Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Plešatění a pravá přičina

Autor Plešatění a pravá přičina
Naborektan
Zdarec, hodně jsem hledal a četl, prošel jsem mnoho knížek, serverů, článků, mluvil jsem se spoustou lidí a vše se točilo kolem plešatění, teď konkretně plešatění u mužu v překladu Androgení alopecie.

Je neuvěřitelné, kolik se toho za těch X let co je internet na planetě vymyslelo.
Různé techniky jak masírovat hlavu, jak ji rozdrbat do krve pomocí hřebenu.
Pití cizí moči.
Klistýry.
Finestride a Minox.
Kmenové buňky.
Candida zabiják vlasů.
Vodičky.
Specialní šampony za stovky korun.
Vitamíny, minerály.
Lepek a laktoza zabiják vlasů.
Stres zabiják vlasů.
DHT zabiják vlasů...
Progesteronový krém co stopne AGA.
genetika, sr*čky a další omáčka kolem.
Co z toho je z evolučního hlediska pro nás jako lidský druh přirozené ? Defakto nic, včetně toho kokosového oleje..


Opravdu mě tohle začalo štvát a vás to určitě taky štve a v prvé řadě je potřeba si říct.. nikdo nechce být extremista. A je mi líto lidí co jsou tak na hlavu že kvůli vlasům pijí cizí moč, nejedno zvíře by se nad tím jak je člověk chytrý a hloupá zároveň pozastavilo.

Jednu věc víme jistě, je podložená a ověřená.

Vlasy nepadají kvůli vysoké hladině DHT, ale vlasové folikuli stářím jsou citlivější na DHT. To je sakra velkej rozdíl.. samozřejmě snížit DHT pomůže, protože ten tlak na ty cibulky nebude tak velký, ale i přes to neřešíme přičinu a přičinou je vysoká citlivost folikul na DHT..
Je spoustu chlapů, kulturistů a mají ohromné háro i přes to že jejich testosteron a DHT je na vysokých hodnotách i přes to nemají třeba chlupy... tak se lidi proberte.
Já mám DHT menší jak můj kamarád a já plešatím a on ne... a tohle vám řekne i klasický doktor za kterým přijdete s výsledky z laborky.

Otázkou je co můžeme udělat pro to, abychom snižili citlivost těch zatracených folikul ?? Vždyt i orangutáni ve středním věku plešatí, nepřijde vám to divné ??
Maty24
Tohle ale všichni víme...a proto snižujeme DHT.
Maty24
A posilujem vlasy vitaminy...
basty
Tých príčin je bohuiaľ veľmi veľa
Naborektan
Maty24 ty jsi fakt na hlavu, DHT máš z 99% v pohodě, máš zdravou hladinu při které jsou tvoje pohlavní hormony funkční, tady včetně erekce, libida.. ty chceš o tyhle věci přijít ? Snižovat DHT není přirozené, proto ani žádná rostlina ho neumí pořádně snížit, my DHT potřebujeme pro reprodukci a rozmnožování, což přirodu zajímá víc než nějaké vlasy.

Navíc si vem že 90% času jsi ve vyhřátých prostorách, tak nejen že nepotřebuješ vlasy ale nepotřebuješ ani chlupy, proto se taky lidstvo chlupů dost zbavilo, chlupatej je už málokdo, to stejný s pleší, čím dál víc lidí bude plešatých až za tisíce let dopadneme tak, že nebudeme mít ani chlupy, ani vlasy.. zůstane nám max obočí a řasy a to jen proto, že plní roli odvodu potu který se nesmí dostat kvůli obsahu soli do očí.

Vlasy vitamíny neposílíš, to je taky kravina.. se podívej na cigany co žerou celý dny salam a rohlík na zeleninu nesáhnou a jaký mají chlupy na rukou a nohou, jaký mají hustý černý vlasy?? Myslíš že mají dostatek vitamínů ? Řešíte tu na foru kraviny, posilovat vlas vitamíny je stejně nápad, jako bych inzulínovou rezistenci chtěl léčit čajem..

Vlasová folikula se stává citlivější na DHT, protože vlasy k ničemu tělo v dnešní době nepotřebuje, zajímavý je že lidi co jsou 20 let na ulici bezdomovci, mají z 90% husté vlasy bez plešky, tam totiž adaptační tlak organismu je velký, toho ty nikdy nedocílíš v domácích podmínkách, jen utratíš prachy a nedejbože vypiješ cizí chcanky...
Maty24
Trošku to píšu s nadsázkou Naborektan ale pokud jsou vlasy citlivý, tak se musí posilovat a třeba takový methionin určitě pomáhá. Když máš citlivou kůži, taky ji mažeš opalovacím krémem
Vím, že DHT je potřeba, to jsem si ověřil experimentováním s finasteridem. Všechno, co píšeš víme, ale nikdo neví, jak to s vlasama přesně je a proto mě tyhle řeči neodradí a budu zkoušet všechno, co se dá..nemyslím si, že by to mohlo být na škodu copak ty nijak nebojuješ s úbytkem vlasů?
Btw, jestli mluvíš o romech, tak ti taky dost plešatí, nevím, kde jsi vzal, že mají černý hustý vlasy - kolik romů znáš, že děláš takové závěry? Navíc existují lidé, co jsou chlupatí jak kromaňonci a přesto jsou plešatí, nebo jsou lidi vousatí a přitom plešatí..takže vůbec nevíš jak to je s DHT, jak je to s citlivostí a vůbec s ochlupením na různých místech
Naborektan
Jediná věc co mi pomohla je ta, že candida se ráda drží tam kde je průtok krve slabší, temeno hlavy a prsty u nohy, na prstech u nohy jsem měl chlupy na palci a ty vypadali stejně jako vlasy, takže spojitost tam je..
Prořídli mi vlasy na prstech u rukou a nohou, chlupy z kolen a loktů + temeno hlavy, náhoda ?

