Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Plešatý muž=přitažlivý muž

Autor Plešatý muž=přitažlivý muž
pajule
Principem té léčby je vyhnat z těla to co tam nepatří, doplnit co tam má být, ale co nějak málo dodáváme a pomoct tělu se nastartovat do správného režimu, jak normálně u zdravého člověka funguje, základem je dobrá imunita
A jak praví klasik :"ve zdravém těle zdravý duch"
pajule
Já osobně jsem po prodělaných neštovicích,což bylo v mém věku opravdu super!!!
trpěla na opakované infekty, horečky, chronickou únavu,padání vlasů,nechutenství až po vážné deprese s myšlenkami jako ty prve.prostě taková chodící mrtvola s absolutním nezájmem o dění kolem sebe.
děti jak jsem psala chronický atopický exém, druhá dcera je po velké operaci střev/vzali ji v 8 letech 80cm střeva/ takže bylo co dávat dohromady.
ale ted už je fakt pohoda
jsem taky nevěřící tomáš, bála jsem se že naletim, ale NE!
Radek750
Já vim já se snažim se moc nestressovat a nemyslet nato a někdy to zaženu pivem a to je na stress dobrý to mě uvolní vždycky .
pajule
Pivo na stres, fajn
a co uděláš s těma vlasama?
pajule
Nechceš si to aspon vyslechnout? za to nic nedáš
pajule
Jestli ti to pomůže v rozhodování, pozvala jsem tam i známou /mladou paní/ s úplně stejnou diagnozou - alopecia areata. je bezradná jako ty,ale už do toho šla a začala léčbu. Mohli byste pokecat. Víš asi že pro ženskou je to ještě větší průser........
pajule
Už jsi šel na pivo?
Radek750
Ne já ho piju doma nerad chodim už mezi lidi .
Radek750
A momentálně beru vitamíny a potíram si hlavu Alpicortem .
Radek750
Hm do Jilemnice je to odemě celkem štreka ještě před sebou mam kupu procedur sběžení ,záření bucky a ještě něaký přírodní lečitele na debatní kroužek a psychoterapie je ještě čas .
pajule
To není léčitel ani debatní kroužek ani psychoterapie, na tu se dostaneš když budeš takhle pokračovat.
od doktora k doktoru a všechno na ho.............................nakonec budeš sám doma pít a jseš krůček k depresím......vím o čem mluvím.
nechápu vás lidi, že když se vám nabízí možnost léčby, že to nechcete ani vyslechnout, natož vyzkoušet.věříte jen chemickým lékům.
pajule
Doufám, že ses neurazil
pajule
Jenom příspěvek z diskuze ze dne 17.8.2005 - Hanz. ZAMYSLI SE !! Já už bych si teda Alpicort na hlavu nedával.Doktorka mi ho taky napsala,ale pak jsem začal číst o kortikoidech,které Alpicort obsahuje a o infekčních chorobách,které může způsobit,pokud přijdeš do styku se stafilokoky a streptokoky-jsou to choroby karbunkl a impetigo.Našel jsem si také obrázky,které mě opravdu odradily.Samořejmě se se streptokokem nepotkáš každý den,ale vedle toho zúžují povrch kůže a dochází k nasledné tvorbě vazivových jizev podobných striím,to samozřejmě až po dlouhodobějším užívání,ale ženy mají pokožku o 20% tenčí než muži,takže k nástupu těchto nežádoucích účinků u nich dochází dříve.Navíc se nejedná o kausální léčbu,která zdaleka neřeší tvůj problém ať už máš s vlasy cokoliv,takže i když ti pomůže, jde jen o dočasné řešení!!zde je stránka,kde se můžeš dozvědět o něco málo víc o svém problému,pakliže se skutečně jedná o stres-viz.vypadávání vlasů a dále alopecie způsobená stresem:
pajule
pajule
Nežádoucí účinky:

Ojediněle se mohou vyskytnout místní alergické reakce, které se projevují zarudnutím, svěděním ošetřeného místa kůže. Při dlouhodobém používání mohou kortikoidní hormony obsažené v přípravku vyvolat některé další nežádoucí účinky - místní ztenčení kůže, rozšíření kožních cév, výraznější ochlupení i v jiných tělesných lokalitách, než-li byly ošetřeny.

Při déle trvajícím použití při vysokých dávkách nebo na velkých plochách, jakož i při nesprávně určeném užití je možno pozorovat systémové účinky glukokortikoidů (ovlivnění látkové přeměny).

