Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů u žen a další ženské problémy....

Autor Padání vlasů u žen a další ženské problémy....
Petronelka
petrap já jsem na tom byla taky po psychické stránce dost bledě a není ostuda zajít k psychiatrovi.Psycholog je dobrý,ale tobě musí podle mě napřed předepsat antidepresiva a až se dáš dokupy,tak potom to řešit psychologem.Je zvláštní kolik lidí dnes bere antidepresiva! Já,mamka,2 kamarádky a to mluvím jen o nejbližším okolí.A k té paruce.Být na tvém místě,tak se oholím dohola a koupím si paruku z přírodních vlasů.Ale podle toho,že jich máš už teĎ MÁLO,TAK BYCH SAHALA PO NĚJAKÉ S KRÁTKÝM STŘIHEM.a MŮŽE TI TO DOST PSYCHICKY POMOCT.vYJDEŠ VEN A NEBUDE TĚ TRÁPIT,ŽE FOUKNE VÍTR A BUDE VIDĚT HLAVA.cIZÍ LIDÉ TO NEPOZNAJÍ A BLÍZCÍ SI BRZO ZVYKNOU.MĚJ SE HEZKY A NAPIŠ.
petrap
Petronelka
já jsem antidepresiva během tří let brala již dvakrát. Ne, nechci je. Vím, jak moc jsem po nich byla unavená. Nefunguji sice uplně na 100% , ale zlepšení po psychické stránce oproti minulému rou vidím opravdu velký. Bojuji s tím. Děkuji za podporu. Moc.

Psychologa? Už ani tomu nevěřím. Můj problém vidí malý. Znáš to, řekne, vždyť vlasy nejsou tak důležité. Musíte si to uvědomit..... A taky času, toho mám málo! Práce, domů, úkoly, děti... Času je málo. A ještě dojíždění. To je prostě záběr.
LUDMILA
petrap
jestli Ti mohu poradit. Zajdi za normálním praktickým či obvodním lékařem a požádej o klasický scriining vyšetření. To je sedimentace, krevní obraz včetně diferenciálu leuko, jatrení testy, glykemii a test na ledviny - alespoň kreatinin. Chtěj vidět výsledky. Podle toho bych jednala dál.
Aya
Petrap

Ahoj,promin,píšu až tedˇ,nestíhala jsem,ale leccos děvčata napsala.Pokud vím,tak Essentiale Forte dostaneš bez receptu,cena asi 200 kč.Opravdu funguje,brala jsem též,již v době,kdy nebyl známý a srovnal skutečně vše.Nejen jaterní testy,ale i krevní obraz.Složení vynikající,už jsem zde psala,najdeš.Dost děvčatům pomohl.Zajímá mě,jaká je hladina estrogenu,zda-li nízká ,což asi bude,nebo vyšší,ale to by nepadaly vlasy v tak vysoké míře,jak píšeš.Takhle jsem pozdě měnila gynekologa taky,s mnohem horšími následky.Takže změn rozhodně!Asi bych nejdříve změnila obvodáka, atˇTi udělá vyšetření,jak píše Ludmila,jaterní testy,krevní obraz,sedimentaci,moč a pošle Tě na endokrinologii,kde se dělají kompletní rozbory všech hladin hormonů v krvi,včetně nadledvinek,může být zvýšený stresový hormon kortizol.A také,možná před vyšetřením u kožaře,bohužel víme,co píšou a co říkají každému,bych v případě dalšího postupu žádala vyšetření na imunologii.Jistě tedˇ,v tomhle stresu,co máš,pracuje obranný mechanismus naplno a tím někdy pracuje proti vlastním bunkám-autoimunita.Imunitní systém je zmatený.Také test na anti-vlasové folikuly,příp.biopsie kůže...Možná,dnes toho mám dost za sebou,jsem něco opomněla,ale to důležité snad ne.Silně destrukční myšlenky,které jsou třeba některým ,,divné",skutečně dovedou navodit dost poruch.A to takových,že si myslíme,že to ,,už nejde!"To,co prožíváš,je extrémní situace,rozvod,finanční problémy,péče o děti,atd.Nikdo z