Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Plešatý muž=přitažlivý muž

Autor Plešatý muž=přitažlivý muž
Hujer
Cheeza

Jako bys mi mluvil z duše. Já sem si vlasy ostříhal na 3mm zhruba před 3mi měsíci. Z počátku sem si nemohl zvyknout, ale ted sem za to rád. Co se týče holek, ted si daleko více věřím. Dřív mě ty vlasy stresovaly, protože sem snažil maskovat své velké kouty, ale ted už to neřeším a navíc holka hned ví na čem sem. Jasně, už sem se setkal několikrát s odmítnutím, ale odmítaní jsou i ti vlasatí. Mě je ted nejvíce příjemné,když mě nějaká holčina pohladí po mém semišku na hlavě. Možná my bezvlasí máme těžší startovací podmínky, ale kdo s ženami komunikuje a umí působit sympaticky, tak si časem najde tu správnou holku.
laos
jozefelan
jozefelan
profil
méně než 5 příspěvků adr | Zasláno: 6. 4. 2009 15:33:12citovat Má telesna hmotnost vplyv na vypadávanie vlasov?
jozefelan
profil
méně než 5 příspěvků adr | Zasláno: 6. 4. 2009 15:34:20citovat Lebo mam nadvahu a myslim si ze mi z toho padaju vlasyz nadvahy bych neveril ze padaji vlasy....
Texaska
tomas_woo
jsem zrovna ten typ, který vždy ,,výtězil,, už jen na základě vzhledu..

No tak buď rád, že jsi vítězil na základě vzhledu, jelikož na základě gramatiky bys u lecjaké pohořel.
Hujer
Tomas_woo

Já plně chápu, že si chceš uchovat co nejdéle své vlasy a uděláš pro to všechno co je v tvých silách. Já tady ještě upřesní svou "teorii" :

Štve mě,že neumím hrát na housle - tak jdu a naučím se to
Štve mě,že mám nadváhu - začnu cvičit a upravím svůj jídelníček

Štve mě,že mám velkou nohu - musím se s tím smířit, to nezměním
Štve mě,že měřím 181 cm - musím se s tím smířit, to nezměním

Tyto věty sem si ted vymyslel, nevypovidajím nic o mých nedostatcích a naopak, používám je jen pro názornost...
Naprosto stejným způsobem přistupuji ke svým vlasům. Takže to řeknu tak: Čas a nervy, které bych obětoval vlasům, radějí věnuji holkám a peníze, které bych vrážel do drahých léků na vlasy, raději investuji do oblečení, do dovolené atd, atd... Toto je ve zkratce má filozofie.
Hujer
Ještě bych dodal, že celkem nemá smysl tady polemizovat o tom, jestli se holkám líbí více vlasatí nebo bezvlasí muži. Co vím jistě tak heterosexuálním holkám se líbí chlapy. Chlap může být chlapem a nesejde na tom jestli má vlasy nebo ne. Můžeme tady fňukat nad tím, že to máme těžší, ale to nám holku nenajde. Takže jak říkal Cheeza, vyse***rte se na fňukání a vyrazte ven, ona už se nějaké slečna objeví.
Muhaj
Myslím, že člověk musí být především spokojený sám se sebou. Minulé léto jsem si přejel hlavu strojkem a kupodivu ohlasy byly všechny pozitivní., a to jak u žen, tak u kolegů mužů. Musím říct, že jediným nespokojeným jsem byl já sám. Teď už mám zase svoje typické delší vlasy až do čela. Člověk., který není spokojený sam se sebou nemůže být spokojeným člověkem., natož tak tím klasickým "lovcem", kterého žena ať už vědomě nebo podvědomě preferuje.
Hujer
Tomas_woo

Mě s naprostou určitostí padají vlasy z genetických důvodů, tudíš mám přírodou daný "počet" vlasů.Takže:

Štve mě že mi padají vlasy k vůli genetice - nenadělá s tím nic, už sem se s tím vyrovnal.

