Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů rok po porodu

Autor Padání vlasů rok po porodu
marunka
Ahoj všem, jsem již rok po porodu a za chvíli budu asi úplně bez vlasů.Nejdřív mi začli padat kolem 4m.po porodu což vím,že je normální asi po 3-4měsících se to upravilo a vlasy padat přestali,oddechla jsem si.Jenže z ničeho nic před měsícem a půl začli padat znova,ale mnohem razantněji a pořád stejně hodně,vůbec nic se nelepší a vlasy padají víc a víc,už nevím co mám dělat,jsem z toho zralá na blázinec.Vždy jsem měla vlasy krásné husté a ted' vydám jak vypelíchanec a to vše během měsíce a půl!!!Vlasy mi vypadali hodně po stranách,ale už i v zadu mám sotva čtvrtku toho co jsem měla.Bojím se učesat,umýt vlasy,pořád je jen sbírám všude po bytě,je to fakt šílený.Beru všechny možné vitamíny,ted' jsem začla s kůrou Revalid od této značky jsem si koupila šampon i balzám.Na kožním mi řekla,že neví a napsala mi Methionini,ani mě neposlala na vyšetř.štítné žlázy nebo něco prostě nic.Tento týden zajdu ještě aspoň k obvodní at' aspoň ta mě pošle někam na odběry.Mluvila jsem s tricholožkou po tel.a ta mi řekla,že rok po porodu už to z porodu být nemůže.
Prosím němáte s tím některá maminka nebo někdo taky nějakou zkušenost?Moc děkuji za jakékoliv vaše odpovědi.
rencina
No tak to jsme na tom hodně podobně, akorát já měla vždycky málo vlasů a o to mám ještě horší.
Nejdřiv začali padat asi 5měs.po porodu, pak přestaly a bylo to ok. Jenže pak i začaly padat před 2měs., tj. 14měs. ve velkým množství.
Taky mám hrůzu z mytí, česání, prohrábnutí vlasů... a je mi z toho smutno. Nevím proč padají, ale myslím si že by to mohla být androgen. alopecie, protože mi nejvíce padají nahoře. Už dokonce koukám po parukách, ale z toho mi je taky smutno.
Beru vitamíny, aplikuji vodičky, mám spec. šampony, začala jsem brát antikoncepci diane 35 a furt nic nezábírá a já jsem na pokraji zoufalství až šílenství.
Nikdy jsem neměla husté vlasy, ale teď bych si je přála mít aspoň tak jako dřív.
Ani nechci pomyslet jestli budou padat stále a tolik jak budu vypadat, už teď je to na pokraji únosnosti.
A co konkrétně na padání vlasů bereš ty? R
marunka
Tak to jsme na tom opravdu skoro stejně,já už jsem z toho taky moc zoufalá, na vlasech jsem si vždy hodně zakládala,ještě před 1,5 měsícem jsem je měla pěkné,ted' se bojim jak budu vypadat za týden na tož co třeba za měsíc, když za chvíli už nebude mít skoro co padat.Na paruku nechci ani pomyslet, je mi 28 let.Beru kapsle Revalid,b-komplex,železo.Chtěla jsem si koupit sérum Renokin,ale když píšeš, že stejně nic nepomáhá,tak už nevim.
A ty jsi byla na nějakém vyšetření,zjistili ti něco? Já antikocepci neberu žádnou, nechtěla jsem po porodu a malou jsem před týdnem přestala kojit,myslím, že hormonama už to,ale být nemůže.Barvíš si vlasy a jak často si je myješ? Já jsem si je normálně barvila každé dva měsíce a myla 2-3 den a taky jsem si je fénovala.Ale to dělám tak celý život a s vlasy jsem něměla problém, až do ted' po porodu,fakt to nechápu ani v rodině žádné problémy s vlasy nikdo nemá ani neměl.