To stejný svědění hlavy, když snížím cukry tak hlava nesvědí, když zvyším cukry tak mě svědí hlava celý den a to stejný konečník... podle mě se candida drží po povrchem temene, kde paratizuje na vlasových folikulach a škrtí jim přistup živin..

Tady bych radši věřil tomu, že plešatí nejsou ti, co mají vlasové folukuli odolnější proti candidě..
Maty24
V tom případě bojuj s candidou Proti tomu je dobrý ducray, který obsahuje látku, která proti candidě bojuje [url=https://www.drmax.cz/ducray-neoptide-hommes-1 00ml-chronic-vypadav-vlasu ...mně chlupy vyrostly po minoxu - ten proto používám dál a do toho občas používám i ducray. A myslím, že ten dělá divy ...
balding
Zdravím všechny spolupostižené androgenní alopecií. Rád bych jen v krátkosti napsal svoji zkušenost. Vlasy mi začaly postupně, naštěstí je pozvolna, padat zhruba ve dvaceti. Také se mi začaly více mastit a velmi zvolna i šedivět. Nyní je mi 47 a vlasy mám rel. prořídlé, zejména na zadní části temene. Také jsem výrazně zešedivěl, zvláště na skráních.

Píši to sem (v návaznosti na Naborektana) proto, abyste si uvědomili, že pokud je alopecie podmíněná geneticky, a to je u mužů prakticky vždy, tak se s tím v podstatě nedá nic dělat. Týká se to i změn v barvě vlasů , jako je šedivění.

Zkoušel jsem všechno možné, tedy kromě vyslovených nesmyslů, jako je např. DU apod., a nic nemělo efekt. Uvažoval jsem (teď, na "stará kolena") i o mírné (auto)transplantaci, ovšem jen do té doby, dokud jsem neviděl reálné výsledky. To je naprostá hrůza a jestli si někdo myslí, že to není poznat, tak se hluboce mýlí. Ti chlapi, kteří si to nechali dělat, vypadají neskutečně trapně (mírně řečeno). Toto mám potvrzeno i od většiny žen, se kterými jsem téma transplantace vlasů diskutoval.

Výše napsaným chci naznačit, že používáním různých "zázračných" lektvarů apod. nic, (pokud je o AGA), neovlivníte. Jen ulehčíte svým bank. kontům, aniž byste za to ovšem obdrželi cokoliv přínosného.
Naborektan
Po 40 roku života ti nepomůže nic to je jasné, ale tady je hromada 20 letých kluků kteří kouty ani nemají ale temeno řídne, ty je odrazuješ od potencionalní léčby takže si svoje zkušenosti strč za klobouk, tvůj věk ať je argumentem proč neposlouchat každého.

Ps: pochybuju že když ti to začalo ve 20 a ted je ti 47 tak jsi 27 let věnoval čas a péči proto aby to nepadalo..
balding
Nevím, proč mě napadáš. Popsal jsem jen (ve stručnosti) své mnohaleté zkušenosti, které navíc do značné míry korespondují s tím, co jsi sám napsal ve svém úvodním příspěvku. I tvoji reakci lze chápat jako určitou frustraci nad neúčinností jakékoliv dosavadní léčby AGA, tak nevím, o co ti jde..

Jinak tvůj předpoklad, že svůj problém s alopecií řeším až teď, ve středním věku, je zcela mylný. Začal jsem to řešit okamžitě, jakmile jsem začal pozorovat určitý úbytek vlasů (u mě v koutech), které moc nedorůstaly. A to bylo už před nějakými cca 25 lety. Tehdy samozřejmě nebyly takové možnosti, ať už v oblasti léčby anebo vyšetř. metod (vč. obecné povědomosti), jako dnes. Nicméně dělal jsem tehdy, co se dalo a sleduji vývoj v oblasti léčby AGA dodnes. Výsledky jsou, bohužel, zatím stále neradostné.

Tím nechci nikoho odrazovat od jakýchkoliv aktivit, týkajících se ovlivnění padání vlasů. Chápu, že se tento nepříjemný jev snaží každý, v rámci svých možností, řešit.
Naborektan
Popravdě dnes člověk snadněji vyhraje proti rakovině než AGA.. Je mi u zadku proč jsme někteří obětí této genetiky, spíš mě zajímá k čemu to v přírodě složí doprdele ? Musí to mít nějakej učel, věci se přeci nedějí nahodile..

Já třeba nemám žádné kouty, ale mám prořidlej vršek jak prase..
bosahlava
Musím souhlasit s baldingem,také mi začal výpadek vlasů od 25 let,začalo to kouty,potom se začalo na temeni klubat kolečko a nakonec se to propojilo v cestu a nyní tam zůstalo asi 50 jedinců,které se zatím drží. Zkoušel jsem snad vše od patlání vodiček přes masáže po Minox a vitamíny,magnetoterapii a výsledky se nedostavují,možná se celý stav jenom přibržd'oval. Nyní asi měsíc praktikuji Balayam,tak uvidím zda to k něčemu bude,je to zadarmo,proč to nezkusit.Už jsem dal do hlavy asi 50000kč a toto je poslední pokus. Ještě by mě zajímalo,zda někdo z vás nemá třeba od těch 25 let nějaké psychické problémy,třeba i slabého rázu? Dík
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Plešatění a pravá přičina

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání community script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019