Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů a léčitel (Jonáš, Havelka,...)

Autor Padání vlasů a léčitel (Jonáš, Havelka,...)
petrap
Veve
Psala jsem si s ním před rokem. Nevím, jestli těch Jonášů není více. Kdysi mi jeden známý říkal, že se s ním spojil, a že to byl nějaký starý pán. Tento , má okolo 35 let. Vzala jsem si od něho bylinky, které jsem pravidělně užívala. Někdy mi řekl, abych mu zavolala na mobil. To se sice prodražilo, když člověk volal někdy i půl hodiny. Vykládal mi o tom, že problém je dlouhodobý. Když jsem mu po půl roce pití čaje psala, že mi to nezabralo, tak řekl, že není čaroděj a nemá kouzelnou hůlku. Že to prostě potřebuje čas. Nakonec jsem si podobné bylinky začala objednávat přes net a za daleko nižší cenu. Ještě občas si nějaké dám. Ale už je pravidelně nepiji.
Také si myslím, že hlavní problém je v játrech, nadledvinkách, ledvinách. Na tyto orgány bychom se měly holky opravdu soustředit.
Přemýšlím, že bych si zkusila koupit ten konopný šampon. Zázrak od toho moc nečekám. Už jsem vyzkoušela tolik šampónů a vodiček.tady je zajimavý článek : Hormony hypofýzy regulují funkce všech endogenních žláz, včetně pohlavních žláz a nadledvinek. Podněcují mužská varlata k produkci semenné tekutiny a ženské vaječníky k tvorbě vajíček a nadledvinky k tomu, aby uchovávaly správnou hladinu cukru v krvi, při které se cítíme dobře, což je první předpoklad jakékoliv sexuální aktivity.
Hypofýza dobře pracuje, když má dostatek vitaminu E, ten se vyskytuje v potravinách jako jsou syrové obilné klíčky a olej z nich, a dalších za studena lisovaných olejích. Pro správnou funkci nadledvinek jsou důležité proteiny, vitamin E a B-komplex, zvláště pak B12, cholin a kyselina pantotenová. Dobrým zdrojem těchto látek jsou slunečnicová a sezamová semena. Dobrým afrodiazakem mohou být lehce ogrilovaná játra, sypaná sezamovými semeny a pšeničnými klíčky. Základem pro hormony hypofýzy, nadledvinek a pohlavní hormony je cholesterol, který se pohlavní aktivitou vyčerpává, pokud není přítomna kyselina pantotenová, aby jej doplnila. Potraviny bohaté na kyselinu pantotenovou jsou fazole, játra, tresčí jikry, ořechy, pivovarské kvasnice, mateří kašička, která si zaslouží zvláštní pozornost. Velké dávky mateří kašičky zlepšují pohlavní funkce.
Celý mužský reprodukční systém obsahuje vysoké koncentrace zinku. Ve spermatu se dokonce nachází nejvyšší koncentrace zinku vůbec.
Velkým zdrojem zinku jsou např. ústřice. Studie ukazují,že i mírný nedostatek zinku po dobu několika měsíců může způsobit vážné sexuální poruchy a snížení pohlavní touhy. Zinkové potravinové doplňky pomáhají zvýšit počet spermií a rovněž vedou ke zvýšení pohlavní touhy. Průmyslové zpracování potravin (rafinace mouky,leštění rýže) odnímá zinek, cigaretový kouř obsahuje kadmium, které zpomaluje metabolismus zinku a mimoto se kadmium hromadí ve varlatech. Kuřáci jsou proto k nedostatku zinku zvláště náchylní. Dalším důvodem je alkohol, který vylučuje zinek z těla, neplnohodnotná strava a slazené limonády. Zinek dále odbourávají antikoncepční pilulky. Není proto divu, že impotence a neplodnost jsou tak rozšířeným problémem.
Dobrým zdrojem zinku jsou mimo ústřic také sledi, maso, houby, syrové pšeničné klíčky, pivovarské kvasnice, dýňová semena, vejce, ořechy, pyl a melasa.
Pro tvorbu spermatu je nezbytný vitamin A. Jedním z důvodů, proč bývají alkoholici často neplodní, může být i to, že alkohol zamezuje přeměně vitaminu A.
