadarmo.....protože pomoci takovou silou, vidět do vás a rukama a kombinací bylinek - ne tech obecně známých ale přímo pro vaše tělo....je dar od BOha....kdyby si nechali platit , tento dar by zmizel.....

doufám, holky, že když si to lidé přečtou poptají se a napíšou své zkušenosti........on nebo ona léčitelka někde v té malé vesničce je....jen se o ní nepíše.....tak jen doufám, že lidé co chodí na tento server se také poptají či napíšou na jiné servry a lidé nám se odpovědí.....

JInak věřím , že Diane a Verospiron zase zabere.....ale nevyléčí....musí se z něho nějak ven, je mi 29 let a chtěla bych do dvou let miminko....to pak vysadím, přijdu o vlasy, po porodu znova....tak by nebylo co zachraňovat.....

Snad, nebo spíš určitě se stane zázrak a někdo nám sem napíše....a zrovna to bude on.....

Každý kdo odpoví či zeptá se, to může brát jako dobrý skutek....své nálezy a poznatky připíšu vždy i já.....

A jinak si také myslím, takový léčitel v životě nebude mít internetové stránky.....

papa a piště....ať je nějaká šance něco najít, i léčitele, kteří pomohli i s něčím jiným....
eliza
Co říkáte na ten nový přípravek od Vichy?? Máte s tim někdo zkušenosti??
Ivana
Dobrý den, chtěla bych se podělit o svoji zkušennost s padáním vlasů. Je mi 42 let, léčím se na snížennou činnost štítné žlázy a velmi mi padaly vlasy. Chodím ke kožní lékařce, která mi předepisuje magnesium s pyridoxinem, vůbec mi to nepomáhá.
Zkusila jsem čerstvou šťávu s kopřiv(vymačkanou na odšťavňovači) vtírat denně do vlasů.Pomohlo to. Vlasy přestaly padat. Uvidíme jak to bude dál.
Ahoj
Ivana
Klára
Zasláno: 19.9.2006 18:37:32citovat Z léčitelů mě napadá pan Jonáš, ale osobní zkušenost s ním nemám. Má i webové stránky, stačí to zadat do vyhledávače. Myslím, že si moc neúčtuje, spíš až za bylinky, ale ne za konzultaci.

Tak nevím holky, jestli moje kamarádka nenaletěla, bylinky si od pana Jonáše koupila, ale z jakých bylinek je ta směs neví, není to tam napsáno. Ani žádný doklad, jen na sáčku bylo napsáno, jak se směs užívá. Máte některé jiné zkušenosti? Čaje jsou dost drahé. http://kartarka-lecitel.mysteria.cz/poradna-lidoveho-lecitele.php
petrap
Klára

Já jsem si před několika měsíci čaje koupila.Za tři sáčky jsem zaplatila 600Kč.Dva byly stejné na vlasy a jeden čistící.Ten mám již vypitý a ještě stále piji ten na vlasy.Ale padají dál.Musím říci , že je období, kdy mi vypadne 100 denně a pak za týden třeba 300 denně.Na temeni budu mít za chvíli asi plešku.Mně vlasy padají čtvrtý rok,ale nejvíce mi to prořídlo za poslední rok.Malé vlasy jsou, ale nerostou.Jsem z toho již unavená a nevím, kde se obrátit o pomoc.Abych se přiznala, nechci na to již myslet.I když pozoruji stále lidi kolem sebe.Hlavně starší paní..těch si všímám.Jsou mezi nimi i takové ženy, kterým bych řekla okolo 50 let a mají vidět dost silně hlavu.Vlasy skoro nikde. Co je to sakra za dobu! Víc nemocí!!!!!!
Holky držte se!
Klára
petrap: A nemáš obavy, že jsi naletěla? Víš z jakých bylinek čaj je? Držím moc pěsti :-)
petrap
Klára
zrovinka dnes jsem si s ním psala přes ICQ.Psala jsem, že piji čaj již druhý měsíc na vlasy a ten ještě mám.Ten čistící jsem měla za 1,5 měsíce vypitý.Psal mi, že chci zázraky, že ten čaj musím pít nejméně půl roku. Taky něco ohledně duševní rovnováhy a uvědomování si.Myslím, ale nejsem si tím jistá.Prý je profesí psycholog.Jedno musím říci, že to celkem jde do peněz.Za ty vlasy....Mám obavy, abych za rok ještě měla co na hlavě!Asi nemohu chtít zázraky, když moje psychika do poslední doby byla opravdu silně narušena. Myslím si, že už jsem měla jen krůček k tomu, abych zde nebyla.Až tak poslední dva- tři měsíce se vracím do normálu.
Takže si asi budu muset počkat.A zatím budu trénovat a posilovat své duševní zdraví.Říkat si, že je to lepší a lepší.
Klára
petrap

