Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Plešatý chlap - a kde je problém?

Autor Plešatý chlap - a kde je problém?
GeorgeB

Tak jsem si pročítal místní diskuzi a nevěčícně kroutím hlavou...proč si tolik mužů myslí že když jim začnou vypadávat vlasy tak je to jako konec světa?? Kolikrát jsem tady četl že jakmile se to stane tak o vás ztratěj holky zájem, že pak se o vás budou zajímat jenom ty co by "normálního kluka s vlasama" neměli šanci dostat atd...Řeknu to asi takhle, už od malička, když jsem se díval na bylo nás pět a viděl koloniálníka Bejzu jak si neustále ulízával ten poslední pramen vlasů co mu zbyl na pěšinku mi bylo jasný že jestli s tim někdy budu mít problém tak prostě vlasy sundám. Vždycky jsem byl hodně na holky, kolem 22 let mi začaly dost silně řídnout vlasy tak jsem prostě vzal žiletku a sundal to...popravdě co se týče žen tak žádná změna, měl jsem jich dost s vlasama a měl jsem jich dost i potom co jsem dohola a opravdu to nebyly typy co by si jinde neškrtly...Pánové...prostě se smiřte s tím co máte, chovejte se přirozeně, budte zdravě sebevědomí a prostě se chovejte jako chlapi...za život jsem potkal asi dvě ženy co mi řekly že jsou pro ně chlapy bez vlasů prostě hnusný...asi stovku kterejm to bylo uplně jedno a asi 20 kterejm chlapi dohola připadaj ohromě přitažlivý...myslim že spočítat si to dokáže každej sám...
kokso
GeorgeB, máš pravdu, zas na druhú stranu nie každému hlava naholo pristane aj keď väčšine chlapom asi áno. Ja som to skúšal aj s integráciou, ale poviem Ti, bez nej a naholo vyzerám oveľa lepšie. Čo som si všimol, tak baby sa pri kontakte pozerajú do očí, žiadna sa nepozerá na holú hlavu, žiadna sa nesmiala, nemala blbé poznámky, alebo sa tvárila zhnusene pri pohľade na holú hlavu. Druhú vec čo som si všimol, že sú naozaj baby, ktoré holá hlava dosť rajcuje. Treba byť suverén, vždy si pomyslím - keď sa ti nepáči, tak sa nepozeraj.
GeorgeB

Tak milimetrovej sestřih mám den po oholení : ) Ne, rozhodně neříkám že se každej musí povinně oholit...každému co se mu líbí a co jeho jest....jen jsem tady získal takový pocit že spousta mužů si myslí že se za nima žádná holka ani neohlídne pokud nemají hustou hřívu což považuji za naprostou pitomost...spíš z osobní zkušenosti vim že co opravdu holky odrazje jsou různé přehazovačky a podobné "zakrývání" takových míst...prostě a hlavně kvůli tomu neztrácet sebevědomí...to je podle mě mnohem horší hendikem než nějaké prořídlé vlasy...a hlavně nejsou osmdesátý léta...dneska s něčim takovym má problém půlka kluků po 25 tak už to holt všichni berou normálně a moc to nehrotí.
pago
Já plně souhlasím s Georgem. Pokud je plešatý chlap, není to podle mě ostuda (tedy pokud mu není třeba 17 let)
vlasůnatřiparuky
Ženskejm jsou vlasy u chlapa putna, bo maj dost starostí se svejma. ženský spíš oslovíte svým vystupováním nebo výmluvností, ale také fárem nebo výší konta. Přednost má samozřejmě i zdravě vypadající postava...ale vlasy jistě ne.