Muži i ženy, kteří mají problémy dosáhnout orgasmu, často příznivě reagují na doplňování vitaminu B3 (niacin), protože ten uvolňuje histamin a jeho uvolňování je nezbytným předpokladem pro orgasmus. Způsobuje zčervenání, prokrvení některých částí těla (tváře, krk) během pohlavního vzrušení.
Strava chudá na selen zvyšuje pravděpodobnost mužské impotence i u mladých mužů. Dobrým zdrojem, jak posílit sexuální reakce, jsou přesnídávky, sestávající se z různých semen, ořechů a sójových bobů.
Párky a konzervovaná masa jsou prosycena nitrity a nitráty, které mají na svědomí pokles pohlavní aktivity.


Léčitelé mi řekli, že mám problém v nadledvinkách. Padání vlasů se mi nijak nezlepšuje. Denně mi vypadne asi 100-150. Měla bych si zítra umýt vlasy. Už nyní se obávám nejhoršího.
Znatelně vidím, že mi vlasů ubývá po celé ploše hlavy. Snad nejvíce vzadu. Nestihají dorůstat a cítím těch malinkatých méně a méně.
Také se snažím ten problém vyřeši.
Pití bylinkem je dobrý krok, to ano, ale myslím, že k tomu to chce ještě něco.
Koupila jsem si litr Aloe Vera a chtěla bych ho začít pít co nejdříve. Jen jsem nyní měla týden dosti silnou chřipku.
Četla jsem i o tom, že se při saunování uvolňuijí hormony z nadledvinek a to je prý velmi dobře. Už delší dobu si říkám, že bych saunu vyzkoušela.

Musíme zkoušet a zkoušet.
Na čištění organizmu, posílení jater, ledvin....je spousta bylin. Myslím, že léčitel Jonáš je má opravdu předražené.
Na něčem vydělávat musí.
petrap
Opravdu je těch Jonášů více .Dr a lečitel...Mrkněte na toto :
URL


dále se mrkněte na tento článek. Tomu opravdu věřím.

URL
Veve
petrap
Děkuji za odpověď. Tento týden bych měla mít schůzku s doktorkou, která se zabývá alternativní medicínou, či-li bylinky a doplňky stravy. Jen bych se chtěla zmínit, že jsem jí volala a stručně jí nastínila po telefonu svůj problém. Během pár minut na mě vychrlila, jestli nemám problémy ještě s tím a tím a tím atd. Úplně mě tím zaskočila, jakoby mě měla přečtenou. Takže od toho docela dost očekávám. Dám potom vědět.
Aloe mám od fy Barnys, taky mám litr, koupila jsem ho v lékárně jako zvýhodněné balení. Již jednou jsem ho brala, mělo bezva efekt na pleť a vlasy se tolik nemastily. Teď beru druhé balení, efekt pořád stejný, pak si dám zase tak měsíc pauzu a vyberu balení třetí.
Speciální bylinné čaje nebo směsi zatím vyzkoušené nemám. Jediné co si dělám je list kopřivy a k tomu mátu + meduňku (ty dvě ze zahrádky) + zelený čaj. Chutná mi to a hezky to voní.
Protože trpím poměrně častými bolestmi hlavy, tak si vařím čaj migrenal od dr. popova, někdy pomůže, jindy ne.
Sauna je dobrá, akorát se musíš smířit s tím, že v průběhu saunování jdeš několikrát pod studenou sprchu i s hlavou a vzhledem k tomu, jaký máš strach z mytí vlasů by ti to možná mohlo vyvolat stres a opačný účinek. Zvaž to.
