Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Padání vlasů nebo ne?

Autor Padání vlasů nebo ne?
adler
Zdravím. Chtěl bych se zeptat, jestli je možné aby v 19 letech padaly vlasy. Nikdy jsem takový problém neměl a vždy jsem měl husté a zdravé vlasy. Četl jsem, že za den může vypadnout cca 40 a více vlasů (asi do 100). Když se češu, problém není, ale když si chytnu vlasy mezi ukazováček a palec a zatáhnu, tak by podle odborníků nemělo mezi prsty zůstat více než 5 vlasů. Někdy jich mám šest, někdy zase 2 a někdy nic. Vždy ale jen ze zadní části hlavy, zbytek je OK. Chci se zeptat, jestli je to v pořádku nebo jestli je to problém (prý se tomu má předcházet a řešit to co nejdříve, proto se ptám).

Děkuji za odpověď.
bono
Přestaň to řešit a zajdi si na procházku nebo ti ty vlasy opravdu začnou padat Největší sfinstvo pro vlasy je stres a dokud neuvidíš, že ti porost opravdu řídne, tak bych to neřešil.
adler
To máš určitě pravdu, jen mě ale prostě zajímá, jestli to mám už řešit hned nebo ne (co si budeme povídat, nechci být za chvíli bez vlasů). Nevím, jak moc je ten test spolehlivý, když se totiž češu nebo si jemně prohrábnu vlasy, vše je v pořádku (nevypadne nic), větší počet vlasů vypadne až když víc zatáhnu (ale jak jsem řekl, nevím, jak je to spolehlivé). Díky za odpověď.
davidovevlasy
Čauko


Neriad sa INTERNETOVYMI ANALYZAMI co a kolko vlasóv ma vypadnut.Kazdemu padaju vlasy aj zdravemu cloveku ...je to prirodzeny proces.Kazdy si musi odsledovat svoje telo sam cize samotny vlas o aky druh vlasu sa jedna,odsledovat si konceky vlasu ci zo zatylkovej casti ci na tej povrchovej casti a pod ...skontrolovat stav pokozky hlavy ,svoj kazdodenny zivotny styl.Ak mas podozrenie ze mas vyslovene urcite miesta preriedene zajdi su ku doktorovi on ti poradi ...
asdfg
Áno je to možne mne začala AGA v 19, ale tak nedáš fotku ťažko ti pomôcť
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Padání vlasů nebo ne?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018