rencina
No mě je 29, takže hodně podobné. Kolikáté máš á druhé. Při prvním bylo vše ok. Ale teď je to teda síla. Já myslím že u tebe by to ještě mohlo být hormonama + podzimní zvýšený vlasopád. Já si vlasy dříve barvila docela často a bylo to dobrý. Teď během mateřské (5let) si je skoro nebarvím, dohromady asi 3x. Asi před 2měs. jsem si je nabarvila klasickou peroxidovou barvou a možná i to tomu trochu přispělo, protože pak za týden začaly padat a postupně se to zhoršuje. Vlasy si musím mít každý ob den, v létě někdy každý den, ale teď co beru antikoncepci, tak stačí 1/3dny, vlasy se mi aspoň tak nemastí.
A počítáš vlasy? Kolik Ti jich za den vypadne? Kolik při mytí?
No moc bych si přála aby se to zase sparavilo, takhle nemám pořádně na nic náladu, místo abych si užívala děti, atd. tak jenom myslím na vlasy. Ach jo.
rencina
Do druhé věty se mi vloudila chybička. Má to být takto: Kolikáté máš dítko? Já druhé. Při prvním...
marunka
Mám první dítě a to jsem chtěla druhé dítko cca za 2 roky,no a kdybych tohle měla prožívat znova stím co mi na hlavě ted' zůstane,tak to fakt už nevim.Taky jsem si říkala,že k tomu možná přispívá ted' i ten blbej podzim.A při prvním porodu jsi měla vlasy v pohodě,to je divné, možná to dělají fakt vše ty hormony a co stres nemáš z něčeho?
Vlasy jsem ještě pořádně radši nepočítala,já se tomu nechci moc poddávat,ale ono se to stejně bohužel nedá,nemyslím na nic jiného a taky mě nic neba,chjo.Ale jen při česání je jich plnej chomáč,takovej 30-50 určitě a to se mi těd' jak jich mám málo hrozně zacuchávaj.A při mytí to padá jeden za druhym, jen koukam jak se valí do odpadu,mýt si vlasy třeba hodinu tak nevim jak by to dopadlo.Mám je delší po lopatky,takovou dobu jsem si je pěstovala,abych je měla delší.Ted' už i přemýšlím,že je nechám zkrátit,ale to nechci jsem na dlouhé vlasy zvyklá už snad 8 let,naposledy jsem měla mikádo asi v 18 letech.Já jsem si je ted' nebarvila 2.měsíce a přemýšlím,že bych si nějakou barvu dala,ale šetrnou,protože jsem četla, že barvy na vlasy ty vlasy i vyživují,ale mám i z toho strach,při barvení mi jich taky vždy plno vypadne.
A dělali ti prosim tě nějaké to vyšetření,na štítnou žlázu nebo krev? Já jdu ted' v pondělí k doktorce at' mě někam pošle a v pátek na gyndu.
rencina
Žáné vyšetření mi nedělali, protože jsem ani nikam nešla. S dvouma dětma to moc nejde a navíc u nás v malým městě ani není kožní, atd,... tak nevim kam až bych musela jet.
Jo stres jsem měla, asi tak od února do června, ale nevim jestli to na to mělo vliv, vlasy začaly padat v září. Já osobně si myslím, že to je u mě hormonama, a ty se jen tak srovnat nedají, a tomu asi to podzimní období. Já si asi před měsícem barvila vlasy hennou, je sice přírodní, VLASŮM POMÁHÁ, ale vydržela mi jen tak 2 mytí. A ještě k tomu jak je to takový prášek, tak se musí důkladně vymým, a těch vlasů co mi při vymávání vypado byla hrůza, snad tolik jako jindy za celý týden.
Vlasy po prvním porodu byly dobré, padaly asi jen 1 měsíc a ne nějak moc, sam to přešlo, ani jsem na to nemusela nic brát. Ale teď beru vše možné a ne a ne přestat.
