Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů u žen a další ženské problémy....

Autor Padání vlasů u žen a další ženské problémy....
Lilly
Veve,

môžeš mi prosím ťa povedať, ako sa dajú tie kvasinky zistiť? Prečítala som si na nete voľačo o tom a mám na to podozrenie. Sú na to nejaké špeciálne krvné testy alebo sa to dá určiť aj z obyčajného krvného obrazu? Alebo ako inak sa to dá? Chystám sa na hospitalizáciu, aby mi zobrali všetky hormóny a spravili všetky krvné testy, všetko kvôli vlasom a keď tam už budem, chcela by som aj toto vyskúmať, že či nemám v tele kvasinky.....
mistule
Veve:
No, dietu vydržím snadno, protože ač se sice musím dost uskromnit, ale za to, jak báječně se cítím, mi to rozhodně stojí. Já teda mléčné výrobky jím, už jenom jogurty kvůli laktobacilům, sýry kvůli bílkovinám, protože jsem vegetarián (takže už nejím skoro nic, jsem hrozný exot )
Víš, oni tě ty kvasinky právě nutí jíst pořád dokola sladké a tím se krmí a daří se jim dobře. Já se bála, že bez cukru budu bez energie a unavená ještě víc a ono je tomu naopak! Půjčila jsem si z knihovny knížku Plísňová onemocnění, tam je to moc dobře napsané - celý ten koloběh.
Jen se divím, že si držíš tak pěknou váhu, já za poslední tři roky přibrala na 58 kg a zaboha je nemohla shodit - bylo to kvasinkama, teď už se mi váha zase upravila.
Možná to zkus pozvolna, vysazovat cukr... Já už si na něj tak odvykla, že i bonbon s umělým sladidlem mi chutná odporně přeslazeně.
Alena1
Aya
Zdravím, dnes konečně mám po x týdnech hladké, lesklé, čisté vlasy. Ať jsem si myla vlasy a splachovala důkladně, měla jsem na nich takové bílé kousíčky, no vypadalo to hrozně, šlo to stáhnout jen nehty a to jen trochu. Už si všimla i kamarádka, že mám něco ve vlasech, vypadalo to jako, buď velmi roztřepené vlasy, nebo přelakované a nagelované, plné nalepených drobků, ale hustě... Už jsem byla špatná, že na to nepříjdu čím to je, mysela jsem že tím octem, ale tím taky ne. Dnes jsem si po několika měsících dávala vymyvatelný barevný šampon od Schwarzkopf, aby ty vlasy měly trochu lesku a života. Napadlo mě, že to budou asi lupy, jak si po mytí češu vlasy a trochu masíruji hřebenem i tu pokožku. Tak jsem to na pokožce neudělala za mokra, protože se ty lupy (mám jich velmi málo oproti minulé době, jsou drobné a málo) uvolní a na těch mokrých vlasech uvíznou a uschnou. Pokožku jsem si projela, až vlasy přeschly a nic nezůstalo, jsou krásně hladké bez smítek. A zase jsem zkusila přepočítat po mytí + česání. Tak na to, že jsem si dnes myla vyjímečně 2x kvůli tomu barvení, tak vypadlo 90 kousků!!! Pro mě JEN!!! Nové rostou ale houstnutí zatím nezaznamenávám, ovšem po skoro 20 letech nenápadného řídnutí, očekávám!!!! i nenápadné houstnutí. Zatím funguju na bázi pozitivních větiček okolo vlasů, občas i EFT, a představy jak by to mělo být a jak se to vlastně UŽ TEĎ děje. Všem přeji ať se daří, ani já nepřestávám a bojuji dál, zatím mám dobrý pocit, že něco funguje, snad to i vydrží a bude se to lepšit dál....
Petronelka
ahojte.Potřebuju radu.Jak často si můžu barvit vlasy Hennou??? Já to dělala asi před měsícem a už to není poznat.Prý to pomáhá na houstnutí a padání vlasů.Dík
Aya
Alena 1

To je dobré,mám radost...Barevné šampony či dokonce dobré přelivy na vlasy doporučují v zahraničí i kadeřníci např. po dovolené.Přeliv uzavře narušený vlas a dodá lesk,barva permanentní ne!Ocet Tě zbaví časem lupů,možná by to chtělo i změnit šampon,koupit v lékarně proti lupům...Např. od La Roche-Posay...Výpad je absolutně normální!!! Srdečně Aya.
mistule
Petronelka
S nadsázkou ze říci, že klidně každý den Já barvím 1 x měsíčně, protože je to zvyk z dob chemických barev, ale klidně můžeš, ob 14 dní, ob tři týdny... Záleží jen na tobě.
Barvím hennou skoro rok a rozhodně jsou vlasy o moc lepší, silnější, krásně lesklé, VŮBEC se netřepí a nelámou.
Aya
Mistule