Čakec
Už to tady sleduju dlouho, ale kvůli tomuhle vláknu už jsem se konečně i zaregistroval. Mluví mi totiž z duše... ale jen částečně (tady měl být usmívající se smajlík, kterého zatím nemůžu vložit)... Souhlasím, že sebevědomí je základ a naopak přehazovačky jsou největší průser. Ale někdo má svý vlasy prostě rád a připadá si s dobrým účesem mnohem sebevědoměji, takže proč v takovém případě nezkusit některý z těch výrobků, o kterých je na tomto fóru napsaných spoustu názorů? Je to trochu jak se sportovním sázením - spousta informací, které zvyšují pravděpodobnost správné volby, ale nikdy není výsledek na 100% zaručen, ale když někdo chce vlasy ještě nějaký čas mít, tak proč do toho nejít? Mě moje padající vlasy pár let docela štvaly, ale asi jak stárnu a "moudřím"(usmívající se smajl) a navíc koukám, kolik chlapů je na tom stejně nebo i hůř jak já, tak už mě to neštve... ale stejně si pořád raděj koupím přípravek, který je proti vypadávání vlasů, obzvlášť když už stojí jen o pár kaček víc, než obyčejný šampón. Prostě chci mít dost svých vlasů aspoň do té třicítky a nějakou tu korunu pro vlastní lepší pocit obětuju. Ale s tím, že tady na tom světě nejsme pro krásu do konce života, už jsem se smířil a až jednou naznám, že už mám jen zbytky vlasů a je to zoufalost, půjde to dolů... ale chci tuhle chvíli prostě ještě oddálit (usmívající se smajl)
tandy777
Vadi to skorej zenskym do 26 rokov, potom sa ich pohlad zrealnuje. kazda skor kuka aby bol chlap nasypany a to ich zajima viacej velky chlap ked ma vlasy to aj zle vypada, si neviem predstavit kulturistu s mega vlasmi
Koutař
Co to meleš?
Marteen
Né každýmu sluší holá lebka. Někdo vypadá dobře a cool s holou lebení, někdo ne. Každýmu sedne něco jinýho. Pokud si někdo myslí, že s pleší vypadá blbě, tak to chápu.
Podle mě to nelze takto generalizovat.
Já si třeba češu pěšinku a nahoře to mám delší abych překryl ty řidší místa. Pokud se to dobře učeše a spojí s tim zbytkem nahoře, tak to ani jako přehazovačka nevypadá.
Je to prostě dost individuélní.
A co sem si všim, tak plno bab po mě pokukuje i když mám vpodstatě přehazovačku. Asi se jim líbím... (smích).
Jednou sem byl v restauraci a za mnou seděla nějaká baba s chlápkem. Ona po mě každou chvíli koukala, on byl ke mě naštěstí otočen zády. Dělal jí něco na krku, furt jí oblizoval a ona byla zaujatá mnou. Zajímavý.
Kdyby někoho zajímalo, jak moje přehazovačka vypadá, najdete mě na lide tečka cz, do políčka hledej uživatele zadejte Martin.notoric. Ve fotogalerii mám jedno své foto.
Marteen
Tandy777
Tak se koukni na Conana.
ClavoAntonio
Žádné fotky tam nemáš.
Marteen
Fotogalerie - veřejné. Je jich tam 10. Na jedný sem.
Acid
Marteen

ta fotka je hodně na klid neřešil bych to..vypadá to úměrně věku...v poho
kokso
No neviem, mne to na prvý pohľad vyzerá ako jasná prehadzovačka ... ono tie prehadzovačky vyzerajú tak trochu divne, možno práve preto baby tak kukajú, lebo rozmýšľajú čo to tam hore máš. Ja som mal niečo podobné a niektoré baby sa aj pousmiali, ale teraz si myslím, že to bolo hlavne kvôli tomu, že to vyzeralo trápne - šašovsky a v tejto dobe prehadzovačka na mladom chlapovi je tak trochu rarita. Stačí keď zafúka vietor a si na smiech. Ak sa to babám fakt páči, tak si všímaj aj iné znaky, napr. baba sa stále usmieva a klopí zrak, pozerá a usmieva na Teba aj keď odchádzaš, alebo na Teba pozerá tak, že ani nežmurkne, smeje sa na každej sprostosti čo povieš, pozdraví sa Ti neznáma na pešej zóne, ... Podľa mňa máš normálny tvar lebky, možno viac športovať, nabrať trochu svalov, nechať si zarásť strnisko a bude to ďaleko lepšie. Nech sa darí.
