Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Padání vlasů v 16

Autor Padání vlasů v 16
jarousek
Zdravim, je mi 16. Na hlavě se mi vytvořil koutek přímo tam kde rostou vlasy. Vlasy mám(měl ) hustý. Táta byl už ve 20 plešatý. Zkoušel jsem pull test, vlasy který jsem vytáhnul měli většinou okolo 3-4cm. Při česání mám na hřebenu taky jen dlouhý vlasy.
genetic
Promiň ale další oftopic... je to pořád stejný pádání vlasů v 14ti,16ti,18ti... v tvém věku nemáš ještě plně vyvinutou obranyschopnost a zažíváš hormonální "bouři" v tvém těle než se to vše uklidní a dá do normálu tak každý z nás přijde o pár vlasů je to prostě spojené s dospíváním nelze ti nic konkrétního poradit snad jen dobrý šampon, zdravou stravu, dostatek pohybu a modlit se... v tvém věku je ještě zbytečné začínat s chemií která ti sice načas vrátí zpět tvé vlasy ale na tohle je ještě příliš brzo vydej se přírodní cestou udělej si tak na 2-3hodiny čas a čti tohle forum na všechny tvé otázky jsou zde odpovědi hodně štěstí!
jarousek
Děkuju x))
pavel83
Už jsem vyzkoušel několik přípravků i různý vitamíny. Používám teď krátce věci od toppik a už mě to trochu pomohlo. Co jste vyzkoušely z přírodních věcí?
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Padání vlasů v 16

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018