Někdo se tady ožene s tím, že AA je nemoc. S tím musím nesouhlasit. Když k tomu přistoupíte jako k nemoci,tak si s toho nemoc uděláte. Když se s tím psychicky vyrovnáte tak naopak pochopíte sami sebe a svou přirozenost. Dále nemá cenu se rozepisovat, opakoval bych se.
ywwo
Myslim ze problem neni se oholit dohola. Muj plan je takovy, ze az to preroste urcitou mez, tak pujdu proste na ziletku, pak solarko, a proste chodit uplne do hola. Protoze ples s castecne narostlymi vlasy mi pripada takova spinava, nebo zanedbana. Horsi je to s tim jak komu to slusi. Cernosi vypadaj vseci dobre, bo maji ten klenuty tvar hlavy dozadu, jak ma byt, ale nekdo ma hlavu sisatou a zezadu placatou,,,,tak vypada jak idiot. Je to i tom, jakou barvu mate oboci,,jake rasy, jak vyrazne, protoze nekdo jak se oholi dohola tak vypada jak po chemoterapii. Proste holohlavy clovek a jiny holohlavy clovek neni to same. Vim ze tu nemam vyzdvihovat nejakou oholenou ples, ale reknu Vam ze stokrat radci pujdu dohola, nez se vzdat soulozeni, nebo ztratit libido, mit vysoky tlak a kdo vi co jeste ze vsech tech sracek co do sebe lidi lijou.
Hujer
Ywwo

Přesně takový plán sem měl i já, dokud sem měl ty vlasy jakž takž dobré. Já zatím nemám pleš, ale za to mám velké kouty. Jinak mám vlasy ještě celkem husté. Letos v zimě už mi fakt "praskly" nervy a řekl sem si, že se**ru na vlasy. Hodně se mi mastily v důsledku nošení čepice a začali se mi dělat více lupy. Nepomáhali mi ani spešl šampóny. Vyloženě mě obtěžovalo cokoliv,co souviselo s úpravou vlasů. Navíc hodně sportuju (denně) takže mi došla trpělivost a šáhnul sem po strojku. Teď nemám lupy ani se mi vlasy nemastí a navíc kotel ušetřím času,peněz a především nervů. Uznávám, že chvíli trvá, než se s tím člověk sžije a také než si zvikne okolí. Sem tam ještě musím zkousnout nějakou narážku, ale naštěstí je dnes už daleko tolerantnější doba, co se týče nás "kriminálníků" bez vlasů a navíc já nejsem zrovna takový ten uťápnutý typ, který se ze všeho zesype. Většinou se ale setkávám spíše s kladnýma nebo neutrálníma reakcema lidí. Jsem blonďák, takže když vlasy přejedu na 3mm, tak vypadám téměř jako bezvlasý.
Hujer
tomas_woo

Jasně že věřím tomu, že někdy v budoucnu bude nějaký zdravotně přijatelný způsob, který vyléčí plešatost. Kdyby existoval dnes nějaký opravdu účinný způsob léčby, tak by přece nepříbývalo plešatých lidí.

Tvé fotky sem viděl a uznávám, že je tam vidět nepatrná změna k lepšímu, nicméně (neuraz se) to není to, co bych soudě podle tvých příspěvků čekal. Je také možné, že tvé řídnutí vlasů nezpůsobuje tak docel genetika. Každopádně ti přeju pořád lepší výsledky.

"Oholit hlavu ze zoufalosti" Nevím jestli bych to tak řekl, ale budiš. Když říkáš že to dokáže každej, tak to udělej. Přece kdyby to dakázal udělat každej, tak by chlapy nenosili příčesy, paruku, tupé, přehazovačky a podobné děsy...

Ty možná oholení hlavy považuješ za zoufalost nebo jako prohru. Já nevím jak tebe, ale mě ani tak neštval vzhled těch vlasů, daleko více mě deprimoval psychický dopad. Každý kdo má tento problém, tak musí vědět o čem mluvím. Já naopak oholení hlavy pro sebe považuji jako výhru nad tímto problémem. Zdůrazňuji, že nechci nikoho přesvědčovat, pouze reáguji na tvé nařčení. Mě tak trochu příjde, že se tu snažíš ukamenovávat lidi, kteří mají jinačí názor. Já tvůj názor respektuji a nikdy bych se do tebe nenavážel.