jannovak
Nebudu zakládat nové téma a napíšu to sem. Je mi 21, od narození mám kouty (nejspíš po otci) a v poslední době (cca rok) pozoruji, že je to čím dál horší. (foto nejde přiložit) Dalo by se bez nadsázky říct, že mi to zničilo můj společenský život. Od nějakých čtrnácti let, když člověk začne řešit, jak vypadá, jsem se za sebe kvůli tomu hrozně styděl, do společnosti jsem chodil co nejméně, nenašel jsem si skoro žádné přátele a o nějakých vztazích ani nemluvě. Neřeknu, kdyby to ustupování přišlo třeba ve dvaceti pěti, jak se tu většinou řeší, ale třeba v sedmnácti je to přeci jen zvláští. Ačkoliv se snažím si z toho nic nedělal, je to hrozně těžké. Kdykoliv vyjdu ven a vidím všechny ty muže mého věku s "normálními" vlasy, je mi z toho smutno. A neříkejte mi, že když si má cca dvacetiletá dívka vybrat mezi dvěma relativně stejnými muži, že si vybere toho s vypadávajícími vlasy. Rovněž mi hrozně vadí to, že s tím nemůžu nic udělat. Když má člověk nadváhu - cvičí a zhubne, když má někdo špatný zrak, začne nosit čočky, ale když má někdo málo vlasů, tak s tím prostě nemůže udělat vůbec nic, maximálně může zpomalit vypadávání. Nedávno jsem vyzkoušel i biostimulační laserovou sprchu a výsledek žádný. Doktorka mi samozřejmě řekla, že jsem snad jediný její pacient bez výsledku. A moje vlasy jsou navíc takové, že naprosto nedrží tvar, jakýkoliv účes je do deseti minut pryč a když si na ně dám nějaký přípravek, tak vypadají hrozně mastně. Myji si je každý ne a přesto je mám už odpoledne mastné. Jelikož nedrží tvar, musím všude venku nosit čepici, jinak totiž kdykoliv zafouká i slabý vítr, vlasy mi začnou létat všemi směry a k tomu ještě odhalí ustupující místa. Zkrátka řečeno, moje vlasy mě opravdu psychicky ničí. Bojuju s tím, v poslední době se snažím si vsugerovat, že mám krásné vlasy, nebo že na tom nezáleží, někdy se mi to i daří, větinou to skončí, když potkám pěknou holku nebo lidi s "normálními" vlasy. Teď vlastně ani nevím, proč jsem to tu napsal. Asi abych si ulevil. Maximálně odpověď typu "smiř se s tím" "ohol se" "ženy nekoukají na vlasy" nebo "vydělej si na transplantaci".
D_a_v_i_d
Jane, znám to velice dobře.... Nicméně bych ti doporučil se starat o zbytek tvýho těla, cvičit apod. (prostě bejt fešák) Rozhodně vypadá líp borec s vysportovanou postavou a oholednou hlavou, sic trošku proplešatělou, než tlustej borec s kudrlinama po stranách a sjezdovkou od čela k temenu )

Jinak bych taky rád odpověděl na tuhle otázku: Plešatý chlap - a kde je problém?

Problém je v tom, že nemá vlasy...
D_a_v_i_d
Jo a až budeš moct, tak sem hoď nějaký fotky... Možná si to jen namlouváš
ClavoAntonio
Bez fotek ti tu asi moc lidí neřekne jak na tom skutečně jsi. Pokud si projedeš forum, tak asi příjdeš na to co se s tím dá dělat. Ale podle mě, je u tebe hlavní problém někde jinde. A to psychika, není přece možné aby ti vlasy takhle ovlivnily celý minulý, přítomný potažmo i budoucí život. Zkus se nad tím jen zamyslet, jestli to, že si se jimy tak zabýval, a díky nim se vyhýbal společnosti něčemu pomohlo. Byl jsi šťastnější? Byly díky tomu tvé vlasy v lepším stavu?
Co by se stalo, kdyby si vlasy přestal řešit, třeba jen na týden. Schválně to vyzkoušej. Vůbec se nimi nezabývat třeba ten týden, když ti to nebude vyhovovat, můžeš se opět vrátit k předchozí variantě.
