Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Patentní medicína

Autor Patentní medicína
Marketaspa
Ahoj všichni...
v době, kdy mi bylo nejhůře jsem čerpala sílu z těchto fór... Dávalo mi to pocit, že v tom všem nejsem sama. Můj příběh je podobný. Problémy mi začaly po porodu mého synka, nyní již téměř šestiletého.
Prošla jsem kde co, koupila a vyzkoušela kde co. A výsledek? Nula. Testy v pořádku. Situace se vyhrotila zhruba před rokem. Šla jsem ke kadeřnici, aby mi trošku vlasy zastřihla... Vyčesala mi jich tak šest tisíc, myslela jsem, že to nepřežiju. Nakonec jsem odtamtud odešla s mokrou hlavou, protože vlasy dále padaly i při sušení. Šílenství.
Pak jsem při surfování narazila na stránky patentní medicíny. Byla jsem zoufalá, tak jsem vyplnila dotazník na stránkách, přiložila fotografii jazyka a druhý den mi zdarma přišel jídelníček, plus co mi je, plus jaké léky můžu používat. Šla jsem do toho. Ze začátku se mi po šamponu vlasy rozpadaly ještě víc, ale vydržela jsem a zhruba po měsíci se to začalo zase zlepšovat. Strašně jsem se spravila po psychické stránce.
Není to dvakrát laciná záležitost, jedno balení léků stojí 300 korun, dospělý spotřebuje 4 balení za měsíc. Já jsem malá a drobná, bylo mi doporučeno dětské dávkování, což je 600 měsíčně, plus 300 kč stojí šampon.
Zvažte... Minimálně můžete vyzkoušet bezplatný test... Přeju hodně štěstí.
www patentnimedicina cz
Veve
Marketaspa
Ahoj, je to zajímavé co zde píšeš. Na stránky jsem se již dívala a dnes jsem vyplnila formulář a poslala foto jazyka. Hodně dám na bylinky i na přírodní medicínu, v podstatě krom 2 potravinových doplňků jsem pouze na bylinkách. Uvidím co mi napíší. Každopádně díky za typ, myslím, že zkusit by se mělo všechno a čínská medicína má něco do sebe. Můžu se zeptat, jak dlouho již tento program dodržuješ a jaké máš výsledky?
Marketaspa
Ahojky,
uvidíš, co ti napíší, u mě se to týkalo jater, přestože jaterní testy byly v pořádku... Dodržuji doporučenou dietu a používám šampon a tabletky Zklidnění zčeřené hladiny. Je to již téměř třičtvrtě roku a zatím jsem se neodvážila ani jedno ani druhé vysadit. Myslím, že můj problém se stabilizoval, nadměrné padání opravdu ustalo... Mokré vlasy sice vůbec nerozčesávám, jen protřepu a nechám obyčejně uschnout, ale ani u kadeřnice žádný problém zatím nebyl.
Moc ti držím palečky....
Veve
Marketaspa
Ahoj, tak už mi přišla odpověď na test. Tak si říkám, jestli to nedávají všem stejně, protože i u mě je příčina v játrech a tabletky mi taky předepsali stejné jako tobě a k tomu šampon a pak tabletky hříva černého vraníka. Co se týče jídelníčku, mám tam minimum omezení, nevím jak ty. A to dávkování mám taky poloviční. Zatím jsem tedy ještě nic neobjednala. Budu o tom přemýšlet.
Marketaspa
Ahoj Veve,
moc jsi toho o sobě nenapsala, takže těžko určit příčinu tvých problémů... Mě je 28 a problémy s vlasy mám opravdu až po synovi. Všechna vyšetření v pořádku, na co si vzpomeneš, vyměnila jsem asi tři kožní, sjezdila kde co... Vlasy mám vlnité, delší působí bohatě, ovšem když je stáhneš do culíku, je teprve vidět, kolik jich je... Nikdo se mým problémem nezaobíral, připadala jsem si jako blázen... Můj syn od narození trpí poruchou krvetvorby, měla jsem o něj velký strach, na psychické stránce mi to nepřidalo, u sebe cítím prapůvod problémů v psychice, pak se to rozjelo dál... Zkus popřemýšlet sama u sebe, jakou příčinu u sebe cítíš... Já vím, jde o dost peněz... Můžeš třeba vyzkoušet aspoň ten šampon, podporuje totiž i růst nových vlasů, uvidíš... Přeju ti hodně štěstí a nezapomeň napsat, jak to probíhá...
Evelyn
Koukala jsem se, že jde prostě o tradiční čínskou medicínu. Brala jsem ji na jiné potíže (i když od jiného výrobce), ale složení bylo totéž jako tady, a byla jsem opravdu spokojená, zabralo to o pár týdnech užívání a potíže úplně zmizely. Tak doufám, že i na vlasy by to mohlo aspoň někomu pomoci.
Veve
Evelyn
Díky za názor, je dobře, že napsal někdo, kdo má z tímto zkušenosti. Zatím jsem do toho nešla, ale plánuji, že vyzkouším alespoň šampon. Tabletky si ještě nechám na později, zatím mám od léčitele, tak nebudu kombinovat, abych nepřekombinovala Víš jak, všeho s mírou.