Bohužel znám jednu holčinu, je jí asi 25let. Měla krásné velmi husté vlasy, a když jí bylo 22, tak během jednoho roku jí to skoro vše vypadalo, zbyla jí tak 1/8 a vypadá bohužel hrozně. Na nic jí nepřišly. A právě toho se strašně děsím, to je už pak na paruku.
Snad se to brzy ustálí a nedojde na to nejhorší.
Pak dej vědět jak jsi pochodila u doktorů a zda na něco přišly. R
marunka
Vlasy prý reagují na stres 3-6 měsíců zpětně, takže pak stres+poblázněné hormony a už to padá.Já mám taky právě pořád nějaké stresy, tak ono tomu moc nepřidává.
S tou holčinou je to hrozné, to je fakt šílený skončit s parukou,ani na to raději nechci myslet nebo si to představovat.Doufám, že nám se dá brzy dohromady a zas bude dobře.
Děkuji,že jsi reagovala na můj příspěvěk,ten kdo to nezažije nepochopí jaké to pro nás je.
Určitě pak dám vědět co a jak u doktorů.
marunka
Ahojky, tak včera jsem se dozvěděla výsledky odběrů a vše mám ok a vlasy padají pořád stále hodně, ted' dokonce se mi to i zhoršilo a padají víc,ach jo.Už fakt nevim co dělat,byla jsem i na gynekologii tam taky vše dobré,antikoncepci neberu žádnou, asi mám pořád zblázněné hormony, řekla mi,že se to srovná, no jo,ale kdy?! Začínám vypadat hrozně,nejde se mi už ani učesat.
Pořád ti ještě tolik padají nebo už se to aspoň trochu zlepšilo a kolik ti cca vypadne vlasů za den?
rencina
Ahoj,
a kolik Ti jich tedy denně padá, nebo při mytí? Počítala jsi to?
Já musím říct, že jak jsem začala brát tu HA, tak se mi padání vlasů zlepšilo tak o 1/4 až 1/3.
Mě při mytí vypadlo tak 50-60 vlasů, při česání po mytí 20-30vl., prní den po mytí asi 20-30vl, druhý den po mytí tak 50-60vl. + ty co my vypadly při při mytí. Takže to vycházelo průměrně nějak 70-90vl. denně, což bylo fakt hodně na to jak mám na hlavě málo vlasů. Ještě před HA jsem si musela vlasy mít jednou za 2 dny (lepší by to bylo ale každý den, protože se mi vlasy dost mastily a ten druhý den to byla hrůza). No a teď jak beru tu HA, tak se mi vlasy skoro nemasti, nejsou tak zplihlé a myju si je jednou za 3 dny a uvažuju, že si je začnu mýt jednou za 4dny. Nevím jak dlouho to bude takhle docela dobré, ale teď si to užívám že nemám takové starosti s vlasy. Samozřejmě vím že se mi můžou zas začít kdykoli nadměrně padat, mastit se, bojím se toho, ale snažím se na to moc nemyslet a užívat si každého dne.
Vitamínový doplňky jím stále, na hlavu už vtírám vodičky jen tak 1x za týden.
Zkus ještě tedy počkat, zda se to nezlepší samo, a pak bych i možná doporučila taky zkusit nějakou HA (pokud nejsi proti). Já jsem se tomu také dříve bránila, jsou to přeci jen hormony, které tělu asi zrovna moc neprospívají. Jenže já měla z těch vlasů takévý stres a deprese, nic mě nebalilo, že jsem se prostě rozodla do toho jít. Protože ono když má člověk delší dobu stres, tak to také pro tělo není ideální. Jsem ráda že jsem to zkusila a ani jsem nečekala, že to zabere takhle rychle- asi po 3 týdnech užívání.