nás by jsme si nevedly lépe.A kdo tvrdí opak,lže.Takže vlasy,zvláště v Tvém mládí,znovu přijdou se zklidněním situace,vyřešením neustálého tlaku a postupně se nejen tělo,hormony,ale i vlasy dají dohromady.Můžu Ti napsat,je mně vyčítáno,že vkládám do všeho své zážitky,ale je mně to jedno.Toto je pro Tebe a neodbudu Tě jednou větou!4 roky trvalo,než se tělo i vlasy stabilizovaly,ale já jsem mnohem starší,takže u Tebe to půjde rychleji.Co se týká psychologů a psychiatrů,mám podobné zkušenosti,jako Ty.Antidepresiva jsem nikdy nevzala,mám strach z vedl.účinků.Sedativa bych Ti však doporučila,možná i B vitamíny,hlavně B6,B12...Unava souvisí s totálním vyčerpáním.Snaž se spát,když to nejde,tak si pust jako kulisu třeba TV tiše nebo radio,to potom usneš...A procházky,nějakou dobrou kamarádku,ale vím,těžko se hledá...Držím Ti moc palce,když budeš chtít,napiš i soukromě...Mnoho sil , statečnosti ,taky i štěstí,Ti přeje Aya.
Aya
Petrap-P.S.

Ty úzkostné stavy po ránu bývají moc nepříjemné..Neurovegetativní syndrom,ale srovná se to!Aya.
luci1
Aya
a já myslela, že na emoční výlev petrap jsi nechtěla reagovat...ale nezklamala jsi...
Aya
Petrap + Luci 1

Petrap je moje přítelkyně,pokud jsi si nevšimla,tak mně dnes !adresovala dotaz s mým nickem!A jestliže mně kdokoliv osloví slušně,tak mu odpovím.Petrap má právo na své emoce.Své přátele,bytˇvirtuální,nezklamu!Pokud čteš,tak jsou tam hlavně praktické rady.Nevím,proč takto reaguješ?Prosím,aby jsi nereagovala na mé příspěvky,já budu dělat totéž.Tak se to dělá na solidních www. a mezi slušnými lidmi.Aya.
Petronelka
petrap tak vidím,že antidep.jsi brala.Já mám po nich taky vedlejší účinky-ne ospalost,ale jakousi citovou a sexuální vyprahlost.Kdysi jsem četla,že jsi něco sháněla v Přerově.Tak to bydlíš poměrně blízko,já jsem z Holešova.Taky mám plat okolo 9500.S manželem máme taky problémy a vím,že s takovým platem vyjít je moc těžké.... jdu do práce....pá
Lenkaa
Chvíli jsem zde nebyla, tak všechny zdravím. Trochu jsem to pročetla, vidím, že se někdo lepší, někdo pořád stejně.
petrap
Mrzí mě Peti, že je to pořád na prd, vždycky jsi se do něčeho nového s takovou vervou pustila, že jsi mnohdy i mě "stáhla" a vždy z Tebe vyzařovalo takové odhodlání....že tohle bude to pravé a zase ne. Já pořád dělám to samé, nebo spíš nedělám (lenost a málo času, nebo výmluva?), je to lepší, podle mě je to v "hlavě" a je to jen a jen na mě jak nad tím vyzraju, snažím se v podstatě o něco podobného jako Alena zde. Nevzdávám to a Ty taky nesmíš, jak říká reklama-každý vlas se počítá. Držím pěsti.
Petronelka
V Holešově mám kamarádku ze střední a víš při čem se já dokážu max. uvolnit a odreagovat od všeho??? Miluju skupinu Expo, chodím na ně s většími pauzami už přes 20 let (někdy ta pauza byla několik let) a letos na ně jdu po třetí! Doma nám vyhrávají při vaření i žehlení, asi i ty vzpomínky z mládí do toho.... Snad je znáš, když jsi z Holešova a pokud ne, tak mají i své www. ( tam jsem i na fotkách ) a třeba se někdy na nich potkáme....... Ale to nebylo moc o vláskách, ale mě je při nich prostě hrozně fajn a v té chvíli vlasy neřeším. Mějte se!