Soudě podle tvých řečí se skoro chováš, jako kdyby si tento web snad založil ty. Podle mého názoru je tento web určen všem, kteří mají problém s padáním vlasů a také se zabývá řešením zejména psychického dopadu tohoto problému,protože AA má daleko horší psychické dopady než-li ty esteticko-kosmetické. Oholení hlavy je jedním z moderních řešení tohoto problému. Bohužel ty to nejsi schopen akceptovat, ale to já bohužel neovlivním.

Jestli si opravdu tvůrcem tohoto webu, tak se ti omlouvám za to, že zde nepíšu příspěvky podle tvých představ.

Poznámečka na konec: sem Hujer ne Hujar.
Hujer
tomas_woo

Ještě si teda dovolím reágovat.

Ještě jednou sem se teda podíval na ty tvé fotky. Jasně že je tam jakási změna, vidím ji zejména v posílení vlasů. To zhostnutí tam opravdu nějak zvlášť nevidím. Možná kdybych tě viděl naživo, měl bych jinačí dojem. Na první foce ti jsou vidět kouty (né nějaké závratně velké proti mojim ) Na druhé fotce mi příjde, že máš vlasy nagelované nebo mokré a kouty máš trochu začesané,takže to působí dojmem,že se ti zmenšili.

Jinak lidé co řeší problém tvým způsobem, tak ocení i velice nepatrný pokrok. Pro většinu z nich je už jakási výhra, když dokáží vypadávání pozastavit. Pozasavení vypadávání vlasů opravdu věřím, to je určitě možné a myslím že při nejmenším to se ti povedlo.

A teď odpověď na tvou poslední otázku:
Já zatím nejsem úplně bez vlasů, ale upřímně ti odpovím, kdybych měl volbu tak bych volil vlasy,ale i tak bych už nosil kratší střih (né milimetrový jak teď) k vůli sportu.
cheeza
Tak se po dvou měsících vracím na tohle fórum a vzpomínám na pocity s kterýma jsem psal svůj příspěvek. Byl jsem plný odhodlání a chuti jít dál i s holou hlavou. Zdá se mi to jako by to bylo všechno strašně dávno...
Dneska se cítim hrozně moc dobře, zjistil jsem, že všechno všecičko je opravdu jen v hlavě. Je to o sebevědomí a vnitřním pocitu. Ženský milujou sebevědomý chlapy, věřte mi. A naopak nesnáší posery, o to víc plešatý posery, je to jasný? Na vlasech taky záleží, ale daleko daleko míň... Já jsem toho živoucím důkazem. Únor a březen jsem byl totálně v prdeli kvůli rozchodu, neúspěchům atd. - absolutně se mi nedařilo. V dubnu došlo k obratu a tenhle měsíc je všechno vzhůru nohama. Ženský mě prosí jestli jim dám svoje číslo, nosí mi drinky,maji respekt... no fakt.
Moje rada je taková: "šampóni" už z nás nikdy nebudou, protože šampón bez nagelovaný hlavy neni šampón - logicky
My se můžeme ale dostat do role "drsňáků". Zní to možná blbě, ale musím to nějak nazvat. Došlo mi, že spousta krásnejch ženskejch obdivuje kluky s vzezřením "drsňák". kupte si pořádný rifle, trika, koženou bundu a tmavý brejle a vyrazte do světa s holou hlavou. Fakt je to dobrej pocit, všechno začíná tím, že si člověk všímá těch pohledů plných respektu. To vám dodá sebevědomí a po čase půjdete v kraťasech a v tílku a budete to vnímat stejně.
Jako já! Hodně štěstí kluci, ať se daří a myslete na to, co jsem psal v minulým příspěvku: je ještě hodně co zlepšovat, tak serte na vlasy a makejte na tom zbytku!!!
Tommya