Jsem už od dětství prakticky taky vegetarián...I když s potížemi,rodiče se zlobili,ale řada věcí mně nechutná,speciálně maso,kromě ryb mořských...Sladké nemusím vůbec.Aya.
mistule
Aya
Já nejím maso asi 7 let a vůbec mi nechybí. Tělo mi ho špatně trávilo, od doby co mi vzali žlučník.
Třeba grilované nebo pečené kuře mi voní, ale když to zkusím ochutnat - nee. Rodina si taky dlouho nemohla zvyknout, babičky mi do jídla pašovaly aspoň sádlo (blééé) a tajně přidávaly maso rozemleté apod. Teď už to trochu akceptují, jen je mi trochu blbé, že se kvůli mě vaří extra. Jinak ale nepozoruji, že by mi vegetariánství škodilo, spíš naopak. Dnes je maso plné hormonů a chemie.
Aya
Mistule

U mě je,, hrozné,"že prý ho nejím už od malička...Posílali mě do různých ozdravoven apod.,ale nešlo to.Až před pár lety se zjistilo,že tělo samo vše řídilo.Nemám geneticky 1 ledvinu a maso,zvláště červené,není na ledviny vůbec dobré.Mně taky neschází,spíš naopak(jo,taky mně ho mleli...)!Nejsem vybíravá,mám dost ráda zeleninu,skoro všechnu,sýry,mléčné probiotické výrobky,ořechy,atd.Sladké nemusím,skutečně jen výjimečně.Ani mně nedělá dobře...Máš pravdu,v mase je mnoho stresových hormonů,ještě to... Aya.
Veve
Lilly
Kvasinky zjistili z krevního obrazu. Jinak existuje i test na kandidu (sklednice s vodou + sliny), je tady popsán v jiné diskuzi. Konkrétně v diskuzi o kandidě, mrkni tam. S tou hospitalizací děláš dobře, aspoň ti udělají všechny test naráz a hlavně ihned z "čerstva". Ne jak my ostatní, co si obíháme doktory po jednom a výsledek jen víceméně nulový a efekt na bodu mrazu. Razím heslo "pomož si sám". Držím pěsti, ať ti to dobře dopadne.
Btw. kandidu máme v sobě všichni bez rozdílu. Jen někomu spí a někomu už okupuje celý organismus, je to na imunitě, způsobu života, udržování se v kondici, míře stresu, přiměřeném jídelníčku i stravě.
Veve
mistule
Já sice nejsem vegetarián, ale z masa si vybírám spíš kuřecí a krůtí, ryby a z vepřového panenku nebo svíčkovou z hovězího. Já jím snad úplně všechno Jen cibule a česnek jsou pro mě těžké na trávení, takže s nimi opatrně, ale zároveň si bez nich nedokážu představit žádné jídlo, co uvařím Já ti rozumím, máš venku žlučník, to se pak člověk musí víc hlídat. U jogurtů jsem přešla na sojové a rýžové, jinak pak bílé bifido, ty mám moc ráda s medem Umělá sladila bytostně nesnáším, už protože jsou umělá Váhu si držím sportem a pak mám i v práci vysoké tempo a vypětí, do toho škola, zkoušky atd. Přibrat je téměř nemožné
Jinak na kaprylovku se chystám po novém roce. Přeci jen, budou vánoce
Aya
Lilly

Taky je dost běžný i výtěr z tlustého střeva nebo na gynekologii.Kvasinky -určité druhy,jsou dokonce nezbytně nutné pro zdravý organismus a jeho funkce.To u nás se to přemnoží,imunita,atd....Bohužel si MUDři,jak už jim docela se zlostí říkám,pár slušných promine,neuvědomují jednu zásadní věc.Jsme-li zdrávy,hlavně ženy,nepadají vlasy!!!Pouze se cyklicky mění...A žádná z nás nemá radost z vysedávání po čekárnách...Jsou i příjemnější činnosti!Držím taky palce!Tedˇjsem lítala po nemocnicích,odváželi jsme manželovu matku 155...Aya.
Lilly
Veve a Aya,

ďakujem za info, aspoň viem, že sa nemusím báť nijakých strašidelných vyšetrení kvôli tej kandidóze...Podozrenie na ňu však vážne mám a myslím, že moja lekárka je veľmi dobrá a vypočuje ma. A to s tými vlasmi je pravda! Každý mi hovorí, že veď sú to len vlasy a keď sa cítim dobre, nie je so mnou nič, ale to nie je pravda. Nikomu, kto je zdravý, len tak nezačnú dlhodobo padať vlasy......