Jinak souhlasím s tebou v tom, že bylinky se dají sehnat mnohem laciněji, než je někteří léčitelé nabízejí. Já si zatím s Jonášem jen psala přes mail, ale už v druhém mailu mi napsal, že mu mám zavolat pokud chci opravdu pomoci. Taky mi tam napsal dva čaje, které by pro mě mohly být přínosné. Zatím si to rozmýšlím, počkám jak to dopadne s doktorkou, jestli se domluvíme nedomluvíme...
plešatá kráska
petrap
jak si dala odkaz na tu detoxikaci od MUDr. Jonáše, tak přesně ty kapičky jsem brala. mám s nimi jen pozitivní zkušenost a mohu doporučit nejen já
Veve
kráska:
Můžeš napsat které z těch kapek si brala? Na webu je jich vícero a za jak dlouho si měla nějaký výsledek, tedy pokud nastal?
plešatá kráska
Veve
Myslím, že tak po třech měsících.Měla jsem Gynodren-působí na hormony a pak další dvoje kapičky, ale nevzpomínám si na jejich jméno. Podle léčitelky jsem byla zanešena i těžkými kovy a ještě nějakým svinstvem, tak byly na něco takového.
petrap
plešatá kráska
a pomohlo Ti to ohledně vlasů? Mně doktorka říkala, že to taky vypadá na zanešením těžkými kovy.


URL
plešatá kráska
Tak další kapičky se jmenovali Joalis, jsem si díky petrap vzpomněla Těžko říct, zda mi to pomohlo, protože jsem v tý době měla ještě další věci, jako homeopatika, Vichy, spoustu vitamínu, ale změna k lepšímu určitě nastala a já se přiklánim, že největší zásluhu měly právě ty kapičky.Teď jsem na Verospironu a vlásky už moc nepadají.Ale je to bohužel chemie
Veve
Ahoj holky,
tak jsem byla včera u léčitele. Ráda bych se s váma podělila o své zážitky. Upřímně můžu řict, že aniž bych mu cokoliv řekla, jen jsem stála a mlčela, tak mi s přehledem vyjmenoval mých X problémů, které trápí moje tělíčko. Samozřejmě nezapomněl ani na vlasy. V okamžiku, kdy mi řekl, že bývám až "mrtvolně" unavená, sem se málem posadila na zadek, protože to vystihl na tisíc procent. Můj obvyklý únavový stav - ležím pod dekou, v bytě přetopeno, já se třepu jako ratlík, nohy i ruce mám studené, mrtvolný výraz a bledá sem jak stín, do toho zívám a i pohnout se je pro mě nadlidský výkon... to jen pro informaci, co to znamená být mrtvolně unavený. Dostala jsem od něj několiko čajů, bylinky na vlasy, bylinné tabletky na únavu a jód v tinktuře. Za vyšetření si nic nevzal, pouze za bylinky. Takže se teď vrhnu na dodržování toho co mi k tomu povykládal a doufám, že do měsíce uvidím nějaké výsledky.
plešatá kráska
Veve
no klobouk dolu před takovým léčitelemTak ti přeju hodně úspěchů a napiš, jak ti to pomáhá a odkud je ten léčitel?
Veve
kráska
Léčitel je ze Sádku u Poličky, ale "ordinuje" i v Praze. Kdybys chtěla další info, napiš mi na mail.
petrap
Veve
Nejmenuje se Jahelka? Jemelka?Nebo tak nějak?
K nám také jezdí léčitel někde z Čech. A léčí bylinkami a za posezení s ním nikdy nic nechtěl. Ale léky jsou dosti drahé.
Pravda je, že jsem u něho byla před 5 lety poprvé, tak jsem taky čučela, co všechno mi řekl, aniž bych mu řekla jedinou hlásku.
Že bych k němu přeci jen šla znovu.....
Jarunka
Většina léčitelů z Vás vytahá jenom peníze a stejně Vám nepomůžou. Vyjímkou je snad jedině léčitel Hrousek, který léčitelství provozuje jako koníčka zadarmo, navíc vlasům dost rozumí.
Veve
Petrap:
Jmenuje se Jukl. A nemyslím si, že by bylinky co mi dal byly drahé. Když si vezmeš, že jsem dostala 4 sáčky bylinek, 2je bylinné tabletky (v každé pixle je 100 tabl.) a tinkturu a za to chtěl 480 Kč, tak o tom, že je to drahé nemůže být ani řeč. Běžně stojí sypané bylinky ve zdravé výživě sáček kolem 100 kč, spíš bych řekla, že si klidně mohl naúčtovat víc.
Veve
Jarunka
Nevím jakou zkušenost máš s léčiteli ty, že je tady strkáš do jednoho pytle jako "nepoužitelné vytahovače peněz" s výjimkou p. Hrouska, já bych tolik odvážná nebyla.