Doporučoval bych konzultaci psychologa.
kokso
Ahoj,
Ja som bol na to podobne, vlasy padali od strednej, na začiatku VŠ už boli jasné kúty, na konci VŠ vlasy z predu a hore nikde, na promočnej fotke všetci s három a ja bez. Kamoši chodili po chatách a nemali ani len kúty, ja som nechodil nikde a vlasy aj tak padali. Z psychiky to nebolo. Minul som na "liečbu" všetky študentské peniaze a výsledok žiadny. Potom sa to zrazu samo zastavilo a výpadok dlhé roky nie je, mám to dosť podobne ako Jason Statham, len trochu viac . To čo vypadlo už samozrejme nenarástlo. Ak máš kvôli tomu nízke sebavedomie, tak skús na sebe zamakať - posiluj, športuj, dobre a čisto sa obliekaj, nechaj si narásť strnisko. Keď budeš mať vyšportovanú a vypracovanú postavu, tak Ti riadne stúpne sebavedomie. Skús vlasy zkrátiť, vlasom / pokožke to zvyčajne pomôže, ak máš lupiny, rieš to. Neveril by si, ale mnohým babám / ženám sa hlava s vlasmi nakrátko / hlava naholo dosť páči, pripadneš im výraznejší, skôr si Ťa všimnú, pre 50% žien vlasy nie sú podstatné. Skús si stiahnuť túto e-knižku http://www.uloz.to/xp1z4Xd/proc-muzi-lzou-a-zeny-p lacou-pdf (z odkazu odstráň medzeru) v pdf, na konci je kapitola, kde je popísaný názor / hodnotenie žien na plešinu.
P.S. Poviem Ti čo sa mi stalo teraz v piatok. Šiel som po meste (samozrejme bez čiapky) a na lavičkách sedeli baby odhadom VŠ a predstav si, keď som bol bližšie, tak si ma jedna odfotila mobilom. Tak, hlavu hore a makaj do posilky. Určite lepšie vyzerá vyšportovaný suverénny borec s holou hlavou ako pribratý vlasáč a to mi ver.
jannovak
Ano, je to hlavně o psychice. Na té jsem už podle mě zapracoval dost. Jsou to asi dva měsíce, co jsem si řekl, že budu myslet jenom pozitivně a dařilo se mi to skvěle a přišly i drobné úspěchy. Jenom včera jsem měl nějakou krizi, tak jsem sem napsal. Bylo to potom, co jsem byl u spolužáka z VŠ no a on i jeho bratr tam byli s krásnými přítelkyněmi. Naučil jsem se sice neřešit to, ba naopak jim to přát a mít z toho radost, ale včera se mi to moc nepovedlo.

K postavě - cvičím už asi rok, postavu mám sice hubenější (185 cm a 71 kg) ať jím sebevíc, s tím jsem se taky musel vyrovnat, ale to bylo jednodušší, prostě jsem si řekl, že horší je být tlustý a neustále s tím bojovat a navíc holkám mého věku se hubení kluci líbí. Momentálně jsem začal cvičit hodinu denně 5 dnů v týdnu, abych měl nějaký výraznější výsledek, ale trochu se bojím toho, že při intenzivnějším cvičení mi budou vlasy vypadávat ještě víc.

Ještě bych napsal jednu věc - asi před půl rokem, když to bylo lepší, tak jsem měl ještě dlouhé vlasy a často jsem pozoroval, že se na mě holky dívají, teď to mám kratší a od té doby se na mě snad žádná nepodívala. Z toho prostě usuzuji, že s hustými vlasy je to všechno jednodušší. Alespoň u holek mého věku jsou víc v kurzu. Navíc ono je mi sice 21, ale vypadám mladší, většina lidí mi tipuje 18, takže nějaké starší holky, které by vlasy už neřešily, o mě nemají zájem.

