Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Postupný ústup vlasů

Autor Postupný ústup vlasů
laďa
Ahoj,

za pár měsíců mi bude dvacet. Před dvěmi lety jsem si všiml, že mám docela velké kouty ( musely se tvořit tak od patnácti ) od té doby se stav moc nezměnil, akorát mám dojem, že mi celkově vlasy na temeni hlavy prořídly. Jde to opravdu pomalu, ale stejně bych s tím chtěl začít něco dělat. Otec je vlasatý, ale matka má s vypadáváním docela problém ( a nemílím li se, tak jestli plešatí matka tak podle genetiky musím taky ), bratrovi je 23 a vlasy na temeni má už docela prořídlé. Co jsem si tak pročítal fóra tak jsem nabyl dojem, že jediná účinná léčba v případě alopecie je poměrně drastická ( finasterin atd.. ) s množstvím vedlejších účinků. Takže se ptám, má-li cenu jít do léčby na plno, anebo prozatím zvolit nějakou konzervativnější cestu. Na vlasech mi záleží velmi, ale zdraví si kvůli tomu nezníčím. Do léčby bych byl ochoten investovat cca 500 kč měsíčně.Co mám dělat? Jaké přípravky by bylo pro mě nejvhodnější ?
Budu rád za každou radu co se mi dostane

Přeju hezký den
Laďa
ps. omlouvám se za předchozí příspěvek, nedaří se mi to smazat
ClavoAntonio
Nejlepe se s tím smířit, bohužel je to fakt, pokud nechceš brát finasterid, který ti zničí zdraví, tak v současné době neexistuje léčba, která by přinesla uspokojující výsledky. V budoucnu snad, zatím ale bohužel. Můžeš do sebe valit chemii a patlat na hlavu s..., ale vesměs to jen zpomalí výpadek, to je vše.
D_a_v_i_d
Ahoj Láďo,

za 500 měsíčně toho moc nepořídíš... Máš dvě možnosti:

1. Minoxidil, ale s tím bych zatím ještě počkal...
2. Být tebou zkusil bych třeba šampon Revita... Možná ti to pomůže zastavit nebo alespoň slušně zbrzdit plešatění...

Za pár let pak můžeš přejít na něco lepšího nebo přidat ještě něco navíc...
laďa
Kdyby byl výrazně větší efekt, tak bych našel i možná tisícovku měsíčně. Ohledně toho šampónu není lepší revivogen ? A co k tomu, oplatí se ,nějaký doplněk stravy, nebo nějaké vitamíny? Teď jsem si po třech dnech umyl hlavu a napočítal jsem asi devadesát vlasů, tak to snad není tak hrozný.
Čakec
Ahoj Laďo, za sebe ti doporučuju do většího utrácení a drastické léčby určitě nejít. Jsem na tom podobně jako ty, akorát o pár let starší a vystačím si s kofeinovým Alpecinem (šampón a tonikum). Rozhodně to nedělá žádné zázraky, ale vypadávání to hodně zmírnilo a těch pár korun navíc oproti levnějším šampónům určitě nelituju. Víc to nehrotím. Kupovat k tomu dalších deset doplňků stravy a olejíčků by mi už přišlo jako zbytečný vyhazování peněz a finasterin mi za to nestojí. To už budu raděj plešatej. Pokud bys chtěl ale k pořádnýmu šampónu ještě nějaký doplněk stravy, tak jsem slyšel dobré reference na Beta Sitosterol. Společně s Alpecinem by tě to pak vyšlo finančně přesně podle tvých představ.
Jana77
Ahoj. Můj manžel měl také velké problémy s vypadáváním vlasů. Zkusila jsem mu koupit výživu v tabletách Donna Hair (tříměsíční kúra vyjde na necelých 500 Kč), kterou jsem sama na ozdravení a zastavení vypadávání vlasů užívala loni v létě, a zabrala mu stejně dobře jako tehdy mně. Vypadávání se zastavilo a vlasy má mnohem zdravější, takže vzhledem k ceně bych ti ji taky určitě doporučila vyzkoušet než se pustíš do nákupu předražených "superpřípravků" za tisíce korun...
ClavoAntonio
Opět nechutná reklama.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Postupný ústup vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018