Je sice pěkné, že rozumí vlasům, ale pes je zakopaný úplně někde jinde. A neříkej mi, že bylinky ti dá taky zadarmo, tomu nevěřím, to by s takovou přišel za chvíli na buben. O léčení zdarma, to je jiná, ale to není sám v této republice...
Veve
Ahoj holky,
tak je to už skoro měsíc, co beru bylinky od léčitele, tak jak jsem slíbila, napíšu co a jak. Upřímně naprosto skvělé! Výpadek vlasů se maximálně snížil, při mytí nanejvýš 10 vlasů a při rozčesání taky tak, při normálním česání asi 5 vlasů, je to paráda. Vlasy mi začínají i podrůstat, všimla si toho sestřička na kožním, kam chodím na "sněžení". Když si sama v zrcadle kontroluji prořídlá místa, vidím tam nové vlásky, ale ne ty slaboučké chudinky, ale opravdu silné vlasy, třebas jen 2 cm dlouhé, ale krásné zdravé, takže mám radost. Zatím je to semotamo, ale hlavní je, že rostou! Úplně jsem odbourala neocapil a alpicort F, neberu je, tak pokud mátě někdo zájem, ráda pošlu za pár kaček nebo jen za poštovné. Nebudu už se vůbec vracet k chemii, stejně se výsledky nedostavily.
Jinak doporučuji na vlasy lopuchovou vodu od Naděje, na tu nedám dopustit, lepší je větší balení, které má rozprašovač, líp se aplikuje. Taky panthenol ve spreji mi dělá na pokožku hlavy dobře, dávám ho před umytím vlasů na cca 2-3 hodiny, nastříkám a lehce rozmasíruju do pokožky. Toť vše. Takže pokud máte nějaké dotazy, směle do toho.
Přeji všem hodně nových vlasů a ať nám rostou!
Pigi
Prosím napíšete mi někdo jak přesně se konopný šampon jmenuje a kdo ho vyrábí?Děkuju.
Veve
Ahoj holky,
dnes jsem byla za paní, která mě doporučila právě léčitele Jukla. Má u nás ve městě krámek s jeho bylinkami a bylinnými produkty a taky s výrobky od fy Naděje. Byla sem si u ní pro hořčík+vápník a jód, vše od Jukla. Delší čas mě neviděla, tak jsme si dobře popovídali a chválila mi vlasy, že tak lesklé vlasy dlouho neviděla a že teď vypadají tak zdravě. A že se nám bát, že ještě budu mít hřívu, že mi ji bude muset kadeřnice prostříhávat)) Dodala mi elán a dobrou náladu. Taky jsem byla min. týden u kadeřnice, koukala na vlasy a řekla mi, že je tam chmíří. Tak mi řekla,že to mám tedy po měsíci užívání opravdu skvělé výsledky. Tak to jen na okraj a vy všechny, které jste se na mě obrátili a jedete za léčitelem, budu držet palečky a budu se těšit na vaše příspěvky zde na fóru.
Veve
Po delší době vás zase zdravím milé dámy,
jak jsem na tom s vlasy? Dalo by se říct, že den ode dne líp a líp. S chmíříčka se stávají silnější vlasy, z některé cibulky mi roste třeba i 5 štětin o délce tak 2 cm. Dokonce mi jedna paní, co mě 2 roky neviděla řekla, že se jí zdá, že mám víc vlasů jak před dvěma lety - tak to vážně potěší! Vršek se tedy pomalu zahušťuje, ještě by to chtělo zbavit se "vlka", který se mi dělá vzadu. Samo, že to není tam, kde bych chtěla, ale co taky bych chtěla, když mi vlasy postupně řídly 10 let a já na to vlastně kašlala, až do doby, kdy mi kamarád řekl, že od té doby, co mě zná, tak mám čím dál tím míň vlasů. Tenkrát jsem se málem urazila, ale teď jsem mu za to vděčná. Byl upřímný, to se cení. Ostatní kamarádky, pořád to máš dobrý ... há há.