A jak máš hlouhé vlasy? Nemáš lupy anebo nějak jinak podrážděnou pokožku? R
marunka
Ahoj,
vlasy jsem počítala a vypadne mi jich fakt hodně,při mytí je to 100-150 vlasů pak po umytí to jich taky plno vypadne,uplně po pramínkách tak 30-50vl + učesání dalších 50 vlasů a pak cca 50vl co mi vypadne samo během dne nebo při pohrábnutí vlasů.Každé další učesání je nejméně 30 vlasů,snažím se co nejmíň česat,ale vlasy se těd' i hodně zacuchávají asi jak jich je málo a myju je taky co nejmíň 1x za 4 dny.Takže za den je to ted' kolem cca 150 vlasů,bez mytí.Na začátku to bylo mnohem víc,to jsem je tahala po pramínkách,ale ted' už mám vlasů málo.Já je je měla husté a dlouhé,mám je dlouhé po lopatky.Přemýšlím už o zkrácení,ale bojim se,že pak mi bude připadat, že mám vlasů ještě míň tím jak budou kratší. Lupy nemám a ani jiné promlémy s pokožkou hlavy nebo kůží.
Beru tobolky Revalid + používám šapon a balzám Revalid a u čela mi rostou malé vlásky,ale nevim jestli je to díky němu a co bereš za doplňky ty a jaké používáš šampony?A rostou ti nové vlasy? Právě, že tu antikocepci moc nechci,dřív jsem ji brala 5 let v kuse a za 2-3 roky plánujem druhé dítko, tak se mi moc nechce cpát hormonama.Ještě chvíli počkám a pak uvidim.A tobě ji gynekoložka doporučila? Je super, že se ti to zlepšilo,snad už to bude jen a jen dobré.Nic jiného si nepřeji,hlavně,aby už přestaly padat.
rencina
Ahoj,
já beru tobolky Reghaar, Methionin, Panthenol, kapky Lichořeřišnice větší. Vodičky na vlasy Alpecin, Aminexil (fa Garnier). Toto vše jsem dříve braha či aplikovala denně, nyní tak 1x za 3dny. Vlasy si i nadále myju kofeinovým šamponem Plantur na střídačku se šamponem z henny.
Vlasy mi nějaké nové rostou.
Tu antikoncepci jsem si nechala napsat já sama, protože jsem byla už z toho padání vlasů fakt zoufalá, a doktor mi v tom nebránil. Už 2 děti mám a třetí neplánujem.
Plánuješ ještě nějaké vyšetření? Nebi to teď necháš být?
R
marunka
Vyšetření zatím žádné další neplánuji, uvidim jak to bude dál pokračovat,nechám to ted' být.
Dnes jsem si myla vlasy,je to hrozný jak to pak padá po pramínkách.Nejvíc mi toho vypadne při česání.Používáš i nějakej přípravek na rozčesávání?Nebo hřeben? Chci si něco kupit,ale nevim už co,to je pořád peněz za vlasy.A jak ty máš dlouhé vlasy? Přemýšlím jestli by to zkrácení trochu pomohlo.
rencina
Já mám vlasy tak různě: jakoby nad čelem mám vlasy k obočí,stranách pod uši a vzadu k o rantlu trička. Mám je jakoby sestříhané a ty různé délky na sebe navazují.i zkácení mohlo pomoci, protože mě když hodně padaly tak jsem je taky zkrátila a bylo to lepší. Asi i kvůli tomu že kořínek nemusí vyživovat tak dlouhý vlas, což pro něj může být někdy vysilující..
Kondicionér ani spec.hřeben nepoužívám. Vlasy si namáčím i myji tak aby se nezacuchaly, oplachuji taky opatrně, pak jen z nich vymačkám vodu a lehce zabalím do ručníku(nedrhnu je)
A někdy jsem je nemusela ani česat.
Take u tebe zatím žádné zlepšení nepozoruješ?