Aya, to ma mrzí, snáď je svokra už v poriadku, držím Tebe aj jej palce
mistule
Veve
Ach jo, Vánoce, to mi ani nepřipomínej, budu mlsně oblejzat mísy s cukrovím a nic
Kaprylovku si hlavně objednej ze Swansonu, tady je fakt nekřesťansky drahá
Jinak vlásky mi dělají radost, poslední dobou skoro nepadají, trošku mi i slabýma vláskama zarostly kouty, tak věřím, že se vše v dobré obrátí
Veve
Chtěla bych se zeptat vás, co berete nebo jste brali wobenzym. Nemáte po něm větší chuť k jídlu? Nepřibrali jste po něm?? Příp. lze to nějak udržet na uzdě?? Přeci jen jsou to trávicí enzymy...
Aya
Veve

Ahoj, spíše naopak.Jsou tam hlavně proteolytické enzymy,t.j. hlavně protiotokové enzymy,tudíž odvádějí i v určitém množství přebytkovou vodu z tkání,takže se snižuje i spotřeba diuretik,při krevním vys.tlaku,apod.Takže se hubne a dost lidí má problémy naopak přibrat či držet váhu.Já se zhubla o 2 kg,což není nic,co bych chtěla,všeho moc škodí... Aya.
Veve
Aya
Hmm, to je zajímavé. No, já nasadila wobenzym v neděli a dnes šok (6 dní) a mám o 2 kg víc Takže v tom bude mít prsty nejspíš GS Eladen, co myslíš? Ten beru právě 14 dní. Jako poznat to na mě není, to ne, ale mám nafouklé břicho, což se mi ani za mák nelíbí, protože vypadá tak trochu "těhotně"
Co si myslíš o konjugované kyselině linolové (CLA) má nějaký vliv na vlasy?
Aya
Veve

To asi není ani GS Eladen,to by jsi musela brát ještě B vitamíny a hodně jíst.Je možné,že tohle nafouknuté břicho dělá kandidoza,to je i dost typické,jak píšeš.CLA bych asi nebrala,berou to hodně kulturisti a sportovci na svalovinu jako náhradu anabolik...Jinak Tva váha asi nebude katastrofa,jsi přece štíhlá dost,pokud nemáš např. PMS,ale to by jsi věděla podle kalendáře.A nebo čokoláda!...Aya.
Lilly
No smerovanie tejto témy sa mi vážne nepáči, aj ja som začala brať Wobenzyn a absolútne netúžim po tom, aby som pribrala z toho....Už aj tak to nie je ideálne...... Tak dúfam, že Wobenzyn nič také nespôsobuje...V poslednej dobe ale zisťujem (neviem či to bude tým, že som začala s Wobenzynom), že mám menšiu chuť do jedla...To ale nemusí znamenať, že z toho nepriberiem.....Máte s tým nejaké dlhodobejšie skúsenosti?
Aya
Lilly

Neznám nikoho ve svém okolí,kdo by po Wobenzymu přibral...Tedˇ jsem šla jíst,je asi cca 1 hod. po půlnoci.Musela jsem dokonce snížit dávky,protože pod 51 kg nechci,to je málo a mohla bych přijít o vlasy...Měřím 168 cm,možná i více.Aya.
Lilly
Aya,

ja viem,že tvoja hmotnosť ide ruka v ruke so zdravotnými problémami, no aj taj si neodpustím poznámku, že bodaj by som aj ja bola taká štíhla V každom prípade je to možno na tvoju výšku málo a držím Ti palec, aby sa ti podarilo trochu pribrať, nech nestratíš vlásky
Aya
Lilly

To ani ne,mám nízkou váhu od mládí.Nejvíc jsem vážila v těhotenství a to bylo 60 kg v den porodu,posílali mě domů,že je to ,,omyl"... Jinak mám m.j. hypofunkci štítné žlázy,což vždy uvádějí ženy,které nemohou zhubnout.Ale naštěstí metabolismus od přírody je silnější...Ale z Wobenzymu neměj obavy,skutečně,píšu ti výše,se nikdo nespravil! Aya.
Veve
Aya
Tak tu kandidu si Ayo trefila! Dneska v noci se mi rozjela naplno, myslela jsem že se uškrábu, zvlášť na jednom místě Takže dávám alpu, fenistil gel a tea tree, ale budu muset nejspíš zajít i k dr. Ještě dám i bílý jogurt. No, snad to bude lepší, přemýšlím, jestli mi to nezpůsobily kalhotky s lycrou, když jsem se pořádně propotila při cvičení. Od teď už jen 100% bavlnu. Navíc jsem měla včera při mytí plné sítko, řasy dnes tahám z oka i z pod očí, škrabu se už i na rukou, teda co toto zase je, mě už to fakt přestává bavit. Přemýšlím nad alergickou reakcí...??
Aya
Veve