LUDMILA
Pertap
Ještě spolupracuješ s dr.Jonášem? On se k tomu tvému problému staví jak?
karoliinaa
Ahoj holky, snažila jsem se přečíst celou diskuzi a i když normálně do diskuzí moc nepíšu, tak jsem si řekla, že tentokrát udělám výjimku, protože vím, jak je důležité při padání vlasů mít nějakou víru, že existuje nějaký způsob, který zabírá. Je mi přes 30, vlasy mi padaly mnohem let, takže z původních hustých vlasů mi zůstalo velmi málo a ty ještě byly naprosto jemné jako chmýří. Ani nevíte, jak moc jsem se trápila...ale jsem bojovnice a nezvdávám se lehce, takže jsem celá ta léta zkoušela všechno možné...no zkrátím to- teď mi vlasy padají velmi málo a kvalita se mi výrazně zlepšila....sice nemám zpátky své dlouhé husté vlasy,ale stačí mi ,že skoro nepadají a že vidím, jak se zlepšují. Co mi pomohlo? Žádný zázrak, žádné léky, žádné přípravky a že jsem jich vyzkoušela moc. Ale změnila jsem naprosto svůj život - dělala jsem to postupně ,trvalo to asi tři roky ,ale teď jím už je zdravé potraviny - celozrnné pečivo (doma z vlastní pekárny), biopotraviny, spoustu ovoce, zeleniny, luštěniny...odstranila jsem ze života co nejvíce chemie - proto biopotraviny, protože nejvíc jich do těla odstaneme jídlem, pak jsem odstranila všechny šampony a klasické přípravkyna tělo....vlasy si myju pouze třemi rozšlehanými vejci se lžičkou jablečného octa - vlasy jsou krásně umyté, hlava absolutně nesvědí jako po klasických šamponech z obchodu, na vlavě nemám ani jeden lup....používám přírodní kosmetiku, tělo si mažu olivovým olejem atd. A teď ta hlavní věc, už to tu některá z vás zkoušela, nejvíc mi pomohla urinoterapie, ráno a večer vypít asi pů deci moči plus si ji dávám asi 2x týdně na pokožku hlavy před mytím (buď přes noc ,nebo hodinu před mytím). Díky zdravé stravě moč vůbec nezapácha a chutná podobně jako voda. Celý tento proces trval dost dlouho, tělu dlouho trvá než se vzpamatuje z těch věcí, co do něj člověk za život nacpal a ozdravné procesy se nedějí ze dne na den. ale ten pocit, když se vám to pak začne vracet, ta úleva, že konečně něco zabralo, je naprosto nepopsatelná. Třeba příklad- našla jsem na podlaze vlas a říkám si, ten je nějaký dviný, můj není , protože je asi 2x tak tlustý než mívám já...tak si hrábnu do vlasů a vytáhnu z nich jeden, který je naprosto stejný a pak jsem si uvědomila že je to opravdu můj vlas, akorát silný a pevný, takže jsem ho předtím nepoznala...no prostě krása. držím vám tedy všem palce, jde to, sice to trvá dlouho,ale funguje to...kolem nás je všude plno chemie a tak se nedivím, že tělo odmítá poslušnost....proto eliminujte chemii, jezte zdravě, díky tomu můžete zkusit i urinoterapii a výsledky se jistě ukáží vám.