Marketaspa
Příčinu vidím podobně jako ty v játrech, myslím že jejich nedostatečnost zavinila úbytek vlasů. Mám prořídlé temeno, takže ani aga se nedá vyloučit, jenže vzhledem k tomu, že mi krevní rozbory na hormony zatím žádný doktor neudělal, tak v podstatě nevím jak na tom jsem. Na šampon se chystám, s tabletkama ještě počkám. A jak si na tom ty? Jak dlouho už to bereš?
Marketaspa
Ahoj Veve,
Je to utopie, uhánět doktory o vyšetření... Přitom by se mohlo zamezit spoustě věcí. Já prášky a šampon používám od konce loňského srpna... Zatím je to dobré. I když už to vyšlo na dost peněz, tak nelituju. Je to aspoň nějaká cesta, vím, že lékaři by mi nepomohli... Zkus vymámit to vyšetření, ať víš od čeho se odrazit, držím palečky...
Veve
Marketaspa
Ahoj, tak jsem si objednala šampon a tabletky "hříva", tak uvidím, snad zaberou. Min. týden jsem byla u kožní, se mě jen tak mimochodem zeptala, jestli už mi dělali krevní testy na hormony, štítnou žlázu atd., ale žádanku mi stejně na to nevypsala. Je to vážně výsměch. Pravda je, že jsem jí o to neřekla, ale pokud už se tě někdo takto ptá, tak logicky předpokládáš, že si to nejspíš chce ověřit i testy, když nemá výsledky v databázi chorobopisu. Btw. zajdu k obvoďákovi, snad mi žádanku vypíše on.
petrap
Veve
já si udělala také ten test s jazykem.Napsali mi ZKLIDNĚNÍ ZČEŘENÉ HLADINY,HŘÍVA ČERNÉHO VRANÍKA,ŠAMPON TAJMNÉHO MNICHA.

Našla jsem nějaké stránky, kde jsou podobné výrobky. Třeba Šampon havraního copu omezující padání a šedivění vlasů.

Tak jsem to počítala a pravda je, že je to dosti drahé.Nevím nevím, jestli na to budu mít peníze.

Také to vidím všechno na stres......I když se snažím být v klidu a pohodě.
Začnu více relaxovat!!!!


Někde jsou prášky, někde kuličky. Je tam i malinko jiné dávkování, jiná gramáž, jiná cena. Ale v globálu to výjde na stejno.


Holky držte se!!!!
Veve
petrap
Ahoj, tak to jsi na tom úplně stejně, i mě tuto kombinaci doporučili. Právě proto jsem trošku váhala, než jsem si objednala, připadá mi, že na vlasy doporučují pořád stejnou kombinaci výrobků. Tak jsem se nakonec odhodlala si vzít hřívu a šampon. Tím nemůžu nic zkazit. Žádné doplňky stravy a vitamíny na vlasy teď nebaštím, uvažovala jsem o revalidu - no, pěkně drahá záležitost na 3 měsíce, tak jsem se rozhodla, že si vezmu hřívu a uvidím co se bude dít. Šampon vypatlám, ten vniveč určitě nepřijde. O tom šamponu havraního copu jsem taky někde četla, už ale nevím kde.
Tak se opatruj a napiš jak ses rozhodla.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Patentní medicína

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019