Ale jak jsem psal, dneska už je to zase dobré, jenom včera jsem měl nějakou krizi (poprvé a snad naposled za ty poseldní dva měsíce). Psychologa podle mého názoru nepotřebuji. Přestože to tak možná nevypadá, připadá mi, že většinu věcí mám v hlavě lépe srovnanou než většina lidí mého věku. U jednoho psychologa jsem nedávno byl a sám mi řekl, že jeho teorii nepotřebuji, protože ji znám, že mi může maximálně trochu vypomoct, ale že to nejdůležitější je stejně na mně.

Zkusim to jeste nejak protlacit foto. tinypic (tečka) com (lomeno) r (lomeno) 4hur0o (lomeno) 6
Takto je samozřejmě nenosím, sčesal jsem se dozadu, aby byla vidět holá místa. Bohužel právě takhle vypadám, když zafouká vítr a já nemám čepici.
kokso
Na Tvoju výšku máš dosť nízku váhu. Keď má človek menej vlasov, resp. ich má na krátko, tak vychudnutý vyzerá dosť smiešne. To viem od báb. Cvičiť 5x do týždňa je moc, budeš pretrénovaný, úplne stačí 3x do týždňa po hodine napr. väčšie partie precvičiť po 4 dňoch a dá sa pri tom pekne naberať aj bez práškových proteínov. Skús poriešiť hlavne stravu, ráno veľa bielkovín, ak si na VŠ tak pravidelne obedovať, večer tvaroh, spánok aspoň 8 hod, na nete je toho veľa, zameral by som sa hlavne na stravu. Ja som v čase "veľkého výpadku" necvičil vôbec a aj tak vypadali, kamoši čo vtedy vo veľkom posilovali, tým sa nerobili ani len kúty. Ak vyzeráš príliš mlado, tak skús sa prestať každý deň holiť, alebo si len tak zastrihávaj strnisko, bude to oveľa lepšie, tvár nebude taká prázdna, zmužnieš. Prípadne skús okuliare - imidžovky. Skrátka, budeš si musieť zvyknúť na nový imidž.Baby nerieš, máš na to ešte dosť času, buď sám sebou, tvár sa že bez baby je Ti celkom fajn a uvidíš, že ich to začne dráždiť. Tak, nech sa Ti darí.
jannovak
Mám nízkou váhu, ale jak píšu, nejde s tím moc udělat, mám to opět geneticky, rodiče jsou oba hubení, bratr a sestra také. Ale už to prostě neřešim, lepší než bojovat s nadváhou. Vyhuble už podle mého nevypadám, to bylo dřív, než jsem začal cvičit. Psal jsem sice, že cvičím 5x týdně, ale dva dny z toho jsou více méně taková oddychová protahovací cvičení. Tvaroh jíst nemůžu, vše s mlékem mám od doktora zakázáno, takže vápník musím získávat jinak. Dík za rady a povzbuzení, pomohlo mi to opět se vrátit do starých kolejí pozitivní nálady a myšlení.
D_a_v_i_d
JJ kokso má recht A 5x tejdně cvičit opravdu nemusíš... stačí 3x týdně, 10-15x každej cvik po třech seriích....