Moc Ti přeju, aby bylinky pomohly, až s ním budeš příště mluvit, optej se, z jakých bylinek je směs, nebo Tebe to nezajímá? Každý má nějaké problémy, já trpěla depresí, vlasy mi taky strašně padaly, měla jsem hrůzu, že mi nic na hlavě nezbyde. Po lécích se deprese pomalu zmírnila a vlasy přestaly padat. Věřím, že pro ženu to není příjemné, myslím ani pro muže, můj muž má taky nějaké plešky, nejspíš chytil do vlasů nějakou plíseň a než mu pomohly masti od kožního, tak se tam stačily udělat, myslel, že mu vypadají všechny vlasy. Ale já ho miluju i s pleškama :-).
Klára
petrap

A co hypnóza?, znám jednoho lékaře, ke kterému jsem také chodila :-). Pokud máš psychické problémy, mohl by Ti pomoci, třeba právě z toho důvodu máš problémy s vlasy. Mrknu na jeho stránky, kdybys měla zájem.
petrap
Klára

nevím, jestli není hypnóza příliš nebezpečná.
Jezdila jsem k jednomu psychoterapeutovi, velice špatně mluví.Říkal, že je to výsledek špatně mířené hypnózy.Od té doby se to zkoušel nějakým způsoběm napravit, a říkal bez výsledků.Asi bych měla strach se do toho pustit. I když by mě to velice zajímalo.
Rozhodla jsem se, že přestanu nějakou dobu jíst úplně sladké jídla, čokoládu, sušenky, dokonce i banány, cukr, no prostě všechny potraviny, které způsobují ve střevech plíseň.Myslím, že asi budu mít problém tam.Zatoxikovaná celá i vlasové cibulky.Piji hodně bylinkové čaje a ty také budu pít a střídat.Včera jsem studovala na netu nějaké podrobnosti. Snad to brzy ustane a já nepříjdu zcela o vlasy!
Odkud ten psychiatr,nebo psycholog je? Myslím, kde bydlí nebo má ordinaci?
Klára
Tak mě to sem nechce pustit :-(
Klára
petrap