Já myslím ž by t
rencina
Vloudila se mi tam chybička, ta 3.věta má být takto:Já myslím že by ti zkácení vlasů mohlo pomoci, protože mě ........dál už viz výše. R
marunka
Bohužel ne, pořád právě vypadávají hodně už to tak trvá 3 měsíce A jak dlouho už padají tobě a jak dlouho jsi po porodu? Myslíš, že to je ještě hormonama?
Mě se právě hrozně zacuchávají a po umytí je nemůžu vůbec rozčesat a to je nejhorší,musim si koupit nějaké rozčesávadlo.
Asi do toho zkrácení půjdu,ale bude to pro mě hrozný,ale zase takhle už ty vlasy stejně vypadají hrozně.Ještě počkám do konce roku a když se to nezlepší, tak je určitě zkrátim.
rencina
Mě vypadávají od zač.září. A jsem 15 měs. od porodu. Myslím si, že to naše padání už asi nebude způsobené těhotenstvím a porodem, ale spíše tím, jak se vrací hladiny těch našich původních hormonů na správnou hladinu a nějak se jim to asi nedaří. Jinak fakt nevim čím by to mohlo být. Klasické podzimní padání vlasů to taky nebude, protože to prý trvá nejvýše 2 měsíce a není nijak masivní, že by to člověk na sobě nějak výrazně měl pozorovat.
A jak nosíš vlasy? Rozpuštěné nebo v culíku nebo jak? Já bych dlouhé vlasy mít snad ani nemohla.
Už si toho někdo všiml že máš míň vlasů?
Ještě že je alespoň podzim. Člověk nechodí tolik ven, a řekla bych že lidi si sebe navzájem tolik nevšímají. Nedokážu si představit, kdybych měla teď chodit s klukama na koupák, na kolo, na výlety,.. to by se mi asi moc nechtělo a neměla bych z toho takovou radost.
Snad se to přes zimu upraví.
marunka
Tak to máme na stejno taky mi padají od září a po porodu jsem rok.
Mě se to ted' snad ještě víc zhoršilo a padaj fakt hrozně, z česání už mám úplnou hrůzu, to je hned 50 vlasů pryč jako nic.Všude po bytě jen sbírám a zametám své vlasy,to je hrozné na psychiku,jen vidim jak končí v koši a v odpadu...
A jak si vlasy upravuješ,po umytí je jen necháš uschnout nebo si je fénuješ?
Nosím je skoro pořád rozpuštěné,culíka jsem nikdy moc nenosila,jen doma.
Já už se fakt děsím toho kam až to zajde,měla jsem tak hezké husté vlasy,ted' se na sebe už skoro ani nemůžu podívat do zrcadla,připadám si hnusná.Známí už to na mě taky poznali,jde to poznat,hlavně vidět, že těch vlasů mám fakt o hodně méně.
Taky jsem ráda, že je aspoň zima a lidi jsou zalezlí doma,ani se mi nikam nechce,nic mě nebaví.
Možná to je blbost,ale už jsem i přemýšlela jestli se mi to nezhoršuje po sladkém,nevim no přijde mi, že když si dám nějakou čokol.tyčinku, že je to pak ještě horší,ale já si to sladké moc neumim odpustit,aspoň mi to trochu uklidní nervyJinak se stravuju dost nepravidelně no, vážím míň než před těhotenstvím.Ale snažim se ted' jíst vitamíny a stejně nic nepomáhá.
rencina
Já krátce po umytí vlasy učešu dozadu a nechám uschnout.
A ty jak?
Manžel si toho taky všiml?
A nebo by pro tebe bylo řešení, pokud teda to padání brzy neustane - znovu otěhotnět, protože v těhu vlasy téměř nepadají, brát vitamíny i po porodu a třeba by to bylo dobré. A kdyby ne tak nasadit antikoncepci.
Já si přiadám, že vlasy padají jenom mě, všichni mají vlasů dost a furt stejně. Sice jsou o mnoho orší věci než padání vlasů, to jo, ale mě tohle taky dokáže potrápit.