Čakec
Pravidelná strava je základ ať už chceš zhubnout nebo přibrat. Mně se podařilo nabrat deset kilo asi za tři měsíce. Jídlo pětkrát denně (v 9, 12, 15, 18, 21... spát chodím až po půlnoci), a do toho taky 4x - 5x týdně pohyb + víkendový fotbálek. Akorát mi samotné cvičení přišlo moc šedivé, takže jsem měl pro zpestření takový pětiboj (cvičení, box, plavání a další cvičení v bazénu, kolo, běh). Vzhledem k tomu, co píšeš, předpokládám, že věci jako kvalitní šampóny, tonikum, cvičení skalpu, správnou "vlasovou" stravu atd. používáš. Pokud vlasy i přesto dál pomalu mizí, doporučuju stejně jako kokso kompenzovat to větším strništěm. Osobně sleduju naše vyučující na VŠ a těm, co mají u holek největší úspěch, je většinou od 30 do 50 a buď mají málo vlasů a strniště nebo pleš a plnovous ... ale základ je samozřejmě charisma. Každopádně je to jen důkaz, že i v 50 a bez vlasů může být chlap přitažlivý. Jo a další fajn věc je pokrývka hlavy. Nevím, co vyznáváš za životní styl, já (i když mám díky genům a kvalitním šampónům vlasů ještě relativně dost) se cítím skvěle v bekovce. Někdo i v teplejším počasí nasazuje při sebemenším záchvěvu větru kulicha, někdo vyznává klobouky, někdo zase klasickou baseballku. Jasný, že vlasům přehnané nošení pokrývky nedělá moc dobře, ale na psychice i na vzhledu to přidá hrozně moc. Všímám, že i borci, kteří byli za mlada slavní a teď jim ubývá slávy i vlasů, na nějaké "když se přijde do světnice, tak se smekne beranice" kašlou a nosí pokrývky hlavy i do TV studia
jannovak
Dalo by se říct, že žádné odborné rady jsem od nikoho nedostal, teď se teprve chystám na kožní. Přípravky jsem zatím taky moc neřešil a to hlavně z důvodu že kouty už mám od narození, takže u nich by mi stejně nic nepomohlo. Venku jsem pořád odkázán na zmíněnou čepici, jeden důvod je, že moje vlasy jsou opravdu hodně jemné (nedávno se mě jeden známý zeptal "Jak s tím můžeš žít?", to docela zamrzí) a druhý je ten, že tím maskuju umaštěné vlasy (myju je každý den, mýt si je víckrát denně je asi už opravdu moc). Na vysoké teď budu začínat, tak uvidim, jak si povedu. Pořád jsem si ale tak nějak jistý, že v mém věku ustupující vlasy ještě nemůže být atraktivní. V mém věku pozoruji že se holky nejvíce rozplývají nad delšími "emo" účesy, ten mi na hlavně bohužel ani zdaleka vykouzlit nejde. Stále řešim to, jestli už to ustupování dosáhlo takové úrovně, že to vypadá hloupě a měl bych se ostříhat, nebo mám ještě čekat. Pořád si myslím, že bych nakrátko vypadal hloupě (jak píše kokso "nie každému hlava naholo pristane") a nechávám to zatím být. Opravdu bych asi potřeboval názor nějaké holky, která by mi řekla, jak vypadám a co by bylo nejlepší udělat. Nějaká "permanentní" čepice by taky byla řešením, ale všechno mi to přijde jenom jako jakési "maskování", o které ani nestojím, já prostě chci mít aspoň trochu "normální" husté pevné vlasy, na kterých nebudu muset nic maskovat, nebudu si je muset každý den mýt a nebudu mít důvod řešit, jestli se za ně mám stydět. Vím, že toho asi chci moc. Zase se tu nějak rozepisuju, zkrátka závidim lidem, co své vlasy nemusí řešit nebo neřeší.
kokso
Máš to už v pokročilom štádiu a dosť rýchlo Ti to vypadlo, preto pochybujem že sa Ti to podarí obnoviť. Najlepšie je sa tým zmieriť. Hovorím z vlastnej skúsenosti, nakoniec sa to samo zastavilo. Počuj, ak baby po Tebe predtým pokukovali tak, nekukali na vlasy ale si ich zaujal, žial si to nevyužil. Máš zrejme sympatickú tvár, tak by som zo straty vlasov nerobil až taký problém. Podľa fotky tvar hlavy vyzerá ok. Ja som sa tiež dosť bál, ako to bude vyzerať keď to zostrihám, stále sa mi to zdalo, že to bude dosť divné a všetci na ulici budú na mňa čumieť. Ale som sa na to odhodlal a potom ma baby pochválili. Urobil som to šokovo zo dňa na deň, bez prípravy - zostrihať, opáliť si hlavu a každý Ti povie sám od seba svoj názor. Keby to bolo zlé, tak nahodím šiltovku a za pár týždňov vlasy dorastú. Takto sa hneď dozvieš, či Ti to pristane, alebo nie. Podľa mňa by to Tebe pristalo.
Na toto fórum chodí málo báb a väčšinou len tie, ktoré majú problém s vlasmi. Ono väčšinou Ti aj tak povedia - ak Ti to pristane, tak prečo nie, určite je to lepšie ako riedke vlasy.