Poslala jsem mejlíka :-)
Peťule
petrap
Peti, s tou nesladkou dietou bych to moc nepřeháněla. Ptala jsem se kámošky-medičky na ty diabetické čaje atd. a říkala, že snižovat hladinu cukru jen tak je hazard a může vniknout přinejmenším akutní nedostatek energie.
Kdybys měla zaplísňovaná střeva, tak máš zažívací problémy. Jasně, stravu klidně upravit můžeš, ale radikální změny mají většinou spíš negativní účinky.
Zd?ka
Souhlasím s Darcou. Podle mého pan Jonáš jak byl dříve pojmem v léčitelství tak nyní je to již jen o komerci. Na jeho klinice jsem byla již asi před 10 lety, peněz mně to stálo že to raději zveřejňovat nebudu a přístup a výsledky nulové ....a to bylo před 10ti lety!
Zde?ka
Vlastně proč jsem sem přišla...máte prosím nějaké zkušenosti s přípravkem Revalid?
David
Zdeňka
stačí si najít diskusi Revalid revitalon atd... jsou to pouze vitamíny!!!
petrap
Zdeňka
Revalid mi doporučila doktorka i lékárnice.Prý je to bomba. Peněz mě to stálo....,a výsledek nulový. Už jsem těch vitamínů na vlasy vyzkoušela víc.Osobně mám jen negativní zkušenosti.Ale ještě je užívám.Sem tam.Ale kvalita vlasů se nezlepšila.A to jsem měla vždy husté a pevné vlasy.Nyní jemné a řídké...Ale zase jsou lidé, kterým tyto vitamíny pomohly.
jolana
PROSÍM,MŮŽE MI NĚKDO PORADIT CO NA PADÁNÍ VLASŮ U NEMOCI LUPUS ERYTOMATODES.PADÁ MI DENNĚ 150-200 VLASŮ.BERU METHIONIN A INJEKČNĚ VIT. B,LECITHIN.DÍKY JOLANA
Peťule
jolana
Nevím, co je to za nemoc, nejsme tady chodící latinské slovníky :-) A co to má společného s léčiteli?
Luice
Dobrý den,
dnes jsem poprve najela na tyto stranky. Presny popis lecitele, ktereho zminuje darca..."on nebo ona léčitelka někde v té malé vesničce je....jen se o ní nepíše.....", sedí na p. léčitele Kohela, který má "ordinaci" v Koutě na Šumavě (na webu je o něm jen pár zmínek). Kdysi jsem u něj byla kvůli problémům s vaječníky. Po pěti minutách povídání mi správně stanovil moje zdravotní problémy, aniž bych se mu o čemkoliv zmínila. Naordinoval mi čaj z bylin, které mu sbírá bylinkářka ze Šumavy. Platí se pouze za byliny, nejsou to ovšem závratné sumy, dva balíčky (po 0,5 kg) za 200,-Kč.

Abych řekla pravdu, tak čaj jsem pila zatím dost lajdácky, ale když slyším, že hormony hodně souvisí s problémy s vlasy, které mám hodně řídké, jemné,navíc se hodně mastí, na čaj znovu (tentokrát již poctivě) najedu. Zkusím navíc přípravky s hennou pro posílení jemných vlasů a dám vám vědět, jak se výsledky dostaví.

Nedávno jsem četla, že všechno hodně záleží na psychice...takovéto "věř a víra tvá tě uzdraví" . Pomáhá prý pokaždé před spaním si představit co chceme a nakázat podvědomí, aby to zařídilo. Ne věty typu "ať mám husté vlasy, ať už mi nepadají",ale prostě si říkat "mám husté vlasy atd..."no za zkošku to stojí

Jdu to všechno vyzkoušet a určitě se ozvu...všem držím palce
Veve
Ahoj, prosím, je tady někdo kdo má pozitivní zkušenosti s léčbou léčitele Jonáše?
plešatá kráska
Veve
brala jsem kapičky od Jonáše. Vlasy přestaly o dost padat, ale sama nevím, jestli to bylo tím, protože jsem v tý době začla brát i homeopatika od léčitele, ampule Vichy a spoustu vitamínů. tak sama nevím ale jinak lidi v mém okolí mají s Jonášovou léčbou dobrou zkušenost..no ale o vlasy se nejednalo.
Veve
Krásko:
Děkuji za názor. Jen jsem se ještě chtěla zeptat, byla si s Jonášem v kontaktu osobně nebo "jen" telefonicky? Pro mě je zdaleka, budu mu telefonovat.
plešatá kráska
Veve
Byla jsem u léčitelky,která má s ním kontakty, bylo to přes ní. Používá jeho metody a kapičky. Jedny kapičky stály kolem 300 Kč, myslím, že to stojí ale za to vyzkoušet.
petrap
Veve
já jsem si s ním psala přes ICQ
zde je číslo : 192155068
Veve
petrap
Můžeš prosím napsat něco víc, jestli ti pomohl atd.?
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů a léčitel (Jonáš, Havelka,...)

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018