Cheeza
Díky za příspěvek, já souhlasím, je to v hlavě. 90 pr. v hlavě, 10 pr. na hlavě Ale na druhou stranu tak trochu obdivuji lidi, co se s tím naplno dokázali srovnat! RESPEKT! Dal jsem si takový úkol: vyléčit skoro nemožné, tudíž alopecii.. Když se mi nepodaří udržet vlasy na hlavě, tak budu sice zklamán, ale na druhou stranu budu vědět, že jsem to zkusil!
Jsem si jistý, že po nějaké době se s tím srovnám, tak jako většina "postižených" lidí...
PROTOŽE JAK JIŽ MNOHO KOMPETENTNÍCH LIDÍ (tzn. s alopecií) PŘEDEMNOU ŘEKLO, I S ALOPECIÍ SE DÁ ŽÍT NA 100%!
Muhaj
Myslím, že poznámka cheezyho je trefná: "makejte na tom zbytku". Tuhle větu bych nechal tesat. Jinak já si střih ala do hola vyzkoušel a jde to vcelku dobře. Jen mě celkem štve, že my jsme tou generací 20-30nici, která se bude na klonovací boom dívat z před-důchodového křesílka (jak to tak vypadá). Když se já osobně nad sebou zamyslím. Víc mě štve, že nám věda nedává možnost volby než to chodit s krátkým sestřihem.
brutus
Cheezza má naprostou pravdu. Bohužel já pykám za svojí blbost, za svoje komplexy a špatný rozhodnutí. Před čtyřma rokama jsem šel makat do Anglie a začal šetřit na transku, po který jsem toužil a myslel, že vyřeší všechny moje problémy a to jednou pro vždy. Vyhodil jsem 70 litrů, nový vlasy rostou rovně, zatimco starý hodně šikmo, kůže hrbolatá, ale hlavně v zátylku jizva jak kráva, jak po nějaký lobotomii. Jak rád bych teď chodil na plešáka, s palicí opálenou, slunečníma brejlema, košili a bermudách, prostě free! Taky mám v garáži mašinu, pěkný hadry a v práci jsem svym pánem..., ale taky mám na hlavě čepici. Dneska si můžu každej den jen před zrcadlem řikat: 'No to jsem ale kokot!' Dávno už mi je jasný, že u bab vlasy nehrajou zas takovou roli, a s těma povrchníma se zase nemá cenu jakkoli zahazovat. Má někdo nějakou radu? Teda kromě mašle, žejo
Zero2zero
Brutus v tvojom pripade jedina rada -

NEVER GIVE UP! NEVER SURRENDER! THIS IS SPARTA!

sorry je to joke, ale pomaha niekedy
Tong
Souhlasím s názorem, že pokud nemá chlap vlasy, tak by měl být aspoň svalovec, protože hubený plešatý chlap je u ženských úplně odespaný. Hubenost spolu s pleší je kombinace, která odsuzuje každého chlapa k celibátu, protože žádná si o něho ani kolo neopře. Znám přímo dva takové případy, kdy dotyčným nerostou ani vlasy, ani svaly, i kdyby se na hlavu stavěli. Pro tyto dva chlapy z fyzického hlediska není reálné vypěstovat na své hlavě vlasy, ani zvětšit svoje svaly. Oba samozřejmě nemají žádnou ženskou. Co byste pak poradili těmto chudákům? Jak mají na sobě pracovat? Mně osobně naštěstí rostou svaly docela dobře, v poslední době se mi podařilo dokonce pár kilo svalů ještě přibrat, ale z posilky znám chlapy, kteří na sobě makají ještě víc než já, cpou do sebe proteiny, sacharidy, aminokyseliny, kreatin a stejně nepřiberou ani gram.
cheeza
Tong

pokud je to opravdu tak, jak říkáš a ten člověk nemůže nabrat svalovou hmotu, tak to je asi takovej problém jako když holce nevyrostou prsa. Operace je drahá a jinak se s tim celkem nic moc dělat nedá. No co, nacpe tam ponožky nebo co já vím..
Prostě by to ten týpek měl zamaskovat hadrama. Když se tlustej člověk dobře ohákne, tak dokáže vizuelně shodit i deset kilo. Proč by vhodně oháknutej hubeňour nemohl opticky 10 nabrat?
Vím, že tohle už není o padání vlasů, ale o úplně jiným problému, ale proč neporadit žejo?
Ono to s tou pleškou pořád souvisí. Zkrátka když je někde problém, musíte od něj odpoutat pozornost, toť vše!
ionesco
S tým nemôžem súhlasiť, poznám zo svojho okolia dva prípady, ktorí sú plešatí a značne vychudnutí, ale ich úspech u žien tým nejak zvlášť neutrpel, aj keď samozrejme nie sú žiadny playboyi. Obidvom vypadali vlasy okolo 20 a a obaja sú viac menej kosť a koža,nie sú to ani žiadni boháči, ale ženské a to vcelku dobre vyzerajúce sa aj napriek tomu okolo nich točili ,aj keď sa určite našlo aj dosť takých, ktoré ich odmietli. A čo je zaujímavé boli to zväčša dievčatá stredoškolského veku a ani nie zvlášť inteligentné, s ktorými chodili a ktorým ich výzor zjavne neprekážal. Takže aj pre mňa je to dodnes dôkaz toho,že fyzický výzor nemusí byť rozhodujúci, niekedy asi stačí vedieť zaujať niečim iným.
Tommya