Neviem ako ostatní, ale ja som si po zostrihaní na to musel pomaly zvyknúť. Tak keď som šiel po ulici, tak som nahodil šiltovku, inde som bol bez a postupne som si na to zvykal. Poviem Ti jedno, ľudia ma začali viac rešpektovať, či v obchode, či v úrade, keď som sa niečo spýtal, tak som to nemusel opakovať, ono mne to trochu zmenilo aj povahu a poviem že k lepšiemu. S tými zriedenými vlasmi s prehadzovačkou som bol skôr niekde v kúte utiahnutý, nenápadný, zhrbený, teraz som frajer, Mr. Testosterón.
Acid
jannovak
Co ti poradit chlape...první věc je, že už si stím něco měl dělat dřív!! Chtějí tady z tebe dělat nabušený hovado, nejlíp ještě s kérkou a holou hlavou. Nerespektují, že každý se na holou hlavu necítí, někdo má např odstáté uši a někdo prostě vypadá blbě....taky nerespektují to, že když je někdo takto hubený..může cvičit i jíst sebevíc,ale postavu si jen zpevní a moc nepřibere...

Nevím jak porost si měl na hlavě dřív, ale asi tam bylo něco víc (co ti i stačilo)...když si stím přišel až ted. Posilování je fajn, tím nic nezkazíš, to jde ruku v ruce se zdravou stravou. Pohyb -aerobní aktivity cca pul h. Omez stres. Zkrať si vlasy. Používej kvalitní šampon - nejlíp bez SLS a nechávej působit. Zkus střídat nizoral a něco bez sls nebo něco s kofeinem. Kup si 5% minox a stříkej 2x denně. Sežen si finasterid a zobej 0,6 - 0,8 mg/den...zkus warrior diet (hodně o odříkání)...nepij často alkohol...omez cukry. Dej tomu rok a uvidíš, když nic...ohol to Jestli z toho máš "depky", tak AD ti na hlavě udělají smršť...
jannovak
Řešit dřív... Nedávno jsem si prohlížel moje fotky z dětství, od narození až po současnost a velké kouty prostě mám od narození a s tím jsem prostě nic udělat nemohl (transplantace snad v té době ještě ani nebyla a i kdyby ano, nebyly by peníze a navíc pokud vím, tak nejnižší věk 25 let). Vlasy jsem jinak měl i relativně husté, jenom teď poslední rok pozoruji, že se to začalo měnit (hlavně vpředu) a to jsem se o to teprve začal zajímat. Alkohol nepiju skoro vůbec, nekouřím, vyhýbám se lepku, s cukrem to taky nepřeháním (nepiju žádné nápoje typu coca-cola, energetické nápoje atd., nejím žádné sladkosti). O přípravky a šampóny jsem se zatím moc nezajímal, něco málo beru na radu praktické lékařky, kožní lékařka mi snad poradí více. Teď mě napadlo, že nějaké fotky (většinou ještě s delšími vlasy) mám na lide[tečka]cz, profil je aolani[zavináč]email[tečka]cz (i s tím email[tečka]cz). Na těch fotkách mám právě zamaskované ty moje nedostatky.
Čakec
Tak nápadů, připomínek a rad se ti tu myslím sešlo poměrně dost. Pokud chceš radu od ženských, možná zkus zavítat na více dámské fórum. Docela aktivní to je na "dlouhé vlasy". Tam by se ti mohla sejít zajímavá sbírka názorů od opačného pohlaví
Marteen
Kokso:
Dík za podporu. Tu tvoji odkazovanou knihu vlastním, je dobrá. Dost sem se u ní i nasmál. Dobrý je i druhý, respektive první díl - Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách.

S těmi svaly máš pravdu. Problém je, že i když jsem se jeden čas fakt snažil cvičit, tak mi svaly nijak výrazně nerostly. Nevim proč. Ale nevzdávám to. Už jen pro ten dobrý pocit to stojí za to.
Každopádně jsem rozhodnut, že když se mi podaří našetřit nějaký "zbytečný" peníze, tak do transky jdu. No uvidíme.
. 1 . 2 . >>
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Plešatý chlap - a kde je problém?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018