Lenkaa
karoliinaa
To je milé povzbuzení, nemám teď čas napsat, ale urinoterapii jsem zkoušela, pití chvíli, zábaly déle. Zatím bojuji s vůlí (spíš nevůlí), ráda bych jedla zdravěji a i méně, ale v tomhle jsem slaboch. Jinak je mi jasné, že ta chuť moči by byla naprosto jiná a stravitelnější než při ne tak docela zdravé stravě. Chuť se mění den ze dne dle jídla a někdy to bylo opravdu k nepozření, hlavně ta sůl. Ale jsem ráda, že jsi napsala, že člověk čte, že to funguje, že je víc možností a nadějí. A z vlastních zdrojů.... Měj se hezky!
Ještě k té pekárně, také doma peču, občas často, někdy méně, dle času. Já jsem vůbec takový vařící a pečící maniak, hodně mě to baví a známé stále zaplavuji nějakými recepty
petrap
LUDMILA
už ne. Nějak jsem to s ním vzdala. Byla jsem odkázaná hlavně na bylinky. Které jsem zase začala pít. Dnes jsem si udělala čaj na ledviny. Objednám si zase na játra. A tak to budu střídat. Je to těžké, ale nějak stále nechci přestat věřit.
Metoda EFT se mi zdá být dobrá. Myslím, že funguje. Jen se do toho nemohu dokppat. Bojím se, že to bude horší. Hlavně se obávám mého psychického stavu. I když přiznám se, že ještě v létě byly problémy s pamětí. A to opravdu nejméně rok strašné. A zdá se mi, že co se v práci trošku situace uklidnila. Vedoucí občas pochválí a nekritizuje tak, tak se i těším a práce mi i jde lépe. A jsem asi větší flegmatik.
Jinak dnes jsem si nechala koupit dva sojové rohlíky. No, jediné jídlo skoro za celé dopoledne. Ale já si je někam ve skladu položila, a nemohu je najít. Tak s tou pamětí nevím nevím. To jen z legrace
Dnes je mi o něco lépe. I když zrovna dnes mě čeká mytí vlasů. Bude to asi zase masakr. Trápí mě to.
Příští týden se hned pustím do toho, co jste mi radily. Už jsem v práci sondovala, kdo má jakou obvodní.... Gynekologa změním. Ale co když mi příjde na nízkou hladinu hormonů a nabídne hormonální léčbu. Přijat ji? Asi tam problém bude určitě.
Vytisknu si od vás všech ty poslední příspěvky a budu požadovat to po paní doktorce. A nenechám se vyhodit jen s řečmi, to nic není, to se časem zlepší!
Jsem zase dnes uinavená k smrti.
Moc vám děkuji za podporu. Je mi hned lépe, když vidím, že někomu na mně záleží. Příjemný pocit.
Věřím tomu, že když to zlomím já, dokážete to i vy. Tomu opravdu věřím. Jen musím najít tu správnou cestu. Jak říká Leňa, je to v hlavě.

Holky zlaté držte se.
LUDMILA
Petrap
únava je dnes hodně mezi lidmi rozšířená. Nevím to jistě, ale slyšela jsem, že zrušili dg. Chronický únavový syndrom - bylo moc pacientů. Vím, že se mi to zdálo dost divné. Nechápala jsem, že s tím mohli zdravotníci souhlasit. Na netu tahle dg. diskuzi má.
Chtěla jsem Tě také upozornit, abys sis sama předem rozhodla co všechno - jaká vyšetření budeš po dr. chtít. V našem zdravotnictví jsou peníze až na prvním místě a když toho bude moc a drahé, tak se může paní dr. zadrhnout a potom bude trvat na svém už z principu. Někdy méně je více.
Aya
LUDMILA + Petrap

Před 2 lety se mně dostala do ruky kniha lékaře z USA,dělá léta s pac. s únavovým syndromem.Jsou při něm vždy nepatrné výchylky v jaterních testech.Vědci nevědí,zda je způsoben jen únavou nebo psychickými vlivy-stresy,atd.Dokonce se vyskytly nejnovější poznatky,že jde o virové onemocnění CNS a následně jater,proto není v oficiálním seznamu.Je-li Petrap pojištěna,měla by jí pojištˇovna hradit veškerá vyšetření.Krev a vše,co bylo psáno,včetně endokronoligie a imunologie ,je plně hrazena,co vím.Pokud nepůjde do privátního zařízení,je zbytečné.Bude doplácet za recepty,v ordinaci a případně aplikaci injekcí.Pokud se pí.MUDr. zadrhne,riskuje nejen zdraví pacienta ,lze vše zdůvodnit pojištovně a Pertap se včas zaregistruje jinam.Aya.