Ionesco
Přesně tak... Já se samozřejmě pokusím vlasy zachránit, ale když to nevyjde, tak to konec světa také nebude. Absolutně nesouhlasím s lidmi, kteří říkají "plešatý člověk, mrtvý člověk", ti lidé jsou už pro mě mrtví, ať mají vlasy nebo nemají... To mi od nich stačí. A co je daleko smutnější je to, že těm lidem už není dvacet jako mě, ale dvakrát více, to nechápu...
aneken
Tong
stačí se oháknout do kvádra a každý má hned ramena .
ono je to taky o tom, jaké nároky oni sami ti chlapi mají. jestli to nejsou v první řadě oni, kdo je vybíravý a věší hlavu, že žádná 90-60-90 si jich nevšímá, čímž jsou odsouzeni k záhubě .
Zero2zero
To all

Ved si to priznajme, 90 percent z nas riesi vlasy kvoli zenam, u mna to teda plati na 100 percent. Tiez pochybujem, ze na toto forum niekedy zabludia otcovia rodin : ), je to otazka priorit.
Moj best pocit je, ked sa vam zenska hra s vlasmi a zacne pri tom ochkat a jojkat o buducej holej hlave plesatej...
latoya
Nedá mi to abych sem nepřispěla.No jen tak pro začátek jsem žena..a kdybych si měla vybrat mezi plešatým nebo vlasatym tak rozhodně beru lebečku. A určitě nejsem sama, spousta mých kamarádek taky preferuje holé hlavy...jsou prostě víc se xy..a i když tedy většinou ve výběru partnerů vítězí charakte, za pěknou lebečkou se vždycky ráda otočím. Zrovna dneska jsem ve městě potkala minimálně deset krasavců bez vlasů, miluju léto protože hodně chlapů vlasy schazuje..chápu je to něco jiného udělat to z vlastní vůle a protože musíte. Jenom jsem vám chtěla říct že je hodně z nás kterým se plešounci líbí a co víc, z hlediska krásy je preferují.
Koutař
Mojí přítelkyni se taky líbilo když jsem měl větší kouty ale tady jde o to jak se cítí dotyčný, jde o psychiku. Kolikrát si holka jde udělat větší prsa, liposukci atd.ne pro chlapa ale pro sebe.
latoya
No ne to je jasný, to chápu, Já jen reaguji na ty příspěvky typu když si má holka vybrat mezi vlasatým a nevlasatým tak je to jasný koho spíš bude chtít..jinak máš samozřejmě pravdu smajl
Muhaj
Někde jsem videl anketu., cca 2 roky vzad., pro ženy na toto diskutované téma - a jaký byl výsledek ? Asi 2% žen dávalo přednost plešatému muži před muži s normálním porostem.
latoya
Njn takových anket je hodně, například jak muži vyhledávají blondýnky na se x a s brunetkami se žení..každý si o jejich pravdivosti může myslet svoje smajl
Jejej
Já mám pocit, že člověk, který si někoho vybírá podle určitých parametrů, ať už je to barva vlasů nebo jejich počet, výška, tloušťka, velikost prsou nebo barva očí, je prostě idiot. Záleží na osobním setkání. Mě se třeba někdy líbí oplácaná holka u jiný mě to vůbec nepřitahuje, atd...
Muhaj
Jejej:

Klobouk dolu. Vystihl jsi to nádherně.
Tommya

Dle mého názoru je hlavní charisma, pokud ho nemáš můžeš mít vlasů plnou pr***, ale stejně si tě nikdo nevšímá, a pokud ho máš, tak vlasy třeba ani mít nemusíš... Toť můj názor
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Plešatý muž=přitažlivý muž

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019