Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Podle pročteni novy režim

Autor Podle pročteni novy režim
laksa
No a ty si jeden s tou psychicko poruchou že? Vlasy mě kdysi totalně zřidly a měl jsem vzadu kolečko byyl jsem u 4 kožnich doktoru co mě diagnostikovali AA, ale asi byli všichni pitomci no a to co do sebe cpu tak to dělam jen kvuli psychicke poruše no jo, že mě to hned nenapadlo Ale dohadovat se nebudu je to tvuj nazor
heyda
Z těch fotek to ještě nemáš tak nejhorší, myslím si, že je nás tu mnohe víc na tom hůř. Pokud ti prořídlé vlasy dělají problém, tak jdi do hola. Dnes už zcela běžně potkávám kluky kolem 20 - 25 let, co mají oholenou hlavu, protože mají problém s vlasy. Je to samozřejmě nepříjemné, ale i já cítím, že pokud se mi můj stav vlasů nezlepší tak do 2 let budu muset jít dohola a to mi je 23 let.
laksa
12345
Zavři hubu a odpal! Přesně takovych anonymnich primitivu jak ty mam plne zuby...
laksa
Luke74
ono je to z fotek těžke dokazat jak je na tom muj stav, protože mam delši vlasy. Jinak se omlouvam za přizpěvek výše.. po přečteni tvych přizpěvku vidim, že viš važně o čem mluviš..
heyda: jo pokud to bude pak horší tak dohola pujdu..věkově jsme na tom stejně...
laksa
=DD Někteří lidi jsou mi jen pro smích Jako řeknu ti to takhle neznáme se a nebudeme se znát, proto nemá cenu, abych na tvoje připitomělé poznámky vůbec reagoval. Si asi chudaček, který už má kolínko a naříká a závidí lidem co s tím bojují a mají nějaký výsledek Na psychopata se necítím, protože na to si až moc užívám života a nikdy jsem po psychické stránce netrpěl A abych si měnil přezdívku a začínal zde znova kvůli tobě chaa. Vzpamatuj se chlapečku..Ani nevím čeho chceš tady docílit tím že mě tu urážíš a myslíš si asi že vybuchnu a budu plný nadávek, nebo se rozbrečím a budu z tohoto fora utíkat. Zalez zpátky do ohrádky a nekňuč tu bylo mi potěšením rozhovor s tebou končím. Jenom bych na závěr požádal admina o zablokování tohoto uživatele, který mě zde bezdůvodně napadá. Myslím, že takovýto lidi na tomto foru nemají ani co dělat děkuji za pochopení.
Braňo
Vam to dobre jebe na gebule ....kolko mate rokov?
laksa
Braňo
to řikáš mě?=D ja jen kroutim hlavou nad tímto uživatelem..
laksa
Mám dotaz ohledně blokování estrogenu...Hodně tu byl doporučovaný DIM...objednal jsem ho z tadyma: http://www.biovea.com/uk/product_detail.aspx?PID=3 597&OS=244

je to ono? Četl jsem, ale že zvyšuje hladinu estrogenu tak jak ji teda blokuje? Děkuji za odpověď jestli se v tom tady někdo ještě vyzna
husar
Ne estrogeny si kup anastrozol (arimidex). Pak je eště ňákej exemestan, kterej by měl snad jakoukoli estrogenní aktivitu u chlapů trvale potlačit.
laksa
Díky.. alespoň někdo ještě zde žije=D...no já nevím právě ten DIM tu kdysi byl moc vychvalovaný ale četl jsem že stimuluje nějak tvorbu estrogenu tak nevím potřeboval bych tu asi někoho ze staré gardy mickey, kokotar a další co by mě poradily u toho ale nikdo jsem už asi nechodí IH regiment umřel.....ty si DIM někdy zkoušel?
husar
Já nevim co je dim
Richard
DIM je pro vlasy velmi dobrý, ale v ČR jako doplněk neseženeš. DIM je ale přirozeně obsažen například v brokolici.
laksa
Richard
A je to prosím tě ten diindolylmethane? koupil jsem si ho z biovey a zaráží mě u něj že je tam napsané women´s healt... a jak to přesně funguje? na netu jsem našel že prej nějak zvyšuje hladinu estrogenu a mě jde o blokovaní estrogenu a zvyšování testosteronu tak jak je to? díky za odpověď.
<< . 1 . 2 . 3 .
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Podle pročteni novy režim

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019