LUDMILA
Ayo,
já jsem se asi špatně vyjádřila. V předchozím příspěvku jsem neměla na mysli peníze pacienta, ale lékařské ordinace. Každý dr. má od pojišťovny určitý finanční limit. Pokud ho překročí, má smůlu - ten dr.
Aya
LUDMILA

Ano,vím.Ale vyšetření,na která pošle na jiné oddělení,ho nejen zbaví odpovědnosti za profesní ,,chybu",ale specializovaná odd.,endokrinologie,imunologie,by měla Petrap vyšetřit.Já jsem neplatila osobně nic a teprve endokrinologie odhalila při 3.testu špatnou činnost štítné žlázy.Laboratoř ,,běžná" 2krát ukázala normál,což vůbec nebyl...Aya.
Veve
LUDMILA
Prosím, můžeš sem dát odkaz na diskuzi chronického únavového syndromu, díky moc!
LUDMILA
Petronelka
Ahojte,můžete mi někdo poradit co na cysty?Jsem nešťastná,dělají je mi každý měsíc.Teď jsem měla menstruaci jen 1 den a už mě pichá na levém vaječníku.Brala jsem chlorellu půl roku,trochu se to zlepšilo.Ale trpím i na gynekol.záněty.Chci něco,co mi upraví cyklus,zbaví mě cyst a zánětů.Někdo radí Wobenzym,ale mně to přijde hrozně drahé,má se brát snad 8 denně!!?? Nemám s tím zkušenosti,ale víc jak 400 měsíčně do toho dát nechci.Kdo poradí?Děkuji a pá
Veve
Petronelka
Ahojky, jestli trpíš i jinými civilizačním zdravotním problémům, mezi které zvláště patří hormonální poruchy a změny /menopauza, premenstruační syndrom atd./, cévní poruchy, fibromyalgie – bolesti svalů a kloubů, artritida, deprese, řídnutí kostí /osteoporóza/, řídnutí vlasů, rakovina ženských i mužských pohlavních orgánů, rakovina prsu, snížení hormonu štítné žlázy, dále únava, zimomřivost atd.
Zkus přírodní progesteron! Lékaři mylně např. při menopauze předepisují syntetické hormony, mezi nimiž je i estrogen, které ještě naopak prohlubují vznik či pokračování výše uvedených zdrav. problémů. Většina lékařů o přírodním progesteronu nic neví a pokud náhodou ano, tak ho nedoporučí, protože farmaceutický průmysl musí vydělávat a tudíž jsou tu hormony na předpis.
Dodáváním přír. progesteronu můžeme zmírnit výše uvedené nemoci a dále dochází k obraně proti hypoglykemii, k normalizaci srážlivosti krve, k úpravě hormonů štít. žlázy, působí proti vytváření prsních cyst, udržuje zdravou dělohu, vaječníky, upravuje menstruaci a mírní křeče /které způsobuje vyčerpání hormonu z nadledvin a překrvení dělohy/, je přírodním antidepresivem, mírní astma, alergii, migrény, nespavost a epilepsii.
Přír. progesteron nemá žádné vedlejší účinky, jen samé pozitivní.
Progesteron si tělo umí vytvořit v menším množství i samo, a to z tzv. dobrého cholesterolu /mají jej i muži/, dále se progesteron tvoří ve vaječnících hl. v době od ovulace po první den menstruace /proto tobolky přír. progesteronu cca 10 dní před menstruací vysadit, a prvním dnem menstruace, kdy nastává hluboký pokles progesteronu, je zase užívat/ a v době 3. trimestru těhotenství /7.-9. měsíc/! Při menopauze hladina progester. prudce klesá, proto nutno dodávat!
