Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Paruka? Pro někoho skvělým řešením...

Autor Paruka? Pro někoho skvělým řešením...
Gedžitka

Ahojky všem!
Tak jsem si včera koupila paruku (3450,- plus 650,- příslušenství k ní - své foto jsem dala do přílohy). Pár vlasů na hlavě sice ještě mám, ale poslední dobou, jsem si už nemola česat ani vlasy do copku, i tak byla po stranách hlavy vidět kůže - tak málo těch vlasů mám.
Paruku z přírofních vlasů jsem si nekoupila, přijde na to možná, kdybych přišla úplně o všechny vlasy.
Zatím ti, kteří mě v paruce viděli, mi ji jen chválili a že mi sluší. Vybrala jsem si dobrý odstín, platinovou blond (takovou barvu, jakou jsem mývala vždy na svých vlasech), ale dlouhé vlasy... já vždy měla své polodlouhé. Je to fantastická změna. A když bude léto a horko, přežiji to v ní - krása trp se říká, bohužel, když moje vlasy stojí za nic, tohle pro mě bylo řešením.
Jinak od května začnu znova brát HA - tentokrát mi gynekolog napsal HA Jeanine - tak snad se mi ty vlasy zlepší a začnou znovu růst. Vím, že je HA svinstvo, ale... Můj kožní mi léčbu pomocí hormonů nedoporučil, vůbec, a to proto, že by se mi se mi mohl kopletně rozhodit hormonální systém v těle = sice bych měla vlasy, ale zato bych hooodně přibrala a takové vyrovnání hormonů v těle v tomhle případě trva cca 10 let, my bylo řečeno. Takže začnu brát tu HA a uvidíme. Zatím mám tu svou paruku. Jsem spokojená. Už jsem se domlouvala i s jedním profesionálním fotografem, ať mě v ní nafotí, jsem "nový" člověk...
A co vy holky, žena? Koupila se některá z vás paruku? Jestli ano, tak jakou? Z umělých nebo z pravých vlasů?


libko.jpg
libko.jpg
f.jpg
f.jpg
Tades4
Ahoj Gedžitko,opravdu ti to moc sluší.Jak se ti nosí?Uvědomuješ si to na hlavě?Netáhne to?Já myslím,že tím,že sis ji koupila,tak se ti taky sklidní nervy a muže se to spravit.Nevíš,čím se to u tebe stalo a ajk to dlouho trvá?Tades4
Gedžitka

Ahoj Tades4.. Myslím, že vím, čím se to u mě stalo. Brala jsem 4 roky HA a po 4 letech jsem ji vysadila. Ze začátku, po takovém měsíci se ještě nic neprojevilo, ale po dvou měsících mi vlasy začaly postupně vypadávat. Teď už HA neberu 4 měsíce - vlasy si nemůžu ani prohrábnout rukou, neboť mi jich pak na ruce hodně zůstane. Od kožního beru různé kapsle, léky.. ale všechno jsou to vitamíny. HA začnu znovu brát a doufám, že se mi ty hormony (díky kterým si myslím, že mám tenhle problém), zase ustálý a udělá se mi v nich pořádek. Jinak co se paruky týče, uvědomuji si, že ji mám nasazenou. Ale to je asi otázka zvyku, časem to ani nebudu vnímat. Nosí se mi dobře, netahá mě to, ale je jasný, že kdyby ta paruka měla krátký vlasy, tak by asi byla lehčí. Akorát lidi na to reagují divně.. že nosím paruku. Ale to je jejich problém.
Jessie
Ahoj,
bezva že máš odvahu sem dát takhle fotky Jeannine jsem také brala, ale pro mě byla moc slabá, tak jsem přešla na Dianu. Osobně bych se toho rozhození hormonů zas až tak nebála. Po 1,5 roce braní Diane a krátce i Androcuru, mi cca šest týdnů po jejím vysazení naměřily hodnoty, z kterých doktorka nepoznala, že bych někdy HAK nebo nějaké hormony brala - úplně v normálu. Tenkrát jsem zkoušela novou doktorku, tak jsem chtěla vědět co mi řekne, aniž by předem věděla že jsem ji brala - no a nic nepoznala Vlasy sice pořád trochu padají, ale momentálně mám nějaké lepší období...Takže ještě pár měsíců počkám a jestli se to zlepší, nechám si vlasy "zahustit", abych konečně mohla ven bez příčesku a jestli se to zhorší, tak se chystám na paruku Představuju si dlouhou blond s prosřihanou ofinkou na stranu. Zkrátka co nejvíc podobné mému původnímu účesu. Určitě bych chtěla z pravých vlasů. Mám zkušenosti s příčesky jak z umělých, tak z pravých a obzvlášť u světlých barev je to pořádný rozdíl. Když mi vlasy padaly opravdu hodně, tak jsem se na paruku úplně těšila. Spoléhala jsem, že bych konečně tolik neřešila padání a hlavně bych se nemusela chystat denně dvě hodiny, než můžu vyjít z domu. Samozřejmě, že skutečnost může být jiná, ale čím dál víc mi paruky připadají jako super řešení.
Gedžitka

Paruky jsou určitě dobré řešení... nehledě na to, že si jich člověk může koupit víc (pokud na to má finance) a může takhle střídat image.. což je super! No, začnu brát tu HA Jeannine a doufám, že se mi hormony v těle opět dají do normálnu a začnou mi opět růst vlasy a padaní zmizí. Do té doby budu nosit paruku... možná i potom neodolám a koupím si třeba i nějakou jinou. Vždycky jsem byla blondýnka, tak bych zkusila nějakou paruku s hnědými vlasy..
jade
Holky, paruka je náhodou skvělé řešení, přece egypťanky nosily paruku a jaké to byly kočky... Gedžitko, moc ti to sluší, fakt
Gedžitka

Děkuji moc jade! No, to mi povídej o egypťankách a jejich kráse, jejich kosmetice atd. Studuji kosmetičku a v květnu maturuji a dnes jsem psali písemnou práci z historie kosmetiky. To někteří lidi v dnešní době jsou asi až příliž konzervativní a úzkoprsí a dívají se na ty, co paruky nosí divně.
jade
V Egyptě byli vyholení všichni A měli krásné, parfémem provoněné paruky. On to je jen úhel pohledu a u nás nezvyk. Ale nosilo se to. Taky se tím utěšuju. Třeba přijde doba, kdy do ní taky vlezu. A pamatuješ seriál Návštěvníci? Tam měli paruku taky všichni. Možná taková doba přijde, ale to už jsou spekulace.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Paruka? Pro někoho skvělým řešením...

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání free forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018