Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Paruka nebo vlasová integrace?

Autor Paruka nebo vlasová integrace?
Nica
Přeji hezký den, jsem tady nová, i když diskuse na téma padání vlasů a paruk sleduji už dlouho. Mám jizvící alopecii, takže prognóza léčby je velmi špatná. Bohužel mám čím dál větší problém vytvořit ze svých vlasů účes, kde by mi neprosvítaly lysiny, a proto mně nezbývá, než se dokopat k pořízení paruky. Slyšela jsem také o vlasové integraci, která by pro mě možná také připadala v úvahu, protože nejvíce lysin mám na temeni.
Mám několik dotazů a budu moc vděčná, pokud mi poradí někdo, kdo už má zkušenosti.
1. Jaké jsou výhody/nevýhody paruky z pravých vlasů/integrace
2. Jaká je cena paruky z pravých vlasů vyrobené na míru?
3. Kolik stojí integrace?
4. Je lepší se pod paruku oholit nebo nechat svoje vlasy?
5. Existují paruky, které se dají zafixovat lepidlem a vydrží na hlavě pár dní? (Například na služební cestu?)
6. Jak řešíte s parukou/integrací koupání v bazénu nebo šnorchlování v moři?
Moc děkuji za jakékoli reakce a odpovědi alespoň na některé otázky a zároveň se omlouvám za takovou smršť dotazů.
Majkha
Tzv. vlasová integrace je dle mého mínění podvod, protože nemá vůbec žádné výhody proti kvalitní paruce, která se dá přichytit lepidlem. Ve všech bodech jednoznačně vítěží kvalitní paruka, jak v otázce ceny, tak v otázce údržby, tak v otázce estetické, prostě po všech stránkách.
peterb85
Nemozem suhlasit. Vlastne vlasy su vlastne vlasy a ked by chcela zahustit len temeno, tak int. je lepsia volba. Ani by nepocitila, ze ma nieco na hlave. Preco teda tolko chlapov nosi na zapade integracie a nie parochne?
Nica
Děkuji za názory. Máte i osobní zkušenost ať už s parukou nebo integrací? Jaké jsou ceny za oboje?
aneli123
Dobrý den,zrovna řeším vlasové tupé,nemáte s tím někdo zkušenost? Na integrace jsem se dívala,ale to se musí stále obnovovat a stojí to dost peněz. Díky za info
monča
Ahoj, nosím vlasové tupé z umělých vlasů již 3 roky a jsem moc spokojená. Vlasy si pod něj vždycky trochu natupíruji, aby mi lépe držely kovové cvakací sponečky, které tupé drží. A pro můj větší klid, jsem si tam našila ještě 2 další sponky navíc. Jinak samozřejmě o tupé pečuji kosmetikou na umělé vlasy / ta mi taky vydržela dost dlouho/ a když se tupé trochu zkrepatí, tak ho normálně žehlím žehličkou /samozřejmě na přijatelnou teplotu a bez napařování/ a ta horká vlákna si můžeš natočit na natáčky a mít třeba vlny nebo stačí jen omotat na chvíli kolem prstu a nemáš tupé úplně rovné, ale nakroucené konečky. Tupé je samozřejmě o něco kratší než moje vlasy, ale v dnešní době se na hlavě nosí cokoli, takže já mám třeba tupé tmavší a svoje vlasy světlejší nebo mi holička jindy mé vlasy obarví podle tupé /z umělých vlasů se nedá barvit/. Jsem opravdu spokojená, už neřeším vlasy jako dřív, protože se nemusím trápit, že na temeni jich moc nemám. A opravdu kdo neví, že nosím tupé, tak to nepozná. A i kdyby, je to pouze moje věc a jde o to, abych se já cítila dobře. A když jsem na návštěvě, tak normálně i s tupé spím. A když spočítám veškeré investice, které jsem do toho za 3 roky dala, vychází to na 8 tisíc se vším všudy /z toho tupé stálo 6000,- Kč/. Předtím jsem třeba jen za Toppik dala 1000,- Kč měsíčně....
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Paruka nebo vlasová integrace?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019