To je ale nepříjemné!!!Bohužel znám,jinak si kup Canesten mast,pomůže skoro okamžitě a je proti kvasinkám,okamžitá úleva!Fenistil namaž zatím i na ruce,je dobrý a není to kortikoid!Někdy čtu,jak se lidi hádají o maličkosti a měli by občas číst taková fora,jako tyto www.Vždytˇ je to hrozné,jaké jsou zdravotní obraty,to je opravdu o nervy!Canesten můžeš dát i na intimní místa!!!Alergie by byla na něco,co jsi ještě nikdy nejedla nebo lék,který si nikdy neužívala,ale Wobenzym znáš a ten mně ani známým neudělal problémy,m.j. taky protiplísnový efekt!Jak jsem psala o začátku tohoto týdne,rodinné zdrav. problémy,tak jsem se ,,drbala " znovu na uších!Takže i ekzém je na 99% z psychického vypětí..Držím Ti palce,asi to bude chtít znova Essentiale forte,ten je vynikající...SrdečněAya.
Lilly
Ahojte,

mám takú otázočku, alebo skôr taký strelený nápad...Voľakde som čítala, že kofeín pôsobí stimulujúco na vlasové folikuly a pomáha proti padaniu vlasov....Napadlo ma spraviť si zábal na vlasy z kávy...Myslíte, že je to dobrý nápad, alebo si môžem skôr uškodiť?? Hmmm
Aya
Lilly

No,v této formě si neuškodíš,bude-li to studený zábal,ale ani nepomůžeš.Koffein blokuje testosteron u žen po 40.roce,kdy stoupá před menopauzou ...Jinak na blokaci testosteronu s koffeinem je kosmetika Plantur 39-šampon,tonikum s koffeinem,regenerátor na vlasy a tabletky-potravinový doplněk stravy...Navíc je nutné používat tonikum + vitamíny každý den!Aya.
Lilly
Aya,

ďakujem za odpoveď Ja to ale asi aj tak skúsim...Pokiaľ mi to neuškodí, možno dám vláskom aspoň nejaké živiny z kávy, plus trošku toho kofeínu. Nechcem užívať už ďalšie chemikálie, už užívam Neocapil, Revalid tabletky, Wobenzyn, hennu pri každom umývaní vlasov a pantenol.... Myslím, že je už toho aj tak dosť, chcem pre zmenu niečo prírodné, táto káva sa mi zdá celkom v pohode
Aya
Lilly

Zjištˇuji,že jsem nebyla úplně koncentrovaná při posl. odpovědi,promin...Myslím,že to bude bez účinku,nebotˇkáva,ze které vaříš kafe,t.j. kávová zrna,jsou už zpracovaná ,pražená a navíc,při teplotě,musíš zalít i néscafé vařící vodou,zbytky koffeinu varem pro zevní použití se zničí,takže myslím,dost zbytečné dráždění pokožky.To raději si udělej jednou za čas pořádnou a dobrou kávu,pochutnáš si... Aya.
Lenka70
Dobrý den prosim o radu padají mě strašně vlasy můžete mi doporučit nejaký dobrý vitamin??? Děkuji za odpověd.
Aya
Lenka 70

Ahoj, sedím dnes u PC,takže mám trochu času.Bohužel vitamíny samy o sobě nevyřeší Tvůj problém.Píšeš-li ,že strašně padají ,tak budeš mít zřejmě hormonální či endokrinologickou nerovnováhu v těle.Chce to celkové,podrobné,lékařské vyšetření.Krevní testy-obraz + jaterní testy,sedimentace,gynekologie-stěry ,endokrinologie-štítná žláza,nadlevinky,imunologie,hladiny ženských a mužských hormonů v krvi,atd....Vitamínů či vodiček je velké množství,ale nejdříve se musí odhalit základní a zásadní diagnoza,co způsobuje nadměrné padání vlasů...Srdečně Aya.
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 49 . 50 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů u žen a další ženské problémy....

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020