Menší množství přír. progesteronu najdeme i v potravě jako jsou:
brambory, rýže, pšenice, kvasnice, kapusta.
Přírodní e s t r o g e n /je obsažen v sójových produktech/ nám také napomáhá, protože chrání před přemírou vlastního ženského estrogenu, který vytváří vaječníky a nadledvinky.
Produkci a účinnost progesteronu podporuje přísun vitamínu B, D, E a zinku !!Pokud je užíváme, jistou dobu netřeba ani progesteron dodávat. (převzato z CFIDS)
Beru více jak 2 měsíce wild yam, což přírodní progesteron je a opravdu pomáhá. Už jsem tady o něm psala, zkus si ho zadat do vyhledávání, najdeš co potřebuješ.
Aya
Petronelka

Tady může být problém Tvých vlasů.tzv. polycystycké vaječníky...Mně osobně pomáhá Wobenzym, i když je drahý,chápu.Jeden z nejlepších léků nejen na problémy s vaječníky,ale i lymfatické uzliny,
RS,autoimunita,atd.,již jsem psala...Náhražkou je prostředek,konzultováno s primářem gynekologie ,,Hlíva ústřičná"...Je několik výrobků,od různých firem.Hlíva kolem 600 kč nebo i 220 kč za měsíc.Možná bych Ti doporučila,což na mě zabralo taky,Sarapis + Soja , Melbromene či Estrovone,vše na přírodní bázi,pokud nemáš alergii na včelí produkty(bodnutí s tím nesouvisí!)Jelikož jsme každá jiná,na mě bohužel Wild yam nezabral....Aya.
P.S.Zapomněla jsem,proto nerada píšu ,,jen" věty.Přirozený estrogen má i Aloe Vera,možno užívat vnitřně,zároven řada dalších ,dobrých účinků.Dále můžeš uvažovat o formě žen-šen+ šalvěj!Aya.
Pigi
Ahoj všichni zase po dlouhé době.
Tak jsem byla minulý týden nadšená,40-50 vlasů denně,což je u mě skvělý,ale dneska jsem si myla hlavu a opět asi 400.Těžko už zakrývám lysinky.Ve čtvrtek jsem byla na kontrole na endo,mám 3 měsíce stabilizovný zánět šž s hyperfunkcí,ted mám hodnoty na hranici normy a hypofunkce,ATPO mám 80,norma je 0-9,prý je to ještě možná po tom prodělaným zánětu,když to nebude na příští kontrole lepší,začnou mi léčit autoimunitu,nevíte jak taková léčba probíhá?Pilulkama?
Přemýšlím jestli bych neměla zase začít chodit na kožní na injekce B12 a na laser,ale vůbec se mi tam nechce,vždycky mi jen vyrvali spoustu vlasů a kroutili hlavou,že neví co se mnou.Jen jsem se nervovala už jen tím že tam 2 krát týdně musím jít.Škoda že mi B12 neumí doma někdo píchnout.
Tak se mějte,všem přeji moooooc štěstí v našem boji!!!!
Veve
Aya
Také beru wobenzym. Kvůli dávkování jsem si napsala přímo do poradny na webových stránkách wobenzymu. Když jsem se ptala imunologa, co říká na wobenzym, tak mi odpověděl, že se příliš přeceňuje... to jen taková perlička ze života. Osobně se po něm cítím lépe, pomáhá mi bojovat s únavou a autoimunitu držet na uzdě.