Mě by docela pomohlo, kdybych věděla, proč ty vlasy padají, nebo kdybych věděla jak dlouho to bude ještě trvat. Přeci to nemůže trvat donekonečna?
marunka
Já si je po umytí snažím aspoň trochu co nejopatrněji rozčesat a nechavám je uschnout, jen ofinu ve předu si trochu foukám.Dříve jsem si vždy normálně foukala celou hlavu.
To je pravda, že v těhu jsem měla vlasy hrozně husté,ale ted' je na druhé dítě ještě moc brzy.
Připadám si úplně stejně jako ty a koukám všem na vlasy a říkám si proč zrovna mě tolik musejí padat.Taky by mi pomohlo vědět kdy to skončí, na to myslim pořád kdy už to přestane a jak dlouho to ještě může trvat,když už mi jich tolik vypadalo.
V minulosti jsem se divila maminkám co si vlasy po porodu nechali ostříhat na krátko(nevěděla jsem proč nebo kvůli čemu to udělali) a ted' budu na krátko za chvíli taky.
My plánujem příští rok svatbu,takže jsem si vlasy nechávala i na růst,abych je měla co nejdelší a takhle jsem dopadla. Přítel si toho všiml, ale on to tak neřeší, pro něj to není tak důležité, no jo chlapi, spíš ty moji deprese z toho přenáším někdy i na něj.
A u tebe si lidi všimli?
evista
Ahoj holky,

díky za tuto diskusi. Mám úplně stejný problém jako vy. Jsem 13 měsíců po porodu 1. dítěte.
Vlasy mi začaly padat, snad na den přesně, 3 měsíce po porodu a padaly v obrovském množství do 7, 5 měsíce. Pak se to zlepšilo a kouty začaly zarůstat.....jenže 10tý měsíc po porodu to začalo na novo a trvá to do dnes. Pozoruji ale i rozdíly v padání během měsíčního cyklu, vždy po ms mi vlasy padají ještě mnohem víc. Na krevních testech jsem byla....vše je ok. Kožní mi napsala Alpicort F, ale ten jsem začala používat až teď když jsem přestala kojit. Jsem z toho zoufalá...vždy jsem měla krásné a husté vlasy...teď jich mám sotva 1/4 a když se postavím v koupelně pod bodovky prosvítá mi kůže na hlavě. Bohužel má mamka a její mamka mají na temeni opravdu velmi málo vlasů a já se děsím, že je to v mém případě dědičné. Přesně jak píšete.....myslím jenom na vlasy a všem na vlasy koukám....jen abych se ujistila, že ty mé vypadají opravdu úděsně a z reklam na barvy a šampony v televizi mám tak akorát depku. V Praze je prý klinika zaměřená právě na vlasy...nemáte o nich nějaké bližší info? Jde o centrum zdravé vlasy.
rencina
U mě si toho tak nějak nikdo nevšiml, alespoň nic neříkali. Jinak u mě žádná změna. A u tebe?
Evisto, jo máme to všichni dost podobné, nevím čím to je. U tebe se asi taky neví že?
S žádnou klinikou zkušenosti nemám a ani ji nevyhledáváám, protože si myslím že stejně nepomůžou. Akorát pokud má někdo nemocnou pokožku hlavy tak mohou pomoci nemoc vyléčit, ale to mohou jít lidé radši na kožní a zadarmo. Na klinice se dost platí. V ostatních případech doporučí nějaké vodičky a ostat. doplňky, ale to je stejně střela na slepo, to si to může každy vyzkoušet sám, co mu zabírá a nemusí platit nehorázné peníze.
marunka
Ahoj evisto, taky mi vlasy začli padat znova přesně 10.měsíc po porodu a padají pořád už 3.měsíc,nevim proč, krevní testy jsem měla také v pořádku.V rodině s vlasy žádné problémy nikdo nemá.
