Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů spojené s lupy?

Autor Padání vlasů spojené s lupy?
Katzu
Ahoj,
asi před dvěmi lety mi po vážné nemoci začaly opravdu ošklivě padat vlasy. Po několika měsících vše přestalo a já doufala, že už si tím nebudu muset projít znova. Kožní se tehdy snažil, nasadil všechny klasické přípravky typu Alpicort, nic ale nepomáhalo. Tak jsem léčbu po čase vzdala, protože mě to stálo jen peníze a nervy, a padání se nakonec samo uklidnilo.

Bohužel ještě před maturitou, čili v květnu to začalo znova. Přičetla jsem to stresu, stejně jako tenkrát, a tím jsem si i vysvětlovala, proč nikdy nezabraly žádné přípravky. Sama jsem zkoušela i Revalid a podobné, nikdy bez nejmenšího učínku, až jednou to ze dne na den to tehdy poprvé přestalo. Mé druhé velké padání vlaů ale ne a ne přestat.
Blíží Vánoce a já pořád zažívám odporný vlasopad. Od května. Kdyby to byly nervy z maturity, muselo by to už logicky přestat. Až nedávno mi došlo, že mám i lupy, opravdu hodně. Uvědomila jsem si, že si kolikrát bezděky škrábu hlavu a napadlo mě použít bratrův šampon Polytar proti lupénce.
A přišel zázrak! Opět ze dne na den vlasy přestaly padat. Ráno po opatrném česání místo klubka vypadlo pět vlasů. Takto to vydrželo tři dny. Čtvrtý se mi to zdálo povážlivě horší, proto jsem si znovu důkladně umyla hlavu Polytarem. Tentokrát ale nezabral ani tento prostředek, lupy se opět oběvily a vlasy padají vesele dál, jako by nikdy padat nepřestaly.

Nemáte někdo zkušenosti s takovou spojitostí mezi lupy a dlouhodobým padáním vlasů? Nemůžete mi doporučit nějaký prostředek?
Váhám s návštěvou kožního, nikdy mi nedokázal poradit, jen vytrhl pramen vlasů, podíval se kolik toho padá (hodně!), zkusil další prostředek... a na tohle já teď opravdu nemám čas, vzhledem k vysokoškolskému životu.
Začínám už ale být opravdu zoufalá. Budu vděčná za jakoukoli radu, děkuji.
elfka
Tak tohle přesně jsem zažívala taky nic mi nepomohlo ale na lupy super nizoral a toto co ted prodavam
Kdybyste měl někdo zájem prodávám Quinafort od klorane - na padání vlasů a na rychlejší růst nových a pevnějších vlasů více na odkazu: http://www.manitera.cz/komplexni-pece-o-telo/kuze- vlasy-nehty/vypadavani-vlasu/klorane-quinafort-kur a-proti-vydavani-vlasu-pro-zeny-12-x-5-ml-p-19623. Na netu je to za 698 +poštovný Měla jsem dvě balení a jedno už mi pomohlo a z toho druhýho - je tam 12ampulek a já jsem z toho načla jen jendu a půl. Tak to prodávám za výhodné balení za 550kč 11 a půl ampulek. Je to zázračný přípravek, mám to z GHC kliniky.
nechám to za 550 +80poštovný, takže kdyby někdo chtěl jsem na mailu: e.laichmanova@seznam.cz
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů spojené s lupy?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018