Aya
Veve

Nevím,co by nám poradili bez vedl.účinků,protože na autoimunitu dávat nějaká supresiva jako při chemoterapii na potlačení imunity nebo před transplantací,tak to bych si nevzala.Rovněž ,doplnuji,typické je podávání kortikoidů a Prednisonu,o tom nám psala myslím Kyra,ale nikdo rozumný to nedá,jen akutně!Jinak na zvýšení imunity je gamaglobulin injekce,ale velmi,velmi rizikové.Možný přenos i AIDS..Imudon tbl, na nic.Jak píšu,ještě není riziková Hlíva ústřičná(různé firmy i ceny...)Je to i tím,že dříve byl částečně Wobenzym hrazen a to nejméně z poloviny ceny!Ted ani haléř!.Proto byl dříve velmi doporučován,ale tedˇne,abychom tam musely chodit pro jiné přípravky..Aya.
Fairy
Zdravím, chtěla bych se jen zeptat jestli máte někdo zkušenosti s "jemněším barvením vlasů" na blond než chemickými barvami dostupnými v drogérkách. Třeba nějakou firmu, od které jsou barvy na vlasy šetrnější? Henna bohuzel na blond nebarví a já mám teď po posledním barvení neuvěřitelné problémy s padáním vlasů a svěděním pokožky. I normálně mám prolémy s řídnutím vlasů a padáním, ale teď je to absolutně nejhorší, co zatím kdy bylo. Vypadává mi teď po tom barvení víc jak 200 vlasů denně a nevím, co mám dělat. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti?
Frixa
Dobrý den,něco k té psychice,když to plešatění začínalo a já si při usínání večer záhla na lysinku,tak při té představě a vidině holé hlavy mě polévalo takové horko a bylo mě tak nepředstavitelně otřesně,že nebýt opravdu těch nejbližších,kteří při mě stáli,nevím nevím,co bych udělala.Dnes už jsem za tím a chci být v klidu.Na nějaké ozdravné procedury moc čas nemám,ale ta životospráva a nějaké čaje jsou potřeba
Frixa
Ahoj Fairy,bude možná nejlepší,když s tím barvením na nějakou dobu přestaneš.Co je ti milejší-nevyhovující odstín nebo holá lebka?Co bych dala za špatnou barvu na nějakých vlasech!!
Dadik
Chtěla jsem se zeptat, nevíte někdo, jak dlouhou trvají výsledky biopsie? Už je to 5 týdnů a pořád se mi neozvali Dík.
petrap
Ahojky holky. Dlouho jsem zde zase nebyla. A tak se s vámi chci podělit o to, co je nového. No, vlastně co nového není. Vlasy padají, a nevím čím to je, ale snad stále více a více. Dnes jsem si skoro po týdnu umyla vlasy. Padaly hodně. Raději jsem si je byla učesat na balkon a ve tmě.Abych to neviděla.
Nechala jsem si zase od lékařky udělat tresty.Ale nic moc tam nenapsala. Řekla mi, že je to podle ní zbytečné. Že se prý stejně nic nenajde. Já ji na to řekla, aby mě udělala ty a ty testy a ona zase, že to se dělá na endokrinologii. Tak já na ni, aby mě tam poslala..... Ona, že podle toho, co zjistí v testech. A zase dodala, že podle ní se na nic nepříjde. Že ona je přesvědčená, že mi vlasy po hrstech vypadávají ze stresu. Prý se na to moc soustřeďuji. Mám prý vypnout. Vykašlat se na internet a knihy! akže chce po mně , abych zavírala před problémy oči?
Holky, já jsem u ní v létě byla, že krvácím z konečníku. No samo, byly to hemeroidy . Problém se zácpou mám již rok. A ona mi řekla, že u žen je to normální. Chodím na velkou asi 2 x za týden. A to si rozhodně nemyslím, že by bylo normální!
Od příštího týdne najíždím na detoxikaci, očistu těla.
Začíná klystýry, pak ničení bakterii ve střevech, ledviny, játra..... Je to tedy časově náročné. Ale musím. Opravdu musím!
Byl někdo z vás holky na hydrocolonterapii? Přemýšlím o ni velmi silně. Jen mě štve, že nejblíže je to v Prostějově.A ceny jsou taky šílené.

Přeji hodně sil a úspěchů v boji. Petra
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 48 . 49 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů u žen a další ženské problémy....

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018