Jak máš dlouhé vlasy a bereš nějakou antikoncepci?
Na kliniku bych nešla, jak píše rencina..,přijde mi to tak nějak zbytečný a stojí to akorát plno peněz.
Jinak u mě taky žádná změna,jen to, že už moje dlouhé prořídlé splihlé vlasy vypadají fakt děsně, takže jsem se rozhodla,že si je tento týden půjdu nechat zkrátit a budu doufat, že to aspoň trochu pomůže.Jen nevím jak to nechat ostříhat,po stranách to mám vypadané nejvíc a zas nechci mít moc krátké vlasy,chjoo.
rencina
Jestli nevíš jaký účes, tak se zkus podívat na net na účesy pro řídké vlasy, třeba něco najdeš co se ti bude líbit. Jinak já mám setříhané mikádo s ofinou a docela to jde. R
marunka
Ahoj holky, tak jak jste na tom, nějaká změna?
U mě pořád jen k horšímu, už mám pocit, že to snad ani nikdy nepřestane, dokud to nevypadá vše.Dnes jsem si myla vlasy a jen 7O vlasů jsem vytahala při rozčesání.Nechala jsem si je zkrátit,ale ne o moc.Když to takhle půjde pořád dál, tak příští měsíc budu muset jít stejně na dálší zkrácení.
Všimla jsem si, že po menstruci mi padají úplně nejvíc, mě se ty hormony snad nesrovnají,jestli je to teda hormonama.Už přemýšlím i o té antikoncepci, když si psala, že ti pomohla.A jakjsi na tom ted'? Zlepšuje se to?
rencina
Ahoj, já na tom jsem tak nějak stejně. Jak jsem začala brát antikoncepci, tak se mi to zlepšilo,ale ne nijak výrazně, řekla bych ale,že mi vlasy teď už tak neubývaj , ale padaj stále asi víc než by měli. Nebo bys mola zkusit přírodní hormony jako Sarapis,... někomu to taky zabírá na vlasy...
marunka
Děkuji,no možná bych zkusila raději to, než normální HA, zrovna na tu Diane 35 jsem četla samé rozdílné názory, jak jsi s ní spokojená ty,ještě ji užíváš?
Taky jsem hodně četla o tom, že je důležité na to nemyslet a věřit, že to bude dobré atd.určitě už jsi taky četla...,já bych na to chtěla hrozně moc nemyslet, jenže jak, když člověk se učese a tolik vlasů vyhodí a doma je pořád všude jen sbírám.
Dneska jsem začala brát biosil plus, ale beru pořád i ten Revalid,železeo, b-komplex a pantenol.Ted' bych si chtěla koupit i nějaký jiný dobrý šampon, mám ten Revalid a přijde mi nic moc, pak ho ještě střídám s Alpecinem c1.
Osvědčil se ti nějaký šampon nebo kůra?
marunka
Jo a taky bych chtěla jít na jaře,pokud se teda to padání do té doby konečně ustálí na zahuštění a prodloužení vlasů,budu teda muset na to našetřit, stojí to kolem 6-7 tis.,ale stojí to za to,nejde vůbec nic poznat, že máš vlasy upravené, jde to i z úplně krátkých vlasů a ty vlastní vlasy ti to nijak neponičí.
rencina
Nic z doplňků na vlasy se mi natolik neosvědčilo, aby to stálo za zmínku. Mě pomohla jen ta HA, stále ji beru a jsem s ní spokojená - teda zatim. A jak to máš s vlasopádem? Stejné nebo už lepší? R
marunka
Pořád bohužel stejné žádná změna k lepšímu a to ani trochu.Při česání vždy kolem 40 vlasů.Už fakt nevím.Děsím se toho, že dopadnu jak ta holčina o které jsi psala, že měla taky husté vlasy a běhěm roku o ně přišla.
. 1 . 2 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů rok po porodu

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019