Tak teď jinak. Co pro to dělám? Beru bylinkový tablety od Jukla, kapu jódovou tinkturu a beru hořčík. Ještě mi chybí 6 injekcí bepanthenu, které musím dobrat. Stříkám lopušák, vlasy po umytí přelívám kopřivou nebo bylinami na vlasy od Jukla. Dávám si vlasový zábal z henny 1x za měsíc. Jednou týdně ampuli aloe nebo placenty nebo vmasíruju biohar. A v práci piju čaj na vlasy od Váni, snažím se vypít 1 šálek denně, ale ne vždy se mi to zadaří. Beru 2 tabl. saw palmetta denně, tím blokuju DHT a vyrovnávám si hladinu hormonů. Toť vše.
Jasně že mám i dny, kdy vlasy padají víc, kdy mám depresi nebo kdy mi přijde všechna tato usilovná a soustavná péče o vlasy na nic. Ale kdo to nezažil? Asi mi dáte za pravdu, že každá z vás.
Holky opatrujte se, ať nám rostou a já dám zase za nějakou tu dobu vědět jak jsem na tom.
Pigi
Veve
jsem ráda že máš pozitivní novinky a moc ti to přeju.Já jsem na tom opačně,je to horší a horší.Snad budu moct někdy říct,"konečně je to za mnou"
mistule
Ahoj Veve,
tak to ti moc a moc přeju, ale taky ti to moc závidím
Já jsem na tom tak, že s padáním už to není tak strašné (pouze určitá období), ale že by se to zlepšovalo nějak výrazněji.... to taky ne.
Víš co je mi divné? Když si zajedu do vlasů, cítím spoustu nových vlásků, už třeba i poporostlých, ale když se postavím k zrcadlu a vlasy rozhrnu, já je prostě nevidím! Vidím prořídlé vlasy nad čelem, kde prosvítá kůže...
Monika74
Lidičky, asi to patří spíše do tohohle vlákna - našla jsem tyhle stránky http://www.etikoterapie.com/ - a od tohohle člověka (MUDr. Vladimír Vogeltanz) jsem četla knihu "Co s doktorem" moc mě zaujala, myslím, že ten člověk jde k pravé podstatě věci... Co na to říkáte...?
mistule
Ahoj Veve,
prosím tě, jaké Saw palmetto bereš? Odkud ho kupuješ? Teď se po něm dívám po netu a je tam asi za 500 90 tbl. a pak za 800 100 tbl., tak mi to přijde jako dost velký rozdíl...
Díky předem za tip.
Veve
Ahoj holky, kapánek nestíhám sem chodit, možná je to dobře, nemyslím tolik na vlasy
Pigi děkuju a pevně věřím, že ti léčitel taky pomůže. Chce to trpělivost, ale co ti budu povídat, taky na tomto fóru jsme trpělivé snad všechny a snažíme se co to dá! Budu držet palečky!!
mistule tobě taky děkuju a víš co, nejsi sama, já mám taky nad čelem prořídlé vlasy, nové rostou, jsou tam, ale musíš se podívat jakoby protisvětlu ale zboku, jestli mi rozumíš, to bys je měla vidět. Saw palmetto mám od fy Solgar, na netu je to to dražší, beru 2 tabl. denně, jednu ráno na lačno a jednu večer jak si vzpomenu, po jídle. Líbí se mi, jak to tam mají hezky popsané, zdá se mi lepší než to levnější.
Monika74, každopádně zajímavý odkaz, já dám hodně na alternativní medicínu, ale musí mě to oslovit. U tohoto zatím nic, ale neříkám, že tak třeba nebude za půl roku.
misa77
Veve, muzes mi prosim poslat kontakt na toho lecitele prosim.
Dekuji- ja jsem tu nova a nejde mi vlozit mail.
Monika74
misa77
Veve, muzes mi prosim poslat kontakt na toho lecitele prosim.
Dekuji- ja jsem tu nova a nejde mi vlozit mail.

Míšo77, myslím že by to mohl být tenhle - Veve ať mě případně opraví, pokud je to jiný - http://www.jukl.cz/
Veve
misa77 Ano, je to přesně tak jak píše Monika.