Při případném výskytu uvedených nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším používání přípravku (resp. ošetřování dětí přípravkem) poraďte s lékařem.
Radek750
Jak víš že bude všechno na hovno někomu to pomuže ,ale někomu teda ne četl jsem tu plno negatyvních článků ,no doufam že budu jeden z těch co jim to pomuže .
pajule
Samozřejmě že nevím všechno, ale mám prostě s klasickou medicínou špatný zkušenosti.doktoři řešej následky ale neléčej příčiny a to je ten problém.ty si vůbec neuvědomuješ, že to vypadávání má někde nějaký důvod, a ten je vevnitř, na to ti mazání nepomůže. Největší sranda je, že to vůbec nemusí mít s vlasama nic společného, chápeš?
jako když tě bolí kolena /ne po úrazu/ tak špatně fungují ledviny, ale na ortopedii ti daj lék na bolest a co dál?? ten lék ti škodí na ledviny, zatěžuje játra, žaludek a pořád do kola.
to samý s kortikoidama, lezou do ledvin, do jater, ničí kůži,atd.........
pajule
Známá mi říkala, že má špatný krvinky a ty vlastně jednoduše řečeno ty vlasy a obočí i chlupy z těla vypudí.
takže řešíme vnitřek těla,imunitu,minerály, vitamíny ale pořádný účinný látky z přírody a ne chemii!!
samozřejmě šampon a tonikum na kožní problémy
a jak řešíš detox těla ty? kortikoidy ti nepřidaj
Radek750
Já beru Revalid,zinek,vámpník,hořčík a pivo vtom je vitamín B a uvolnuje od stressu a po prázdninách budu chodit na procedůry .
pajule
To jsou vitamíny, to je fajn, ale co na vyčištění organismu, odkyselaní, atd
yoda
Pajule: ano, to je známa vec, že pri AA napádajú biele krvinky vlasové vačky. Môžeš mi inak napísať do pm, ako ste poriešili ten exém? Ja som mal keď som bol malý, občas sa mi vráti, napr. v lete keď sa potím.
Radek750: pivo kludne pi, ale bez alkoholu. Potrebuješ tak strašne ten notebook? Ja byť tebou idem von, relaxujem, slnko lieči, budeš mať oveľa lepšiu náladu, aj sa trochu opáliš a bude to vyzerať oveľa lepšie.
pajule
Radku,nečekej až za 3 měsíce zjistíš, že se nic nestalo. Za tu dobu můžeš mít imunutu v lepším stavu a vlasy můžou začít růst.
Fakt si nevymejšlim
Radek750
Jít ven ,ale já takhle nechci jít ven když vypadam takhle : toje dobrej vtip ,aletak někdy když je hezky tak jdu na zahradu se na 15minut opalovat abych měl vitamín D a sem tam zajedu do města pro pivo ,ale jinak ne když vypadam jak z jiný planety nebo po rakovině .

DSC02271.JPG
DSC02271.JPG
Radek750
No podle statistyk se dvoum ze třech vlasy vrátěj do 1 roka .
fletcher
Radku, vím, že se mi to asi kecá, když nejsem v tvé kůži, ale za sebe můžu zcela upřímně říct, že mi to nepřipadá vůbec tak strašné. Rozhodně nevypadáš jak z jiný planety.
ppp
Radku, vím, že je to těžké.. Ale určitě bych se nezavíral doma a nezačínal bych s nějakou sociální fóbií.. To ti vůbec nepomůže! Když budeš v permanentním stresu, ztratíš všechny přátele a sebedůvěru, nemůžeš čekat, že ti vesele porostou vlasy.. Zaroveň se zamysli a řekni mi, na co ti sakra ty vlasy budou, když si potrháš všechny kontakty?? Jestli ti vadí takhle vylézt ven, tak změň image.. Nakup si třeba pěkný kšiltovky. Jsou lidé, kteří mají na hlavě hromadu vlasů a pomalu by s ní i spali.

Každopádně kašli na popíjení piv v "bezpečí" domova... Takovou fázi jsem zažil a bylo to nejhorší období mého života! Prostě zatni zuby, řekni kamarádům co tě trápí. Jestli za něco stojí, tak tě podpoří. A věř mi, dokud si to nesrovnáš v hlavě, tak nečekej změny na hlavě!
Hujer
Radek750
Jít ven ,ale já takhle nechci jít ven když vypadam takhle : toje dobrej vtip ,aletak někdy když je hezky tak jdu na zahradu
se na 15minut opalovat abych měl vitamín D a sem tam zajedu do města pro pivo ,ale jinak ne když vypadam jak z jiný planety nebo po rakovině .


Rade řeknu ti jedno. Já mám AGA, tak jako hodně lidí tady na fóru. Sralo mě to, ale vyloženě mindrák sem z toho nikdy neměl. A víš kdy sem se začal cítit jako chlap??? Každý se začne cítit chlapem z různých důvodů a skutečností, může to být první sex, vypití prvního piva, zplození potomka nebo já nevím co všecko možné... Já sem se začal cítit jako chlap, který má svůj život pevně ve vlastních rukách po tom, co sem si oholil hlavu dohola. Pocit nezvyku u mě celkem rychle vystřídal pocit hrdosti a ucty k sobě samému. Od té doby se můj život docela hodně změnil a to k lepšímu... Nevím, možná je to taky tím, že sem si o sobě vždycky myslel, že jsem silná osobnost (pouze můj subjektivní pocit).

Chci tím říct že absolutně nevypadáš jak ííítýý mimozemšťan. Z mého chlapského pohledu vypadáš pouze jako chlap bez vlasů. Ser na lidi, musíš se zbavit toho nesmyslného pocitu, že celý svět čeká na to, aby očumoval tvou pleš ( a ikdyby tak co?????????)... Neřeš to, choď ven procházet se do města, vyraž s kamarádama do hospy na pivko, sbal nějakou holku. Neboj se udělat si ze své holé hlavy legraci. Já to občas udělám, a tím dávám najevo, že mě něco jako pleš nedokáže rozhodit. Když projevíš dostatečně velké seběvědomí, tak lidem ukážeš že si nad věcí. Hlavně si nesmíš vsugerovat, že tvoje holá hlava je slabost, jinak půjdeš do čím dál tím větších sraček.
Radek750
Hujer
sbal nějakou holku

To mě právě nejvíc sere , protože tahle možnost už je uzamčená u holek v mim věku takhle nemam šanci ,možná za rok to si ty vlasy a obočí asi necham vytetovat a nemělo by to bejt tak hrozný nebo mi to třeba i doroste ,ale tet to nejde .
pajule
Seženu ti kontakt na paní, které po té přírodní léčbě vlasy narostly ať už s tím začneš pořádně něco dělat a ne jenom bulet!!!!!!!!!!!!!!!
Radek750
Já nebulim ,ale je to strašnej pocit vidět pěknou holku a vědět že uní nemam šanci když vypadam jak ........ .
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Plešatý muž=přitažlivý muž

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019