... s menší odmlkou... už jste zkoušely uvolnit krční páteř? Začala jsem chodit na masáže krční páteře + hlavy k paní z Vietnamu nebo možná Thajska?? - vím já, já to nepoznám. Mám hodně ztuhlé trapézové svalstvo a taky pokožku na hlavě, na temeni, pak není divu, že vlasy padají, když se k nim drobnými žilkami nedostane krev a v ní živiny. Mačká mi i body na hlavě a masíruje i celou hlavu. Začala jsem tam chodit, protože potřebuju zrušit migrény, které mě trápí asi 2 roky. Dostala jsem od ní "kartáč", že s takovou nebudu mít za chvíli na hlavě nic a že si mám koupit lékárně bioaquanol U a H, prý supr na vlasy. Tak to zkusím, je to tzv. za babku. Po masáži mě sice vypadne hrstka vlasů - není divu, když mě za ně tahá, mačká, drtí, tlačí, ALE druhý den, to je žúžo, ráno se učešu, v hřebenu 2 vlasy, večer se učešu, v hřebenu 2 vlasy a tak to vydrží ještě tak 2 dny, asi jak se k nim nahrne ta krev. Paní říká jednu věc, a to že příčina všech nemocí je v zádech, špatná páteř, zablokované svalstvo nebo i žebra či obratle, šíje a krk, to dokáže napáchat obrovské problémy všude v těle. Názor si na to udělejte každá sama, máte svou hlavu.
Good luck!
misa77
Ahoj, diky za stranky.
Veve, s tou krvi to ma urcite do sebe. Ja byla tady u mistniho lecitele, tak mi rekl, to same a pak ze spostu stejnych vitaminu a latek, ktre potrebuji vlasy, potrebuji i jine organy a ze vlasy jsou vzdycky az na poslednim miste. Zkratka to telo si to rozlozi na potrebnejsi mista, tak je treba doplnovat, ale uz je to dlouho a nevim presne co za latky to byly.
Pak jsem byla u lecitele Doubravy, ten mi rekl, ze mam stitnou zlazu a lymfaticky system v neporadku a chce to odblokovat, tak k nemu jdu 21 - podam info. Jinac jsem si koupila biohar a sampon od vichy na caste myti rychle se masticich vlasu, protoze mne se masti strasne rychle vlasy a tim vypadaji ze jich mam jeste min.
Beru zinek a sestrenka mi doporucila silicea balsam - mate nekdo zkusenost? Pripadne mi poradte co berete za vitaminy. na caje moc nejsem, zveda se mi z nich kufr, natoz je pit na husto.
Podle mne vse s vlasy je propojeno s nejakymi organy, tak si myslim, ze neco v tele je blbe, jeste prijit na to co....
misa77
To jsem zase ja, tak jsem vymyslela pro sebe program na ozdraveni vlasu:
1)sampon vichy na mastnaky
2)zabaly z heny po umyti (nemuzu to ale nikde sehnat na netu)
3)po zabalu potrit biohair
4)revalid tablety (nevim jestli k tomu dat navic i zinek, protoze ten v revalidu je obsazen, ale tim se pry neda predavkovat)
5)pit koprivu (snad jeden hrnek prekousnu)

co mi jeste doporucite nebo byste vyhodily, pripadne pridaly
Diky moc
Barča
Veve
Souhlasím se vším co jsi napsala. Pořád jsem pátrala z čeho mám migreny já, hledala jsem v tom hroznou vědu a opravdu stačí dát do pořádku páteř, hlavně krční a migreny zmizí. Mám sedavé zaměstnání a jsem docela lenoch na cvičení, ale chystám se začít masírovat a cvičit pravidelně, protože u mě stačí náznak, že dostanu migrenu a když si rozmasíruju už poněkud ztuhlý krk, přejde to. Poradil mi to taky léčitel pan Břetislav Nový ( http://nakupujeme.cz/dedekkorenar/index.php?cap=12 056 ) a to navíc mám zhoršený zrak, autoimunitní zánět štítné žlázy, padající vlasy - všechny tyhle problémy spolu kupodivu souvisí a může za to právě ztuhlá krční páteř a za hormonální problémy i zablokovaná záda. Tak ted už se jen dokopat k tomu cvičení
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů a léčitel (Jonáš, Havelka,...)

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018